warcraft 3 TFT + ROC, warcraft III,

Replaysowa strzałka Polskie Centrum Replayów - top
Replay Tygodnia / Best Replay
Nie ma żadnych replayów spełniających te wymogi.

Wyszukiwanie newsów

Wyszukaliśmy dla Ciebie newsy, które najbardziej pasują do zadanego przez Ciebie kryterium wyszukiwania: "MOUZ"
Uwaga newsy sa posortowane według trafności wyszukiwania! Niestety wyrazy krótsze niż 3 litery nie są wyszukiwane


Kryterium wyszukiwania:

Paran0id w Mousesports

Kolejny Polak zasila szeregi dywizji StarCrafta II w niemieckiej organizacji Mousesports. Obok Grzegorza "Many" Komincza i Grzegorza "Dreivena" Kordka do boju stanie dowodzący rasą Zergów - Rafał "Paran0id" Kontowicz, były gracz Universal Soldiers, oraz zasłużony veteran StarCrafta Brood Wara.

Skład mouz SC2:

  • MaNa
  • Dreiven
  • Paran0id
  • GhosTa
  • HasuObs
  • Kolll
  • MorroW
  • Naama
  • Spell
  • Strelok


Najmłodszy z zespołu mouz - Kolll zdecydował się na zakończenie kariery. Miejmy nadzieję, że będzie to tymczasowa przerwa ponieważ z powodu młodego wieku (15 lat) zdolny Zerg nie mógł grać w wielu turniejach (np: niemieckie ESL Pro Series).


Link do tego newsa: Pobierz  

Komentarze [4] +

źródło: www.mousesports.com 22:09:43, Thursday 14. October 2010 angel

Nerchio wygrywa WCG 2011!!!

8.45

Już za chwilę rozpoczną się pierwsze rozgrywki w fazie grupowej polskich finałów WCG 2011 w StarCrafta II! Większość z was pewnie jest na miejscu, ale ja dzielnie spamuje smsami by być na bierząco siedząc w pracy ;)


STREAM

Jak pewnie wszyscy nie wiedzą zmieniły się zasady rozgrywek więc StarCrafta na WCG będzie malutko... Sama nie będę miała okazji zobaczyć na żywo gier, bo pewnie skończy się to szybciej niż tam zajadę...

Wracając do tematu. Faza grupowa rozgrywana jest systemem BO1. Jedna wielka niewiadoma opierająca się chyba bardziej na szczęściu niż umiejętnościach. Jeden błąd, nieprzemyślany ruch powoduje przegraną i już zawodnicy tracą swoją szansę na dalsze uczestnictwo. Kto teraz wyjdzie z grupy A i B? Chyba tylko Bóg to wie.

Kontynując. Zamiast drabinki Double Elimination będziemy mieli niestety Single Elimination (BO3), czyli bez Drabinki Przegranych, albo Pocieszenia jak kto woli. No cóż... Fani StarCrafta II pewnie czują się zawiedzeni, bo kto się spodziewał, że rozgrywki gry o tak wielkim zasięgu potrwają zaledwie kilka godzin. Nie tego się spodziewałam i liczyłam na jakiś "szau" związany z pierwszym pojawieniem się StarCrafta II na WCG.

Grupa I (klik!)

Grupa II (klik!)

11.00

Zaraz ma odbyć się prawdopodobnie najciekawszy pojedynek Grupy I czyli MaNa vs Tarson. Będzie to pojedynek o wyjście z grupy. Obaj gracze posiadają wynik 1-1. Sama czekam z wypiekami na twarzy. (a co tam! GO MANA!). Pewnym wyjścia z grupy może być ParanOid z obecnym wynikiem 2-0 i czeka go tylko gra z Zazu, który stanowi dla niego nikłe zagrożenie. Cóż jak widać czarnym koniem turnieju okazał się rodowity Zerg ze StarCrafta BW ParanOid, który mnie osobiście bardzo zaskoczył pokonując między innymi MaNe, oraz Tarsona.

W Grupie II bez zaskoczenia. Faworytem zdecydowanie Nerchio z wynikiem 2-0. Czeka go jeszcze pojedynek ze SliDeRem, ale sądzę, że Nerchio spokojnie skończy z wynikiem 3-0. Drugim do wyjścia jest DieStar 1-1, któremu został tylko mecz z Breathem i wynik jest chyba oczywisty.

12.00

W I Grupie eliminacje zostały już zakończone. Tutaj byłam troszkę zaskoczona, bo obstawiałam wynik Paran0ida na 3-0, a tu psikus! Zazu wygrał przeciwko Paran0idowi przez co nasz czarny koń wychodzi z wynikiem 2-1. Kluczowy pojedynek między MaNą, a Tarsonem zakończył się zwycięstwem dla Protossa, który również wychodzi z wynikiem 2-1.

Teraz czekamy na dogrywki Grupy II, z której pewnie wyszedł Nerchio z wynikiem 3-0.

Dogrywki w II Grupie rozstrzygnięte. Zwycięzko wychodzi z nich SliDeR, który pokonał DieStara i Breatha. WCG pełne niespodzianek, gdyz nie zobaczymy w półfinale Tarsona. Cóż każdy ma te złe dni ;)

Drabinka (klik!)

Pierwsza gra Półfinałowa czyli MaNa 0 vs 2 Nerchio zakończyła się porażką dla gracza Mouz. Nerchio wykazał się agresywna grą, oraz dobrym macrem. Jak to powiedzieli komentatorzy gracz Zergiem wykazuję się koreańską formą.

To jednak nie koniec niespodzianek, bo SliDeR wygrywa z Paran0idem 2 do 0 i chyba ktoś inny okaże się czarnym koniem całego turnieju.

Podsumowując w finale o 14.00 zobaczymy Nerchio dowodzącego Zergami, oraz Protossa - SliDeRa.

14.00

Rozegrał się mecz o 3 miejsce na WCG 2011 między MaNą, a Paran0idem. Tym razem MaNa nie dał szans Paran0idowi wygrywając z nim pewnie 2-0. Młody reprezentant Mouz mimo wszystko zdobył miejsce na podium.

I jest Finał! Pierwsza gra, była moim zdaniem najlepszym pokazem póki co w całym turnieju. SlaiDeR, oraz Nerchio pokazali bardzo ładną grę nastawioną z przewagą na macro. Mimo na prawdę dobrej gry określonego karcznym koniem turnieju, SlaiDeR musiał uznać wyższość perfekcyjnemu ZvP Nerchia.

Druga gra również należy do Nerchia! Nerchio udowodnił, że zasługuje na miano najlepszego Zerga w Europie wygrywając polskie finały WCG 2011 nie tracąc przy tym nawet jednej mapy! Serdeczne gratulacje, oraz powodzenia w Koreii!

18.00

Uhonorowanie, oraz rozdanie nagród.


Link do tego newsa: Pobierz  

Komentarze [18] +

źródło: wcg.samsung.pl 11:05:44, Thursday 06. October 2011 angel

SC2 Tournament #1 by ProCpu.pl

Dziś o godzinie 18:00 odbędzie się pierwsza odsłona turnieju StarCraft 2 w Lidze ProCpu. Rozgrywka przewidziana jest na 32 osoby. W tym sześć osób zostało zaproszonych przez administracje. Żeby wziąć udział w turnieju musisz posiadać konto w lidze, inaczej nie zapiszesz się poprzez skrypt. Nagrodą główną będzie gotówka w wysokości 200 zł. Zapraszam i pozdrawiam.


Osoby zaproszone: (6/6)

SeBulba
Daveron
Tarson
fnatic.Funkyy
mouz.MaNa
ProCpu.KroLu


Nagroda główna:

200 zł

Szczegóły znajdziemy TUTAJ
Link do tego newsa: Pobierz  

Komentarze [13] +

12:58:05, Sunday 09. May 2010 Zmień Nick

HayprO wygrywa GosuCup SC2

W finale GosuCupa znaleźli się dwaj gracze z europejskiej czołówki Starcrafta 2. Po zaciętym pojedynku systemem best of five, MouZ.Haypro pokonuję Lucifron'a wynikiem 3:2 i zgarnia główną nagrodę czyli 500$. HayprO w drodze do wielkiego finału musiał pokonać między innymi takich graczy jak: Pusher (2:0), Orly (2:1) czy Nazgula (2:0). Lucifron też nie miał lekko, na swojej drodze spotkał: Jinro (2:0), Lalush (2:0), czy też wszystkim świetnie znanego Demuslima (2:1). Trzecie miejsce w zawodach zajął  Nazgul, który pokonał Brytyjczyka 3:1. W turnieju nie zabrakło także polskiego akcentu, Raven dotarł do drugiej rundy jednak były gracz wc3, który ostatecznie zajął czwartą lokatę nie dał naszemu rodakowi żadnych szans i pokonał go wynikiem 2:0.
Pod tym adresem dostępny jest krótki wywiad (w języku angielskim) ze zwycięzcą.
Zapraszam do lektury.

Replaye z gier finałowych:
Metalopolis

Scrap Station
Blistering Sands
Steppes of War
Kulas Ravine


Link do tego newsa: Pobierz  

Komentarze [11] +

źródło: www.gosugamers.net/starcr(...) 20:01:02, Monday 26. April 2010 Aruna

Więcej?

Chcesz znaleźć informacje na konkretny temat? Przejrzyj hasła, których najczęściej dotyczą dodane ostatnio nowości! WC3L, TURNIEJ, WCG, NETWARS, LCW, WORLD CYBER GAMES, TERROR, DOTA, GRUBBY, MYM, PALADYN, WYWIAD, REPPACK, WARCRAFT, BLIZZARD, MOON, PORADNIK, POL-TEAM, BIOT, POLSKA, ESL, KONKURS, LIGA, WORLD ELITE, FUZJA, NGL-ONE, ENC, NGL, TOD, TDEL, SPQR, SLH, MOUZ, PGS, TOUR, GFO, WILQ, BRONZE, KODE5, WILDA, PATCH, TEAM FIGHTING, LADDER, REPREZENTACJA, SILVER, HEADSHOT, EXTREME MASTERS, HEYAH, FLY100%, VOODOO, LYN, KUJA, BIOHAZARD-TEAM, BVG, WICKED, ESWC, ALMOST, TH000, ACIS, KWAKI, CYKLOP, SHOW, KLIMO, REPLAYPACK, INCUP, CLAN BASE, HOORAI, SASE, ELIMINACJE, FINAłY, FNATIC, POLTEAM, SHOWMATCH, WCG 2006, IEST, SRS, FINAł, CYBERSPORT, WE.EU, PLD, SKY, PRAE, REMIND, JAGR, CASIN, LAN, REPLAYS.PL, CHALLENGE, ANIMATOR, 2007, BATTLENET, CARMAC, HAPPY, NATIONS, STARCRAFT, PEDAL, KONKURSIWO, W3ARENA

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone,
kopiowanie tylko za zgodą właściciela.
2003/2007 by: CyklOP, Muzami, Julas [ Mapa Strony ]
Replayów w bazie: 19538 Kont użytkowników: 11432

Pomysł, oskryptowanie, administracja: CyklOP [jak kupić zagraniczne akcje] [Jak wypełnić W-8BEN] [Jak tanio wymienić walutę] [deutschtests]
Design: Muzami, art w topie strony nadesłał Z4buZa
Skrypt obsługujacy replaye: Juliusz 'Julas' Gonera [ Replay Parser ]
Wykonano w czasie 0.065165996551514 sekund