warcraft 3 TFT + ROC, warcraft III,

Replaysowa strzałka Polskie Centrum Replayów - top
Replay Tygodnia / Best Replay
Nie ma żadnych replayów spełniających te wymogi.

Wyszukiwanie newsów

Wyszukaliśmy dla Ciebie newsy, które najbardziej pasują do zadanego przez Ciebie kryterium wyszukiwania: "2007"
Uwaga newsy sa posortowane według trafności wyszukiwania! Niestety wyrazy krótsze niż 3 litery nie są wyszukiwane


Kryterium wyszukiwania:

Grubby & Cassandra

Jeden z najlepszych na świecie orców - Manuel Grubby Schenkhuizen został usidlony już na dobre. Wraz ze swoją długoletnią partnerką Siew Lan Cassandra (Ppg) Ng wzięli ślub na pięknej wyspie w Malezji. Wcześniej w 2007 roku spędzili tam razem wakacje.

"Planowanie ślubu rozpoczęliśmy już w styczniu. Po kilku rozmowach obydwoje uzgodniliśmy, że chcemy proste, kameralne wesele. Wszystkie przygotowania zakończyliśmy już po miesiącu lub dwóch. Nie mieliśmy dużo czasu na plany, z powodu napiętego harmonogramu turniejów."

NightElfCassandra

Przypominam, że para zaręczyła się w ubiegłym roku podczas BlizzConu.
Więcej informacji i zdjęć na BLOGU Cassandry.
Link do tego newsa: Pobierz  

Komentarze [14] +

źródło: www.myeg.net 12:17:37, Monday 31. May 2010 angel

Hell, It's about time!StarCraft II - Wings of Liberty ruszył! Z dnia 26 na 27 lipca w premierowych sklepach o 0.00 gracze stoczyli bój o to kto zdobędzie pierwszy swoją długo oczekiwaną grę. Ale już od wczoraj, od godziny 22.00 w Europie gracze mogli instalować, pobierać i cieszyć się oficjalnym StarCraft'em II.

Pod TYM adresem znajdują się zdjęcia z nocnych premier w Europie. News jest wciąż aktualizowany i lada moment będą pojawiały się relacje i nowe zdjęcia.

O to notka z oficjalnej strony StarCraft'a II:

"Walka o sprawiedliwość w burzliwym zakątku wrzechświata znanym jako sektor Koprulu trwa dalej. Raz jeszcze znajdziesz się w centrum konfliktu pomiędzy terranami, protosami i zergami, gdzie każda z ras wprowadza do walki legiony weteranów i nowych, ulepszonych typów jednostek. Pokieruj czynami dawnego szeryfa, a dziś lidera rebeliantów, Jima Raynora, napotykając po drodze na zarówno dobrze znanych, jak i nowych bohaterów. Przejdź grę w swoim stylu, dokonując wyborów misji, technologii i badań w kampanii, zawierającej 29 misji.

Do Twojej dyspozycji są także misje z wyzwaniami, skupiające się na przedstawieniu rozgrywki nowym graczom, by łatwiej mogli nauczyć się strategii używanych w grach wieloosobowych. Nowa wersja serwisu Battle.net zapewnia niezrównaną rozgrywkę w trybie online, uwydatniającą wiele usprawnień i nowych funkcji takich jak komunikacja głosowa, zapisywanie i przechowywanie danych na oficjalnych serwerach, ligi i rankingi, osiągnięcia, nagrody do odblokowania, śledzenie statystyk, wsparcie dla modów stworzonych przez graczy i wiele, wiele więcej.

Odwiedź stronę społecznościową StarCraft II: Wings of Liberty, gdzie znajdziesz najnowsze informacje i blogi społecznościowe, poradniki do gry, a także podyskutujesz z innymi graczami na forach.

Do boju! Po zwycięstwo!"


Być może ktoś z nas już miał okazję pograć. Jakie są wrażenia?


Link do tego newsa: Pobierz  

Komentarze [1] +

źródło: eu.battle.net/sc2/pl 10:32:13, Tuesday 27. July 2010 angel

Ekranizacja WarCrafta i StarCrafta?

Pamiętacie o zapowiedzi filmu w 2007 roku o WarCrafcie? Jego premiera miała być w 2009 i na ekranizację przeznaczono około 100 milionów dolarów. Lecz jak wspomniano w jednym z wywiadów z Robem Pardo (wiceprezes Blizzarda) ciągle trwają nad nim prace. Za nim przejdę do nowych wiadomości udało mi się wyszukać trochę starych informacji na temat owego filmu. Warto sobie przypomnieć o tych pięknych planach, które mam nadzieje wejdą w życie.

     Fabuła była z góry zapowiedziana: ciągły konflikt między rasą ludzi, a rasą orków. Pomysł odrzucono ponieważ za bardzo przypominał ekranizację powieści Tolkiena - "Władca pierścieni". Nowy pomysł to spojrzenie na wszystko od strony Przymierza (Ludzie, Krasnoludy, Gnomy i Nocne elfy). Akcja będzie rozgrywana na rok przed czasem w World of WarCraft, czyli podczas narastającego konfliktu między rasami. Bohaterowie, którzy mają się pojawić to Bolvar Fordragon (sławny wojownik i dowódca z Przymierza, służył jako Regent Stormwind), Thrall (wódz orków w Orgrimmar), i Cairne Bloodhoof (wódz taurenów w Thunder Bluff).


Screen z planu filmowego, który przedstawia Terdrassil. Gigantyczne drzewo, na którym osiedliły się Nocne elfy pod dowództwem Tyrande Whisperwind (najwyższa kapłanka bogini Elune) i Malfiuriona Stormrage (potężnego druida)  po stracie góry Hyjal.

Szkoda, że jednak fabuła będzie bardziej opierała się na podstawie World of WarCrafta niż WarCrafta III, ale w końcu tu i tu są te same postacie. Dobre i to.


Świeższa informacja, bo z 2009 roku głosi iż jednak fabuła będzie wzorowana na  książce Christie Golden "WarCraft - The Rise of the Lich King" , oraz kampanii w grach WarCraft III Reign of Chaos i The Frozen Throne.


Arthas po połączeniu się z królem Liszem

     Książe Arthas  pod silnym wpływem miecza zwanego Ostrze Mrozu zabija swojego ojca (Terenas Mentehil) i jednocząc się z nieumarłymi sprowadza na Lordaeron zagładę. Rasy zamieszkujące świat WarCrafta łączą swe siły we wspólnej walce przeciwko Arthasowi, który udaje się na ziemie Northrend by móc zjednoczyć się z królem Liszem. Od tamtej pory wiedzie przeklęte życie na tej skutej lodem krainie.

Ekranizacja jest planowana na 2011 rok, a film ma nosić tytuł ten sam co książka.     Przechodząc do drugiej najnowszej gry - StarCrafta II tu pomysły ekranizacji pojawiły się wyjątkowo wcześniej niż te o WarCrafcie po jego premierze. Fabuła ani termin nie są jeszcze znane i fakt czy zostanie on w ogóle włączony w życie też nie. Jednak Rob Pardo - wiceprezes Blizzarda, o którym wcześniej wspominałam nie wyklucza takiej możliwości.


Chiński dowcip premiery - plakat zapraszający na film.

Podczas wywiadu dla MTV.com Rob stwierdził jasno, że to byłaby wspaniała możliwość umieścić i ujrzeć na dużych ekranach emisje filmu StarCraft.

Kluczowy fragment:

"Od dawna interesujemy się możliwością ujrzenia naszych produkcji w filmie lub telewizji, po prostu trudno jest nam odnaleźć odpowiednich partnerów. Prawdopodobnie moglibyśmy nakręcić film lub coś dla telewizji  już lata temu, jednak najważniejsze to znaleźć naprawdę utalentowanych ludzi, którzy jednocześnie podzielali by naszą fascynacje daną kwestią. To zawsze będzie dla nas wyzwaniem. Myślę jednak, że gdyby nazajutrz przyszedł  do nas Jim Cameron i powiedział „Czy nie chcielibyście nakręcić filmu na motywach StarCrafta?” to najprawdopodobniej zaakceptowalibyśmy ofertę."

Zastanawia mnie jaka fabuła zostałaby utworzona. Pomysły nad tym filmem zapewne prędko się nie pojawią, ponieważ Blizzard ma jeszcze do wydania dwa dodatki uzupełniające swoją nową grę.

Oby ich pierwszym filmem był WarCraft...


Link do tego newsa: Pobierz  

Komentarze [15] +

źródło: multiplayerblog.mtv.com ; zakazanaplaneta.pl ; niezlekino.pl 11:36:49, Wednesday 01. September 2010 angel

Więcej?

Chcesz znaleźć informacje na konkretny temat? Przejrzyj hasła, których najczęściej dotyczą dodane ostatnio nowości! WC3L, TURNIEJ, WCG, NETWARS, LCW, WORLD CYBER GAMES, TERROR, DOTA, GRUBBY, MYM, PALADYN, WYWIAD, REPPACK, WARCRAFT, BLIZZARD, MOON, PORADNIK, POL-TEAM, BIOT, POLSKA, ESL, KONKURS, LIGA, WORLD ELITE, FUZJA, NGL-ONE, ENC, NGL, TOD, TDEL, SPQR, SLH, MOUZ, PGS, TOUR, GFO, WILQ, BRONZE, KODE5, WILDA, PATCH, TEAM FIGHTING, LADDER, REPREZENTACJA, SILVER, HEADSHOT, EXTREME MASTERS, HEYAH, FLY100%, VOODOO, LYN, KUJA, BIOHAZARD-TEAM, BVG, WICKED, ESWC, ALMOST, TH000, ACIS, KWAKI, CYKLOP, SHOW, KLIMO, REPLAYPACK, INCUP, CLAN BASE, HOORAI, SASE, ELIMINACJE, FINAłY, FNATIC, POLTEAM, SHOWMATCH, WCG 2006, IEST, SRS, FINAł, CYBERSPORT, WE.EU, PLD, SKY, PRAE, REMIND, JAGR, CASIN, LAN, REPLAYS.PL, CHALLENGE, ANIMATOR, 2007, BATTLENET, CARMAC, HAPPY, NATIONS, STARCRAFT, PEDAL, KONKURSIWO, W3ARENA

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone,
kopiowanie tylko za zgodą właściciela.
2003/2007 by: CyklOP, Muzami, Julas [ Mapa Strony ]
Replayów w bazie: 19538 Kont użytkowników: 11431

Pomysł, oskryptowanie, administracja: CyklOP [jak kupić zagraniczne akcje] [Jak wypełnić W-8BEN] [Jak tanio wymienić walutę] [deutschtests]
Design: Muzami, art w topie strony nadesłał Z4buZa
Skrypt obsługujacy replaye: Juliusz 'Julas' Gonera [ Replay Parser ]
Wykonano w czasie 0.066088199615479 sekund