warcraft 3 TFT + ROC, warcraft III,

Replaysowa strzałka Polskie Centrum Replayów - top
Replay Tygodnia / Best Replay
Nie ma żadnych replayów spełniających te wymogi.

Wyszukiwanie newsów

Wyszukaliśmy dla Ciebie newsy, które najbardziej pasują do zadanego przez Ciebie kryterium wyszukiwania: "2007"
Uwaga newsy sa posortowane według trafności wyszukiwania! Niestety wyrazy krótsze niż 3 litery nie są wyszukiwane


Kryterium wyszukiwania:

Grubby & Cassandra

Jeden z najlepszych na świecie orców - Manuel Grubby Schenkhuizen został usidlony już na dobre. Wraz ze swoją długoletnią partnerką Siew Lan Cassandra (Ppg) Ng wzięli ślub na pięknej wyspie w Malezji. Wcześniej w 2007 roku spędzili tam razem wakacje.

"Planowanie ślubu rozpoczęliśmy już w styczniu. Po kilku rozmowach obydwoje uzgodniliśmy, że chcemy proste, kameralne wesele. Wszystkie przygotowania zakończyliśmy już po miesiącu lub dwóch. Nie mieliśmy dużo czasu na plany, z powodu napiętego harmonogramu turniejów."

NightElfCassandra

Przypominam, że para zaręczyła się w ubiegłym roku podczas BlizzConu.
Więcej informacji i zdjęć na BLOGU Cassandry.
Link do tego newsa: Pobierz  

Komentarze [14] +

źródło: www.myeg.net 12:17:37, Monday 31. May 2010 angel

Bo do tanga trzeba trojga

Jak wiadomo do Meet Your Makers "nieoczekiwanie" wrócił Grubby. Wtedy jak grad spadło wiele pytań bez odpowiedzi. Głównie na temat dwóch "przyszłych" kolegów Grubbego, którzy mają zasilić klan.
Jeśli kogoś ciekawi dalszy los tej drużyny, polecam artykuł który wyszedł wczoraj na znanym wam polskim serwisie eSports.pl, gdzie AnT opisuje najbardziej możliwych przyszłych graczy
MYM.
Na pewno pytaniem nurtującym wielu europejskich graczy jest "Czy znów zobaczymy następców 4K. Klan który będzie składał się jedynie z europejczyków  mogących zawojować światową scenę?"
Artykuł znajdziecie pod tym adresem. Życzę miłego czytania i zapraszam do komentowania artykułu w naszym newsie.

Link do tego newsa: Pobierz  

Komentarze [4] +

źródło: www.esports.pl/artykul/Bo(...) 20:29:00, Wednesday 18. February 2009 Paz

Hell, It's about time!StarCraft II - Wings of Liberty ruszył! Z dnia 26 na 27 lipca w premierowych sklepach o 0.00 gracze stoczyli bój o to kto zdobędzie pierwszy swoją długo oczekiwaną grę. Ale już od wczoraj, od godziny 22.00 w Europie gracze mogli instalować, pobierać i cieszyć się oficjalnym StarCraft'em II.

Pod TYM adresem znajdują się zdjęcia z nocnych premier w Europie. News jest wciąż aktualizowany i lada moment będą pojawiały się relacje i nowe zdjęcia.

O to notka z oficjalnej strony StarCraft'a II:

"Walka o sprawiedliwość w burzliwym zakątku wrzechświata znanym jako sektor Koprulu trwa dalej. Raz jeszcze znajdziesz się w centrum konfliktu pomiędzy terranami, protosami i zergami, gdzie każda z ras wprowadza do walki legiony weteranów i nowych, ulepszonych typów jednostek. Pokieruj czynami dawnego szeryfa, a dziś lidera rebeliantów, Jima Raynora, napotykając po drodze na zarówno dobrze znanych, jak i nowych bohaterów. Przejdź grę w swoim stylu, dokonując wyborów misji, technologii i badań w kampanii, zawierającej 29 misji.

Do Twojej dyspozycji są także misje z wyzwaniami, skupiające się na przedstawieniu rozgrywki nowym graczom, by łatwiej mogli nauczyć się strategii używanych w grach wieloosobowych. Nowa wersja serwisu Battle.net zapewnia niezrównaną rozgrywkę w trybie online, uwydatniającą wiele usprawnień i nowych funkcji takich jak komunikacja głosowa, zapisywanie i przechowywanie danych na oficjalnych serwerach, ligi i rankingi, osiągnięcia, nagrody do odblokowania, śledzenie statystyk, wsparcie dla modów stworzonych przez graczy i wiele, wiele więcej.

Odwiedź stronę społecznościową StarCraft II: Wings of Liberty, gdzie znajdziesz najnowsze informacje i blogi społecznościowe, poradniki do gry, a także podyskutujesz z innymi graczami na forach.

Do boju! Po zwycięstwo!"


Być może ktoś z nas już miał okazję pograć. Jakie są wrażenia?


Link do tego newsa: Pobierz  

Komentarze [1] +

źródło: eu.battle.net/sc2/pl 10:32:13, Tuesday 27. July 2010 angel

Paladyn w BVG ?

Ostatnio doszły nas wiadomości o wielkich zmianach w ekipie
Betsson Voodoo Gaming. Po odejściu 4 graczy tego zespołu zarząd zapowiedział, że 1 lutego do drużyny dołączy jeden Europejczyk. W tym czasie na stronie Betsson Voodoo Gaming pojawiały się wskazówki dotyczące osoby tajemniczego gracza mającego dołączyć do klanu. Wczoraj wiadomo było, że nowy nabytek 'laleczek' będzie kierował rasą nocnych elfów co przedstawiał obrazek z przekreśloną rasą UD i pozostawioną ikonką NE. Oto wskazówki:
29 stycznia:
- nowy gracz reprezentował swój kraj na ESWC 2007 i WCG 2006
30 stycznia:
- stanowił trzon swojej poprzedniej drużyny
31 stycznia:
- jego nick był odpowiedzią większości osób przepytanych przez Cassandrę w jej popularnym artykule na myMYM.com ;)
  Na stronie voodoo-gaming.pl pojawiła się rozmyta twarz owego gracza. Obrazek możemy zobaczyć pod tym adresem. Czy tajemnicza postać na obrazku to były gracz D-Link PGS Paladyn ? Chyba wszystkie wskazówki wskazują na niego. Czy zobaczymy TeRRoRa i Paladyna w jeden drużynie, a może to nie sławny 'Pala' ? Przekonamy się już jutro.
Link do tego newsa: Pobierz  

Komentarze [13] +

źródło: www.voodoo-gaming.pl/ 15:30:30, Saturday 31. January 2009 TheGodfather

Mousesports bez Wazap

Zaledwie kilka chwil temu świat obiegła wiadomość o zakończeniu współpracy pomiędzy niemiecką drużyną mousesports a ich głównych tytularnym sponsorem Wazap. Tylko przez 2007 rok firma ta wspomogła klan kwotą 100.000 euro.

Jak podano w wywiadzie dla serwisu eGames firma Wazap wycofuje swoją działalność z wyjatkiem rynku japońskiego. mousesports dąży więc do pozyskania nowego głównego sponsora w drugi kwartale roku 2008.

Czy to oznacza koniec Mouz?
Link do tego newsa: Pobierz  

Komentarze [5] +

źródło: www.mymym.com 01:08:03, Thursday 03. January 2008 bMh

Wywiad z Creolophus'em

Najlepszy europejski gracz Plagą? UndeadMadFroG. Ludźmi? HumanInsomnia. Orkiem? OrcGrubby. A Elfem? Tu odpowiedź również jest bardzo prosta. W historii europejskiego Warcrafta żaden Elf nigdy nie dorównał NightElfCreolophus'owi. Niestety po wielkim triumfie na World Cyber Games 2007 Olav Undheim postanowił zakończyć karierę i opuścić swoją dotychczasową drużynę, 4Kings. Wielu jego fanów, ucieszy więc wiadomość iż NightElfCreo zgodził się udzielić wywiadu dla serwisu esl-radio.de. Opowiada min o tym dlaczego postanowił zrezygnować z dalszej gry i czy tęskni za życiem pro-gamer'a. Zapraszamy na wywiad z jednym z najlepszych graczy w krótkiej historii tej gry, NightElfCreolophus'em!

ESL-Radio: W której drużynie najlepiej się bawiłeś? It, 64AMD, fnatic czy 4Kings?

Creolophus: Myślę że najfajniej było w 4Kings i nie tylko dlatego że to jest zespół który najlepiej pamiętam.

ESL-Radio: Czy jest szansa żebyś wrócił do pracy (profesjonalnie lub jako hobby) na eSportowej scenie? Może jako komentator lub menedżer...

Creolophus: Teraz nie widzę siebie zajmującego się eSportem, ale nigdy nie mów nigdy!

Cały wywiad w języku angielskim znajdziecie TU


Link do tego newsa: Pobierz  

Komentarze [16] +

źródło: esl-radio.de/artikel/1315(...) 12:11:32, Saturday 11. April 2009 Wudmorgax

ForDream - wywiad

W Europie mało znany, jednak w Chinach uważany za bardzo utalentowanego gracza, reprezentant klanu Level99 ForDream został przepytany przez serwis SGamer.com. Za pośrednictwem MYM wywiad został przetłumaczony na język angielski i udostępniony na ich witrynie.

Wschodząca gwiazda chińskiej sceny miała ostatnimi czasy okazję pokazać swoje umiejętności podczas turnieju IEF 2007 Master, który miał miejsce pod koniec ubiegłego roku.

Pytania na jakie przyszło mu odpowiadać dotyczą jego zespołu oraz coraz częściej poruszanego ostatnio wśród profesjonalnych graczy balansu. Zapraszam wszystkich zainteresowanych pod ten adres i życzę miłej lektury.

So what are your goals for Warcraft 3?
World Domination. I know it's gonna be tough, but it will be worth it for me.


Link do tego newsa: Pobierz  

Komentarze [3] +

źródło: www.mymym.com/en/news/116(...) 23:50:54, Friday 04. January 2008 bMh

Cyberasy 2007!

Rok 2007 definitywnie za nami. Czas na podsumowania i oczywiście przyznanie CyberAsów i Wielką Galę HLC! W tym roku wypracowaliśmy ciut inną formę przyznawania tych wyjątkowych wyróżnień. Mamy nadzieję, że się ona sprawdzi - ograniczyliśmy ją do najważniejszych kategorii, tak by CyberAs był naprawdę wyjątkową i ekskluzywną formą docenienia. Zmieniliśmy też formułę samego wskazania spośród Waszych nominacji. - vib

Lista kategorii:

CyberAsy polskiej sceny sportów elektronicznych:

 • Zawodnik Roku - za osiągnięcia
 • Drużyna Roku - za osiągnięcia
 • Klan Roku (multiklan,organizacja gamingowa) - za osiągnięcia graczy, drużyn, działaność, rozwój, wplyw na polski sport elektroniczny
 • Scena Roku - za osiągnięcia, wydarzenia, wpływ na polski sport elektroniczny
 • Redaktor Roku - za wyrózniającą się, wyjątkową publikację
 • CyberAs Graczy i Kibiców - wyróżnienie publiczności, możecie je przyznać osobie, wydarzeniu w kontekscie popularności i wpływu na polski sport elektroniczny

Wyróżnienia poszczególnych scen cybersportowych:

 • CyberAs sceny Americas Army - zawodnik/drużyna
 • CyberAs sceny Counter-Strike 1.6 - zawodnik/drużyna
 • CyberAs sceny Warcraft III - zawodnik
 • CyberAs sceny Starcraft - zawodnik
 • CyberAs sceny Quake III - zawodnik
 • CyberAs sceny Need For Speed - zawodnik
 • CyberAs sceny Pro Evolution Soccer - zawodnik

Swoje nominacje zgłaszajcie nam poprzez wysłanie Prywatnej Wiadomości na konto CyberAs2007 w formie:

Zgłoszenie
1. Zawodnik Roku - Nick/Imię Nazwisko, krótkie uzasadnienie za które konkretnie osiągnięcia
2. Drużyna Roku - Nazwa, krótkie uzasadnienie za które konkretnie osiągnięcia
3. Klan roku - Nazwa, krótkie uzasadnienie za co
4. Scena Roku - Nazwa, krótkie uzasadnienie za co
5. Redaktor Roku - Nick/Imię Nazwisko, link do publikacji, za którą proponujecie wyróżnienie
6. CyberAs Graczy i Kibiców - Nick/Imię Nazwisko/Nazwa, krótkie uzasadnienie za co, niezbędne ewentualne linki
7. CyberAs AA - Nick/Imię Nazwisko/Nazwa Drużyny, krótkie uzasadnienie za co
8. CyberAs CS - Nick/Imię Nazwisko/Nazwa Drużyny, krótkie uzasadnienie za co
9. CyberAs WC3 - Nick/Imię Nazwisko, krótkie uzasadnienie za co
10. CyberAs SC - Nick/Imię Nazwisko, krótkie uzasadnienie za co
11. CyberAs Q3 - Nick/Imię Nazwisko, krótkie uzasadnienie za co
12. CyberAs NFS - Nick/Imię Nazwisko, krótkie uzasadnienie za co
13. CyberAs PES - Nick/Imię Nazwisko, krótkie uzasadnienie za co

WYŚLIJ NOMINACJE

Link do tego newsa:
Pobierz  

Komentarze [7] +

źródło: Cybersport.pl 01:42:00, Sunday 20. January 2008 Cyru

MYM bez dywizji Wc3 !!!

Tego nie przewidziałby sam Nostradamus ! Kiedy w Polsce wszyscy gracze jeszcze przecierają oczy na widok PGS'u bez Paladyna światowa scena serwuje nam o wiele większe załamanie e-sportowego ładu. Właśnie dzisiaj, 29 stycznia 2009 roku, po 8 latach zajmowania czołowych pozycji w światowych rankingach drużyna Meet Your Makers żegna się z dywizjami Warcrafta III The Frozen Throne oraz Starcraft:Broodwar. Można stwierdzić, że drużyna MYM.wc3 osiągnęła w świecie e-sportu wszystko co było do zdobycia. Podwójne zwycięstwo w WC3L, wygrana liga NGL, zwycięstwa swoich graczy na WCG to tylko jedne z licznych sukcesów graczy Meet Your Makers. Trudno sobie wyobrazić zwycięzcę ostatniego WCG Grubbego czy legendarnego 'człowieka-robota' Moona bez klanu. Jednak się stało ! Czy to powolny początek końca Warcrafta w świecie e-sportu czy jedynie nowa era indywidualności ? Czas pokaże...  

Skład byłej Meet Your Makers.wc3

 •  Jesper 'MYM]Nordahl' Henriksen
 •  Matthias 'MYM]Losemann' Beyer
 
 •  Jang 'MYM]Moon' JaeHo
 •   Manuel 'MYM]Grubby' Schenkhuizen
 •  Jung-Ki 'MYM]Susiria' Oh
 •  JaeWook 'MYM]Lucifer' Noh
 •  Deok Man 'MYM]Soccer' Yoon
 •  Jae shin 'MYM]EVE Park

Oświadczenia menadżerów dywizji MYM.wc3 oraz więcej szczegółowych informacji możemy znaleźć w języku angielskim pod tym adresem

Warcraft is dead before i wake up...

Link do tego newsa: Pobierz  

Komentarze [50] +

źródło: www.mymym.com/en/news/157(...) 16:45:31, Thursday 29. January 2009 TheGodfather

ESWC 2007 - Zdjęcia i reppackESWC 2007 - Niektórzy jeszcze żyją tym wydarzeniem, lecz dla niektórych to już tylko miłe wspomnienie. Po ekscytującym, wczorajszym dniu związanym z tym turniejem przyszedł czas na podzielenie się z Wami różnego typu informacjami oraz zdjęciami. Chciałbym teraz zachęcić Was do obejrzenia naprawdę świetnych fotografii zrobionych przez mojego kolegę - DemO. Znajdziecie w nich wiele ciekawych obrazków tj. piękne hostessy, drużyna Team Delta, ChaoS Gaming czy też nawet Dariusza Szpakowskiego, który komentował mecze Fify 2007. No cóż zapraszam ! Również wieczorem dostanę kolejną porcję zdjęć, którymi oczywiście się z Wami podzielę. Powstanie też artykuł mówiący o przebiegu zdarzeń ESWC. To wszystko wkrótce !


W dniu dzisiejszym jeden z głównym patronów medialnych serwis PGS Pokerstrategy.cc wypuścił na światło dzienne reppack z zawodów Electronic Sports World Cup 2007. Zapraszam do pobrania.
Link do tego newsa: Pobierz  

Komentarze [12] +

15:39:31, Monday 30. April 2007 Przemo

Więcej?

Chcesz znaleźć informacje na konkretny temat? Przejrzyj hasła, których najczęściej dotyczą dodane ostatnio nowości! WC3L, TURNIEJ, WCG, NETWARS, LCW, WORLD CYBER GAMES, TERROR, DOTA, GRUBBY, MYM, PALADYN, WYWIAD, REPPACK, WARCRAFT, BLIZZARD, MOON, PORADNIK, POL-TEAM, BIOT, POLSKA, ESL, KONKURS, LIGA, WORLD ELITE, FUZJA, NGL-ONE, ENC, NGL, TOD, TDEL, SPQR, SLH, MOUZ, PGS, TOUR, GFO, WILQ, BRONZE, KODE5, WILDA, PATCH, TEAM FIGHTING, LADDER, REPREZENTACJA, SILVER, HEADSHOT, EXTREME MASTERS, HEYAH, FLY100%, VOODOO, LYN, KUJA, BIOHAZARD-TEAM, BVG, WICKED, ESWC, ALMOST, TH000, ACIS, KWAKI, CYKLOP, SHOW, KLIMO, REPLAYPACK, INCUP, CLAN BASE, HOORAI, SASE, ELIMINACJE, FINAłY, FNATIC, POLTEAM, SHOWMATCH, WCG 2006, IEST, SRS, FINAł, CYBERSPORT, WE.EU, PLD, SKY, PRAE, REMIND, JAGR, CASIN, LAN, REPLAYS.PL, CHALLENGE, ANIMATOR, 2007, BATTLENET, CARMAC, HAPPY, NATIONS, STARCRAFT, PEDAL, KONKURSIWO, W3ARENA

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone,
kopiowanie tylko za zgodą właściciela.
2003/2007 by: CyklOP, Muzami, Julas [ Mapa Strony ]
Replayów w bazie: 19538 Kont użytkowników: 11427

Pomysł, oskryptowanie, administracja: CyklOP [jak kupić zagraniczne akcje] [Jak wypełnić W-8BEN] [Jak tanio wymienić walutę] [deutschtests]
Design: Muzami, art w topie strony nadesłał Z4buZa
Skrypt obsługujacy replaye: Juliusz 'Julas' Gonera [ Replay Parser ]
Wykonano w czasie 0.21942019462585 sekund