warcraft 3 TFT + ROC, warcraft III,

Replaysowa strzałka Polskie Centrum Replayów - top
Replay Tygodnia / Best Replay
Nie ma żadnych replayów spełniających te wymogi.

Wyszukiwanie newsów

Wyszukaliśmy dla Ciebie newsy, które najbardziej pasują do zadanego przez Ciebie kryterium wyszukiwania: "CARMAC"
Uwaga newsy sa posortowane według trafności wyszukiwania! Niestety wyrazy krótsze niż 3 litery nie są wyszukiwane


Kryterium wyszukiwania:

Wywiad z Carmac'em! (Video)

Mimo faktu, iż wywiad ten został przeprowadzony niemalże miesiąc temu, zdecydowałem się napisać o nim newsa.Carmac - niektórym może to mówić sporo, niektórym kompletnie nic. Nie ma to zbyt wielkiego znaczenia, gdyż ów tajemniczy nieznajomy zostanie pokrótce przedstawiony. Jedno jest pewne - jest to postać ciekawa i interesująca.

Co nam może zaproponować ten wywiad?

Na pewno dosyć sporą garść informacji na temat esportu, również trochę tych "od kuchni". Mimo, iż tematem przewodnim wywiadu jest ogólnie "cybersport", pada tam słowo "Warcraft", ku ukojeniu naszych serc.

Nie pozostaje mi nic innego, niż zaprosić was pod ten link i zachęcić do obejrzenia wywiadu, bo jest naprawdę interesujący.
Link do tego newsa: Pobierz  

Dodaj komentarz -

20:34:30, Monday 25. January 2010 Pingwin

Do czego zmierza e-Sport, by Carmac

Na łamach portalu Sk-Gaming pojawił się interesujący artykuł, którego autorem jest Carmac. Co tym razem stało się tematem jego pracy? Uszat stawia podstawowe pytanie: kto trzyma łapę na światowym e-Sporcie i czy koniecznym jest powołanie "prezydenta" sportów elektronicznych. Po ostatnich wariacjach zwiazanych z finałami WCG Polska również i my możemy podumać jaki skutek poniosły by za sobą ów kroki.


Powiązane newsy:
Więcej informacji: Carmac
Link do tego newsa: Pobierz  

Komentarze [2] +

źródło: www.sk-gaming.com/content(...) 00:12:44, Wednesday 17. September 2008 sTa.Gascan

MYM sieje wiatr, MYM zbiera burzę

Wczoraj na stronie PGS'u pojawił się felieton autorstwa dobrze znanego wam Carmaca, który trafnie opisuję jak przez jeden z najlepszych zespołów Wc3, nasza kochana gra dostała potężny cios wymierzony w międzynarodową scenę Warcrafta.
Tutaj cześć artykułu:
"...Zaczęło się od płacenia niejakiemu Jang "Moon" JaeHo horrendalnych sum, co pociągnęło za sobą inflację zarobków graczy Warcrafta. MYM wydawało bo siedziało na pękatym worku z pieniędzmi od inwestorów i nie wiedziało, co z nimi robić. Wydawało, bo mogło.

Winę za inflację ponoszą również pozostałe drużyny, które nie zachowały spokoju i także zaczęły płacić według zawyżonego cennika. Cennik ten był zawyżony tak, że sam Moon zarabiał więcej niż wszyscy gracze najlepiej opłacanej drużyny Counter-Strike na świecie razem wzięci. Historia ta dobrze skończyć się nie mogła."

A po resztę zapraszam pod ten adres. Artykuł polecam każdemu, bo świetnie przedstawia czemu tak naprawdę scena Warcrafta zaczęła podupadać.


Powiązane newsy:
Więcej informacji: Carmac Warcraft MyM
Link do tego newsa: Pobierz  

Komentarze [21] +

źródło: www.pgs-gaming.pl/serwis/(...) 19:45:41, Saturday 31. January 2009 Paz

Carmac vs. ToD !

Twórca świetnych video-wywiadów Michał "Carmac" Blicharz, uderzył po raz kolejny.

Po  Lynie na jego celowniku znalazł się jeden z najlepszych graczy ludzkim przymierzem -  Yoan ,,ToD" Merlo.

Znany z niecodziennych wywiadów Carmac, po raz kolejny zaskoczył, nie poruszając w wywiadzie tematu gry. Przez cały czas trwania materiału słyszymy tylko i wyłącznie o życiu prywatnym francuskiej gwiazdy, który opowiada między innymi o swojej rodzinie, o swoich upodobaniach, oraz gdzie w tej chwili przebywa.

Nie chcąc zdradzić więcej szczegółów zapraszam wszystkich do obejrzenia całego materiału :

Powiązane newsy:
Więcej informacji: ToD Carmac Wywiad
Link do tego newsa: Pobierz  

Komentarze [11] +

00:09:29, Thursday 01. May 2008 Niedballo

TeRRoR vs Carmac


Link do tego newsa: Pobierz  

Komentarze [42] +

źródło: sk-gaming.com 18:20:13, Wednesday 14. May 2008 sTa.Gascan

Początek końca...

Kilka dni temu serwisowi Sk-Gaming.com wywiadu udzielił Wulf Franke - Project Manager ESL Extreme Masters. Z rozmowy dowiedzieć się można jak przebiegać będzie trzeci sezon EM, jakie są możliwości wzięcia udziału oraz czym kierowali się organizatorzy przy doborze gier.  

Ostatnia kwestia, czyli gry, w ramach których będę zmagać się zawodnicy, jest mocno zaskakująca - w sezonie 08/09 nie uświadczymy rozgrywek w ramach W3! Fakt, iż ominie naszą scenę tak prężnie rozwiijający się turniej nie wróży nic dobrego. Czyżbyśmy byli świadkami powolnego wymierania sceny W3, którego końcem będzie pojawienie się SC2? Zapraszam do dyskusji. Cały wywiad znajdziecie TUTAJ.

Autor wywiadu - Michał 'Carmac' Blicharz, jako pierwszy podejmuje dyskusje na ten temat. Jego wypowiedź znajdziecie TUTAJ.

 

Link do tego newsa: Pobierz  

Komentarze [2] +

źródło: sk-gaming.com 16:06:57, Tuesday 24. June 2008 Hudy

Więcej?

Chcesz znaleźć informacje na konkretny temat? Przejrzyj hasła, których najczęściej dotyczą dodane ostatnio nowości! WC3L, TURNIEJ, WCG, NETWARS, LCW, WORLD CYBER GAMES, TERROR, DOTA, GRUBBY, MYM, PALADYN, WYWIAD, REPPACK, WARCRAFT, BLIZZARD, MOON, PORADNIK, POL-TEAM, BIOT, POLSKA, ESL, KONKURS, LIGA, WORLD ELITE, FUZJA, NGL-ONE, ENC, NGL, TOD, TDEL, SPQR, SLH, MOUZ, PGS, TOUR, GFO, WILQ, BRONZE, KODE5, WILDA, PATCH, TEAM FIGHTING, LADDER, REPREZENTACJA, SILVER, HEADSHOT, EXTREME MASTERS, HEYAH, FLY100%, VOODOO, LYN, KUJA, BIOHAZARD-TEAM, BVG, WICKED, ESWC, ALMOST, TH000, ACIS, KWAKI, CYKLOP, SHOW, KLIMO, REPLAYPACK, INCUP, CLAN BASE, HOORAI, SASE, ELIMINACJE, FINAłY, FNATIC, POLTEAM, SHOWMATCH, WCG 2006, IEST, SRS, FINAł, CYBERSPORT, WE.EU, PLD, SKY, PRAE, REMIND, JAGR, CASIN, LAN, REPLAYS.PL, CHALLENGE, ANIMATOR, 2007, BATTLENET, CARMAC, HAPPY, NATIONS, STARCRAFT, PEDAL, KONKURSIWO, W3ARENA

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone,
kopiowanie tylko za zgodą właściciela.
2003/2007 by: CyklOP, Muzami, Julas [ Mapa Strony ]
Replayów w bazie: 19538 Kont użytkowników: 11431

Pomysł, oskryptowanie, administracja: CyklOP [jak kupić zagraniczne akcje] [Jak wypełnić W-8BEN] [Jak tanio wymienić walutę] [deutschtests]
Design: Muzami, art w topie strony nadesłał Z4buZa
Skrypt obsługujacy replaye: Juliusz 'Julas' Gonera [ Replay Parser ]
Wykonano w czasie 0.39151906967163 sekund