warcraft 3 TFT + ROC, warcraft III,

Replaysowa strzałka Polskie Centrum Replayów - top
Replay Tygodnia / Best Replay
Nie ma żadnych replayów spełniających te wymogi.

Wyszukiwanie newsów

Wyszukaliśmy dla Ciebie newsy, które najbardziej pasują do zadanego przez Ciebie kryterium wyszukiwania: "CLAN BASE"
Uwaga newsy sa posortowane według trafności wyszukiwania! Niestety wyrazy krótsze niż 3 litery nie są wyszukiwane


Kryterium wyszukiwania:

Półfinał Clan Base Nations Challenge - Polska vs. Węgry!

W ten czwartek o godzinie 21:00 odbędzie się półfinałowy mecz w ramach ligi Clan Base Nations Challenge. W tym spotkaniu zobaczymy Węgrów oraz naszych rodaków. CBNC jest jedną z bardzo nielicznych lig, w których możemy oglądać zmagani reprezentacji. Mimo, iż Węgry nie wydają się być zbyt mocnym przeciwnikiem, to Polska reprezentacja prawdopodobnie wyciągnęła wnioski z przeszłości i tym razem nie zlekceważy przeciwnika. Będzie to także okazja do zaprezentowania swoich zdolności organizacyjnych przez nowego kapitana POL-Teamu, a mianowicie  POL.AbuSa. Mecz będzie rozegrany systemem koreańskim. Serdecznie zachęcam do kibicowania Biało-Czerwonym!

Będzie transmisja HSTV oraz audiokoment Janka.

Wypowiedź POL.AbuSa:  [4:0]    

  ZapekRandom

>

  Random DNA

TM

   ZapekRandom

>

 RandomLead

 LT

   ZapekRandom

>

Rabbit 

 TR

  ZapekRandom

>

 Athep

 EI
       
       
       
 

Link do tego newsa: Pobierz  

Komentarze [20] +

źródło: POL.AbuS 13:52:33, Tuesday 26. August 2008 x_X

YellOw znalazł nowy dom

Od pewnego czasu były reprezentant  MYM YellOw po tym jak wygasł jego kontrakt pozostawał bez zespołu, w którym mógłby się dalej rozwijać. Po dwóch miesiącach przerwy w grze znalazł wreszcie klan. Stał się członkiem drużyny bazujących na rosyjskich graczach CFG-Base.

Chińczyk może okazać się dosyć wartościowym wzmocnieniem dla swoich nowych kolegów między innymi w lidze NGL-Two.

Co na to sam zainteresowany?
"Odkąd opuściłem MYM nie otrzymywałem zbyt wielu ofert. Kiedy Morgan (kapitan CFG-Base) złożył mi propozycję gry u nich, nie mogłem jej odrzucić. Co więcej nie grałem teraz w żadnej drużynie więc stwierdziłem dlaczego nie?"

Oto jak prezentuje się skład CFG-Base:
Arius
JadeDark
Morgan
Sin
NiaM
KraGesh
YellOw

Link do tego newsa: Pobierz  

Komentarze [5] +

źródło: www.mymym.com/ 19:23:48, Sunday 20. January 2008 bMh

Ladder klanów.


Jakiś czas temu został otwarty ladder klanów ESL. Jest odpowiednikiem innych zagranicznych ladderów. Rozgrywamy go systemem WC3L. Podczas CW można wystawić maksymalnie jednego zagranicznego zawodnika. Wszystkie szczegóły takie jak mappool możecie znaleźć pod tym adresem.
Warto się zapisać, bo jeśli w najbliższych miesiącach aktywność klanów będzie duża zostanie stworzony ladder Amateur Series do którego zostanie dopuszczonych 8 najlepszych drużyn i "Jako organizatorzy dołożymy wszelkich starań, aby finały ligi zostały rozegrane na imprezie off-line, jednak będzie to zależne od sprzyjających okoliczności.", tak więc warto się postarać.

Link do tego newsa: Pobierz  

Komentarze [11] +

źródło: www.esl.eu/pl/wc3/news/90(...) 12:27:00, Tuesday 23. June 2009 Paz

Apply for the next NGL TWO Season!

Once again the NGL Season is about to end. While the last playday has still to be played we are already accepting applications for the upcoming Warcraft III Season. If you feel confident that your team is able to compete within the NGL TWO do not hesitate to send us your application for the next season.

There will be 16 clans invited to play the tournament which will be held in double elimination. To apply, send an email with the following information to thomas.kilian@ngl-one.com no later than 23:59 CET, 16-01-2008:

 • Clanpage / Clan Website
 • IRC Channel and Server
 • A short history of the clan
 • Complete Lineup of Players (including the Bnet Accounts/GGC-Accounts)
 • Recent Achievements
 • An application text (why should this particular team be picked)

Chosen teams will be announced the next day. The qualifiers will immediately start on Monday, January 21, 2008.

Good luck on all aspiring applicants!

W imieniu serwisu Replays.pl gorąco zachęcam do działania clan leaderów polskich teamów, którzy znają język angielski. Warto spróbować nawet, gdy teoretycznie nie ma się szans, wszak cuda się zdarzają. Ale nie do końca o nie chodzi. Przygotowanie takiego zgłoszenia uczy umiejętności praktycznych, ponadto umożliwiając szybkie użycie go przy innych okazjach. Niejako jest to więc inwestycja na lata. Powodzenia!

UPDATE: Masz problem? Lorex zaoferował swoją pomoc! W razie kłopotów po prostu wyślij mu wiadomość.


Link do tego newsa: Pobierz  

Komentarze [23] +

źródło: NGL 02:01:13, Thursday 03. January 2008 Cyru

ESL: PWC Quali Tydzień Drugi


Pierwszy tydzień zmagań kwalifikacyjnych w Polish Warcraft Championship już za nami, pierwsze problemy z tym związane także. Miejmy nadzieje że ten tydzień będzie mniej konfliktowy i problemowy. Jeśli chodzi o przewidziane clan wary na ten tydzień to wyglądają one tak:

Winner Bracket:

3dm vs IDN LINK
PiWo vs jZn LINK
tCrw vs AESIR-T LINK
HooP-T vs ZORY LINK

Loser Bracket:

LD vs MAW LINK
FGw3 vs aG LINK
xVVx vs SoDe LINK
NaUz vs SaSa LINK

Zapraszam wszystkich do brania udziału w dyskusjach na temat zbliżających się clan warów, oraz brania udziału w turniejach, które zostały stworzone dla was !!
Dodatkowo już wkrótce ESL wystartuje z nowym projektem gier indywidualnych z nagrodami ale o tym informacje już wkrótce. Tak więc zapraszamy !
Ostatnia rzecz do której chciałbym was zaprosić to live stream w ESL TV - powtórki z rozgrywek oraz audycje live możecie oglądać pod TYM adresem


Link do tego newsa: Pobierz  

Komentarze [4] +

17:47:35, Thursday 16. July 2009 XeoL

Kolejny nabytek WeMadeFOX

Nie tak dawno zlisiał Lyn, a już  WeMadeFOX może pochwalić się nowym nabytkiem. I to nie byle jakim, ponieważ do koreańskiej drużyny dołączył dzisiaj kolejny były gracz nieistniejącej już dywizji WC3 klanu  SK-Gaming. W ten oto sposób skład tej organizacji, która jeszcze nie tak dawno mogła pochwalić się "tylko" dwoma przedstawicielami rasy Nocnych Elfów, liczy już 4 graczy. Nie byle jakich graczy!

W dniu dzisiejszym do WMF dochodzi brat Lucifer'a, którego na co dzień oglądamy pod pseudonimem RohJinWook (wcześniej grał jako MichaeL). Po rozstaniu ze słynnym SK Koreańczyk zakotwiczył na jakiś czas w  Geh aB Clan, w którym przygodę zakończył przed paroma tygodniami. Czy w WMF zagości na dłużej? Z tego co można zauważyć po inwestycjach włodarzy Producentów_Lisów, to drużyna ta raczej nie wyrzuca pieniędzy sponsorów w błoto, więc również zatrudnienie młodszego brata Lucifer'a nie było raczej pochopnym krokiem.

Skład WeMadeFOX:
 • Jae Ho Moon Jang
 • Deok Man SocceR Youn
 • June Lyn Park
 • Roh Jin Wook aka MichaeL

Powiązane newsy:
Więcej informacji: Moon Soccer Michael RohJinWook WeMadeFOX WMF_Lyn
Link do tego newsa: Pobierz  

Komentarze [1] +

źródło: www.mymym.com 06:40:34, Wednesday 24. February 2010 WC3.pl-ikzzZ

Mousesports zwycięża RTB G-League

Dobiegły końca rozgrywki w ramach chińskiej ligi RTB G-League. Spośród wszystkich ośmiu drużyn, które brały udział w rozgrywkach wyłoniono cztery najlepsze i to one właśnie będą walczyć o miano najlepszego zespołu.

RTB G-League opiera się na trybie gry 1v1. Każdy kolejka składa się z trzech gier rozgrywanych w tymże trybie w systemie bo3. Sezon onlineowy kończy się w momencie rozegrania 7 kolejek (każdy zagra z każdym).

Najlepszym wśród chińskich zespołów okazał się klan  wraz ze swoja azjatycką dywizją. Tuż za nimi ze stratą jednego punktu uplasował się World Elite. Na trzecim i czwartym miejscu znalazły się odpowiednio wNv-Gaming i Team Colorful.

Tak jak w przypadku NGL-One, finały zostaną rozegrane na lanie w lutym.

# Drużyna Mecze Zwycięstwa Porażki Wynik Punkty
1. Mousesports 7 6 1 34:16 16
2. World Elite 7 6 1 33:18 15
3. wNv-Gaming 7 4 3 28:24 13
4. Team Colorful 7 5 2 28:23 11
5. usT Gaming
7 3 4 28:24 11
6. Ns Clan
7 2 5 26:25 10
7. Dhc Clan 7 2 5 15:34 5
8. Lion Clan 7 0 7 10:38 3

Link do tego newsa: Pobierz  

Komentarze [5] +

źródło: wc3.gosugamers.net/ 17:22:36, Wednesday 09. January 2008 bMh

Electronic Ameteur Series w WC3!Bardzo miło jest mi poinformować was wszystkich, iż rusza, nie byle jaka, inicjatywa, jaką jest Electronic Amateur Series Poland na platformie Warcraft III The Frozen Throne, zorganizowana przez Electronic Sports League.


Tak więc nie pozostaje mi teraz nic innego, niż polecić wam lekturę poniżej, w celu uzyskania większej ilości informacji o EAS.

Czymże więc jest Electronic Sports League?


Jak więc można zdobyć zaproszenie do Electronic Amateur Series?


Nagrody:


Regulamin:

Regulamin Ranking Drużynowy:


Regulamin Ranking Globalny:


Regulamin Ranking Indywidualny:


Wytrwałym gratuluję przeczytania całego news'a, zaś tych, którym ciągle mało, odsyłam pod ten link, gdzie można przeczytać o rozgrywkach EAS na innych platformach.

Link do tego newsa: Pobierz  

Komentarze [4] +

23:48:50, Sunday 09. August 2009 Pingwin

Quiz oraz turniej dla graczy!

Klan KraD i PimpMyComp.net organizują specjalny Quiz, w którym do zdobycia są 23 nagrody ufundowane przez powyższy serwis! Do zgarnięcia są m.in. Mysz Razer Krait 1600DPIRevoltec GamePad Precision! Cała zabawa rozpoczyna się już niedługo bo 19 stycznia, a gracze oprócz możliwości wzięcia udziału w konkursie mogą także zmierzyć się w turnieju przewidzianego dla 64 osób! Zapisz się już dziś!
Eliminacje do niego rozpoczynają się już 24 stycznia i także w tym przypadku organizatorzy przewidzieli atrakcyjne nagrody. Poniżej przedstawiam regulamin Quizu, a po więcej informacji zapraszam tutaj.

Regulamin:
 1. Quiz jest organizowany przez serwis PimpMyComp.net oraz Clan kraD.
 2. Quiz będzie trwał od 19 stycznia do 1 lutego 2009 roku.
 3. Aby wziąć udział w konkursie należy być zarejestrowanym użytkownikiem  na tym forum.
 4. Wysyłka nagród odbędzie się w terminie do 15 dni od podania wyników Quizu.
 5. Nagrody otrzyma pierwsze 23 osoby, które uzbierają odpowiednią ilość punktów.
 6. Nagrody wysyłane są tylko na terenie Polski.

Link do tego newsa: Pobierz  

Komentarze [3] +

źródło: własne 00:45:00, Thursday 15. January 2009 MakaO

ESL LOG-IN.PL LADDER

Ogarnia Cię drużynowa nuda? Twoi klanowicze narzekają na brak clan warsów? Jeśli tak, mamy dla Ciebie rozwiązanie. Klanowy ladder WarCraft III: The Frozen Throne, ESL LOG-IN.PL LADDER jest już w pełni dostępny! Wystarczy więc założyć drużynę na ESL, stworzyć jej logo, zebrać 5-ciu graczy i ruszyć na podbój polskiej sceny WarCraft III. To takie proste, prawda? Powodzenia!Link do tego newsa: Pobierz  

Komentarze [7] +

17:49:06, Wednesday 02. January 2008 Cyru

Więcej?

Chcesz znaleźć informacje na konkretny temat? Przejrzyj hasła, których najczęściej dotyczą dodane ostatnio nowości! WC3L, TURNIEJ, WCG, NETWARS, LCW, WORLD CYBER GAMES, TERROR, DOTA, GRUBBY, MYM, PALADYN, WYWIAD, REPPACK, WARCRAFT, BLIZZARD, MOON, PORADNIK, POL-TEAM, BIOT, POLSKA, ESL, KONKURS, LIGA, WORLD ELITE, FUZJA, NGL-ONE, ENC, NGL, TOD, TDEL, SPQR, SLH, MOUZ, PGS, TOUR, GFO, WILQ, BRONZE, KODE5, WILDA, PATCH, TEAM FIGHTING, LADDER, REPREZENTACJA, SILVER, HEADSHOT, EXTREME MASTERS, HEYAH, FLY100%, VOODOO, LYN, KUJA, BIOHAZARD-TEAM, BVG, WICKED, ESWC, ALMOST, TH000, ACIS, KWAKI, CYKLOP, SHOW, KLIMO, REPLAYPACK, INCUP, CLAN BASE, HOORAI, SASE, ELIMINACJE, FINAłY, FNATIC, POLTEAM, SHOWMATCH, WCG 2006, IEST, SRS, FINAł, CYBERSPORT, WE.EU, PLD, SKY, PRAE, REMIND, JAGR, CASIN, LAN, REPLAYS.PL, CHALLENGE, ANIMATOR, 2007, BATTLENET, CARMAC, HAPPY, NATIONS, STARCRAFT, PEDAL, KONKURSIWO, W3ARENA

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone,
kopiowanie tylko za zgodą właściciela.
2003/2007 by: CyklOP, Muzami, Julas [ Mapa Strony ]
Replayów w bazie: 19538 Kont użytkowników: 11427

Pomysł, oskryptowanie, administracja: CyklOP [jak kupić zagraniczne akcje] [Jak wypełnić W-8BEN] [Jak tanio wymienić walutę] [deutschtests]
Design: Muzami, art w topie strony nadesłał Z4buZa
Skrypt obsługujacy replaye: Juliusz 'Julas' Gonera [ Replay Parser ]
Wykonano w czasie 0.2098081111908 sekund