warcraft 3 TFT + ROC, warcraft III,

Replaysowa strzałka Polskie Centrum Replayów - top
Replay Tygodnia / Best Replay
Nie ma żadnych replayów spełniających te wymogi.

Wyszukiwanie newsów

Wyszukaliśmy dla Ciebie newsy, które najbardziej pasują do zadanego przez Ciebie kryterium wyszukiwania: "JAGR"
Uwaga newsy sa posortowane według trafności wyszukiwania! Niestety wyrazy krótsze niż 3 litery nie są wyszukiwane


Kryterium wyszukiwania:

Jagr i Almost po raz kolejny.

Po audio-komentarzu który odniósł duży sukces, Jagr oraz Almost ulegli prośbom i nagrali kolejne AC, które również znalazło dużo pozytywnych opinii. Ich komentarze różnią się od reszty AC na naszej stronie jakie mieliśmy okazję usłyszeć. Grę komentują stale wymieniając się opiniami na temat samej rozgrywki jak i opisują strategię.
Teraz nagrywają po raz kolejny, tym razem nie AC, a swoje opinie. Mówią o polskiej i zagranicznej scenie, oraz dementują plotki takie jak "Warcraft umiera" czy "Na scenie brakuje świeżej krwi".
Ich audio-komentarze znajdziecie poniżej, a samą wypowiedź tutaj. Szczerze polecam i zapraszam do komentowania.

Jagr vs Sting, Almost vs Tasty Leon

Powiązane newsy:
Więcej informacji: Almost Jagr
Link do tego newsa: Pobierz  

Komentarze [15] +

źródło: replays.pl/forum/temat/86(...) 14:24:42, Thursday 05. February 2009 Paz

Nowy nabytek Aesir

Wybrańcem jest jeden z najlepszych przedstawicieli polskiego Przymierza, HumanJagr. Zarząd klanu nie przestraszył się widocznie chwilowego braku aktywności Marcina Stokwisza i ma nadzieję, iż były reprezentant takich drużyn jak Betsson Voodoo Gaming czy PGS, stanie się jednym z filarów zespołu. Jak większość klanów w dzisiejszych czasach i Aesir cierpi na "niedobór" humanów. Ich trzon stanowią gracze Nocnych Elfów i Nieumarłych, a HumanJagr jest dopiero drugim po PePe dowódcą kierującym Paladynami i Arcymagami. Co dziwne, podobny deficyt dopadł Hordę, drużyna nie posiada w swoich szeregach żadnego gracza Orkami. Czy to spowoduje kolejne transfery? Jak na razie jednak nic na ten temat nie wiadomo.

Oświadczenie Jagra
Za namowa kilku osób postanowiłem wrócić do aktywnej gry w Warcrafta. Po tak długiej przerwie mam nowe świeższe spojrzenie na sama grę jak i na scenie. Mam nadzieje, ze uda mi się coś wygrać dla klanu bo ogrywanie Almosta w fife09 jest już nudne.

Oświadczenie Turka
Po odejściu Brita brakowało nam zarówno czwartego silnego gracza jak i humana gdyż obecnie naszą główną siłę stanowiły 2 elfy i jeden ud. Dlatego też Jagr jest najlepszym rozwiązaniem gdyż był to top-1 human w Polsce i myślę, że gdy wróci do treningów śmiało powróci do dawnej formy

Oświadczenie Nazy

Jest mi niezmiernie milo, ze najlepszy human w naszym kraju postanowił wspomóc nasza drużynę. Mam nadzieje, ze Jagr swoimi umiejętnościami i doświadczeniem pomoże nam w walce o slota w EPGL i WHL, a także w polskich ligach! Witamy Jagr!

Aktualny skład Aesir
HumanJagr
HumanPePe
NightElfMeS
NightElfSoul
NightElfBulik
NightElfKujol
NightElfPanda
NightElfJIN (inactive)
UndeadAlmost
UndeadSneer
UndeadShadow

Link do tego newsa: Pobierz  

Komentarze [22] +

00:37:33, Tuesday 07. July 2009 Wudmorgax

PleC kontra Jagr, pojedynek na słowa.

Na stronie eSports.pl pojawił się wywiad ze znanym polskim graczem, a mianowicie z Jagrem przedstawicielem ludzkiego przymierza. PleC autor tematu postanowił, jak najwięcej dowiedzieć się o Marcinie Stokwiszu.(    Czemu jesteś smutny książę ? :(   )


Fragment wypowiedzi
:


MapHackerzy w Polsce - są i nadal grają?    

Jagr: Tak i wiedzą, że w Polsce są bezkarni, bo wystarczy, że zmienią nick, bądź zaczną nagrywać VoDy i już będzie wszystko dobrze i każdy zapomni o tym, że grali na MH. Dodatkowo admini lig boją się podejmować odważne decyzje, mówiąc, że nie ma 100% dowodów, a przecież można powiedzieć - to niech ta osoba udowodni na 100 % ze nie gra na MH.Czymże jest klan bez pogardy. Kto był jej obiektem w PGS-ie?  

Jagr: Michał [ValeR - dop. autor] i elf z długimi włosami, którego nicka teraz nie pamiętam.Pozostałą część wywiadu możemy przeczytać TUTAJ.
Link do tego newsa: Pobierz  

Komentarze [21] +

16:06:28, Sunday 22. March 2009 Zmień Nick

Rozpad PGS?

Jak wiadomo, jeden z najlepszych polskich zespołów którym jest PGS najpierw opuścił ValeR, a następnie Paladyn. Jak się nieoficjalnie dowiedziałem, PGS opuścili również Jagr i Almost. Wolałem jednak wstrzymać się w newsie, ponieważ osoba podająca mi te informacje chciała, abym poczekał na inny serwis który zdobył te info jako pierwszy. I tak oto we Wtorek aktualnego tygodnia na serwisei eSports.pl ukazał się artykuł autorstwa PleCa w którym można zobaczyć dowód na to, że Jagr dołączył oficjalnie do zespołu nWo, w którym gra dobrze wam znany Daveron.


W artykule można przeczytać też, że Almost poszukuje nowego domu(dowiedziałem się, że odrzucił propozycję jednego bardzo dobrego polskiego klanu).
Na jego BattleNetowskim koncie "OveRtheRaiNboW." znajduje się tekst:
"looking for clan, offers: i_pwn_noobz@o2.pl /o igw"
Jednak mimo opisu, konto od 14 stycznia, znajduje się w szeregach klanu Raptor-Gaming. Jak narazie jednak tylko na BNecie, póki co na stronach innych lig Almost dalej znajduje się w PGS.
Czekamy tylko na oficjalne oświadczenie ze strony PGS'u i wygląda na to, że już wkrótcę zespół przestanie istnieć, co będzie dużym ciosem dla polskiej sceny.

Powiązane newsy:
Więcej informacji: Almost Jagr PGS nWo
Link do tego newsa: Pobierz  

Komentarze [11] +

źródło: www.esports.pl/news/HeX-i(...) 15:01:27, Saturday 31. January 2009 Paz

King of The Hill!!

ESL Polska

Już za prę godzin w lidze ESL rozpocznie się pojedynek o miano Króla Wzgórza. Pojedynek stoczą koledzy z drużyny Team AESIR. Reprezentant Nocnych Elfów, zeszłoroczny zwycięzca polskiego WCG Dariusz"MeS"Kramp stoczy pojedynek przeciwko graczowi Ludzkiego Przymierza którym jest  Marcin "Jagr" Stokwisz uważany jest on przez wiele osób za najlepszego Humana w Polsce. Pojedynek odbędzie sie już dzisiaj o 19:00. A oglądać będzie go można za pośrednictwem zarówno WaaaghTV jak i ESL LIVE TV dostępnego pod TYM adresem. Oficjalny news, dostępny jest pod TYM adresem.
[3:0]
 
  MeS     Jagr  
 
   
 
   
RandomAESIR.MeS 1:0
HumanAESIR.Jagr  TM
RandomAESIR.MeS 2:0 HumanAESIR.Jagr  TS
RandomAESIR.MeS 3:0 HumanAESIR.Jagr  SV


   
       

Link do tego newsa: Pobierz  

Komentarze [30] +

15:26:48, Thursday 23. July 2009 XeoL

"Jak oni micrują ?" by D-Link PGS

  Na stronie bardzo znanej polskiej organizacji D-Link PGS ukazał sie bardzo ciekawy poradnik poruszający tematykę gry ludzkim przymierzem przeciwko orkom na mapie Twisted Meadows. Autorami poradnika są znani na scenie chyba wszystkim Izi i Jagr. Całość możecie obadać pod tym linkiem. Zapraszam.

Link do tego newsa: Pobierz  

Komentarze [8] +

22:11:06, Tuesday 24. March 2009 TheGodfather

KotH#3 - sLh vs Jagr

Dnia 24 lipca, czyli w czwartek, odbędzie się 3. edycja naszego turnieju King of the Hill. Po tym, jak   NightElf PGS.sLh obronił tytuł Króla Wzgórza dwukrotnie, w maju pokonując   Undead sW.Rzufa, a w czerwcu    NightElfSPQR.Ankhesa, przyszła kolej na następnego przeciwnika. Będzie Nim kolega z zespołu sLh, a mianowicie    HumanPGS.Jagr. Pojedynek rozpocznie się o godzinie 19.00. Zapraszamy! 

 

[3:1]
 
 
  PGS.sLh

>

PGS.Jagr  
  1 vs 1
   
   NightElf PGS.sLh 0:1   PGS.Jagr   Human 

 TS

   NightElf PGS.sLh

1:1

  PGS.Jagr   Human 
 TR
   Orc PGS.sLh 2:1

 PGS.Jagr   Human 

 LT
   NightElf PGS.sLh 3:1 

 PGS.Jagr   Human 

EI

 

Tak więc sLh po raz 3. obronił tytuł Króła Wzgórza. Gratulacje!


Link do tego newsa: Pobierz  

Komentarze [51] +

22:49:53, Tuesday 22. July 2008 x_X

WCG 2009 - reprezentacyjny bój o slot!Już dzisiaj rozpoczął się zapowiadany wcześniej turniej dla reprezentantów Polski o slot na finałach WCG Polska. Do walki o upragnione miejsce na turnieju stanęło 8 graczy, a wśród nich takie gwiazdy polskiej sceny jak Paladyn czy TeRRoR.
Poniżej przedstawiam przebieg zmagań pomiędzy graczami.


Ćwierćfinał WB

 Półfinał WB

 Finał WB

 Zwycięzca WB
 Wielki finał
Random Show
       
0:2 Random Paladyn 
     
Random Paladyn        
   2:0      
Random sLh
     
0:2 Human Jagr Random Paladyn    
Human Jagr

     

     1:2  Random Almost  
Random TeRRoR      
 
1:2 Random ValeR 
Random Almost    
Random ValeR        Random Almost
  1:2      2:3
Random Almost
     Random Paladyn
2:0 Random Almost      
Random CasiN        
 1/8 LB
 Ćwierćfinał LB
 Półfinał LB
 Finał LB
 Zwycięzca LB
Random sLh Random ValeR       
0:1 1:0 Random ValeR     
Random Show Random Show   Random Paladyn   
    1:0 2:0  Random Paladyn
Random TeRRoR Random TeRRoR   Random ValeR   
1:0 1:0 Random TeRRoR    
Random CasiN Human Jagr      

Klasyfikacja końcowa:
  • Random Paladyn
  • Random Almost
  • Random ValeR

Po długich bojach zwycięża Paladyn! Gratulujemy!
Link do tego newsa: Pobierz  

Komentarze [38] +

źródło: wcg.com.pl 15:07:34, Sunday 19. July 2009 MakaO

Show z Jankiem


Serwis Replays.pl przygotował specjalnie dla wszystkich naszych czytelników nie lada gratkę. Wraz przy współpracy z radiem Headshot postanowili zorganizować mecz pokazowy pomiędzy reprezentantami jednych z najsilniejszych polskich drużyn.

W pojedynku rozgrywany w systemie bo5 (do trzech zwycięstw) zmierzą się  HumanPGS.Jagr oraz Undead BVG.Muha. Całość oczywiście będzie transmitowana za pośrednictwem Waaagh!TV. Jednak to nie wszystko. Oprócz tego, dzisiejszego wieczoru Janek zasiądzie przed mikrofonem i na żywo, na antenie radia będzie prowadził bezpośrednie sprawozdanie z pojedynku.

Mecz został zaplanowany na dzisiejszy wieczór a dokładnie na godzinę 20:00. Mapy na których będą grać zawodnicy to: TM, TR, TS, SV, EI. Wszystkich gorąco zachęcam do śledzenia przebiegu tego spotkania.

Na zakończenie jeszcze kilka słów od prowadzącego audycję - Janka:

W imieniu Jagra, Muhasa, a także swoim zapraszam wszystkoch na show. Oprócz ogładania pojedynku, będziemy mogli posłuchac trochę wywiadów a także podyskutować o sytuacji jaka panuje na naszej scenie. Podczas audycji, możecie wysyłać do mnie maile na janek.bmx@gmail.com. Najciekawsze uwagi będe przytaczał na antenie.

Do usłyszenia!

LINK DO AUDYCJI HeadShot Radio - http://s1.hsradio.pl:8000/listen.pls

Równolegle z audycja możecie widzieć ten mecz za pośrednictwem WTV.

[ 2:3 ]
27.08.2008
20:00
 
HumanPGS.Jagr < BVG.Muha Undead TM
HumanPGS.Jagr

 >

 BVG.Muha Undead

TS !!!
HumanPGS.Jagr

 >

 BVG.Muha Undead

TR 
HumanPGS.Jagr

 <

 BVG.Muha Undead

EI 
 UndeadPGS.Jagr

<

 BVG.Muha Human

SV 

Po pięciu wyrównanych grach, zwycięsko z tego pojedynku wyszedł  BVG.Muha. Gratulujemy i życzymy więcej sukcesów!


Link do tego newsa: Pobierz  

Komentarze [41] +

10:56:37, Sunday 27. July 2008 bMh

Super Series League Winner Bracker: BVG vs eG

Main Eventen dzisiejszego dnia jest CW w SSL pomiędzy Betssons Voodoo Gaming [BVG] a, eleGance Gaming [eG]. Całe przedstawienie odbędzie się o godzinie 18:00. Dzięki uprzejmości obydwu klanów oraz serwisu WC3.pl, Replays.pl ma możliwość zrelacjonowania całego spotkania za pośrednictwem Waaagh!TV.


Skład
BVG:

Zapek
Paladyn
Terror
Snake

Skład
eG:

Zdravko
Padash
Jagr
Daveron
[4:2]


 
   BVG

    Wynik

   eG    Mapa

TeRRoR

0:1

Padash

AI

Zapek

1:1

Padash

TM

Zapek

1:2

Jagr

LT

Paladyn

2:2

Jagr

TR

Paladyn

3:2

Daveron

AI

Paladyn


4:2

Zdravko

SV


Wypowiedź Phelota Organizatora klanu BVG:

Przed nami bodajże ostatni, bądź też prawie ostatni pojedynek w kończącym się już SSL. Tym razem naszym oponentem będzie klan eleGance Gaming. Zespół ten to bardzo mocny rywal, przez co trudno typować faworyta całego spotkania. Liczę, że będzie to dobre CW - pełne emocji, niespodziewanych zwrotów akcji oraz najwyższej jakość zagrań. Mam też nadzieję, że cała batalia będzie stała pod szyldem "manner", więc lepiej by było, gdyby Daveron schował swoje "mądrości" do kieszeni na ten czas. Pozdro!"

Wypowiedź Bladuu Organizatora klanu eG:

Po ciężkim sezonie przyszedł wreszcie czas na mecz o wejście do finału, jednak na drodze stanął przed nami bardzo wymagający przeciwnik, który ma w swoim składzie zawodników prezentujących najwyższy poziom. Muszę przyznać, że czekałem na ten mecz od początku sezonu i liczę, że wielu z was będzie śledzić nasze zmagania. Mam nadzieję, że nie będzie to ostatni nasz mecz i spotkamy się jeszcze raz w finale, bo jak już wspomniałem na takie mecze czeka się cały sezon. Życzę powodzenia BVG, a widzom mile spędzonego czasu. Niech wygra lepszy!

Mecze można oglądać na Żywo w WTV !!

Link do tego newsa: Pobierz  

Komentarze [14] +

21:14:58, Monday 09. March 2009 Zmień Nick

Więcej?

Chcesz znaleźć informacje na konkretny temat? Przejrzyj hasła, których najczęściej dotyczą dodane ostatnio nowości! WC3L, TURNIEJ, WCG, NETWARS, LCW, WORLD CYBER GAMES, TERROR, DOTA, GRUBBY, MYM, PALADYN, WYWIAD, REPPACK, WARCRAFT, BLIZZARD, MOON, PORADNIK, POL-TEAM, BIOT, POLSKA, ESL, KONKURS, LIGA, WORLD ELITE, FUZJA, NGL-ONE, ENC, NGL, TOD, TDEL, SPQR, SLH, MOUZ, PGS, TOUR, GFO, WILQ, BRONZE, KODE5, WILDA, PATCH, TEAM FIGHTING, LADDER, REPREZENTACJA, SILVER, HEADSHOT, EXTREME MASTERS, HEYAH, FLY100%, VOODOO, LYN, KUJA, BIOHAZARD-TEAM, BVG, WICKED, ESWC, ALMOST, TH000, ACIS, KWAKI, CYKLOP, SHOW, KLIMO, REPLAYPACK, INCUP, CLAN BASE, HOORAI, SASE, ELIMINACJE, FINAłY, FNATIC, POLTEAM, SHOWMATCH, WCG 2006, IEST, SRS, FINAł, CYBERSPORT, WE.EU, PLD, SKY, PRAE, REMIND, JAGR, CASIN, LAN, REPLAYS.PL, CHALLENGE, ANIMATOR, 2007, BATTLENET, CARMAC, HAPPY, NATIONS, STARCRAFT, PEDAL, KONKURSIWO, W3ARENA

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone,
kopiowanie tylko za zgodą właściciela.
2003/2007 by: CyklOP, Muzami, Julas [ Mapa Strony ]
Replayów w bazie: 19538 Kont użytkowników: 11427

Pomysł, oskryptowanie, administracja: CyklOP [jak kupić zagraniczne akcje] [Jak wypełnić W-8BEN] [Jak tanio wymienić walutę] [deutschtests]
Design: Muzami, art w topie strony nadesłał Z4buZa
Skrypt obsługujacy replaye: Juliusz 'Julas' Gonera [ Replay Parser ]
Wykonano w czasie 0.26940298080444 sekund