warcraft 3 TFT + ROC, warcraft III,

Replaysowa strzałka Polskie Centrum Replayów - top
Replay Tygodnia / Best Replay
Nie ma żadnych replayów spełniających te wymogi.

Wyszukiwanie newsów

Wyszukaliśmy dla Ciebie newsy, które najbardziej pasują do zadanego przez Ciebie kryterium wyszukiwania: "IEST"
Uwaga newsy sa posortowane według trafności wyszukiwania! Niestety wyrazy krótsze niż 3 litery nie są wyszukiwane


Kryterium wyszukiwania:

ZrobiliśmyLISA.Lyn

Niecałe dwa tygodnie po odejściu jednego z najlepszych orków świata z SK-Gaming, dowiadujemy się, iż OrcLyn znalazł nowy dom. Koreańczyk jest czwartym nabytkiem rosnącej w się organizacji WeMadeFOX. Zaczęło się niewinnie od Moon'a i rekordowej pensji, następnie dołączyli Soccer (ex-MYM) oraz tajemniczy ork OrcSindrum, również obywatel Korei, znany głównie z tego, że istnieje.

Sam OrcLyn święci sukcesy już od dłuższego czasu, do jego najświeższych osiągnięż należą trzecie miejsca na światowych finałach World Cyber Games 09 oraz IEST 09. W 2008 Gravitas Gaming opublikowało ranking bazujący ilości zielonych jakie zgarnęli gracze tylko za turniejowe wygrane. OrcLyn zdeklasował konkurentów mając niemal dwukrotną przewagę nad drugim w kolejce  Moonem.

Nie wiadomo czy zarząd WeMadeFOX zdecyduje się na dodawanie kolejnych graczy, decyzja taka wydawałąby się jednak uzasadniona, wśród swoich graczy nie mają ani jednego "Udeka" czy też "Humana".

Oświadczenie OrcLyna:

"It is honored with belonging Korea progame-team for Korean. As setting perfect circumstance for player, I will reward all of things to fans and FOX team by making lots of winning titles at tournament in 2010 and more."

Aktualny skład WeMadeFOX

 • OrcLyn
 • Moon
 • OrcSindrum
 • Soccer

Link do tego newsa: Pobierz  

Komentarze [6] +

źródło: www.gosugamers.net/warcra(...) 00:27:44, Thursday 07. January 2010 Torrance

HLC i...tp ;]

Już w ten weekend w BlueCity rozpoczyna się "Ostateczna Rozgrywka" przygotowana przez HLC. Co nas czeka na miejscu? W sobotę będą to finały ligi amatorów, rozgrywki otwarte, a także turniej FFA. W niedziele zaś będziemy świadkami zmagań profesjonalnych zawodników wśród znajdują się takie sławy jak np. tegoroczny zwycięzca polskiej edycji WorldCyberGames - sLh, oraz gracze, którzy zajęli dwa kolejne miejsca na podium finałów WCG Polska, czyli TeRRoR i Paladyn. Podobnie jak w sobotę nie zabraknie również i turniejów dla każdego. Niedzielnym otwartym turniejem będą rozgrywki o miano "Króla Wzgórza".

Więcej informacji o finale, a także świeżutkie zdjęcia z przygotowań do niego znajdziecie na stronie organizatora - cybersport.pl.

 apik:
jak ktos chce repy z finałów to zapraszam na pgs-gaming.pl (po prawej w hot news jest link)

Skrót wybranych wiadomości:

 

Extreme Masters

W środę zakończyły się eliminacje do turnieju Extreme Masters II którego sponsorem jest Intel. Do finałów zakwalifikował się Paladyn, który pokonał w rozgrywce finałowej zdobywcę II miejsca w tegorocznych finałach WCG Polska - TeRRoRa

Konkurencja dla HLC ?

Dla wszystkich, którzy z jakichś przyczyn nie chcą, bądź nie mogą jechać na finały HLC, a chcieliby w weekend 27-28 października trochę "pograć" gametec.pl przygotowało targi gier komputerowych w Książu Wielkim ok. 45km od Krakowa.
Więcej info na targikomputerowe.com

5 rasa = Moon?

MYM]Moon znów zwyciężył. Tym razem w finałach turnieju IEST 2007 pokonując w meczu finałowym 4k.ToDa
więcej info na mymym.com

PGS i DotA

Dla fanów Doty pgs-gaming.pl przygotowało dwa poradniki dla Warlocka i Centaura. Z pewnością dzięki tej lekturze poznacie tych bohaterów od innej strony niż zwykle.


Powiązane newsy:
Więcej informacji: pgs dota moon iest hlc extreme masters targi
Link do tego newsa: Pobierz  

Komentarze [16] +

źródło: bla bla bla 19:39:01, Friday 26. October 2007 BLIZZARD

Wiadomości małe i duże

Skrót wiadomości z kraju i ze świata ;]

mYm się zmienia

Jeden z najlepszych na świecie serwisów e-sportowych radykalnie zmienił wygląd swojej strony internetowej. Poprzedni design dobrze służył Meet Your Makers przez ponad dwa lata, ale zmiany wyszły serwisowi tylko na dobre. W chwili obecnej mamy do czynienia z wersją beta, ale jest to już w pełni funkcjonalna i bardziej czytelna strona. Lecz zmiana designu i adresu strony (obecnie: www.mymym.com) nie są jedynymi zmianami jakie zaszły na stronie. Aby dowiedzieć się więcej zajrzyj TU.


GameSports
Warcraft Cup #3

Jak donosi serwis mymYm.com dziś o godzinie 14 CET wystartowała trzecia edycja turnieju organizowanego przez gamesports.de. Turniej przypomina trochę popularnego incupa, a zawodnicy walczą w nim o "chwałę i 100euro". Wśród zarejestrowanych graczy znaleźli się m.in. fnatic.Satiini, 4K.FuRy, a także SK.XlorD16 i defs.TeRRoR, który niestety nie potwierdził zgłoszenia. Po więcej informacji odsyłam TU.

WC3.PGSPokerStrategy.com odpowiada!

PGS.Pokerstrategy.com wyszło z kolejną inicjatywą skierowaną do "szarych użytkowników". Każdy będzie miał szansę zadać pytanie znanym, polskim zawodnikom PGS.PS czyli Night Elf Piotrowi "sLh" Michalskiemu, oraz obecnemu mistrzowi polski Night ElfPrzemysławowi "Paladynowi" Wadoniowi. Pierwsze odpowiedzi pojawią się na łamach serwisu już w najbliżdzym czasie, a po więcej informacji odnośnie ich zadawania zapraszam TU.

IEST 2007 zaproszeni gracze

Jak donosi serwis klanu wNv gracze europejscy, którzy zostali zaproszeni do tegorocznych zmagań w turnieju Lenovo IEST to:

nl 4K^Grubby
fr 4K^ToD
ru fnatic.XyLigan
SK.HoT
mouzwazap.SaSe
4K.Zeus[19]

wiecej info także TU

Defs przegrywa z SK w WC3L

Pomimo bardzo ładnej postawy naszego rodaka TeRRoRa, który pokonał w pięknym stylu ReminDa (2:0), który następnie wraz zi Soju odegrał się na nim w 2v2 (0:2) defs uległo rywalowi przegrywając spotkanie wynikiem 2:3 dla SK. Po więcej informacji odnośnie wyników zapraszam TU.

WE przegrywa z 4K w WC3L

Kolejnymi przegranymi w dniu wczorajszym okazali się zawodnicy teamu World Elite, którzy podobnie jak defs zostali pokonani 2:3. Pomimo iż Grubby, podobnie jak TeRRoR wygrał swoje solo, a następnie uległ wraz z  Furym w 2v2 teamowi Like & Ted. Po wyniki poszczególnych gier odsyłam TU

FiveStar już nie w defs

Po wczorajszej przegranej Defs z SK jeden z dwóch orków który zdobywał jakieś punkty w WC3L postanowił opuścić Defining Stars. Podobno przyczyną odejścia FiveStara były psujące się relacje między zawodnikami. Po więcej informacji odsyłam na łamy mymym.com

Finał Ligi HLC

Finały ligi Heyah Logitech Cybersport które odbędą się 27-28 października w centrum handlowym Blue City zapowiadają się naprawdę wyśmienicie, bowiem organizatorzy przygotowali ogromną ilość konkursów i turniejów. Podali też ciekawe uzasadnienie swojej "szalonej" decyzji: "27-28 października ma być Świętem Graczy i Grania dla szerokiego spectrum osób interesujących się sportem elektronicznym i gamingiem. Robimy więc "dużo funa" !!! :)". Zainteresowanych listą turniejów i konkursów odsyłam na strony cybersportu.

Challenge: Gamers Magazine dopiero 10 października

Jak donoszą moje nieoficjalne źródła (:o), pierwszy numer magazynu "od graczy, dla graczy" najprawdopodobniej ukaże się w kioskach dopiero 10 października. W tej chwili nie wiadomo jeszcze czym spowodowane jest to przesunięcie, ale bardzo możliwe iż w najbliższym czasie ukaże się oficjalne oświadczenie w tej sprawie.


Powiązane newsy:
Więcej informacji: defs hlc challenge iest wc3l mym
Link do tego newsa: Pobierz  

Komentarze [41] +

źródło: ZaB 21:31:48, Saturday 29. September 2007 BLIZZARD

MeetYourMakers najlepszą drużyną roku 2006 ! ! !Dokładnie dwa dniu temu informowałem Was o nominacjach na najlepszą drużynę minionych miesięcy. W dniu dzisiejszym serwis, który był organizatorem owej ankiety - GosuGamers podał wyniki tego plebiscytu. Najlepszą drużyną roku 2006 został klan MeetYourMakers z   Moonem na czele zdobywając 38% głosów. Poniżej przedstawiam poszczególne miejsca, jakie zajęły nominowane do tej kategorii drużyny.

MeetYourMakers - 38%
4 Kings - 30 %
World Elite - 13 %
4.
fnatic Team - 11 %
5. mouseSports - 8 %

Również w dniu dzisiejszym ten sam serwis, który przygotował powyższą ankietę podał nominację na grę roku 2006. Tak samo jak w przypadku drużyny roku jest 5 nominacji. Głosować można pod TYM linkiem. Oto nominowane pojedynki:

Gra rozgrywana na finałach ESP:
SK.Miou vs Mouz.Spell - KLIK

Gra rozgrywana na turnieju CEG:
WE.IGE.TeD vs WE.IGE.Sky - KLIK

Gra rozgrywana na turnieju IEST:
MYM]Moon vs WE.IGE.Sky - KLIK

Gra rozgrywana na WCG:
WE.IGE.Sky vs 4K.ToD - KLIK

Custom Game:
wNv.Fov vs WE.IGE.Check - KLIKLink do tego newsa: Pobierz  

Komentarze [10] +

źródło: www.biohazard-team.pl 21:30:39, Thursday 11. January 2007 Przemo

Zdravko Georgiev na emeryturze

Po zatrudnieniu przez SK Gaming Koreańczyków, którzy na dobre zadomowili sie w podstawowym składzie drużyny, wszyscy zastanawiali się, co stanie się z graczami z Europy. Część sceny słusznie przewidywała, że wskutek braku miejsca w Line-upie odejdą oni do innych klanów. Było również słychać plotki, że przejdą do innych klanów lub - w najgorszym wypadku - zakończą karierę. Niestety w przypadku SK.Insomni ostatnia ewentualność okazała się prawdą. Bułgar napisał dość długie oświadczenie, w którym opisuje swoją karierę w e-gamingu oraz żegna się z fanami i dziękuje za okazane mu wsparcie i doping. Całość - w języku angielskim - możecie przeczytać tutaj.

Na zachętę przetłumaczyłem jedno bardzo ciekawe zdanie oświadczenia:
"Będę z Wami szczery - przez ostatni roku, półtora roku grałem w tą grę, ponieważ nie miałem innego źródła dochodu"

Pomimo braku spektakularnych osiągnięć w ostatnim roku, Insomnia to jeden z najbardziej utytułowanych na świecie zawodników. Kierowani przez niego żołnierze Przymierza Ludzi wygrali między innymi światowe finały WCG w roku 2003.Osiągnięcia Zdravko "Insomnia" Georgieva podczas jego kariery w Warcrafta:
 • 1st GameGune 2007
 • 5-8th ESWC 2007
 • 5th WCG SEC 2007
 • 4th IEST 2006
 • 2nd Battle.net Season 4 European Finals
 • 4th ESWC 2006
 • 1st BTC Spring Challenge 2006
 • 1st Fuergamer WC3 1on1 2006
 • 5-8th ESWC 2005
 • 9-16th WCG 2004
 • 9-16th ESWC 2004
 • 3rd Cyber X Gaming 2004
 • 1st WCG 2003
 • 1st Arbalet Tournament 2003
 • 8th ESWC 2003
 • 3rd Clikarena 2003
 • 2nd CPL Cannes 2003
 • 2nd MFO Online Tournament 2003
 • 1st WC3L XII
 • 4th NGL One 2007
 • 1st WC3L 2003
 • 2nd EuroCup 6
 • 2nd NGL One 2006
 • 3rd WC3L Season 9
 • 4th WC3L Season 8
 • 3rd Wc3L Season 7
 • 2nd WC3L Season 3
 • 1st WC3L Season 2
 • 1st WC3L Season 1
Powyższa lista została skompletowana przez redaktorów serwisu SK-Gaming.com

Czym teraz zajmie się Zdravko Georgiev?
"Uprawiam różne rodzaje sportów 4 razy w tygodniu. Wczoraj na przykład jeździłem na snowboardzie i bardzo dobrze się bawiłem. Postanowiłem także kontunować studia i częściej spotykać się z przyjaciółmi"
Powiązane newsy:
Więcej informacji: Sk.Insomnia INSOMNIA INSO
Link do tego newsa: Pobierz  

Komentarze [32] +

źródło: www.sk-gaming.com/content(...) 02:54:15, Wednesday 19. December 2007 Neddy

Warcraft III World War - Wielki Finał


Mecz na który czekali wszyscy fani Warcrafta III zbliża się wielkimi krokami. Już jutro o godzinie 11.30 rozpocznie się walka dwóch najlepszych zawodników naszego globu, czyli MYM]Moona oraz WE.IGE.Skya. Statystyki nie przemawiają na niczyją korzyść, ponieważ obaj wygrywali ze sobą tyle samo razy ( patrz niżej ). Świetne występy koreańskiej gwiazdy w finałach ligi NGL stawiają Jego lepiej w oczach widzów, zaś reprezentant drużyny   World Elite również ma na swoim koncie kilka bardzo dobrych spotkań np. w lidze WC3L czy też W3WW. Zwycięzca meczu zainkasuje 10 000$, lecz jego wielki przegrany będzie musiał się zadowolić sumą 8 000$. Co tu dużo pisać pozostaje mi tylko zaprosić Was na "mecz stulecia". Oczywiście relację z tego wydarzenia przybliży nam koreańska telewizja MBC Game (działa tylko na przeglądarkach - Internet Explorer).


Statystki zawodników:

Moon > Sky IEST 2006
Moon < Sky GG Race Wars
Moon > Sky GG Race Wars
Moon < Sky WEGWE.IGE.Sky 0:3 MYM]Moon  
  Zakład    
HumanWE.IGE.Sky < NightElfMYM]Moon EI
HumanWE.IGE.Sky < NightElfMYM]Moon TS
HumanWE.IGE.Sky < NightElfMYM]Moon TM
HumanWE.IGE.Sky = NightElfMYM]Moon TR
HumanWE.IGE.Sky = NightElfMYM]Moon EI


Delta.BenQ.Kuja o spotkaniu:
Myślę, żę hum imba, a elf to jeszcze większa imba czyli imba elf aka imba MyYetiMamy]Księżyc wygra z WeźEcstasy]Niebo

CSG]Fantom mówi:
Sądzę, że po tym co Moon pokazał ostatnio w finałach NGL ONE potrafiący wygrać 4-0 z topowymi klanami świata jest faworytem w tym meczu. Ostatnio Sky nie pokazywał w jakiej jest formie, więc jego dyspozycja jest wielką niewiadomą. Obstawiam 3-2 dla Moona.

Biohazard-team.Haft o meczu:
Finał 2 sezonu WC3 World War pomiędzy Sky'em i Moonem zapowiada sie jak "superfight" xD Na pewno ciężko typować faworyta, chociaż osobiście uważam, że Sky jest poza zasięgiem. Szkoda, że nie mogliśmy zobaczyć w jakiej formie jest Sky  (podczas finałów NGL), gdzie Moon grał dosyć dobrze. Typuje 3-1 dla Sky'a z tym timingiem i taktami nie da sie wygrać !

Biohazard-team.Zabson odpowiada:
Myślę, że mecz pomiędzy czołowym reprezentantem rasy ludzi, a no skill'owym elfem zapowiada sie na prawdę interesująco : ). Jak wiadomo oby dwaj gracze sa na światowym poziomie, przez co widowisko pełne "boskich" gier ze wspaniałym micrem będzie na pewno atrakcyjne i przyniesie nam, jako widzom wiele rozrywki i doświadczenia. Biorąc pod uwagę ostatnie wyczyny koreanskiego gracza, typuje 3-2 dla Moona, choć kibicuje oczywiście Sky'owi!

Moja skromna osoba:
Bez wątpienia będzie to mecz na który osobiście czekałem. Mój ulubiony zawodnik - Moon kontra najlepszy gracz świata - Sky. Sercem jestem za Moonem, lecz niestety rozum podpowiada Skya. Trzeba wierzyć i jeszcze raz trzeba wierzyć wiec obstawiam 3-2 dla Moona.
Link do tego newsa: Pobierz  

Komentarze [83] +

źródło: wc3.gosugamers.net 23:40:47, Tuesday 03. April 2007 Przemo

Więcej?

Chcesz znaleźć informacje na konkretny temat? Przejrzyj hasła, których najczęściej dotyczą dodane ostatnio nowości! WC3L, TURNIEJ, WCG, NETWARS, LCW, WORLD CYBER GAMES, TERROR, DOTA, GRUBBY, MYM, PALADYN, WYWIAD, REPPACK, WARCRAFT, BLIZZARD, MOON, PORADNIK, POL-TEAM, BIOT, POLSKA, ESL, KONKURS, LIGA, WORLD ELITE, FUZJA, NGL-ONE, ENC, NGL, TOD, TDEL, SPQR, SLH, MOUZ, PGS, TOUR, GFO, WILQ, BRONZE, KODE5, WILDA, PATCH, TEAM FIGHTING, LADDER, REPREZENTACJA, SILVER, HEADSHOT, EXTREME MASTERS, HEYAH, FLY100%, VOODOO, LYN, KUJA, BIOHAZARD-TEAM, BVG, WICKED, ESWC, ALMOST, TH000, ACIS, KWAKI, CYKLOP, SHOW, KLIMO, REPLAYPACK, INCUP, CLAN BASE, HOORAI, SASE, ELIMINACJE, FINAłY, FNATIC, POLTEAM, SHOWMATCH, WCG 2006, IEST, SRS, FINAł, CYBERSPORT, WE.EU, PLD, SKY, PRAE, REMIND, JAGR, CASIN, LAN, REPLAYS.PL, CHALLENGE, ANIMATOR, 2007, BATTLENET, CARMAC, HAPPY, NATIONS, STARCRAFT, PEDAL, KONKURSIWO, W3ARENA

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone,
kopiowanie tylko za zgodą właściciela.
2003/2007 by: CyklOP, Muzami, Julas [ Mapa Strony ]
Replayów w bazie: 19538 Kont użytkowników: 11427

Pomysł, oskryptowanie, administracja: CyklOP [jak kupić zagraniczne akcje] [Jak wypełnić W-8BEN] [Jak tanio wymienić walutę] [deutschtests]
Design: Muzami, art w topie strony nadesłał Z4buZa
Skrypt obsługujacy replaye: Juliusz 'Julas' Gonera [ Replay Parser ]
Wykonano w czasie 0.32089591026306 sekund