warcraft 3 TFT + ROC, warcraft III,

Replaysowa strzałka Polskie Centrum Replayów - top
Replay Tygodnia / Best Replay
Nie ma żadnych replayów spełniających te wymogi.

Wyszukiwanie newsów

Wyszukaliśmy dla Ciebie newsy, które najbardziej pasują do zadanego przez Ciebie kryterium wyszukiwania: "SILVER"
Uwaga newsy sa posortowane według trafności wyszukiwania! Niestety wyrazy krótsze niż 3 litery nie są wyszukiwane


Kryterium wyszukiwania:

WC3L PGS vs. aTTaX LIVE

Już jutro o godzinie 18 o punkty w lidze WC3L będzie walczyć polski clan PGSPokerStrategy.com z niemieckim ALTERNATE aTTaX. Polska drużyna zajmuje na tą chwile 10 pozycję z dorobkiem 2 zwycięstw i 6 porażek natomiast niemiecka 7 pozycję z wynikiem 3 zwycięstw i 5 porażek.
W tym meczu możemy liczyć na występ takich europejskich gwiazd jak     XlorD czy LiiLD.C. Jak wiadomo w polskiej drużynie występują nasi rodacy :Paladyn oraz sLh. Jednak czy będzie nam dane oglądać ich w akcji? Która z drużyn okaże się lepsza? Dowiemy się jutro.

 

 

 21.03.2008

 

18:00

 

2:3

 

 

1v1

 

 

Paladyn

2:1

DeMusliM

 TR TM TS  

Eric

0:2

dArk

 TM EI

LiiLD.C

2:0

yAwS

 EI TS

Zeus19

0:2

XlorD

 GW EI

 

2v2

 

 

LiiLD.C

Eric

0:2

yAwS

dArk

 AV TM

 


Powiązane newsy:
Więcej informacji: WC3L PGS
Link do tego newsa: Pobierz  

Komentarze [39] +

źródło: www.esl.eu/eu/wc3l/season(...) 23:37:29, Thursday 20. March 2008 Niedballo

LucifroN wygrywa Zotac #73 !!

Hiszpan po raz kolejny pokazał na co go stać. W drabince okazał się bezkonkurencyjny, nie dał także szans w finale , gdzie spotkał się ze UndeadSpace. Nie obyło się także bez małych zawodów.NightElfReMinD uległ w pierwszej rundzie VortiX'owi, a NightElfSatiini przegrał z Silver'em.

Droga do finału Lucifron'a i Space'a:

OrcLucifroN 1:0 Showt1me
OrcLucifroN 2:0 Happy
OrcLucifroN 2:0 FoV

OrcLucifroN 3:1 UndeadSpace - Finał

Fist 0:1 UndeadSpace
VortiX 0:2 UndeadSpace
nicker 0:2 UndeadSpace

Replay'e:

LucifroN Space game 1 TM

LucifroN Space game 2 TR

LucifroN Space game 3 SV


Pełna drabinka
Link do tego newsa: Pobierz  

Komentarze [12] +

źródło: www.mymym.com/en/news/158(...) 14:06:30, Monday 16. February 2009 Zmień Nick

European Nations Cup 2008

Z dniem dzisiejszym kadry narodowe w WarCraft III: The Frozen Throne i Counter-Strike: Source spełniły wymogi formalne niezbędne do startu w najbliższych Mistrzostwach Europy ESL (European Nations Cup). W chwili obecnej czynione są wszelkie zabiegi, aby w tej prestiżowe(...)
Pełen news na stronie Reprezentacji Polski!
Link do tego newsa: Pobierz  

Komentarze [3] +

źródło: replays.pl/reprezentacja/ 19:24:38, Thursday 07. February 2008 Cyru

Replaypack z Lognetmedia.com Cup

W dniu wczorajszym byliśmy świadkami finału Lognetmedia.com Cup, w którym zmierzyli się Dawid "BVG.Raider" Bernacki oraz Paweł "hY.Daveron" Sztandera. Obaj w trakcie turnieju prezentowali się bardzo dobrze, lecz jak to bywa w sporcie, wygrać mógł tylko jeden. W ostatecznym rozrachunku triumfował ten pierwszy w stosunku 3-0.

Klasyfikacja końcowa:
Obrazek "http://replays.pl/reprezentacja/flagi/pl.gif" nie może zostać wyświetlony, ponieważ zawiera błędy. Obrazek "http://replays.pl/Files/Image/orc1.gif" nie może zostać wyświetlony, ponieważ zawiera błędy.BVG.Raider - 100zł
Obrazek "http://replays.pl/reprezentacja/flagi/pl.gif" nie może zostać wyświetlony, ponieważ zawiera błędy. Obrazek "http://replays.pl/Files/Image/undead1.gif" nie może zostać wyświetlony, ponieważ zawiera błędy.hY.Daveron
Obrazek "http://replays.pl/reprezentacja/flagi/pl.gif" nie może zostać wyświetlony, ponieważ zawiera błędy. Obrazek "http://replays.pl/Files/Image/ne.gif" nie może zostać wyświetlony, ponieważ zawiera błędy.CSG]FuR
TOP4 Obrazek "http://replays.pl/reprezentacja/flagi/pl.gif" nie może zostać wyświetlony, ponieważ zawiera błędy. Obrazek "http://replays.pl/Files/Image/ne.gif" nie może zostać wyświetlony, ponieważ zawiera błędy.PGS.Mes

Replaye z wielkiego finału, jak i fazy DE są już dostępne. Aby je ściągnąć wystarczy skorzystać z poniższego linku, który zawiera także odpowiednie mapy do odpalenia powtórek:


Kolejny turniej z serii Lognetmedia.com Cup odbędzie się za około miesiąc. Niemniej jednak już teraz możecie zgłaszać propozycje map, które zostaną użyte w następnej edycji - wystarczy wpisać je w komentarze do niniejszego newsa. Dwie najczęściej powtarzające się mapy znajdą się w mappoolu Lognetmedia.com Cup #2.

Link do tego newsa: Pobierz  

Komentarze [11] +

16:02:25, Thursday 22. May 2008 Cyru

PolishCraft 2 na WC3.pl !

Podobała Ci się piewsza odsłona PolishCraft, ale odniosłeś wrażenie, że brakowało tego czegoś i prawdopodobnie była to Twoja akcja? Nic straconego. Razem z grupą Silver Point podejmujemy się realizacji kolejnej części filmu, w której możesz te braki nadrobić! Wystarczy spełnić kilka prostych warunków opisanych poniżej aby zobaczyć się wśród najlepszych.

Aby ułatwić nam pracę, prosimy o spełnienie następujących warunków.

 • termin przysyłania akcji: do 14 lipca 2007r.
 • nazwa powtórki = tag+nick+czas akcji+ver.gry(w nawiasie) np. SP.tobster.12.00-13.23.[1.21].w3g
 • akceptowane wersje: 1.20 i 1.21
 • obowiązkowo każda powtórka musi być poprawnie opisana!
 • nazwa klanu + logo klanu + adres www
 • powtórki spakowane (np. ZIPem, RARem) nie będą przyjmowane
 • powtórki ślemy na adres: polishcraft2@o2.pl
 • pomyśl 3x zanim uznasz, że akcja jest rzeczywiście warta dodania
   


Ponadto, grupa Silver Point poszukuje kilku osób do pomocy przy segregacji powtórek, wyborze akcji do kolejnych produkcji filmowych. Pseudonimy zostaną umieszczone w każdej produkcji filmowej. Swoją chęc współpracy prosimy kierować na adres email tobster@o2.pl.

Prosimy jednak uszanować nasz czas i nie wysyłać wszystkich możliwych akcji. Bądźcie wobec siebie obiektywni i trochę surowi. Ułatwi nam to sprawę w przeglądaniu replayów i skróci czas produkcji filmu.

Bez Was ten film nie powstanie, dlatego zapraszamy wszystkich do aktywnego uczestnictwa! Wysyłajcie swoje replaye!

trzyeM-

Pozostaje życzyć organizatorom, aby akcje zaprezentowane w części drugiej były ciekawsze, niż te z pierwszej odsłony projektu.


Link do tego newsa: Pobierz  

Komentarze [22] +

źródło: www.wc3.pl/news/564.html 20:14:33, Saturday 30. June 2007 *Nicholas*

ubi.EFC wchłania Tt!EFC od dawna poszukiwało nowego domu oraz sponsora. Dwa miesiące temu dołączyli do francuskiego multiklanu ubi. W między czasie rozstali się z trzema graczami, kolejno hG, MyWa FirsT. Ich odejście spowodowało słabe wyniki ubi.EFC w międzynarodowych ligach takich jak NGL-TWO czy TFL. Wszystko zmierzało ku najgorszemu zmuszając zespół do diametralnych zmian.

Zarząd francuskiego klanu postanowił tym razem nie inwestować w kilku graczy lecz w całą drużynę. Wybór padł na europejski zespół  Tt, po którego wchłonięciu ubi.EFC stało się dość liczną ekipą. W jej skład wchodzi siedmiu organizatorów oraz trzynastu graczy. Obecnie w swoich szeregach posiadają takich zawodników jak  Bone Lucifron czy też  Frizzer, dzięki którym planują dobrze wypaść w nadchodzących ligach, w których wezmą udział.

Kolejną zmianą jest pozyskanie nowego sponsora, Berserkera, który ma za zadanie opłacenie rosyjskich graczy, Golda oraz Frizzera.

Poniżej przedstawiam krótkie oświadczenie jednego z organizatorów ubi.EFC,
Xoubiha:
 • Jesteśmy szczęśliwi mogąc przywitać graczy Tt jak i Golda oraz Berserkera w naszej drużynie. ubi.EFC od dawna poszukiwało zawodników, dzięki którym możliwe stało by się osiągnięcie wcześniej zamierzonych celów. Mam nadzieję, że nasi nowi gracze będą błyszczeć i zdobywać wiele zwycięstw w każdej lidze do której przystąpimy. Życzę nam powodzenia, dziękuje naszemu sponsorowi, naszym graczom oraz całemu ubi. Witajcie nowi!
Skład rS.ubi.EFC prezentuje się następująco:


Link do tego newsa: Pobierz  

Komentarze [6] +

źródło: www.mymym.com 19:35:51, Saturday 15. March 2008 ClaymaN

Kuzyn InCupa nadchodzi !

Jak można łatwo zauważyć na światowej scenie organizuje się coraz więcej jednodniowych turniejów. Tym razem w ślady dobrze znanego nam InCupa postanowił pójść BetPlayer.net. Pierwsza edycja zawodów organizowanych przez niemiecki serwis rozpocznie się już w najbliższą sobotę (24 lutego) o godzinie 14.00. Dwustu pięćdziesięciu sześciu zawodników stanie do rywalizacji o nagrody warte 400 euro.

Ciekawostką jest to, że każdy uczestnik, który założy konto oraz zagra w tym turnieju automatycznie weźmie udział w losowaniu o nowe słuchawki - SteelSound 3H. Poniżej przedstawiam nagrody BetPlayer Warcraft III Tournament Day.
 • 1st - TFT-Monitor LG Flatron L1952S-SF (Silver/Black)
 • 2nd - Mouse + Mousepad IntelliMouse Explorer 3.0 and SteelPad 5L
 • 3rd - Mousepad Steelpad QcK+ XXL Mousepad
 • 4th - 10th - Vouchers (BetPlayer-voucher for the Bet.Player portal worth 10€)
Więcej informacji na temat samych zawodów oraz zapisów znajdziecie pod TYM adresem.

Link do tego newsa: Pobierz  

Komentarze [7] +

źródło: www.meetyourmakers.com 01:23:57, Tuesday 20. February 2007 Przemo

Lan w Gdyni


Lan w Gdyni. Odbył się dokładnie tego samego dnia co ESWC 2007. Niektórzy co woleli skromną imprezę w trójmieście wybrali się właśnie tam, zaś reszta udałą się do Poznania. W zawodach w Gdyni wzięło udział 19 zawodników. Zostali oni podzieleni na cztery grupy. Na podium możemy zobaczyć aż dwóch reprezentantów zespołu JustPlay oraz jednego przedstawiciela drużyny Team Wilda D-Link. Bez zbędnego rozpisywania sie poniżej przedstawiam ważne informacje na temat tego lana.


Klasyfikacja końcowa:
 1. HumanJustPlay.Mass 110 zł + smycz
 2. OrcJustplay.Zax 46zł + smycz
 3. HumanTW.D-Link.Grzemp 28zł + smycz
Link do tego newsa: Pobierz  

Komentarze [32] +

22:22:09, Monday 30. April 2007 Przemo

L@n w Gdyni

Niespełna parę dni temu w stolicy Polski - Warszawie odbył się Lan u Piskala (czyt. tu). W dniu wczorajszym zaś na stronie gieromaniak.pl pojawiły się informację na temat kolejnej imprezy, tym razem w Gdyni. Organizatorami tego wydarzenia są dwaj zawodnicy klanu Siver-Gaming, a dokładnie Avrl oraz Sengir. Niestety dużym minusem tego turnieju jest jego data. Pokrywa się ona z tegorocznym ESWC, czyli 28 kwietnia. Lan jak już wcześniej wspomniałem będzie miał miejsce Gdyni przy ulicy Świętojańskiej 135. Wpisowe do tych zawodów wynosi 15 zł. Nagrody oczywiście będą, lecz o nich za chwilę. Aby wziąć udział w turnieju należy zostawić zgłoszenie w komentarzach pod newsem na stronie zespołu Silver-Gaming lub na gadu-gadu jednego z organizatorów - 10840597. No cóż przedstawiam poniżej obiecane wcześniej nagrody.

 1. miejsce - 60 % wpisowego + smycz xraypad
 2. miejsce - 25 % wpisowego + smycz xraypad
 3. miejsce - 15 % wpisowego + smycz xraypad


Link do tego newsa: Pobierz  

Komentarze [52] +

źródło: www.gieromaniak.pl 08:19:22, Wednesday 18. April 2007 Przemo

Fuzja TeX + ArT

+   =


Steff: Pewnego dnia spotkaliśmy się z Maestrem mając wspólny cel - chcieliśmy urzeczywistnić nasze - co tu dużo mówić - marzenia i stworzyć klan. Nie klan na tydzień, ani na miesiąc, ale klan mogący odnosić sukcesy na polskiej scenie. Mieliśmy już ku temu odpowiednie podstawy, ponieważ w międzyczasie były prowadzone rozmowy ze sponsorami oraz pozostałymi dywizjami, mającymi należeć do naszego klanu, a także była przygotowywana strona www. Początki nie układały się po naszej myśli, nie mogliśmy przebrnąć przez najprostszą rzecz, jaką jest założenie klanu na BN. Ale dzięki uporowi, przetrwaniu 7 nieudanych prób założenia klanu i poświęceniu 10h, w końcu 24 stycznia o godzinie 21.52 powołaliśmy do życia iCe Team.wc3. Kolejną rzeczą było znalezienie odpowiednich graczy. W tym momencie znów uśmiechnęło się do nas szczęście, udało nam się nawiązać kontakt z Santa_Comes, i Ex]Kung. Efektem naszej współpracy jest obecny skład iCe Team.wc3, będący fuzją Team Excelence, oraz Ankh Revolution Team. Jestem bardzo zadowolony z tego, co się stało, myślę, że każdy ruch wykonany w celu ożywienia i nadania pędu polskiej scenie jest jej potrzebny. Chciałbym życzyć powodzenia sobie, naszym zawodnikom, oraz wszystkim tym, którzy nam pomagają.

Tego dnia zachód czerwonego słońca, przyciągał spojrzenia jak nigdy, lecz wszyscy skierowali swój wzrok na południe. To nie był sen, wiedzą o tym, wciąż obserwując to, co nadchodzi...

Gdy słońce zaszło, zapanował mrok, choć nie na długo, bo nagle ciemność nocy została rozświetlona przez niezwykły błękitny blask. Lecz nagle z nieba spadł ognisty deszcz tworząc ogromne spustoszenie. Wśród zgliszczy pojawił się On – Team Delta - jego złowroga twarz spoglądała na spustoszoną krainę, a bicie jego kamiennego serca płonącego wiecznym ogniem siało postrach wśród wszystkich stworzeń owej krainy. Gdy wszyscy pomyśleli, że nastała era Złowrogiego Ognia stało się coś, czego nikt się nie spodziewał! Bo oto błękitny blask pokazał swą siłę i moc, swą potęgę, i oto powalił Go na kolana i ugasił jego płonące serce, i unicestwił go, tworząc białą, lodową drogę prowadzącą na środek Northrend. Na horyzoncie pojawiły się sylwetki tajemniczych postaci, które podążały tą piękną białą drogą wyścieloną przez śnieg. Przybyli, aby zniszczyć zło, które zaczęło przejmować kontrole nad ludźmi. Lecz jaki jest ich prawdziwy cel? Po co przybyli i do czego zmierzają? Faktem jest, że nadeszła Nowa Era, Era spustoszenia, Era Nowego Władcy, Era zagłady dla Was wszystkich…


CL – Steff

Organizatorowie:

iCeT.Santa = Santa_Comes

iCeT.Maestro = MaestroPL

iCeT.KunG = eX]KunG

Skład:

Gracze z TeX:

iCeT.MT = MTobola

iCeT.Trop = Troooper

iCeT.Grave = eX]Grave

iCeT.Revolution = Revol.

iCeT.2Save = eX]2Save

iCeT.19(L)16 = Ziomek.pl

iCeT.DuX = D-u-X

iCeT.Lewy = Delta.Benq-Lewy

iCeT.Punked = TaS.Sky

iCeT.SzreQ = SzreqTehGozu

iCeT.Logic = Logi.Tech

iCeT.Shine = eX]Shine-

iCeT.ZhXiay = eX]Wride

Gracze z Art.:

iCeT.Myth = Ankh.Olimp-Myth, Myth)Buster

iCeT.War. = Ankh.Olimp.War

iCeT.Nerv = NervusPL

iCeT.Silver = Bdh.Silver, WishForMe

iCeT.Harddemon = Harddemon

iCeT.Kunio = Kunio

iCeT.Anub = Goauld_Anubis


Gracz z tD:

iCeT.Soul = tD.AnaNetSoul

by Maestro&Santa


Powiązane newsy:
Więcej informacji: fuzja klan
Link do tego newsa: Pobierz  

Komentarze [258] +

00:55:13, Saturday 27. January 2007 Zibi

Więcej?

Chcesz znaleźć informacje na konkretny temat? Przejrzyj hasła, których najczęściej dotyczą dodane ostatnio nowości! WC3L, TURNIEJ, WCG, NETWARS, LCW, WORLD CYBER GAMES, TERROR, DOTA, GRUBBY, MYM, PALADYN, WYWIAD, REPPACK, WARCRAFT, BLIZZARD, MOON, PORADNIK, POL-TEAM, BIOT, POLSKA, ESL, KONKURS, LIGA, WORLD ELITE, FUZJA, NGL-ONE, ENC, NGL, TOD, TDEL, SPQR, SLH, MOUZ, PGS, TOUR, GFO, WILQ, BRONZE, KODE5, WILDA, PATCH, TEAM FIGHTING, LADDER, REPREZENTACJA, SILVER, HEADSHOT, EXTREME MASTERS, HEYAH, FLY100%, VOODOO, LYN, KUJA, BIOHAZARD-TEAM, BVG, WICKED, ESWC, ALMOST, TH000, ACIS, KWAKI, CYKLOP, SHOW, KLIMO, REPLAYPACK, INCUP, CLAN BASE, HOORAI, SASE, ELIMINACJE, FINAłY, FNATIC, POLTEAM, SHOWMATCH, WCG 2006, IEST, SRS, FINAł, CYBERSPORT, WE.EU, PLD, SKY, PRAE, REMIND, JAGR, CASIN, LAN, REPLAYS.PL, CHALLENGE, ANIMATOR, 2007, BATTLENET, CARMAC, HAPPY, NATIONS, STARCRAFT, PEDAL, KONKURSIWO, W3ARENA

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone,
kopiowanie tylko za zgodą właściciela.
2003/2007 by: CyklOP, Muzami, Julas [ Mapa Strony ]
Replayów w bazie: 19538 Kont użytkowników: 11427

Pomysł, oskryptowanie, administracja: CyklOP [jak kupić zagraniczne akcje] [Jak wypełnić W-8BEN] [Jak tanio wymienić walutę] [deutschtests]
Design: Muzami, art w topie strony nadesłał Z4buZa
Skrypt obsługujacy replaye: Juliusz 'Julas' Gonera [ Replay Parser ]
Wykonano w czasie 0.38412189483643 sekund