warcraft 3 TFT + ROC, warcraft III,

Replaysowa strzałka Polskie Centrum Replayów - top
Replay Tygodnia / Best Replay
Nie ma żadnych replayów spełniających te wymogi.

Wyszukiwanie newsów

Wyszukaliśmy dla Ciebie newsy, które najbardziej pasują do zadanego przez Ciebie kryterium wyszukiwania: "HEYAH"
Uwaga newsy sa posortowane według trafności wyszukiwania! Niestety wyrazy krótsze niż 3 litery nie są wyszukiwane


Kryterium wyszukiwania:

Heyah open - poznajemy szczegóły

  
Na stronie organizatorów ligi Heyah ukazały się szczegółowe informacje dotyczące kategorii OPEN. W porównaniu do zeszłorocznej edycji zaszło wiele zmian które mają na celu uatrakcyjnienie rozgrywek. Wielu uczestników poprzedniej odsłony narzekało na formę która sprowadzała się jedynie do laddera. Rodziło to problemy z wyszukiwaniem przeciwników co w końcowym rozrachunku miało duże znaczenie.
    Obecnie zawody zostały podzielone na cztery części. Na początku wszyscy chętni będą mieli do swej dyspozycji drabinkę doskonale znaną z zeszłego roku. Do kolejnej rundy awansują zawodnicy zajmujący miejsca od 1 do 24. By dotrzeć do finałów offline będą oni musieli przebrnąć przed dwa kolejne etapy grupowe.
    Miejmy nadzieję, że wprowadzone zmiany pozytywnie wpłynął na obraz rozgrywek a podejście samych graczy będzie  bardziej poważne niż miało to miejsce w przypadku poprzedniej edycji.
   

Powiązane newsy:
Więcej informacji: HEYAH
Link do tego newsa: Pobierz  

Komentarze [2] +

źródło: www.cybersport.pl/?ligowe(...) 11:38:42, Tuesday 11. March 2008 Valefar

Team 07 Tournamet III etap

 

 

 

Dwa tygodnie lipca za nami. Za nami także dwa etapy jedynej drużynowej rywalizacji na scenie - Team07 Tournament. Mimo kolejnych zamieszań z klanówką FGw3, organizatorzy wyjaśnili już sporne sytuacje i przedstawili drabinkę i pary decydującej fazy turnieju. W drabince wygranych i w 'hitowym' spotkaniu turnieju zmierzą się klan z kilkuletnią tradycją na scenie, mający w swoich szeregach takich 'starych wyjadaczy' jak Brit, Soul, Gne, czy Firestorm - Going For Ownage, oraz silna ekipa Bandy Mokrego, w której bryluje zwycięzca Heyah Cybersport i były zawodnik POL-Teamu, Almost, wspomagany przez Vallgaava, Gidbina czy FrashQ'a. Spotkanie odbędzie się 19 lipca o godzinie 20, chętnych zapraszamy do oglądania klanówki. Po więcej szczegółów tradycyjnie odsyłam na stronkę organizatora.

Podstawowe informacje o kolejnym etapie:

Termin rozegrania: wtorek 19 lipca, godzina 24:00
Termin nadesłania dat meczy: piątek 15 lipca, godzina 24:00
Zakres etapu: finał WB oraz LB2
Mapy startowe:
- AZ
- TS
- EI
- SV
2v2:
- TM


 

DRABINKA


Link do tego newsa: Pobierz  

Komentarze [14] +

źródło: team07.cba.pl 15:23:46, Saturday 16. July 2011 c9^FrashQ

Cyberstarter Cup by Heyah Logitech Cybersport



W nadchodzący weekend, zostanie zorganizowana seria turniejów komputerowych online, organizowanych przez ligę Heyah Logitech Cybersport. Okazję walki o cenne nagrody dostali również gracze Warcrafta. Wszyscy zainteresowani proszeni są o zgłaszanie swojej chęci udziału, zostawiając prywatną wiadomość w TYM profilu. Przypominam iż zapisy trwają do dnia dzisiejszego i kończą się o godzinie 20:00. Dokładniejsze informacje zostaną podane wkrótce.

UPDATE: TUTAJ znajduje się regulamin rozgrywek, lista uczestników oraz pozostałe niezbędne informacje.

Oto nagrody o jakie przyjdzie walczyć uczestnikom:



Powodzenia !

Link do tego newsa: Pobierz  

Komentarze [14] +

źródło: cybersport.pl/newsy/pelny(...) 14:24:24, Thursday 11. September 2008 sTa.Gascan

Cybersport WarCraft III Cup



Namnożyło nam się tych turniejów. Dopiero co pisałem wczoraj o nowym przedsięwzięciu związanym z wc3.pl - Virtual Fighters#2, a już dzisiaj mam przyjemność poinformować Was o nowej inicjatywie o nazwie Cybersport Warcraft III Cup. Jej organizatorem jest dobrze wszystkim znany m.in. z Netwars.pl - Animator oraz Digger. Rozgrywki odbędą się w najbliższą sobotę. 31 maja o godzinie 13:00. Udział w turnieju może wziąć każdy chętny, który zgłosi swój udział do najbliższego piątku, do godziny 20:00. Przejdźmy do szczegółów:

Data rozgrywek: 31 maja – 1 czerwca
Czas: 13:00 sobota, w niedzielę kontynuacja
Format: turniej 1vs1 (sobota – grupy, niedziela – drabinka DE)
Mapy: TM, TR, LT, EI, TS, GW, SV
Ilość graczy: nieograniczona
Administratorzy rozgrywek: Animator, Digger

Nagrody:
1. miejsce: Myszka Logitech G9, doładowanie Heyah 50 zł, gra Saga Baldur's Gate
2. miejsce: doładowanie Heyah 50 zł, gry Age of Empires III i Gears of War

3. miejsce: doładowanie Heyah 50 zł, gra Unreal Anthology

Po więcej szczegółów zapraszam tutaj. Serdecznie zapraszam do zapisów bo jak widać jest o co walczyć!




Link do tego newsa: Pobierz  

Komentarze [11] +

źródło: cybersport.pl 17:25:45, Wednesday 28. May 2008 MakaO

CyberSport 2009 - ruszamy!


Już dziś rusza nowy sezon w lidze CyberSport. Nie trzeba dużo się rozpisywać na ten temat - wystarczy się zapisać i rywalizować z innymi o slota na finał lanowy. Jednak co warte uwagi to wprowadzenie zmian do systemu rozgrywek. W poprzednim sezonie gracze podzieleni zostali na dwie ligi (Pro i Ama). W tym będzie zupełnie inaczej. Nie ma już dwóch osobnych lig - powstała jedna, lecz w formie 3 turniejów. Organizatorzy Animator i Digger dają każdemu dwie szanse na awans. Gracze mogą zapisać się do obu tur eliminacji. Ci, którzy przejdą pomyślnie awansują na finał ON-LINE. Najlepsi wywalczą sloty na finał OFF-LINE. Dokładniejszy opis rozgrywek na stronie ligi.

Jak każde wprowadzenie zmian i to przyniosło falę niezadowolenia wraz z licznymi pochwałami. Jednak nowy system gwarantuje tylko graczom PRO szybkie i przyjemne wygranie slota na finał, a tym słabszym mówi po cichutku "dziękujemy". Tak czy inaczej zachęcam wszystkich do zapisywania się i życzę GL HF!

Powiązane newsy:
Więcej informacji: DIGGER ANIMATOR Heyah
Link do tego newsa: Pobierz  

Komentarze [7] +

źródło: cybersport.pl/ligowe/peln(...) 20:02:09, Saturday 13. June 2009 the.WilQ

Ostateczna rozgrywka: nasz wybór.



Wielkie finały ligi Heyah Cybersport zbliżają się wielkimi krokami. Pozostał już niespełna miesiąc, kiedy to będziemy świadkami walki o tytuły mistrzowskie. W tym roku organizatorzy oddali nam, graczom możliwość wyboru gier które chcemy zobaczyć i w które będziemy mieli okazję zagrać, w turniejach otwartych, podczas imprezy finałowej. Z tej okazji przygotowali ankietę w której mamy możliwość wyboru swojego faworyta. Ankieta znajduje się w tym miejscu. (Aby zagłosować należy być zalogowanym).

Link do tego newsa: Pobierz  

Komentarze [3] +

źródło: www.cybersport.pl/newsy/p(...) 20:52:31, Thursday 18. September 2008 sTa.Gascan

Heyah Logitech Cybersport 2007

Nadszedł długo oczekiwany okres, a mianowicie podanie oficjalnych wiadomości na temat ligi Heyah Logitech Cybersport 2007. W tej jakże prestiżowej lidze będzie można zobaczyć takie gry jak:
 
Warcraft 3
Starcraft
Quake 3
Americas Army
Counter-Strike                                    

Dla CS'a, Warcrafta3 oraz Starcrafta przygotowano rozgrywki z podziałem na I, II i III ligę. Pamiętano także o Quake'u który zaszczycił nas swoją 3 odsłoną. Nowością, która mnie bardzo zdziwiła jest gra Americas Army.HLC nie pozostało dużo czasu na przygotowania ponieważ owa liga ma ruszyć w przeciągu paru miesięcy.Organizatorzy Heyah Logitech Cybersport 2007 przewidzieli także miejsce na wysokie Nagrody !
Jeżeli chodzi o nagrody rzeczowe to pozostaje to słodką tajemnicą Organizatorów.
 

Link do tego newsa: Pobierz  

Komentarze [11] +

źródło: www.cybersport.pl/ 01:39:15, Monday 05. February 2007 arr

HLC: Informacje



Już 24 kwietnia odbędzie sie dobrze wszystkim znany turniej Heyah Logitech Cybersport powered by Komputronik. W walce o miejsca na finałach off-line I. ligi zobaczymy 30 graczy podzielonych na 5 grup. Wśród nich znajdują się takie sławy polskiej sceny jak
PGS.Paladyn czy wicked.TeRRoR. Poniżej przedstawiam wszystkich zawodników w poszczególnych grupach, a po więcej informacji zapraszam tutaj.

Grupa 1
 • PGS.Paladyn
 • HumanhY.Nox
 • HumanCSG]Grinden
 • BVG.Dragon
 • BVG.Raider
 • ShaitanB
Grupa 2
 • SPQR.Marvel
 • HumanpeXg.Zabson
 • wicked.TeRRoR
 • hY.Daveron
 • hY.Hope
 • BVG.Crom
Grupa 3
 • SPQR.Show 
 • SPQR.Nazgul
 • PGS.sLh
 • sw.Arcik
 • HumanMbP]Dubel
 • HumanSPQR.DziDzi
Grupa 4
 • HumanBVG.Jagr
 • SPQR.Ankhes
 • BVG.Zapek
 • peXg.Power
 • peXg.Almost
 • SPQR.FreedoM
Grupa 5
 • PGS.MeS
 • MbP]Grave
 • Osama
 • PGS.ValeR
 • BVG.NoV
 • Delta.CasiN

Oprócz wyżej podanej trzydziestki na finałach off-line będziemy mogli zobaczyć zawodników, którzy zagrają w II. lidze Heyah Logitech Cybersport powered by Komputronik. Wśród nich może być każdy z Was! Aby jednak to uczynić należy zapisać się do zawodów, a następnie wywalczyć sobie miejsce w kwalifikacjach. Zapraszam po więcej informacji na stronę organizatora.

Link do tego newsa: Pobierz  

Komentarze [22] +

źródło: cybersport.pl 18:43:59, Sunday 13. April 2008 MakaO

Zapisy do Heyah Logitech Cybersport

Parę dni na naszym forum pojawił się temat o nazwie "ZAPISY DO HEYAH CYBERSPORT !". Jego autorem był nikt inny jak sam faworyt tych zawodów czyli Prae.Paladyn. Tak więc od kilkudziesięciu godzin możemy zgłaszać się do jednego z największych turniejów w Polsce. Mowa tuta oczywiście o trzecim sezonie Heyah Logitech Cybersport. Zapisy są bezpłatne. Cała liga jest podzielona na dwie grupy - profesjonalna oraz amatorska. Wszyscy gracze zostaną przydzieli do jednej z nich. Swoje zgłoszenia możecie zostawiać pod TYM adresem. Do tej pory zapisało się 22 zawodników. Oczywiście wszystkie informacje na temat tych zawodów będę Wam dostarczał na bieżąco.



Link do tego newsa: Pobierz  

Komentarze [10] +

źródło: www.cybersport.pl/?ligowe(...) 11:02:40, Wednesday 18. April 2007 Przemo

Heyah Logitech Cybersports - znamy grupy !


W dniu dzisiejszym jeden z głównych organizatorów ligi Heyah Logitech Cybersports - JoeBlack przedstawił grupy owych zawodów. Wszyscy zawodnicy zostali podzieleni na trzy grupy: Profesjonalną, Amatorską oraz Open.

W pierwszym przedziale zawierają się triumfatorzy poprzedniej edycji tych zawodów, gracze POL-Team oraz zawodnicy, którzy zajęli dość wysokie miejsca w polskich turniejach. Druga grupa zaś ( Amatorzy ) należy do uczestników, którzy aktywnie biorą udział w HCL oraz dla tych którzy rywalizowali we wspomnianych wcześniej turniejach w naszym kraju. Do ligi Open zostali przydzieleni pozostali gracze. Terminarz spotkań ukarzę się niedługo, zaś Was zapraszam do dyskusji na temat grup trzeciej edycji ligi Heyah Logitech Cybersports.


Zawodnicy poszczególnych lig:



Link do tego newsa: Pobierz  

Komentarze [103] +

źródło: www.cybersport.pl/?ligowe(...) 19:20:56, Monday 14. May 2007 Przemo

Więcej?

Chcesz znaleźć informacje na konkretny temat? Przejrzyj hasła, których najczęściej dotyczą dodane ostatnio nowości! WC3L, TURNIEJ, WCG, NETWARS, LCW, WORLD CYBER GAMES, TERROR, DOTA, GRUBBY, MYM, PALADYN, WYWIAD, REPPACK, WARCRAFT, BLIZZARD, MOON, PORADNIK, POL-TEAM, BIOT, POLSKA, ESL, KONKURS, LIGA, WORLD ELITE, FUZJA, NGL-ONE, ENC, NGL, TOD, TDEL, SPQR, SLH, MOUZ, PGS, TOUR, GFO, WILQ, BRONZE, KODE5, WILDA, PATCH, TEAM FIGHTING, LADDER, REPREZENTACJA, SILVER, HEADSHOT, EXTREME MASTERS, HEYAH, FLY100%, VOODOO, LYN, KUJA, BIOHAZARD-TEAM, BVG, WICKED, ESWC, ALMOST, TH000, ACIS, KWAKI, CYKLOP, SHOW, KLIMO, REPLAYPACK, INCUP, CLAN BASE, HOORAI, SASE, ELIMINACJE, FINAłY, FNATIC, POLTEAM, SHOWMATCH, WCG 2006, IEST, SRS, FINAł, CYBERSPORT, WE.EU, PLD, SKY, PRAE, REMIND, JAGR, CASIN, LAN, REPLAYS.PL, CHALLENGE, ANIMATOR, 2007, BATTLENET, CARMAC, HAPPY, NATIONS, STARCRAFT, PEDAL, KONKURSIWO, W3ARENA

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone,
kopiowanie tylko za zgodą właściciela.
2003/2007 by: CyklOP, Muzami, Julas [ Mapa Strony ]
Replayów w bazie: 19538 Kont użytkowników: 11427

Pomysł, oskryptowanie, administracja: CyklOP [jak kupić zagraniczne akcje] [Jak wypełnić W-8BEN] [Jak tanio wymienić walutę] [deutschtests]
Design: Muzami, art w topie strony nadesłał Z4buZa
Skrypt obsługujacy replaye: Juliusz 'Julas' Gonera [ Replay Parser ]
Wykonano w czasie 0.29990386962891 sekund