warcraft 3 TFT + ROC, warcraft III,

Replaysowa strzałka Polskie Centrum Replayów - top
Replay Tygodnia / Best Replay
Nie ma żadnych replayów spełniających te wymogi.

Wyszukiwanie newsów

Wyszukaliśmy dla Ciebie newsy, które najbardziej pasują do zadanego przez Ciebie kryterium wyszukiwania: "HEYAH"
Uwaga newsy sa posortowane według trafności wyszukiwania! Niestety wyrazy krótsze niż 3 litery nie są wyszukiwane


Kryterium wyszukiwania:

Team 07 Tournamet III etap

 

 

 

Dwa tygodnie lipca za nami. Za nami także dwa etapy jedynej drużynowej rywalizacji na scenie - Team07 Tournament. Mimo kolejnych zamieszań z klanówką FGw3, organizatorzy wyjaśnili już sporne sytuacje i przedstawili drabinkę i pary decydującej fazy turnieju. W drabince wygranych i w 'hitowym' spotkaniu turnieju zmierzą się klan z kilkuletnią tradycją na scenie, mający w swoich szeregach takich 'starych wyjadaczy' jak Brit, Soul, Gne, czy Firestorm - Going For Ownage, oraz silna ekipa Bandy Mokrego, w której bryluje zwycięzca Heyah Cybersport i były zawodnik POL-Teamu, Almost, wspomagany przez Vallgaava, Gidbina czy FrashQ'a. Spotkanie odbędzie się 19 lipca o godzinie 20, chętnych zapraszamy do oglądania klanówki. Po więcej szczegółów tradycyjnie odsyłam na stronkę organizatora.

Podstawowe informacje o kolejnym etapie:

Termin rozegrania: wtorek 19 lipca, godzina 24:00
Termin nadesłania dat meczy: piątek 15 lipca, godzina 24:00
Zakres etapu: finał WB oraz LB2
Mapy startowe:
- AZ
- TS
- EI
- SV
2v2:
- TM


 

DRABINKA


Link do tego newsa: Pobierz  

Komentarze [14] +

źródło: team07.cba.pl 15:23:46, Saturday 16. July 2011 c9^FrashQ

Heyah open - poznajemy szczegóły

  
Na stronie organizatorów ligi Heyah ukazały się szczegółowe informacje dotyczące kategorii OPEN. W porównaniu do zeszłorocznej edycji zaszło wiele zmian które mają na celu uatrakcyjnienie rozgrywek. Wielu uczestników poprzedniej odsłony narzekało na formę która sprowadzała się jedynie do laddera. Rodziło to problemy z wyszukiwaniem przeciwników co w końcowym rozrachunku miało duże znaczenie.
    Obecnie zawody zostały podzielone na cztery części. Na początku wszyscy chętni będą mieli do swej dyspozycji drabinkę doskonale znaną z zeszłego roku. Do kolejnej rundy awansują zawodnicy zajmujący miejsca od 1 do 24. By dotrzeć do finałów offline będą oni musieli przebrnąć przed dwa kolejne etapy grupowe.
    Miejmy nadzieję, że wprowadzone zmiany pozytywnie wpłynął na obraz rozgrywek a podejście samych graczy będzie  bardziej poważne niż miało to miejsce w przypadku poprzedniej edycji.
   

Powiązane newsy:
Więcej informacji: HEYAH
Link do tego newsa: Pobierz  

Komentarze [2] +

źródło: www.cybersport.pl/?ligowe(...) 11:38:42, Tuesday 11. March 2008 Valefar

CyberSport 2009 - ruszamy!


Już dziś rusza nowy sezon w lidze CyberSport. Nie trzeba dużo się rozpisywać na ten temat - wystarczy się zapisać i rywalizować z innymi o slota na finał lanowy. Jednak co warte uwagi to wprowadzenie zmian do systemu rozgrywek. W poprzednim sezonie gracze podzieleni zostali na dwie ligi (Pro i Ama). W tym będzie zupełnie inaczej. Nie ma już dwóch osobnych lig - powstała jedna, lecz w formie 3 turniejów. Organizatorzy Animator i Digger dają każdemu dwie szanse na awans. Gracze mogą zapisać się do obu tur eliminacji. Ci, którzy przejdą pomyślnie awansują na finał ON-LINE. Najlepsi wywalczą sloty na finał OFF-LINE. Dokładniejszy opis rozgrywek na stronie ligi.

Jak każde wprowadzenie zmian i to przyniosło falę niezadowolenia wraz z licznymi pochwałami. Jednak nowy system gwarantuje tylko graczom PRO szybkie i przyjemne wygranie slota na finał, a tym słabszym mówi po cichutku "dziękujemy". Tak czy inaczej zachęcam wszystkich do zapisywania się i życzę GL HF!

Powiązane newsy:
Więcej informacji: DIGGER ANIMATOR Heyah
Link do tego newsa: Pobierz  

Komentarze [7] +

źródło: cybersport.pl/ligowe/peln(...) 20:02:09, Saturday 13. June 2009 the.WilQ

Cyberstarter Cup by Heyah Logitech CybersportW nadchodzący weekend, zostanie zorganizowana seria turniejów komputerowych online, organizowanych przez ligę Heyah Logitech Cybersport. Okazję walki o cenne nagrody dostali również gracze Warcrafta. Wszyscy zainteresowani proszeni są o zgłaszanie swojej chęci udziału, zostawiając prywatną wiadomość w TYM profilu. Przypominam iż zapisy trwają do dnia dzisiejszego i kończą się o godzinie 20:00. Dokładniejsze informacje zostaną podane wkrótce.

UPDATE: TUTAJ znajduje się regulamin rozgrywek, lista uczestników oraz pozostałe niezbędne informacje.

Oto nagrody o jakie przyjdzie walczyć uczestnikom:Powodzenia !

Link do tego newsa: Pobierz  

Komentarze [14] +

źródło: cybersport.pl/newsy/pelny(...) 14:24:24, Thursday 11. September 2008 sTa.Gascan

Cybersport WarCraft III CupNamnożyło nam się tych turniejów. Dopiero co pisałem wczoraj o nowym przedsięwzięciu związanym z wc3.pl - Virtual Fighters#2, a już dzisiaj mam przyjemność poinformować Was o nowej inicjatywie o nazwie Cybersport Warcraft III Cup. Jej organizatorem jest dobrze wszystkim znany m.in. z Netwars.pl - Animator oraz Digger. Rozgrywki odbędą się w najbliższą sobotę. 31 maja o godzinie 13:00. Udział w turnieju może wziąć każdy chętny, który zgłosi swój udział do najbliższego piątku, do godziny 20:00. Przejdźmy do szczegółów:

Data rozgrywek: 31 maja – 1 czerwca
Czas: 13:00 sobota, w niedzielę kontynuacja
Format: turniej 1vs1 (sobota – grupy, niedziela – drabinka DE)
Mapy: TM, TR, LT, EI, TS, GW, SV
Ilość graczy: nieograniczona
Administratorzy rozgrywek: Animator, Digger

Nagrody:
1. miejsce: Myszka Logitech G9, doładowanie Heyah 50 zł, gra Saga Baldur's Gate
2. miejsce: doładowanie Heyah 50 zł, gry Age of Empires III i Gears of War

3. miejsce: doładowanie Heyah 50 zł, gra Unreal Anthology

Po więcej szczegółów zapraszam tutaj. Serdecznie zapraszam do zapisów bo jak widać jest o co walczyć!
Link do tego newsa: Pobierz  

Komentarze [11] +

źródło: cybersport.pl 17:25:45, Wednesday 28. May 2008 MakaO

Snake(DUNE) - Wywiad z legendą polskiego WarCrafra.

Na stronie D-Link PGS ukazał się wywiad, chyba z jednym z bardziej zasłużonych graczy na polskiej scenie WarCrafta. W szczytowej formie bezkonkurencyjny dla polskiej czołówki, z łatwością pokonywał TeRRoRa czy też Paladyna, zdobywca Mistrza polski w 2003 roku, byly reprezentant POL-teamu oraz wzór do naśladowania każdego orca w kraju. Mowa tu o Snake'u, legendzie polskiego WarCrafta.


Przykładowe pytania:


Co osiągnąłeś na platformie WoWa? Duży zysk ze złota?

Jeśli chodzi o Wowa, to oprócz tego, że chyba każdy mnie zna z serveru Blu po obu stronach, jestem dosyć "popularny”. To głównie osiągnąłem dosyć dobre pieniądze +- 50000tys złotych od początku, więc uważam że takie dodatkowe pieniądze zawsze się przydadzą. Niestety nie miałem zbyt dużo czasu by np. uczestniczyć w turniejach Blizzarda. A teraz mój czas jest bardzo ograniczony.

Byłeś użytkownikiem rasy orków, czy nie myślałeś o spróbowania swoich sił teraz, kiedy przedstawiciele tej rasy wygrywają większość imprez?

Ja grałem od początku orkami, niezależnie czy wygrywali oni imprezy czy nie. Coś czuję, że musiałbym wiele czasu spędzić, by wrócić do formy sprzed 4-5 lat. Aczkolwiek WCG wygrałem bez większych przygotowań, a następne eliminacje, w których pokonywałem Terrora na WCG i Heyah, grałem po 6 miesięcznej przerwie i też dobrze mi szło. Chyba największym problem dla mnie byłby w tym momencie wolny czas.


Cały wywiad znajdziemy TU
Link do tego newsa: Pobierz  

Komentarze [24] +

źródło: www.dlink-pgs.com/serwis/(...) 20:48:06, Sunday 05. April 2009 Zmień Nick

Ostateczna rozgrywka: nasz wybór.Wielkie finały ligi Heyah Cybersport zbliżają się wielkimi krokami. Pozostał już niespełna miesiąc, kiedy to będziemy świadkami walki o tytuły mistrzowskie. W tym roku organizatorzy oddali nam, graczom możliwość wyboru gier które chcemy zobaczyć i w które będziemy mieli okazję zagrać, w turniejach otwartych, podczas imprezy finałowej. Z tej okazji przygotowali ankietę w której mamy możliwość wyboru swojego faworyta. Ankieta znajduje się w tym miejscu. (Aby zagłosować należy być zalogowanym).

Link do tego newsa: Pobierz  

Komentarze [3] +

źródło: www.cybersport.pl/newsy/p(...) 20:52:31, Thursday 18. September 2008 sTa.Gascan

Wywiad z Norad'em - właścicielem organizacji BVG


Dokładnie wczoraj na stronce Heyah Logitech Cybersport ukazał się ciekawy wywiad z właścicielem organizacji Betsson VooDoo Gaming. W ogniu pytań SteadY'ego stanął Radosław 'Norad" Górniak. Dzięki lekturze możemy dowiedzieć się paru ciekawych nowinek o jednym z lepszych multigamingów w Polsce, oraz o planach na przyszłość. Na pewno wielu początkującym osobom pomoże wyłapać trochę informacji na temat pracy w tak rozwiniętym organizacyjnie zespole. Na jakim etapie jest teraz BVG ? Czy kryzys ekonomiczny dotkną również ten koncern gamingowy ? Kogo Radek widziałby u boku Zapka, Paladyna, FiX'a i SnaKE'a ? Wszystkiego dowiemy się czytając wywiad.


Fragment wywiadu:


"Kilkanaście dni temu gracze WC3 wygrali 3 sezon Super Series League. W meczu finałowym, przeciwko SPQR, jako pierwszych wystawiliście dwóch Ukraińców. Czy to oznacza, że teraz będziecie stawiać na wschodnich sąsiadów Polski?

Snake i FiX stanowią obecnie połowę składu więc to zupełnie naturalne, że grają często. Absolutnie nie mamy zamiaru nikogo skreślać, zarówno Paladyn jak i Zapek są obecnie w bardzo wysokiej formie i ten fakt cieszy każdego z nas niezmiernie mocno. Cieszę się, że tych dwóch Polaków utrzymuje stabilny poziom, pozwala on zresztą zajść naszej Reprezentacji bardzo wysoko. Jeśli obserwujecie rozgrywki ENC to z pewnością wiecie o co mi chodzi."

"W barwach „laleczek” obecnie występują dwie dywizje – WC3 oraz SC. Czy planujecie powiększenie „rodziny” BVG?

[...]
Szukamy ludzi nie tylko najlepszych w naszym kraju, którzy godnie będą reprezentować markę, ale przede wszystkim osoby, które cieszą się dobrą opinią i włączają się do życia organizacji. W lipcu chcemy wybrać się wspólnie do jednego z Czeskich, górskich kurortów i porozmawiać wspólnie o dalszych planach i zaangażowaniu każdego z nas. Dlatego jeśli będziemy w tym roku powiększać dywizję, zrobimy to przed letnimi wakacjami."


Cały wywiad za drobną opłatą jest dostępny TUTAJ
Link do tego newsa: Pobierz  

źródło: cybersport.pl/wywiady/pel(...) 20:06:52, Thursday 28. May 2009 Zmień Nick

HLC: InformacjeJuż 24 kwietnia odbędzie sie dobrze wszystkim znany turniej Heyah Logitech Cybersport powered by Komputronik. W walce o miejsca na finałach off-line I. ligi zobaczymy 30 graczy podzielonych na 5 grup. Wśród nich znajdują się takie sławy polskiej sceny jak
PGS.Paladyn czy wicked.TeRRoR. Poniżej przedstawiam wszystkich zawodników w poszczególnych grupach, a po więcej informacji zapraszam tutaj.

Grupa 1
 • PGS.Paladyn
 • HumanhY.Nox
 • HumanCSG]Grinden
 • BVG.Dragon
 • BVG.Raider
 • ShaitanB
Grupa 2
 • SPQR.Marvel
 • HumanpeXg.Zabson
 • wicked.TeRRoR
 • hY.Daveron
 • hY.Hope
 • BVG.Crom
Grupa 3
 • SPQR.Show 
 • SPQR.Nazgul
 • PGS.sLh
 • sw.Arcik
 • HumanMbP]Dubel
 • HumanSPQR.DziDzi
Grupa 4
 • HumanBVG.Jagr
 • SPQR.Ankhes
 • BVG.Zapek
 • peXg.Power
 • peXg.Almost
 • SPQR.FreedoM
Grupa 5
 • PGS.MeS
 • MbP]Grave
 • Osama
 • PGS.ValeR
 • BVG.NoV
 • Delta.CasiN

Oprócz wyżej podanej trzydziestki na finałach off-line będziemy mogli zobaczyć zawodników, którzy zagrają w II. lidze Heyah Logitech Cybersport powered by Komputronik. Wśród nich może być każdy z Was! Aby jednak to uczynić należy zapisać się do zawodów, a następnie wywalczyć sobie miejsce w kwalifikacjach. Zapraszam po więcej informacji na stronę organizatora.

Link do tego newsa: Pobierz  

Komentarze [22] +

źródło: cybersport.pl 18:43:59, Sunday 13. April 2008 MakaO

HLC z nową witryną

Każdy chyba słyszał o naszej rodzimej lidze Heyah Logitech Cybersport powered by Komputronik. To właśnie tam w październiku oczy wszystkich graczy są zwrócone. To jedno z największych przedsięwzięć na naszej rodzimej scene sportów elektronicznych gdzie pula nagród podczas finałowych zmagań przekracza dziesiątki tysięcy złotych.

Twórcy ligi postanowili uraczyć nas nową wersją ich strony internetowej. Zaprezentowany layout na pierwszy rzut oka wydaje się być wykonany w bardziej estetyczny sposób. Z pewnością upłynie trochę wody w Wiśle zanim wszyscy przyzwyczają się do nowego wizerunku HLC.

Jak poinformował nas vib, strona jest wciąż w wersji beta, a do końca wakacji zostanie wprowadzonych jeszcze wiele zmian. Strona dostępna jest pod wciąż tym samym adresem www.cybersport.pl. Wszystkich zainteresowanych zapraszam do odwiedzin.


Link do tego newsa: Pobierz  

Komentarze [7] +

źródło: www.cybersport.pl/newsy/p(...) 13:34:42, Friday 18. July 2008 bMh

Więcej?

Chcesz znaleźć informacje na konkretny temat? Przejrzyj hasła, których najczęściej dotyczą dodane ostatnio nowości! WC3L, TURNIEJ, WCG, NETWARS, LCW, WORLD CYBER GAMES, TERROR, DOTA, GRUBBY, MYM, PALADYN, WYWIAD, REPPACK, WARCRAFT, BLIZZARD, MOON, PORADNIK, POL-TEAM, BIOT, POLSKA, ESL, KONKURS, LIGA, WORLD ELITE, FUZJA, NGL-ONE, ENC, NGL, TOD, TDEL, SPQR, SLH, MOUZ, PGS, TOUR, GFO, WILQ, BRONZE, KODE5, WILDA, PATCH, TEAM FIGHTING, LADDER, REPREZENTACJA, SILVER, HEADSHOT, EXTREME MASTERS, HEYAH, FLY100%, VOODOO, LYN, KUJA, BIOHAZARD-TEAM, BVG, WICKED, ESWC, ALMOST, TH000, ACIS, KWAKI, CYKLOP, SHOW, KLIMO, REPLAYPACK, INCUP, CLAN BASE, HOORAI, SASE, ELIMINACJE, FINAłY, FNATIC, POLTEAM, SHOWMATCH, WCG 2006, IEST, SRS, FINAł, CYBERSPORT, WE.EU, PLD, SKY, PRAE, REMIND, JAGR, CASIN, LAN, REPLAYS.PL, CHALLENGE, ANIMATOR, 2007, BATTLENET, CARMAC, HAPPY, NATIONS, STARCRAFT, PEDAL, KONKURSIWO, W3ARENA

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone,
kopiowanie tylko za zgodą właściciela.
2003/2007 by: CyklOP, Muzami, Julas [ Mapa Strony ]
Replayów w bazie: 19538 Kont użytkowników: 11431

Pomysł, oskryptowanie, administracja: CyklOP [jak kupić zagraniczne akcje] [Jak wypełnić W-8BEN] [Jak tanio wymienić walutę] [deutschtests]
Design: Muzami, art w topie strony nadesłał Z4buZa
Skrypt obsługujacy replaye: Juliusz 'Julas' Gonera [ Replay Parser ]
Wykonano w czasie 0.23443412780762 sekund