warcraft 3 TFT + ROC, warcraft III,

Replaysowa strzałka Polskie Centrum Replayów - top
Replay Tygodnia / Best Replay
Nie ma żadnych replayów spełniających te wymogi.

Wyszukiwanie newsów

Wyszukaliśmy dla Ciebie newsy, które najbardziej pasują do zadanego przez Ciebie kryterium wyszukiwania: "FNATIC"
Uwaga newsy sa posortowane według trafności wyszukiwania! Niestety wyrazy krótsze niż 3 litery nie są wyszukiwane


Kryterium wyszukiwania:

Królowa Warcrafta nadchodzi

Mieliśmy już dwie edycje turnieju Steelseries Iron Lady, które przeznaczone były dla płci pięknej pochodzących z krajów azjatyckich. Organizacja Fnatic poszła za ciosem i postanowiła zorganizować podobne przedsięwzięcie, jednak dla naszych europejskich piękności. W najbliższym czasie na stronie wspomnianego wcześniej klanu ukazywać się będą kolejne artykuły, w których przedstawiane będą kolejne pretendentki do tytułu "Królowej Warcrafta"

Na chwilę obecną znane są nam cztery uczestniczki a są to odpowiednio:

 • n!Paddy
 • n!Mirra58
 • myMYM]SqRqH
 • wNv.VBadGirl

Dla najlepszych zawodniczek oprócz samego tytułu królowej, o którym z pewnością marzy każda kobieta, organizatorzy przewidzieli także symboliczne nagrody rzeczowe:

 • Mysz Razer Deathadder + podkładka Fnatic Everglide Titan + słuchawki Everglide S-500
 • podkładka Fnatic Everglide Titan + słuchawki Everglide S-500
 • podkładka Fnatic Everglide Titan

Szczegóły dotyczące zasad, a także sylwetki uczestniczek wraz ze zdjęciami znaleźć można na stronie twórców owego przedsięwzięcia pod adresem Fnatic Quenn of Warcraft 3.

(grafika ze strony fnatic.com)


Link do tego newsa: Pobierz  

Komentarze [10] +

źródło: www.fnatic.com/articles/3(...) 18:41:54, Tuesday 29. April 2008 bMh

Kolejny turniej fnatic

Mieliśmy już Queen of Warcraft oraz Korean Amateur Challenge, jednak dla zarządu fnatic to mało. Ledwie po zakończeniu KAC, w którym zwyciężył OrcViOlet, ruszają z kolejnym przedsięwzięciem. Tym razem skierowanym w stronę płci pieknej pochodzącej z Azji pod nazwą Masters of Universe.

Sama idea turnieju będzie nieco inna niż w przypadku poprzednich. Utalentowane Azjatki zmierzą się bowiem bezpośrednio z członkami fnatic w wymieszanych wcześniej składach.

W MoU udział wezmą wszyscy obecni członkowie fnatic oraz sześć zawodniczek:


Nick: gameaxis.Cola Nick: Level99.Estelle Nick: KK-eva
Rasa: NightElf Rasa: NightElf Rasa: Human
Nick: KK-Venus Nick: Colorful.ffxx Nick: LAD.MythGirl
Rasa: NightElf Rasa: Orc Rasa: NightElf

Składy obu drużyn prezentują się następująco:


Team Go Easy On Us Rainbow Dragon
OrcFoCuS NightElfLevel99.Estelle
HumanKei NightElfLAD.MythGir
NightElfShy HumanKK-eva
HumanColorful.ffxx OrcFoCuS
NightElfKK-Venus UndeadSpace
NightElfgameaxis.Cola NightElfYanGe

Mappool 1on1:
 • Melting Valley
 • Centaur Grove
 • Road to Stratholme
 • Snow Drop v1.1
Ace Match:
 • Tidewater Glades
Mappool 2on2:
 • Tidewater Glades
 • Avalanche

Turniej rozpoczyna się już w najbliższą sobotę i trwać będzie dwa dni w trakcie których rozegrane zostaną dwa mecze w formacie King of the Hill znanym między innymi z rozgrywek NGL One.


Link do tego newsa: Pobierz  

Komentarze [8] +

źródło: www.fnatic.com/articles/4(...) 21:33:12, Monday 01. September 2008 bMh

PaTo odchodzi z mTw i kończy karierę pro gracza

Bez wątpienia najlepszy brazylijski gracz NightElfBernardo "PaTo" Rodrigues, pożegnał sie z klanem, w którym był od samego początku. Oświadczył, że odtąd nie będzie reprezentował niemieckiej organizacji  mTw.PokerRoom i kończy ze swoją karierą pro gracza. Uwzględnia jedynie dojście do jakiegoś  brazylijskiego klanu, gdzie będzie grał 4 fun. Powodem jego decyzji jest brak motywacji oraz studia.

Przypomnijmy, że PaTo zrobił dla mTw bardzo wiele. Był kapitanem, graczem a czasem organizatorem. Znany z wysokiego poziomu kultury, w szczytowej formie był wstanie sam pokonać klan mousesports, gdyby nie ostatnia gra z NightElfTitanem. Ostatnim show jakim będzie mógł się popisać jest występ KODE5 w Moskwie.

Specjalnie dla fanów serwis fnatic.com przygotował krótki wywiad z PaTo.

Wywiad z PaTo by fnatic.com
 

Link do tego newsa: Pobierz  

Komentarze [13] +

źródło: www.fnatic.com www.mymym.com 16:24:09, Friday 18. April 2008 Trav3eL

ViOlet żegna fnatic

Niedawno świat obiegła nowina o tym, iż  fnatic poszerzyło grono swoich graczy o kolejnego koreańskiego zawodnika jakim był OrcViOlet. Utalentowany młody gracz postanowił wrócić do swojego byłego zespołu Team eXpertise tak janiegdyś uczynił to Orc FoCuS odchodząc z MYM właśnie do fnatic.

Jak podają redaktorzy australijskiej organizacji. Decyzja o powrocie do poprzedniego klanu została podjęta na podstawie rozmów prowadzonych przez zarząd chińskiej drużyny z Koreańczykiem bez wiedzy włodarzy fnatic, którzy skomentowali owe wydarzenie następująco:

Elroy "NoName" Pinto:
Sadly he continued discussions with eXpertise even after agreeing to join us and we're sorry to the community for this. It was a mistake on our part. Today he decided to leave us and continue with his old team for reasons I won't go into. We'd like to wish him the best of luck in his career choice and since there's nothing good to say about this situation I'll end the statement here.

MinHae "Drum" Kim:
I heard with regret that he had decided eX already. but i hope violet have a good luck.

A oto jak prezentuje się obecny skład fnatic:

 • OrcFoCuS
 • NightElfShy
 • NightElfYanGe
 • OrcMinHyuk
 • UndeadSpace
 • HumanKei


Link do tego newsa: Pobierz  

Dodaj komentarz -

źródło: www.fnatic.com/news/2892/(...) 20:40:50, Monday 01. September 2008 bMh

Promujmy Polskę!

Finały turnieju ESL Lognetmedia Puchar Polski są jak dobre krajowe piwo. Cieszą się uznaniem nie tylko na Śląsku, ale i na północy, południu, wschodzie i zachodzie. Tego ostatniego szczególnie dowodzi zainteresowanie jakim nasze rodzime rozgrywki obdarzyli redaktorzy międzynarodowego GosuGamers.com! Dlatego, by podtrzymać koniunkturę na tzw. polskie newsy w wydaniu anglojęzycznym, gorąco zapraszam do gromadnego komentowania publikacji autorstwa Denisa Stenberga, a tym samym motywowania ekip zachodnich do zapuszczania się w głąb polskiej e-puszczy.

THREE TEAMS STRUGLING FOR THE POLISH CUP

UPDATE:
Do pucharowego święta przyłączają się kolejne portale, na początek Fnatic:Link do tego newsa: Pobierz  

Komentarze [7] +

19:32:24, Friday 11. January 2008 Cyru

SC2 Tournament #1 by ProCpu.pl

Dziś o godzinie 18:00 odbędzie się pierwsza odsłona turnieju StarCraft 2 w Lidze ProCpu. Rozgrywka przewidziana jest na 32 osoby. W tym sześć osób zostało zaproszonych przez administracje. Żeby wziąć udział w turnieju musisz posiadać konto w lidze, inaczej nie zapiszesz się poprzez skrypt. Nagrodą główną będzie gotówka w wysokości 200 zł. Zapraszam i pozdrawiam.


Osoby zaproszone: (6/6)

SeBulba
Daveron
Tarson
fnatic.Funkyy
mouz.MaNa
ProCpu.KroLu


Nagroda główna:

200 zł

Szczegóły znajdziemy TUTAJ
Link do tego newsa: Pobierz  

Komentarze [13] +

12:58:05, Sunday 09. May 2010 Zmień Nick

fnatic Team z nową dywizją!


Australijska organizacja  fnatic Team była rozpoznawana na scenie WarCrafta od ponad kilku lat, aż do ubiegłego roku, kiedy europejska dywizja zakończyła swoją działalność. Zarząd zespołu przez 4 miesiące bacznie śledził scenę, szukając potencjalnego składu, który na nowo mógłby grać pod tagiem fnatic.

Dzisiejszego dnia organizacja ekipy z radością mogła przedstawić światu nowy, w 100% koreański skład. Na przejście do Australijczyków zdecydowała się dywizja azjatyckiego klanu, znanego jako Clan Go. Lecz...

...Klan pod wodzą  Noname'a wzmocnił się dodatkowo dwoma wybitnymi graczami! Są nimi   OrcFoCuS i NightElfShy, którzy najwidoczniej nie czuli się zbyt dobrze, konkurując o pierwszy skład z elitą najlepszych graczy na świecie, w swoim poprzednim klanie - MeetYourMakers.

Na zakończenie przedstawiam aktualną kadrę nowego fnatic oraz życzę im jeszcze większych sukcesów niż wcześniej!.

 •   Orc FoCuS
 •   NightElf Shy
 •   NightElf YanGe
 •   Undead Space
 •   Orc MinHyuk
 •   Human Kei
 •   NightElf Ohije
Aktualizacja:
Ze składem pożegnać się musi niestety   NightElfOhije, który został wezwany do koreańskiej armii.
Link do tego newsa: Pobierz  

Komentarze [20] +

źródło: wc3.gosugamers.net/ 19:36:39, Thursday 06. March 2008 Plec

Wicked na +

Po złych wieściach na temat gamingu Wicked, jakie doszły nas niedawno kilka osób w komentarzach mówiło, że organizacja w ciągu 48 godzin ma zapowiedzieć nowy skład i tak oto się stało. Do gamingu Wicked eSports, dołączają OrcFoCus, NightElfShy oraz UndeadSpace! To dobra wiadomośc dla wielu fanów starego fnatic. Jest to silne wzmocnienie, pamiętajmy, iż klan Go! zajmował wysoką lokatę w rankingu WC3L, a Wicked po odejściu swoich czołowych graczy znalazło się w nieciekawej sytuacji.

Oświadczenie NightElfShy'a:

“Po odejściu z Fnatic szukaliśmy nowego domu i wreszcie zdecydowaliśmy się na współpracę z WICKED. Jestem bardzo szczęśliwy i czuję wielką satysfakcję! Teraz jestem naprawdę zmotywowany, by w przyszłości zdobyć jak najwięcej osiągnięć! Nasz 11 mecz w WC3L już blisko i zrobię wszystko by wygrać 4:1 i być w top 2. Chcę podziękować WICKED i sponsorom, bo dzięki nim mogę wraz z moimi przyjaciółmi FoCuSem i Spacem być nadal razem. To wszystko sprawia mi wiele radości. WICKED ogień!!”


Link do tego newsa: Pobierz  

Komentarze [13] +

źródło: www.gosugamers.net/warcra(...) 19:55:06, Wednesday 29. April 2009 Paz

Hafu: Dziewczny w WoWie przyciągają uwagę

Płeć piękna stanowi zaledwie odsetek wśród zawodowych graczy. Największe ich skupisko związane z grami ze stajni Blizzarda znajduję się rzecz jasna w Chinach gdzie do czynienia mamy nawet z zawodowymi drużynami składającymi się w pełni z utalentowanych zawodniczek. Jeden z najpopularniejszych chińskich magazynów CEA przeprowadził wywiad właśnie z jedna z najlepszych graczek na arenie World of Warcraft. Za pośrednictwem serwisu fnatic mamy możliwość poznania bliżej sylwetki amerykańskiej członkini tej drużyny.

Artykuł został podzielony odpowiednio na cztery części. W każdej z nich poznajemy ciekawe fakty z życia  Rumay "Hafu" Wang. Zaczynając od jej motta życiowego jakim jest "Hakuna Matata" (podejrzewam, że większości znane z bajki o "Królu Lwie") kończąc na tym co myśli na temat profesjonalnej gry właśnie w World of Warcraft.

Całość prezentuje się bardzo interesująco. Oto ciekawsze fragmenty wywiadu:

CEA: What is your impression of European players? Their manners and skill?
fnatic:Hafu: The only European team that I've met so far is Nihilium. From talking to the team, they seemed well-mannered, and extremely skilled. Their hunter/priest/druid play is unmatched in the US. It's quite impressive that they took second place at a US event.

CEA: A lot of times you have been criticized for your rather defensive play in comparison to your team-mates. What's your response to people when they say such things?
fnatic:Hafu: Actually most of the criticism that I've received from San Diego was that I played too offensively, and I must agree with that. Although there is a time to play offensively in our Warrior/Warlock/Druid setup, most of the setups that we faced required me to play very defensively.

Całość dostępna jest pod adresem: A handful of Hafu.


Link do tego newsa: Pobierz  

Komentarze [2] +

źródło: www.fnatic.com/articles/4(...) 15:42:27, Friday 05. September 2008 bMh

Podsumowanie 10kolejki WC3LPowoli zbliżamy się do końca 14sezonu WC3L. Przed ostatnią kolejką, w tabeli wiele się zmieniło, głównie po szlagierowym pojedynku
MYM Dreamteam i fnatic.wc3. Drużyny te, przed pojedynkiem zajmowały kolejno 4 i 5 miejsce, jednak fnatic po wysokim zwycięstwie(4:0) nad ekipą Moon'a i spółki wskoczyli na miejsce lidera. Było to duże zaskoczenie, ponieważ zespół MYM od zawsze kojarzony był z świetnymi wynikami i najlepszymu graczami na świecie.
Jeżeli chodzi o samo WC3L, to wiadomo, że pierwsze dwa zespoły będą miały zagwarantowaną grę w półfinałach offline, natomiast drużyny z miejsc 3-6 będą musiały rozegrać ze sobą cw, o walkę w półfinałach. W tej chwili sytuacja jest dosyć jasna, prawdopodonie już wiemy które z drużyn będą w TOP 6, ponieważ ostatnia z tych drużyn (na tę chwilę
GG ma aż 5punktów przewagi na zlokalizowanym na 7 miejscu Team ALTERNATE).
Ranking na chwilę obecną wygląda następująco :


Ranking WC3l


Oczywiście, została jeszcze ostatnia, decydująca o tym kto będzie liderem kolejka. Pary jedenastej kolejki prezentują się następująco :

 • MYM Dreamteam vs. wNv Teamwork
 • You Don't Know Me vs. RAPTOR-GAMING.WC3L
 • Gravitas Gaming - WC3 vs. Clan H2O-PMS
 • mTw.AMD Warcraft 3 vs. fnatic.wc3
 • Team ALTERNATE vs. World Elite Pepsi
 • SK Gaming vs. nGize.FSP

Jak widać, podczas tej kolejki dojdzie do dwóch niesamowicie ciekawych pojedynków, oczywiście mowa tu o MYM Dreamteam vs. wNv Teamwork, i mTw.AMD Warcraft 3 vs. fnatic.wc3. Wraz z serwisem replays.pl postaram się zapewnić relacje z tych meczy.

Link do tego newsa: Pobierz  

Komentarze [2] +

źródło: www.esl.eu/eu/wc3l/ 18:47:59, Wednesday 08. October 2008 Niedballo

Więcej?

Chcesz znaleźć informacje na konkretny temat? Przejrzyj hasła, których najczęściej dotyczą dodane ostatnio nowości! WC3L, TURNIEJ, WCG, NETWARS, LCW, WORLD CYBER GAMES, TERROR, DOTA, GRUBBY, MYM, PALADYN, WYWIAD, REPPACK, WARCRAFT, BLIZZARD, MOON, PORADNIK, POL-TEAM, BIOT, POLSKA, ESL, KONKURS, LIGA, WORLD ELITE, FUZJA, NGL-ONE, ENC, NGL, TOD, TDEL, SPQR, SLH, MOUZ, PGS, TOUR, GFO, WILQ, BRONZE, KODE5, WILDA, PATCH, TEAM FIGHTING, LADDER, REPREZENTACJA, SILVER, HEADSHOT, EXTREME MASTERS, HEYAH, FLY100%, VOODOO, LYN, KUJA, BIOHAZARD-TEAM, BVG, WICKED, ESWC, ALMOST, TH000, ACIS, KWAKI, CYKLOP, SHOW, KLIMO, REPLAYPACK, INCUP, CLAN BASE, HOORAI, SASE, ELIMINACJE, FINAłY, FNATIC, POLTEAM, SHOWMATCH, WCG 2006, IEST, SRS, FINAł, CYBERSPORT, WE.EU, PLD, SKY, PRAE, REMIND, JAGR, CASIN, LAN, REPLAYS.PL, CHALLENGE, ANIMATOR, 2007, BATTLENET, CARMAC, HAPPY, NATIONS, STARCRAFT, PEDAL, KONKURSIWO, W3ARENA

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone,
kopiowanie tylko za zgodą właściciela.
2003/2007 by: CyklOP, Muzami, Julas [ Mapa Strony ]
Replayów w bazie: 19538 Kont użytkowników: 11427

Pomysł, oskryptowanie, administracja: CyklOP [jak kupić zagraniczne akcje] [Jak wypełnić W-8BEN] [Jak tanio wymienić walutę] [deutschtests]
Design: Muzami, art w topie strony nadesłał Z4buZa
Skrypt obsługujacy replaye: Juliusz 'Julas' Gonera [ Replay Parser ]
Wykonano w czasie 0.21326017379761 sekund