warcraft 3 TFT + ROC, warcraft III,

Replaysowa strzałka Polskie Centrum Replayów - top
Replay Tygodnia / Best Replay
Nie ma żadnych replayów spełniających te wymogi.

Wyszukiwanie newsów

Wyszukaliśmy dla Ciebie newsy, które najbardziej pasują do zadanego przez Ciebie kryterium wyszukiwania: "FUZJA"
Uwaga newsy sa posortowane według trafności wyszukiwania! Niestety wyrazy krótsze niż 3 litery nie są wyszukiwane


Kryterium wyszukiwania:

Wielki powrót AESIR! Fuzja AESIR + GFO!

 

Drużyna AESIR.Starcraft II która wykrystalizowała się w przerwie wakacyjnej postanowiła połączyć siły z dotychczasową dywizją Going For Ownage. Oprócz dobrze znanych zawodników (głównie z platformy Warcraft III) nasz zespół zyskał także dwóch nowych menadżerów. Pierwszy z nich to dotychczasowy główny organizator gamingu GFO - Kamil 'Kwaki' Kaczor. Drugim człowiekiem od tak zwanej "czarnej roboty" będzie Damian 'boberq' Michalak.

Dzięki fuzji obu zespołów, nową formację będziemy mogli oglądać między innymi w rozgrywkach GIEROmaniak.pl, Play-Off ProCpu League oraz SC2CL. Cieszymy się, że Kwaki i spółka postanowili przyłączyć się do nas i razem stworzyć udaną drużynę Życzymy powodzenia i mamy nadzieję na owocną i miłą współpracę.

 

Oświadczenie Artura 'Turek' Stacherczaka dotyczące połączenia sił dywizji Starcraft II:

"Po dłuższej nieaktywności i propozycji kilku graczy naszły mnie chęci do stworzenia dywizji Starcraft II. Po wielu dniach rozmów z byłymi graczami Warcrafta III TFT udało mi się zebrać kilka podstawowych graczy by stworzyć podwaliny nowej drużyny. Wśród nas nie mogło również zabraknąć bardzo ważnej osoby w naszym zespole jaką jest naza, który to od bardzo dawna jest częścią naszego klanu. Ostatnio gdy nie posiadaliśmy dywizji sc2, był organizatorem właśnie w drużynie GFO.sc2. Zaproponowałem mu wspólne w tworzenie drużyny. Bez wahania się zgodził, a nawet sam zebrał kilka osób i tak powstała już dość solidna drużyna.

Pech chciał, że wielu graczy z GFO dołączyło do nas a drużyna Kwakiego nie dość, że borykała się z brakiem organizatorów to jeszcze uszczupliła się o graczy co zaowocowało rozwiązaniem gamingu. Doszliśmy do wniosku z Kwakim, że najlepszym wyjściem z tej sytuacji będzie połączyć drużyny.

Z chwilą obecną obie drużyny będą grały pod nazwą AESIR a wraz z graczami dołączą do nas organizatorzy GFO, Kwaki oraz Boberq, którzy będą nam pomagać w dalszym rozwoju drużyny."
 

Oświadczenie Marcina 'naza' Pacholca dotyczące połączenia sił dywizji Starcraft II:

 

"Dołączenie do nas graczy GFO było dla mnie miłą niespodzianką, ponieważ szukałem kilku graczy do uzupełnienia składu, a teraz mamy w czym wybierać. Dodatkowo na dzień dzisiejszy mogliśmy brać udział tylko w rozgrywkach GIEROmaniak.pl a po fuzji gramy w play-offach pCp oraz SC2L. Miejmy nadzieję, że współpraca będzie się dobrze układać."


Oświadczenie Kamila 'Kwaki' Kaczora dotyczące połączenia sił dywizji Starcraft II:

"W związku z kryzysem w organizacji GFO, postanowiliśmy przeprowadzić konieczne zmiany. W tym przypadku zmiana będzie bardzo korzystna - GFO połączy siły z AESIR, by w jeszcze lepszym i żądnym zwycięstw składzie, zdobywać kolejne trofea i odznaczenia"


Skład AESIR.Sc2 przed fuzją:
Artur 'Turek' Stacherczak - Menadżer
Marcin 'naza' Pacholec - Menadżer
Artur 'Almost' Kulesza
Krzysztof 'Soul' Reiner
Grzegorz 'Sneer' Kosowicz
Paweł 'BriT' Antczak
Damian 'Dejmien' Druciak
Krystian 'Nekr' Zugaj
Damian 'Jiraya' Kuboszek
Arkadiusz 'ZZZabro' Zabrowarny

Nowi zawodnicy z drużyny GFO.sc2:
Kamil 'Kwaki' Kaczor - Menadżer
Damian 'boberq' Michalak - Menadżer
Tomasz 'CasiN' Rutkowski
Michał 'Xoltro'
Przemysław 'Ryuuk' Razik
Przemysław 'Pinoczet' Piechocki
Kamil 'LightERs' Krupa


Powiązane newsy:
Więcej informacji: AESIR GFO
Link do tego newsa: Pobierz  

Komentarze [7] +

źródło: www.aesir.pl/index666.php(...) 01:01:38, Wednesday 29. September 2010 Tanis

Więcej?

Chcesz znaleźć informacje na konkretny temat? Przejrzyj hasła, których najczęściej dotyczą dodane ostatnio nowości! WC3L, TURNIEJ, WCG, NETWARS, LCW, WORLD CYBER GAMES, TERROR, DOTA, GRUBBY, MYM, PALADYN, WYWIAD, REPPACK, WARCRAFT, BLIZZARD, MOON, PORADNIK, POL-TEAM, BIOT, POLSKA, ESL, KONKURS, LIGA, WORLD ELITE, FUZJA, NGL-ONE, ENC, NGL, TOD, TDEL, SPQR, SLH, MOUZ, PGS, TOUR, GFO, WILQ, BRONZE, KODE5, WILDA, PATCH, TEAM FIGHTING, LADDER, REPREZENTACJA, SILVER, HEADSHOT, EXTREME MASTERS, HEYAH, FLY100%, VOODOO, LYN, KUJA, BIOHAZARD-TEAM, BVG, WICKED, ESWC, ALMOST, TH000, ACIS, KWAKI, CYKLOP, SHOW, KLIMO, REPLAYPACK, INCUP, CLAN BASE, HOORAI, SASE, ELIMINACJE, FINAłY, FNATIC, POLTEAM, SHOWMATCH, WCG 2006, IEST, SRS, FINAł, CYBERSPORT, WE.EU, PLD, SKY, PRAE, REMIND, JAGR, CASIN, LAN, REPLAYS.PL, CHALLENGE, ANIMATOR, 2007, BATTLENET, CARMAC, HAPPY, NATIONS, STARCRAFT, PEDAL, KONKURSIWO, W3ARENA

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone,
kopiowanie tylko za zgodą właściciela.
2003/2007 by: CyklOP, Muzami, Julas [ Mapa Strony ]
Replayów w bazie: 19538 Kont użytkowników: 11431

Pomysł, oskryptowanie, administracja: CyklOP [jak kupić zagraniczne akcje] [Jak wypełnić W-8BEN] [Jak tanio wymienić walutę] [deutschtests]
Design: Muzami, art w topie strony nadesłał Z4buZa
Skrypt obsługujacy replaye: Juliusz 'Julas' Gonera [ Replay Parser ]
Wykonano w czasie 0.070180892944336 sekund