warcraft 3 TFT + ROC, warcraft III,

Replaysowa strzałka Polskie Centrum Replayów - top
Replay Tygodnia / Best Replay
Nie ma żadnych replayów spełniających te wymogi.

Wyszukiwanie newsów

Wyszukaliśmy dla Ciebie newsy, które najbardziej pasują do zadanego przez Ciebie kryterium wyszukiwania: "FUZJA"
Uwaga newsy sa posortowane według trafności wyszukiwania! Niestety wyrazy krótsze niż 3 litery nie są wyszukiwane


Kryterium wyszukiwania:

Wielki powrót AESIR! Fuzja AESIR + GFO!

 

Drużyna AESIR.Starcraft II która wykrystalizowała się w przerwie wakacyjnej postanowiła połączyć siły z dotychczasową dywizją Going For Ownage. Oprócz dobrze znanych zawodników (głównie z platformy Warcraft III) nasz zespół zyskał także dwóch nowych menadżerów. Pierwszy z nich to dotychczasowy główny organizator gamingu GFO - Kamil 'Kwaki' Kaczor. Drugim człowiekiem od tak zwanej "czarnej roboty" będzie Damian 'boberq' Michalak.

Dzięki fuzji obu zespołów, nową formację będziemy mogli oglądać między innymi w rozgrywkach GIEROmaniak.pl, Play-Off ProCpu League oraz SC2CL. Cieszymy się, że Kwaki i spółka postanowili przyłączyć się do nas i razem stworzyć udaną drużynę Życzymy powodzenia i mamy nadzieję na owocną i miłą współpracę.

 

Oświadczenie Artura 'Turek' Stacherczaka dotyczące połączenia sił dywizji Starcraft II:

"Po dłuższej nieaktywności i propozycji kilku graczy naszły mnie chęci do stworzenia dywizji Starcraft II. Po wielu dniach rozmów z byłymi graczami Warcrafta III TFT udało mi się zebrać kilka podstawowych graczy by stworzyć podwaliny nowej drużyny. Wśród nas nie mogło również zabraknąć bardzo ważnej osoby w naszym zespole jaką jest naza, który to od bardzo dawna jest częścią naszego klanu. Ostatnio gdy nie posiadaliśmy dywizji sc2, był organizatorem właśnie w drużynie GFO.sc2. Zaproponowałem mu wspólne w tworzenie drużyny. Bez wahania się zgodził, a nawet sam zebrał kilka osób i tak powstała już dość solidna drużyna.

Pech chciał, że wielu graczy z GFO dołączyło do nas a drużyna Kwakiego nie dość, że borykała się z brakiem organizatorów to jeszcze uszczupliła się o graczy co zaowocowało rozwiązaniem gamingu. Doszliśmy do wniosku z Kwakim, że najlepszym wyjściem z tej sytuacji będzie połączyć drużyny.

Z chwilą obecną obie drużyny będą grały pod nazwą AESIR a wraz z graczami dołączą do nas organizatorzy GFO, Kwaki oraz Boberq, którzy będą nam pomagać w dalszym rozwoju drużyny."
 

Oświadczenie Marcina 'naza' Pacholca dotyczące połączenia sił dywizji Starcraft II:

 

"Dołączenie do nas graczy GFO było dla mnie miłą niespodzianką, ponieważ szukałem kilku graczy do uzupełnienia składu, a teraz mamy w czym wybierać. Dodatkowo na dzień dzisiejszy mogliśmy brać udział tylko w rozgrywkach GIEROmaniak.pl a po fuzji gramy w play-offach pCp oraz SC2L. Miejmy nadzieję, że współpraca będzie się dobrze układać."


Oświadczenie Kamila 'Kwaki' Kaczora dotyczące połączenia sił dywizji Starcraft II:

"W związku z kryzysem w organizacji GFO, postanowiliśmy przeprowadzić konieczne zmiany. W tym przypadku zmiana będzie bardzo korzystna - GFO połączy siły z AESIR, by w jeszcze lepszym i żądnym zwycięstw składzie, zdobywać kolejne trofea i odznaczenia"


Skład AESIR.Sc2 przed fuzją:
Artur 'Turek' Stacherczak - Menadżer
Marcin 'naza' Pacholec - Menadżer
Artur 'Almost' Kulesza
Krzysztof 'Soul' Reiner
Grzegorz 'Sneer' Kosowicz
Paweł 'BriT' Antczak
Damian 'Dejmien' Druciak
Krystian 'Nekr' Zugaj
Damian 'Jiraya' Kuboszek
Arkadiusz 'ZZZabro' Zabrowarny

Nowi zawodnicy z drużyny GFO.sc2:
Kamil 'Kwaki' Kaczor - Menadżer
Damian 'boberq' Michalak - Menadżer
Tomasz 'CasiN' Rutkowski
Michał 'Xoltro'
Przemysław 'Ryuuk' Razik
Przemysław 'Pinoczet' Piechocki
Kamil 'LightERs' Krupa


Powiązane newsy:
Więcej informacji: AESIR GFO
Link do tego newsa: Pobierz  

Komentarze [7] +

źródło: www.aesir.pl/index666.php(...) 01:01:38, Wednesday 29. September 2010 Tanis

Fusion HA!

Ostatnimi czasu na polskiej scenie dzieje się wiele rzeczy, jak między innymi wzbogacenie się składu AciS, rozpad SPQR czy dołączenie OrcShowa i UndeadGraVe'a do BVG, jednek to nie koniec wieści, otóż dziś oficjalnie zostały zakończone rozmowy klanów sPs i GFO. Rozmowy jak domyśleć się można dotyczyły wspólnej fuzji. Zakończyły się one sukcesem i do składu Going For Ownage dołączyli gracze sPs oraz ich organizatorzy. Oprócz tego, orgowie klanów wykorzystali rozpad SPQR, dzięki czemu oprócz tego, dołączył do nas również NightElfAnkhes.

Do składu GFO dołączają:

HumanGrzemp
OrcNoV
NightElfAnkhes
UndeadShiVers

(oraz Ci mniej znani)
UPDATE: Przed chwilą do GFO dołączył również
NightElfVallgaav

Wypowiedź Kwakiego:

Wypowiedź Gumby:

Link do tego newsa: Pobierz  

Komentarze [15] +

15:47:44, Sunday 31. May 2009 Paz

House of ProCpu !


To chyba był bardzo ekscytujący tydzień na polskiej scenie WarCraft'a, najpierw do AciS dochodzą byli gracze SPQR i D-link.PGS, a dziś klan sPs połączył się z organizacją GFO, tworząc groźną konkurencję dla innych zespołów. Jeżeli myślisz, że to już koniec wrażeń na niedzielny wieczór, mylisz się. Właśnie przed chwilą dowiedziałem się, że klan ProCpu połączył się z HooP. [PC] będzie wspierało team jako sponsor, ale także solidne wzmocnienie w postaci bLue i Masy, dwójki utalentowanych orc player'ów.


Aktualny skład HooP-ProCpu:

Organizatorzy:

DuDe
Szmuglero
Liber
Zazala

Gracze:

OrcChester
OrcbLue
OrcMasa
OrcChosen
NightElfFresh
NightElfForioku
Undeadt3m
Undeadthe.bb
UndeadRush
HumanHumba.Umba


Wypowiedź DuDe, organizatora klanu HooP:


Wypowiedź TraFFiC'a:


Pozostaje nam życzyć szczęścia dla HooP-ProCpu, oby pokazali na co ich stać zarówno w polskich, jak i zagranicznych Ligach. GL&HF od zespołu Replays.pl
Link do tego newsa: Pobierz  

Komentarze [19] +

źródło: Moje 23:45:32, Sunday 31. May 2009 Zmień Nick

KoD i fuzja

Któż z nas nie zna drużyny  Keepers of Destruction, posiadającej w swych szeregach min. słynącego z niestandardowych zagrywek  Axslava? Myslę że jest takich delikwentów niewielu. Znacznie z pewnością liczniejsi fani klanu nie mogli przeoczyć faktu, iż ostatnio coraz gorzej on sobie radził we wszelkiej maści meczach(przypomnijmy, na poprzednie 20 pojedynków ekipa ze Stanów zwyciężyła tylko w dwóch spotkaniach, a w wc3l zajmowała ostatnie, dwunaste miejsce!). 

Dziś dowiadujemy się, iż szefostwo zespołu podjęło decyzję o połączeniu drużyny z My.Revenge e.V.wc3 oraz  Envy. Czy to posunięcie pozwoli się amerykańskiemu zespołowi uporać z kryzysem, spowodowanym między innymi przez przejście niektórych graczy w stan "nieaktywny"? Miejmy nadzieję, że tak, i że powrót klanu do światowej czołówki jest tylko kwestią czasu.

Aktualny skład myR przedstawia się następująco:

 1.  VeryBigMan
 2.  Aca
 3.  Sein
 4.  Shady
 5.  Kaos
 6.  Frozen
 7.  Energize
 8.  Boo
 9.  Axslav
 10.  AoNe
 11.  StrifeCro
 12.  OverRated
 13.  NightEnd

Oświadczenie menedżera  KoD,  CrazyKriminal'a:

Mam dziś zaszczyt ogłosić połączenie trzech drużyn: są to KoD, EnVy oraz myR. Dla KoD była to konieczność ponieważ niektórzy z naszych zawodników stracili zainteresowanie grą i z zdecydowali się zakończyć karierę. Dlatego mieliśmy tylko trzech członków którzy wciąż chcieli grać. Pomimo to jesteśmy szczęśliwi, że wreszcie mamy sponsora, co nas motywuje. Miejmy nadzieję, że wraz z naszymi nowymi kolegami będziemy w stanie znów zakwalifikować się do Wc3l i walczyć w NGL-1.

 


Link do tego newsa: Pobierz  

Komentarze [4] +

źródło: www.mymym.com/en/news/147(...) 00:49:24, Tuesday 07. October 2008 Wudmorgax

Wybory czas zacząć - UPDATE!

Jak zapewne każdy z Was wie, jakiś czas temu Cyru postanowił zrzec się funkcji kapitana POL-Teamu. Od pewnego czasu więc trwają spekulacje kto powinien przejąć po nim kapitańską pałeczkę i zająć się reprezentacją Polski. Właśnie w tej chwili mam przyjemność zaprezentować dwóch kandydatów. Są nimi kolejno: BVG.AbuS oraz Sw.Tobiasz. Poniżej znajdziecie ich wypowiedzi, a po większą ilość informacji zapraszam tutaj.

Sw.Tobiasz

BVG.AbuS


Kto wypadnie bardziej przekonująco? Kto zyska zaufanie nominowanych do oddania głosu, a rzeczy samej zostanie nowym kapitanem
POL-Teamu? Tego dowiemy się już niedługo. Głosowanie trwa do 2 sierpnia!

*UPDATE*
Jak można przeczytać w komentarzu pod newsem na netwars.pl, jeden z kandydatów,
Sw.Tobiasz postanowił zrezygnować z kandydowania na kapitana reprezentacji Polski! Czy to oznacza, że nowym kapitanem zostanie BVG.AbuS? Poniżej oświadczenie  Sw.Tobiasza.

Oświadczenie Tobiasza


Link do tego newsa: Pobierz  

Komentarze [12] +

źródło: netwars.pl 03:24:35, Saturday 26. July 2008 MakaO

Więcej?

Chcesz znaleźć informacje na konkretny temat? Przejrzyj hasła, których najczęściej dotyczą dodane ostatnio nowości! WC3L, TURNIEJ, WCG, NETWARS, LCW, WORLD CYBER GAMES, TERROR, DOTA, GRUBBY, MYM, PALADYN, WYWIAD, REPPACK, WARCRAFT, BLIZZARD, MOON, PORADNIK, POL-TEAM, BIOT, POLSKA, ESL, KONKURS, LIGA, WORLD ELITE, FUZJA, NGL-ONE, ENC, NGL, TOD, TDEL, SPQR, SLH, MOUZ, PGS, TOUR, GFO, WILQ, BRONZE, KODE5, WILDA, PATCH, TEAM FIGHTING, LADDER, REPREZENTACJA, SILVER, HEADSHOT, EXTREME MASTERS, HEYAH, FLY100%, VOODOO, LYN, KUJA, BIOHAZARD-TEAM, BVG, WICKED, ESWC, ALMOST, TH000, ACIS, KWAKI, CYKLOP, SHOW, KLIMO, REPLAYPACK, INCUP, CLAN BASE, HOORAI, SASE, ELIMINACJE, FINAłY, FNATIC, POLTEAM, SHOWMATCH, WCG 2006, IEST, SRS, FINAł, CYBERSPORT, WE.EU, PLD, SKY, PRAE, REMIND, JAGR, CASIN, LAN, REPLAYS.PL, CHALLENGE, ANIMATOR, 2007, BATTLENET, CARMAC, HAPPY, NATIONS, STARCRAFT, PEDAL, KONKURSIWO, W3ARENA

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone,
kopiowanie tylko za zgodą właściciela.
2003/2007 by: CyklOP, Muzami, Julas [ Mapa Strony ]
Replayów w bazie: 19538 Kont użytkowników: 11431

Pomysł, oskryptowanie, administracja: CyklOP [jak kupić zagraniczne akcje] [Jak wypełnić W-8BEN] [Jak tanio wymienić walutę] [deutschtests]
Design: Muzami, art w topie strony nadesłał Z4buZa
Skrypt obsługujacy replaye: Juliusz 'Julas' Gonera [ Replay Parser ]
Wykonano w czasie 0.219318151474 sekund