warcraft 3 TFT + ROC, warcraft III,

Replaysowa strzałka Polskie Centrum Replayów - top
Replay Tygodnia / Best Replay
Nie ma żadnych replayów spełniających te wymogi.

Wyszukiwanie newsów

Wyszukaliśmy dla Ciebie newsy, które najbardziej pasują do zadanego przez Ciebie kryterium wyszukiwania: "REPLAYPACK"
Uwaga newsy sa posortowane według trafności wyszukiwania! Niestety wyrazy krótsze niż 3 litery nie są wyszukiwane


Kryterium wyszukiwania:

ReplayPack WCG 2010Lepiej późno niż wcale! Na oficjalnej stronie WCG 2010 pojawił się replaypack z wszystkimi grami rozegranymi podczas finału w Warszawie na platformie WarCrafta III The Frozen Throne. Wszystkich tych, którzy nie widzieli powtórek albo chcieliby znów zobaczyć pojedynki finalistów zapraszam pod ten LINK gdzie można pobrać powtórki.

Link do tego newsa: Pobierz  

Komentarze [4] +

źródło: www.wcg.samsung.pl/ 14:15:02, Friday 03. September 2010 angel

BVG Bounty Hunter - Replaypack


Dziś o godzinie 00:12, nolife Phelot dodał replaypack z turnieju Bounty Hunter o którym miałem okazję pisać kilka dni temu. (link)
Reppack nie jest w stu procentach kompletny, ale każdy zapewne znajdzie replaye jakiejś ciekawej pary z drabinki, której powtórki chciałby obejrzeć.

 
REPPACK

Link do tego newsa: Pobierz  

Komentarze [11] +

źródło: www.voodoo-gaming.pl/ 18:04:15, Saturday 11. April 2009 Paz

Replaypack Terrora

Mam przyjemność przedstawić Wam zbiór 24 powtórek z gier, w których grał Tomasz „TeRRoR” Pilipiuk. Gry są rozegrane z takimi graczami jak TOD, SNY, Satiini, oraz wiele innych niesamowitych graczy. Są to gry z turniejów, rozgrywek ligowych itp… Jeśli lubicie dawkę mocnych wrażeń to te gry wam jej dostarcza, polecam szczególnie fanom naszego rodaka - koniecznie musicie je zobaczyć!

Replaypack Terrora

(uwaga, niektóre replaye są z poprzedniej wersji gry)
Replaypack przygotował Vulkan
Powiązane newsy:
Więcej informacji: replaypack
Link do tego newsa: Pobierz  

Komentarze [6] +

00:00:19, Tuesday 23. September 2008 CyklOP

E-Stars Seoul 2009 - podsumowanie

Wczoraj zakończył się jeden z większych turniejów międzynarodowych na światowej scenie wc3 - e-Stars Seoul 2009. Po raz kolejny pewien gracz z Holandii udowodnił, że nie ma dla niego mocnych i światowa czołówka może jedynie masować mu myszkę. Graczem tym jak już prawdopodobnie wiecie lub domyślacie się jest nie kto inny jak najlepszy ork świata, zwycięzca World Cyber Games 2008 - Manuel 'Grubby' Schenkuizen. Grubby w wielkim finale pokonał swojego orkowego kolegę Lyna wynikiem 2:1 przy okazji zgarniając grubbą kaskę w wysokości 5600 dolarów. Żeby słowo ciałem się stało i whinerzy z całego świata mieli zajęcie, na trzecim miejscu podium również stanął gracz kierujący zielonoskórymi. Tym razem padło na Chińczyka Fly100% który obronił honor Hordy i pokonał bez większych problemów Moona wynikiem 2:0. Warto również zauważyć, że w top5 turnieju jest 4 orków. Psipadek ???

Klasyfikacja końcowa e-Stars Seoul 2009

1. Grubby - $5600
2. Lyn - $1600
3. Fly100% - $1200
4. Moon - 800 $
5. Lucifron - $500
6. HasuObs - $500

Teraz kilka fajnych linków na popołudnie i replaypack z turnieju na wieczór przy nachosach i hoop coli z biedronki:

video-wywiad z Lynem@Sk-Gaming - KLIK
video-wywiad z Moonem@SK-Gaming - KLIK
video-wywiad z Lucifronem@SK-Gaming - KLIK
video-wywiad z HasuObs@SK-Gaming - KLIK

galeria zdjęć z turnieju@readmore.de - KLIK

replaypack z turnieju zawierający 32 powtórki - KLIK

W przypadku problemów ze ściągnięciem reppacka wystarczy napisać do mnie na gg albo zgłosić to w komentarzu pod newsem. HFLink do tego newsa: Pobierz  

Komentarze [25] +

źródło: SK-Gaming.com 16:57:53, Monday 27. July 2009 TheGodfather

Reppacki od Ojca Chrzestnego #2 ;p

  Jako iż wcześniejsze reppacki miały dość sporą popularność (reppack Grubbego zanotował już ponad 200 ściągnięć) postanowiłem nie przystawać i ciągnąć zabawę dalej. Kilka osób pisało mi na gg prośby o 'paczki' szczególnych graczy oraz wyrażało chęć współpracy. Oczywiście większość nie zrobiła nic ;D Nie rozwodząc się dłużej przedstawiam kolejne 3 reppacki... tym razem nie wszystkie mojego wykonania :)

                         TeD (by Stawiar)
 
Postać szeroko znana większości graczom Warcrafta. Bardzo dobry gracz kierujący rasą nieumarłych.
Na pewno jego gry są godne polecenia każdemu graczowi UD i nie tylko.
  W paczce wykonanej przez Stawiara znajdziecie 32 najlepsze powtórki z gier tego słynnego UD'eka podzielone na pojedynki przeciwko czterem rasom.

                  >> DOWNLOAD <<                                    SaSe
   W poprzedniej części reppacków brakowało elfów. Na specjalne życzenie jednego z userów postanowiłem  podjąć się zadania wykonania reppacka znanego gracza kierującego mocnymi elfami - SaSe.
   Po ściągnięciu otrzymacie 43 replay'e z gier elfa, bardzo polecam ponieważ SaSe swoją grą udowadniał niejednokrotnie, że jest w stanie pokonać światową czołówkę wc3.

                     >> DOWNLOAD <<


                   ANGRY_KOREA_MAN
  Pamiętam jak dawno dawno temu, wiele osób zakładało topici z prośbami o replaye tego słynnego gracza. Postanowiłem sprostać oczekiwaniom i o to reppack ANGRY_KOREA_MAN'a. Jeśli myślicie, że wiece wszystko o Blood Magu i uważacie, że nic was nie zaskoczy w wc3 to 22 gry znajdujące się w packu na pewno to zmienią ;] Gry podzielone są kategoriami: solo oraz 2v2 z poszczególnymi sojusznikami. Każda gra obfituje w zabawny chatlog oraz ciekawe innowacyjne zagrania.

                                        >> DOWNLOAD <<
  
   Chciałbym podziękować Stawiarowi za wykonanie reppacka TeD'a. Jeśli również chciałbyś stworzyć reppack swojego ulubionego gracza wystarczy napisać do mnie na gg/pw. Jeśli zaś jesteś zbyt leniwy, żeby to zrobić, ale chciałbyś zobaczyć replaypack któregoś ze znanych graczy... wystarczy napisać na gg lub w komentarzu pod newsem. Zobaczymy co da się zrobic :))
Link do tego newsa: Pobierz  

Komentarze [30] +

22:27:13, Tuesday 17. February 2009 TheGodfather

Replaypack z Lognetmedia.com Cup

W dniu wczorajszym byliśmy świadkami finału Lognetmedia.com Cup, w którym zmierzyli się Dawid "BVG.Raider" Bernacki oraz Paweł "hY.Daveron" Sztandera. Obaj w trakcie turnieju prezentowali się bardzo dobrze, lecz jak to bywa w sporcie, wygrać mógł tylko jeden. W ostatecznym rozrachunku triumfował ten pierwszy w stosunku 3-0.

Klasyfikacja końcowa:
Obrazek "http://replays.pl/reprezentacja/flagi/pl.gif" nie może zostać wyświetlony, ponieważ zawiera błędy. Obrazek "http://replays.pl/Files/Image/orc1.gif" nie może zostać wyświetlony, ponieważ zawiera błędy.BVG.Raider - 100zł
Obrazek "http://replays.pl/reprezentacja/flagi/pl.gif" nie może zostać wyświetlony, ponieważ zawiera błędy. Obrazek "http://replays.pl/Files/Image/undead1.gif" nie może zostać wyświetlony, ponieważ zawiera błędy.hY.Daveron
Obrazek "http://replays.pl/reprezentacja/flagi/pl.gif" nie może zostać wyświetlony, ponieważ zawiera błędy. Obrazek "http://replays.pl/Files/Image/ne.gif" nie może zostać wyświetlony, ponieważ zawiera błędy.CSG]FuR
TOP4 Obrazek "http://replays.pl/reprezentacja/flagi/pl.gif" nie może zostać wyświetlony, ponieważ zawiera błędy. Obrazek "http://replays.pl/Files/Image/ne.gif" nie może zostać wyświetlony, ponieważ zawiera błędy.PGS.Mes

Replaye z wielkiego finału, jak i fazy DE są już dostępne. Aby je ściągnąć wystarczy skorzystać z poniższego linku, który zawiera także odpowiednie mapy do odpalenia powtórek:


Kolejny turniej z serii Lognetmedia.com Cup odbędzie się za około miesiąc. Niemniej jednak już teraz możecie zgłaszać propozycje map, które zostaną użyte w następnej edycji - wystarczy wpisać je w komentarze do niniejszego newsa. Dwie najczęściej powtarzające się mapy znajdą się w mappoolu Lognetmedia.com Cup #2.

Link do tego newsa: Pobierz  

Komentarze [11] +

16:02:25, Thursday 22. May 2008 Cyru

Replaypack ToD'a

Były członek legendarnej drużyny 4Kings, następnie zawodnik Mousesports, obecnie reprezentujący barwy Gravitas Gaming. Po tym wstępie każdy powinien mieć pewność o kogo tu chodzi. A jeśli doda się, że jest to od dłuższego czasu najlepszy gracz Ludzkim Przymierzem w Europie i jeden z najlepszych na świecie, absolutnie wszyscy będą już mieć pewność, że mowa o Francuzie imieniem Yoan Merlo. Tak jest, reppack ten zawiera 49 gier rozegranych przez  ToD'a , a zgromadzonych przez członka Stowarzyszenia Anonimowych Adminów. Warto nadmienić, iż każda jedna powtórka jest w wersji 1.22 więc ściąganie żadnych dodatkowych programów, tudzież wszelkie inne kombinowanie będzie tu zbędne. Wystarczy tylko uruchomić naszą ulubioną grę i już można podziwiać zagrywki mistrza.

Enjoy!

Replaypack ToD'a


Link do tego newsa: Pobierz  

Komentarze [6] +

22:58:52, Tuesday 07. October 2008 Wudmorgax

Więcej?

Chcesz znaleźć informacje na konkretny temat? Przejrzyj hasła, których najczęściej dotyczą dodane ostatnio nowości! WC3L, TURNIEJ, WCG, NETWARS, LCW, WORLD CYBER GAMES, TERROR, DOTA, GRUBBY, MYM, PALADYN, WYWIAD, REPPACK, WARCRAFT, BLIZZARD, MOON, PORADNIK, POL-TEAM, BIOT, POLSKA, ESL, KONKURS, LIGA, WORLD ELITE, FUZJA, NGL-ONE, ENC, NGL, TOD, TDEL, SPQR, SLH, MOUZ, PGS, TOUR, GFO, WILQ, BRONZE, KODE5, WILDA, PATCH, TEAM FIGHTING, LADDER, REPREZENTACJA, SILVER, HEADSHOT, EXTREME MASTERS, HEYAH, FLY100%, VOODOO, LYN, KUJA, BIOHAZARD-TEAM, BVG, WICKED, ESWC, ALMOST, TH000, ACIS, KWAKI, CYKLOP, SHOW, KLIMO, REPLAYPACK, INCUP, CLAN BASE, HOORAI, SASE, ELIMINACJE, FINAłY, FNATIC, POLTEAM, SHOWMATCH, WCG 2006, IEST, SRS, FINAł, CYBERSPORT, WE.EU, PLD, SKY, PRAE, REMIND, JAGR, CASIN, LAN, REPLAYS.PL, CHALLENGE, ANIMATOR, 2007, BATTLENET, CARMAC, HAPPY, NATIONS, STARCRAFT, PEDAL, KONKURSIWO, W3ARENA

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone,
kopiowanie tylko za zgodą właściciela.
2003/2007 by: CyklOP, Muzami, Julas [ Mapa Strony ]
Replayów w bazie: 19538 Kont użytkowników: 11431

Pomysł, oskryptowanie, administracja: CyklOP [jak kupić zagraniczne akcje] [Jak wypełnić W-8BEN] [Jak tanio wymienić walutę] [deutschtests]
Design: Muzami, art w topie strony nadesłał Z4buZa
Skrypt obsługujacy replaye: Juliusz 'Julas' Gonera [ Replay Parser ]
Wykonano w czasie 0.23519015312195 sekund