warcraft 3 TFT + ROC, warcraft III,

Replaysowa strzałka Polskie Centrum Replayów - top
Replay Tygodnia / Best Replay
Nie ma żadnych replayów spełniających te wymogi.
Recenzje
Uwaga, poniższa lista jest listą replayów zrecenzowanych, a nie najlepszych! Dzięki recenzjom możesz sam ocenić, czy warto replay ściągnąć i zobaczyć. Jeśli chcesz obejrzeć najlepsze replaye z ostatnich dni skorzystaj z linku: 12 najlepszych replayów
Soul vs Baker Gra którą chce wam dziś pokazać nie ma wielkich walorów edukacyjnych. Nie przyciągnie was do niej też zapowiedź długich zażartych walk, bo takich tam po prostu nie znajdziecie. Szukając rozgrywki nastawionej na ekonomiczne wyniszczanie rywala także zajrzyjcie gdzie indziej. Pytanie zatem po co dodawać taką grę. Otóż niejednokrotnie baraszkując po bazie przeciwnika w trakcie psucia jego ekonomii odczuliście impuls aby zostać tam i spróbować zniszczyć ją do końca. W tej grze możecie zobaczyć co się stało gdy soul i baker dali się ponieść temu impulsowi.
Koshaolin:
87% (2009-06-28 13:59:51)

Standardowy
team 1:
  Human ppbaker (179 APM)
team 2:
  Orc Soul! (180 APM)
konto Info:
95% (2009-05-21 19:16:47)

Zagraniczny
team 1:
  NightElf Sjokomelk_ (245 APM)
team 2:
  Orc8 EG.Grubby (218 APM)
EberhardtU vs Tuyuwa Pora na małe intro do replaya którego za chwilę wam zareklamuję. Jedyne co przychodzi mi na myśl to „MUUUUUUUUUUUUUUUUSISZ go obejrzeć”Skąd takie krowie zawołanie. A to z tego powodu, że w tej grze możemy podziwiać rzadko stosowaną i dość oryginalną taktykę. Polega ona na grze jednym bohaterem, którym jest nasz parzystokopytny Wódz Taurenów, nazywany pieszczotliwie „Mućką”, wspieranym przez zastępy trolli: łowców głów i znachorów. Skutki focha z przytupem Dlaczego akurat tego repa należy obejrzeć ? Ci którym znudziło się oglądanie repów powielających najpospolitsze taktyki w meczach orków i nieumarłych na(...)
Koshaolin:
78% (2009-05-19 14:43:22)

Standardowy
team 1:
  Undead EberhardtU. (123 APM)
team 2:
  Orc Tytuwa (137 APM)
badboy8912 vs Andrev_PL " bad boy, bad boy, what u gonna do when they came for u ? " Gra, którą chcę wam przedstawić jest żywym przykładem na to, że w wc3 wciąż jest trochę miejsca na innowacyjne strategie. Niedawno powstał nurt, który zapewne większość zauważyła - mianowicie ud playerzy starają się iść w ślady humów i towerują orki. why so serious ? ;> główna słabość orka - burrowy Lish - niczym gwiazda śmierci sieje spustoszenie już od T1 Co ma do zaoferowania ta powtórka ? Przede wszystkim jest w niej wykorzystana ta nowa strategia. Dlatego w grze zobaczymy towerrush ze strony ud(...)
konto Info:
82% (2009-04-26 15:51:10)

Zgłoszone do TOP
team 1:
  Undead badboy8912 (174 APM)
team 2:
  Orc Andrev_PL (125 APM)
mTw-hanf vs Reprisal Powtórka, którą zamierzam wam przedstawić, dotyczy pojedynku pomiędzy elfem i humanem. Jest niemal totalnie standardowa, pokazu micro tutaj niewiele za to walorów edukacyjnych - mnóstwo !!! samotny Arcymag harassujący bazę elfa - niemal natychmiast przegoniony przez powracającego samotnego Łowcę Demonów Jeśli jesteś doświadczonym graczem wc3, a twoje oczy widziały już wszystkie możliwe zagrania ( szukasz tylko mocnych wrażeń ) daruj sobie tego repka W końcu po to został dodany do działu z repkami edukacyjnymi, żeby oceniać go pod innym kątem. Za to jeśli dopiero rozpoczynasz swoją przygodę z tym narkotykiem frozen throne zwanym,(...)
konto Info:
92% (2009-04-16 15:07:11)

Edukacyjny
team 1:
  NightElf mTw-hanf (170 APM)
team 2:
  Human Reprisal (278 APM)
Cóż może być ciekawego w pojedynku pomiędzy orkami a elfami ? Wydawałoby się że znamy schemat tego meczu na wylot. Obie rasy mają po dwie standardowe taktyki których używają przeciwko sobie. Pomimo jednak że właśnie tych mało wyszukanych taktyk użyli gracze w tej grze na pewno nie można zaliczyć jej do schematycznych bądź też nudnych. Niżej opisany mecz pochodzi z ladera właśnie, a graczami mierzącymi się ze sobą są: znany z klanu PC Mr.Lichu, oraz osobnik o bliżej nieokreślonej tożsamości, ukrywający się pod nickiem f2003ga. Miejscem starcia hordy brutalnych orków i wyniosłych elfów, była znana wszem i wobec mapa Turtle Rock. Gracze wylosowali crossowe spoty i przystąpili do(...)
Koshaolin:
83% (2009-04-15 16:19:06)

Zgłoszone do TOP
team 1:
  Orc f2003ga (141 APM)
team 2:
  NightElf Mr.Lichu (188 APM)
Bo czasami bywa tak, że Caps Lock nie chce się wyłączyć... Kanał POL-1 to cudowne miejsce. Można podyskutować na różnorodne tematy, powymieniać opinie o najświeższych wydarzeniach, bądź rozerwać się, grając przyjacielską potyczkę. Oczywiście kłamię. Tym razem, po zapewne długiej wymianie zdań, PanKapitan oraz GNIDA_PL rozstrzygnęli spór w grze o wszystko. Od samego początku widać, że Human dostał kredyt we frankach. Po dystyngowanej wymianie zdań UD skontrował piechurów biesami. Na przestrzeni całej partii język GNIDY był jego najmocniejszą stroną. Gra, bogata w micro, macro, timing i inne niepotrzebne rzeczy, najwyraźniej trafiła do złej kategorii. Skromność PanaKapitana czy(...)
Dox:
1% (2009-04-13 18:43:25)

Humorystyczny
team 1:
  Human PanKapitan (101 APM)
team 2:
  Undead GNIDA_PL (92 APM)
CAPSLOCKISSTUCK vs DeD-Gieco Popijając sobie kawkę, naszła mnie ochota na obejrzenie co tam nowego dodali nasi kochani użytkownicy. Ślepy los chciał, że zajrzałem do top12. Ku mojemu zdziwieniu znalazła się tam powtórka z trzema dyszkami prezentująca mirror ud na gnoll wood. Zacząłem się zastanawiać co takiego jest interesującego w mirorze ud ? Siekanina setek ghuli i gargów ? No dobra, a co jest takiego interesującego w mirrorze, który trwa około godziny ? Nie zastanawiając się długo ściągnąłem tę powtórkę by zobaczyć co jest tak zachwalane. Gra przebiegała strasznie ślamazarnie. Typowe akcje, typowych ladderowych graczy. Po paru nieudanych / udanych harrasach z obu(...)
konto Info:
66% (2009-04-06 17:51:58)

Zgłoszone do TOP
team 1:
  Random» Undead CAPSLOCKISSTUCK (272 APM)
team 2:
  Undead DeD-Gieco (109 APM)
Gracz, który zamierza wygrać ( going-to-win ) mimo to, że gra elfem i wygrana jest mu przydzielana niemal automatycznie - spotyka na swej drodze kolejnego zjebanego fake nicka ( czyżby sam MEGAnkhes !? ). Zapewne każdy po zobaczeniu, że w grze użyty jest Bloodmage spodziewa się, że gra będzie charakteryzowała się lamerskim stylem gry oraz będzie obfita w masę błędów. Czy aby na pewno ? Jak ktoś się naoglądał gier AKM-a to wie także, że samotny BM ściśle wiąże się z użyciem towerków. Czy aby na pewno ? Ta gra to istny majstersztyk, pokazujący kunszt Humana i jego zmysł strategiczny. Obaj gracze doskonale wiedzą co to zwiad, co z resztą(...)
konto Info:
81% (2009-03-30 22:31:02)

Zgłoszone do TOP
team 1:
  Human JestemZjebany (201 APM)
team 2:
  NightElf going-to-win (166 APM)
Pisząc recenzję do repka, trzeba zwrócić m.in. uwagę na to kto w nim gra i na jakiej mapie rogrywana jest batalia. Grają między sobą dwaj znani ( choć może to złe słowo ) - Daveron i Prezes ( best fs user ?! ). Znani są oni bynajmniej nie ze swoich osiągnięć, są po prostu rozpoznawalni. Na czym grają ? hmmm skrypt rep.pl widocznie szwankuje bo u mnie nie wyświetla mapy o_O Mapką spotkania jest " Szaniec Terenasa ". Zatem czego możemy się spodziewać po ty repku ? Napewno pokazu niezłego micro: Cała gra to jedna wielka zażarta walka, w której jeden gracz stara się jak może, a drugi gra od niechcenia, na luzie, jakby wszystko już widział i nic nie byłoby w stanie(...)
konto Info:
77% (2009-03-26 18:26:10)

Standardowy
team 1:
  Undead Daveron (177 APM)
team 2:
  Orc Prezes. (149 APM)
Rok Anno Domini 2009. Na polu zwanym Turtle Rock spotkały się zagrażające sobie dwie rasy toczące spór o dominacje w świecie. Naczelnik orków - Valer zwany Okrutnym Dręczycielem musiał stawić czoło główno-dowodzącemu elfami - Opasko-okiemu Ankhes'owi. Po zaciętych bojach, mniejszych bitwach i potyczkach ciężko było wskazać zwycięzcę. Ankhes starał się podchodami rozbić zastępy grubo-skórnych Valerowych siepaczy krzywych zgryzów jednak to nie pomagało. Wzywając do pomocy kolejno Władcę Zwięrząt Doktora Dolittle i Strażnika Gejów stopniowo umacniał swoją pozycję na Żółwiej Skale. Nie wiedział jednak niestety, że Valer Okrutny za drzewami zbudował 2 expy które umocnił niezliczoną liczbą(...)
TheGodfather:
70% (2009-03-25 14:11:50)

Humorystyczny
team 1:
  NightElf SPQR.Ankhes (190 APM)
team 2:
  Orc PGSValeR (151 APM)
Śnili o sobie, nie wiedząc, że kiedyś się spotkają. Nieprawdopodobne? A jednak po upływie dziesięciu lat właśnie tak się stało. Izkur nauczył się cenić niezależność - płacąc za tę naukę bardzo wysoką cenę. Od czasu romansu, który zakończył się katastrofą, podejrzliwie odnosił się do wszystkich mężczyzn. Dlatego upór, z jakim usiłuje zdobyć go niedawno poznany XLewy[19], wprawia go w stan głębokiego niepokoju. Boi się przyznać, jak bardzo ten mężczyzna pociąga go. Gdy jednak pada ofiarą szantażu, nie odrzuca pomocy Lewego. Ukryty w jego odludnym wiejskim domu zadaje sobie pytanie, czy Lewy udzielił jemu schronienia wyłącznie dla jego dobra, czy też kierują nim inne motywy? Jeżeli chcecie(...)
Zmień Nick:
90% (2009-03-23 00:47:35)

High-Level Replay
team 1:
  Undead Izkur (197 APM)
team 2:
  Human XLewy[19] (175 APM)
Na rzufowej skałce zasiadło tym razem dwóch ambitnych graczy. WolfiQ i Pan Lichu to zdecydowanie jedni z najlepszych polskich graczy o czym może świadczyć ten replay. Niesamowita finezja ze strony obydwu rywali powala już od samego początku. WilQ niczym sam Sky z nieba atakuje peonami wszystko co się rusza na mapie , natomiast Lichu nieziemsko broni sie jak Cyborg - MooN. Od razu nasuwa nam się pytanie czy świnie powinny iść na samo śniadanie? czy bolt zmieści się nawet w szczelinie ? , a może hołki na lewelu drugim były by lepsze niż na pierwszym? , czy foota tarcza to obrona mamuta? , a archerska strzała to lecąca murzyńska pa.. ? Jeżeli nurtują was te pytania to zapraszam do obejrzenia(...)
Zmień Nick:
101% (2009-02-10 14:34:30)

Standardowy
team 1:
  Human the.WilQ (223 APM)
team 2:
  NightElf Mr.Lichu (171 APM)
Crazy party , to były czasy, łatwe dziewczyny , dużo wódy i mało kasy... i po tym krótkim wprowadzeniu , mogę śmiało zaprosić was do obejrzenia o dziwo ciekawego mirrora. Po "naszej" stronie młody , bystry i utalentowany orc player grający pod kryptonimem Lucky , natomiast ten drugi to nie ten pierwszy. Polak wylosował spot na godzinie 6 co nie dało mu praktycznie nic. Szaleńczą Imprezę ustawiło na godzinie 9.10. Przeciwnik zaczął niegłupio , od fast expa pod bazą. LuckIsMySkill skupiony na creepowaniu i uganianiu się za lustrzanym odbiciem swego rywala zapomina o scoucie i późno odkrywa czarny sekret fioletowego szaleństwa. Czy uda mu sie zniszczyć expa? Czy opponent wbije 100 supply? A(...)
Zmień Nick:
90% (2009-01-22 22:56:44)

High-Level Replay
team 1:
  Orc LuckIsMySkill (209 APM)
team 2:
  Orc crazyparty (193 APM)
Mamy przed sobą dwóch bardzo znanych graczy na polskiej arenie. Na górnej stronie mapy Dragon (ORC) zasilający klan eGz , zaś na dolnej gracz PGS - Jagr (UD). Potyczka zaczyna się dosyć niestandardowo, gdyż UD bierze na pierwszego bohatera Lich'a. Pierwsze minuty przebiegają liniowo , tak jak to bywa na TS. Obaj creepują pomarańczowe i zielone obozowiska obok swoich baz. UnDead po nieudanym harrasie BM'a , decyduje się na Tower Rush z mass'em Crypt Fiendów. Ogólnie grę ogląda się bardzo przyjemnie , jest ona szybka i emocjonująca pomimo dosyć częstych strat herosów i niezbyt widowiskowego micro. Jeżeli chcesz zobaczyć czy ORC zdoła przebrnąć przez TR i liczne zastępy "mrówek" ściągnij(...)
Zmień Nick:
80% (2009-01-22 14:45:41)

High-Level Replay
team 1:
  Orc BVG.Dragon (176 APM)
team 2:
  Undead PGS.Jagr (164 APM)
Witam wszystkich ! Dziś mam ogromny zaszczyt przedstawić moja pierwszą recenzję dotyczącej gry pomiędzy graczem UCP i eGz. Na godzinie ósmej naked.wisp kontrolujacy NightElf'a oraz na godzinie 11 Andrev, UnDead. Rozgrywka od samego początku przebiega dosyć niestandardowo. Obaj gracze decydują się na harras przeciwnych baz i odwiecznej walki między DH , a DK. Zauważyc można , że gracze nie creep'ują , Elf wykorzystuje Protectora by Fasttech'ować do Miśków natomiast UnDead produkuje dziwny mix jednostek tj. ghule , crypt fiendy i meatwagony. Partia rozgrywana jest dynamicznie. Andrew pokazuje dużą finezję ze swojej strony , poruszając się, od mniej wiecej połowy gry wyłącznie "katasami" i(...)
Zmień Nick:
90% (2009-01-19 12:36:23)

High-Level Replay
team 1:
  NightElf naked.wisp (99 APM)
team 2:
  Undead Andrev_PL (104 APM)
Wyjątkowo mam czas na zrobienie krótkiej recenzji o meczu, w którym okazję do zmierzenia się w match up'ie Human vs Undead mieli gracze: ProCpu.Valefar, oraz jego rywal SFoS.ExeLand. Bitwa odbyła się na mapie o nazwie Las gnoli. Na temat tej mapy są podzielone opinie dotyczące tego, jaka z tych dwóch ras na tym terenie jest silniejsza. W mojej nieskromnej opinii wszystko zależy od położenia graczy na poszczególnych spotach, zaś ono w tym przypadku nie sprzyjało graczowi ProCpu. Sam mecz jest standardową grą na bardzo wysokim poziomie, czyli: ludzie stawiają expanda, nieumarli im w tym przeszkadzają. Później zaczyna się robić nieco ciekawiej ze względu na dalszy przebieg gry, na którą z(...)
Izkur:
79% (2009-01-03 23:12:10)

Standardowy
team 1:
  Human ProCpu.Valefar (174 APM)
team 2:
  Undead SFoS.ExeLanD_u4 (328 APM)
AKM - Dla malejącej grupy osób nieznana postać po raz kolejny pokazała na co ją stać walcząc u boku francuskiego gracza kierującego przymierzem ludzi- THE_FRENCH_DUKE. Tych dwoje śmiertelników wykazało się w grze fantazją oraz niekonwencjonalnością swych zagrań. MK + BM- nietypowa para superbohaterów nieraz pokazuje nam, że warcraft to gra, w której micro to nie wszystko. Wraz ze swoim prześmiewczym no mannerem i dużym skillem doprowadzają przeciwników do szału. Ten pojedynek ostro wprawia w obroty szare komórki powodując istny podziw dla dziwoty ich stylu gry. Należy jeszcze tylko dodać, że tą walkę trzeba obejrzeć, ocenić i skomentować, bo naprawdę to, co dostajemy w zamian jest(...)
Izkur:
85% (2009-01-02 21:49:23)

Zgłoszone do TOP
team 1:
  Human DiScNotE (202 APM)
  Orc KissMeSoftly (133 APM)
team 2:
  Human13 ANGRY_KOREA_MAN (119 APM)
  Human THE_FRENCH_DUKE (80 APM)
WhO – zawodnik właściwie nowy, na którego koncie zostało jak na razie odnotowane zwycięstwo „tylko” na ESWC. Jednocześnie nie brak głosów, które to właśnie jemu przyznają niewątpliwie zaszczytny tytuł najlepszego gracza Hordą. Czy potrafi udowodnić swoją klasę w pojedynku z Koreańczykiem, reprezentantem SK-Gaming, ReMinD’em? Przekonać się o tym możemy już teraz, za pomocą przycisku „ściągnij teraz” widocznego góry. W meczu rozgrywanym w ramach NGTV League od samego początku dominuje akcja, do czego w dużym stopniu przyczynia się powszechnie uznawany za niekorzystny dla elfów close spot. Walka nie ustaje praktycznie wcale, a pokazy micra, zwłaszcza w(...)
Wudmorgax:
80% (2008-09-25 08:25:03)

Zagraniczny
team 1:
  NightElf SK.ReMinD- (251 APM)
team 2:
  Orc mTwAMD.WhO (240 APM)
W ramach NGTV Allstars już niejednokrotnie zdarzało nam się już oglądać dynamiczne i ciekawe pojedynki gwiazd sceny Warcrafta. Tym razem w jednym narożniku staje gracz duńskiej potęgi e-sportowej – MYM - Moon – zawodnik zwany piątą rasą, niewątpliwie najlepszy elf świata, jednym słowem prawdziwy mistrz! Jego rywal Myth, to również Koreańczyk, który jednak na pierwszy rzut oka nie prezentuje się zbyt okazale(82 pozycja w rankingu GosuGamers). Czy mimo wszystko ma szansę nawiązać równą walkę ze zwycięzcą WCG Korea? Możnaby pomyśleć, że sam nick „piątej rasy” gwarantuje świetną i trzymającą w napięciu rozgrywkę. Czy tak jest w rzeczywistości? Pojedynek na Melting(...)
Wudmorgax:
40% (2008-09-06 12:21:34)

Zgłoszone do TOP
team 1:
  Human ksy10907 (246 APM)
team 2:
  NightElf2 MYM]Moon. (218 APM)

Więcej?

Chcesz znaleźć informacje na konkretny temat? Przejrzyj hasła, których najczęściej dotyczą dodane ostatnio nowości! WC3L, TURNIEJ, WCG, NETWARS, LCW, WORLD CYBER GAMES, TERROR, DOTA, GRUBBY, MYM, PALADYN, WYWIAD, REPPACK, WARCRAFT, BLIZZARD, MOON, PORADNIK, POL-TEAM, BIOT, POLSKA, ESL, KONKURS, LIGA, WORLD ELITE, FUZJA, NGL-ONE, ENC, NGL, TOD, TDEL, SPQR, SLH, MOUZ, PGS, TOUR, GFO, WILQ, BRONZE, KODE5, WILDA, PATCH, TEAM FIGHTING, LADDER, REPREZENTACJA, SILVER, HEADSHOT, EXTREME MASTERS, HEYAH, FLY100%, VOODOO, LYN, KUJA, BIOHAZARD-TEAM, BVG, WICKED, ESWC, ALMOST, TH000, ACIS, KWAKI, CYKLOP, SHOW, KLIMO, REPLAYPACK, INCUP, CLAN BASE, HOORAI, SASE, ELIMINACJE, FINAłY, FNATIC, POLTEAM, SHOWMATCH, WCG 2006, IEST, SRS, FINAł, CYBERSPORT, WE.EU, PLD, SKY, PRAE, REMIND, JAGR, CASIN, LAN, REPLAYS.PL, CHALLENGE, ANIMATOR, 2007, BATTLENET, CARMAC, HAPPY, NATIONS, STARCRAFT, PEDAL, KONKURSIWO, W3ARENA

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone,
kopiowanie tylko za zgodą właściciela.
2003/2007 by: CyklOP, Muzami, Julas [ Mapa Strony ]
Replayów w bazie: 19538 Kont użytkowników: 11428

Pomysł, oskryptowanie, administracja: CyklOP [jak kupić zagraniczne akcje] [Jak wypełnić W-8BEN] [Jak tanio wymienić walutę] [deutschtests]
Design: Muzami, art w topie strony nadesłał Z4buZa
Skrypt obsługujacy replaye: Juliusz 'Julas' Gonera [ Replay Parser ]
Wykonano w czasie 0.10509896278381 sekund