warcraft 3 TFT + ROC, warcraft III,

Replaysowa strzałka Polskie Centrum Replayów - top
Replay Tygodnia / Best Replay
Nie ma żadnych replayów spełniających te wymogi.

Wyszukiwanie newsów

Wyszukaliśmy dla Ciebie newsy, które najbardziej pasują do zadanego przez Ciebie kryterium wyszukiwania: "SPQR"
Uwaga newsy sa posortowane według trafności wyszukiwania! Niestety wyrazy krótsze niż 3 litery nie są wyszukiwane


Kryterium wyszukiwania:

Koniec SPQR.Wc3!


Po kilku dobrych wiadomościach przyszedł czas na złą. Z dniem dzisiejszym przestaje istnieć SPQR.wc3! Organizator dywizji warcrafta,
Plec poinformował mnie, że razem z Pontiusem postanowili zakończyć działalność drużyny. Nie była to decyzja podjęta w jeden dzień. Już od kilku tygodni dwójka młodych i ambitnych orgów rozmyślała nad dalszą przyszłością rzymian. Jednak wielu graczy przeszło w inactive, a chęci tworzenia potężnego klanu zmalały. Myślę, że wszystko wyjaśni świadczenie poponiżej:

Wypowiedź Pleca:
"Kończy się chyba jakaś era na polskiej scenie, bo po kilku sytych latach działalności rozwiązywane jest SPQR.wc3. Zespół nigdy nie był tworzony przez merców (a jeżeli tak, to w bardzo małym procencie), których dało się kupić, więc byt zespołu zapewniany był przed podpory ekipy, które trzymały zespół w szrankach już za czasów Jaggera, który drużynę stworzył. Najpierw DziDzi i FreeDom, później cała reszta - Cronos, Nazgul, na prawie sam koniec Ankhes i Predator, którzy byli już bardzo mało aktywni, w międzyczasie odejście rE, a to wszystko przy niezbyt dobrej sytuacji multiklanu. Razem z Pontiusem od kilkunastu tygodni zamierzaliśmy rozwiązać dywizję, właśnie przez małą aktywność graczy, którzy ten team od dawna budowali. Show, jako ostatni aktywny, coś tam się upierał, że będzie grał z kumplami z tagiem SPQR, ale widzę, że postanowił dołączyć do BVG.

Dzięki wszystkim, z którymi mogłem przez ostatnie dwa lata współpracować i cieszyć się chociażby z ostatniego mistrzostwa LCW, czy też licznych sukcesów w ligach zagranicznych. Podziękowania należą się również multiklanowi za wsparcie finansowe graczy przez bardzo długi okres czasu."

Powiązane newsy:
Więcej informacji: SPQR
Link do tego newsa: Pobierz  

Komentarze [7] +

źródło: www.spqr.pl 17:24:44, Friday 29. May 2009 the.WilQ

Kolejne zmiany w SPQR

Pare dni temu dowiedzeliśmy się o nowych twarzach w Senatus PopulusQue Romanus, a już dobiegają nas kolejne wieści związane z tym multiklanem. Otóż po bardzo krókiej przygodzie, z "rzymianami" żegna się Dizz, który nie potrafił podjąć decyzji odnośnie zmiany klanu i przejścia do SPQR.  Taką decyzję potrafili natomiast podjąć inni gracze. Pierwszym z nich jest już były gracz klanu Chaos-Gaming - Show. Drugim natomiast Almost reprezentujący do niedawna Polish eXtreme Gamblers. Poniżej oświadczenie jednego z organizatorów oraz aktualny skład SPQR.

SPQR.PleC
 • "Show i Almost to dwaj bardzo utalentowani zawodnicy, rzekłbym, że obecnie mają największy potencjał z przedstawicieli swoich ras w Polsce. Rozmawialiśmy z nimi już od kilku miesięcy, cieszę się, że obaj właśnie teraz postanowili dołączyć do ekipy. Będzie to dla nas z pewnością duże wzmocnienie. Co do Dizza - nie ma co komentować, sprawa została wyjaśniona na stronie spqr.pl, mam tylko nadzieje, że takich amatorów jest na świecie jak najmniej..."
Aktualny skład SPQR:

Organizatorzy:
 • SPQR.PleC
 • SPQR.rE
Gracze:
 • Undead SPQR.FreeDoM
 • Undead SPQR.Almost
 • Orc SPQR.Show
 • Orc SPQR.MaCk
 • NightElf SPQR.NeMeDi
 • NightElf SPQR.Ankhes
 • NightElf SPQR.Marvel

Link do tego newsa: Pobierz  

Komentarze [6] +

źródło: SPQR.pl 15:52:11, Sunday 09. March 2008 MakaO

Zmiany w SPQR

Dopiero co pisałem o nowych zagranicznych nabytkach w klanie Betsson VooDoo Gaming, a już dzisiaj mam możliwość poinformować, że inny polski klan także dołączył do swojego składu trzech cudzoziemców. Drużyną, która zdecydowała się na to jest Senatus PopulusQue Romanus, a sami gracze pochodzą z Rosji. Pierwszym z nich jest Bagel występujący wcześniej m.in. w Dharma Initiativ. Kolejnym jest Spirit - były gracz klanu roze i dmZ. Ostatnim nabytkiem jest 7Skies, który - co ciekawe - nie reprezentował wcześniej żadnej drużyny. Warto dodać, że "Rzymian" ze względu na słabe wyniki musiał opuścić inny zagraniczny gracz - Reaver. Poniżej aktualny skład SPQR.

Aktualny skład SPQR:
 • UndeadSPQR.FreeDoM
 • UndeadSPQR.Nazgul
 • NightElfSPQR.Marvel
 • NightElfSPQR.Predator
 • NightElfSPQR.Ankhes
 • HumanSPQR.Cronos
 • HumanSPQR.DziDzi
 • HumanSPQR.Bagel
 • OrcSPQR.Spirit
 • OrcSPQR.7Skies
 • OrcSPQR.Show

Link do tego newsa: Pobierz  

Komentarze [8] +

źródło: SPQR.pl 15:28:33, Tuesday 10. June 2008 MakaO

Zmiany w SPQR

W jednym z najstarszych i najbardziej utytułowanych klanów na naszej rodzimej scenie zaszło kilka zmian. Mowa tu o Senatus PopulusQue Romanus, a pierwszą z nowości jakie dotyczą tej drużyny jest dołączenie do składu dwóch zagranicznych graczy. Obaj reprezentują Hordę Orków i są nimi kolejno kanadyjczyk Dizz oraz hiszpan MaCk mający w swojej karierze m.in epizod w niemieckim egamespoint.Thermaltake. Drugą dość smutną sprawą jest wyrzucenie przez zarząd "rzymian" Powera. Powodem tej decyzji jest m.in. brak dyscypliny ze strony tego gracza. Poniżej oświadczenie jednego z organizatorów oraz aktualny skład SPQR.


  SPQR.PleC:
 • "Power został wydalony z klanu z dwóch powodów - konfliktów między nim, a organizatorami oraz brakiem dyscypliny, co kilkukrotnie odbijało się na w/o w ważnych klanówkach. Szkoda, że nie przywiązuje on zbytniej wagi do klanu, bo ma naprawdę wielki potencjał i może dużo osiągnąć w przyszłości. Jeśli chodzi o Dizza - bardzo cieszymy się, że chciał dołączyć do naszego zespołu. Jest to bardzo utalentowany zawodnik, dla którego jedynym problemem w naszych ligach może być połączenie internetowe do Polski..."

Skład
SPQR:

Organizatorzy:
 •   SPQR.PleC
 •   SPQR.rE

Gracze:
 • UndeadSPQR.FreeDoM
 • HumanSPQR.CronoS
 • HumanSPQR.DziDzi
 • OrcSPQR.Dizz
 • OrcSPQR..MaCk
 • NightElfSPQR.Ankhes
 • NightElfSPQR.Predator
 • NightElfSPQR..Marvel

Link do tego newsa: Pobierz  

Komentarze [11] +

źródło: SPQR.pl 23:02:26, Sunday 02. March 2008 MakaO

Super Series League Looser Bracker: GFO vs SPQR

Przed nami ekscytujący wieczór. W SSL zmierzął się dwaj godni rywale. Jednym z klanów jest Going For Ownage [GFO] , natomiast drugim, Senatus PopulusQue Romanus [SPQR]. Całe przedstawienie odbędzie się o godzinie 18:00. Dzięki uprzejmości obydwu klanów oraz serwisu WC3.pl, Replays.pl ma możliwość zrelacjonowania całego spotkania za pośrednictwem Waaagh!TV.


Skład SPQR:

Ankhes
Show
Soul
Sneer


Skład GFO

rvs-
ghost17
ValeR
TenPointFive
[4:2]


 
   SPQR

Wynik

       GFO Mapa

Ankhes

0:1

rvs-

AI

Sneer

1:1

rvs-

TR

Sneer

1:2

ghost17

LT

Show

2:2

ghost17

GW

Show

3:2

TenPointFive

TM

Show

4:2

ValeR SV


Wypowiedź Kwakiego Organizatora Klanu GFO:

"Jest to Looser Bracket Playoffów SSL, mecz, tak naprawdę o pozostanie w grze. Po sromotnej klęsce z BVG, poważnie podchodzimy do tego spotkania, damy z siebie wszystko - na pewno zobaczycie grę na najwyższym poziomie."

Wypowiedź Pontiusa Organizatora Klanu SPQR:

"Po słabym występie w pierwszej rundzie playoffow jesteśmy zdeterminowani do zwycięstwa w kolejnym meczu. Jednak nie możemy lekceważyć GFO gdyż  pokazali już na co ich stać i sądze że dzisiejszy mecz będzie wyrównany. Licze na dobre gry GL HF"

Mecze na Żywo w WTV !!

Link do tego newsa: Pobierz  

Komentarze [12] +

19:24:19, Monday 09. March 2009 Zmień Nick

Wywiady, wywiady...

Dzisiejszego wieczoru mam przyjemność zaprezentować wam dwa nowe wywiady, które ukazały się jednego dnia na naszym serwisie.

Pierwszy wywiad został przeprowadzony z redaktorem naczelnym serwisu replays.pl, a mianowicie bMh w ramach projektu "Poznanie Kadry #2".
W wywiadzie dowiemy się co nie co o początkach kariery bMh'a, jego pracy dla replays.pl oraz Mym.com.

Drugi wywiad natomiast został przeprowadzony z jednym z najlepszych polskich zawodników - NightElfSPQR.Ankhes'em.
W tym wywiadzie natomiast będzie już więcej o Warcrafcie. Dowiemy się co gracz sądzi na temat polskiego e-sportu, co myśli o swojej drużynie oraz wiele innych.

Zachęcam do lektury!

Link #1 - Wywiad z bMh

Link #2 - Wywiad z SPQR.Ankhes
Powiązane newsy:
Więcej informacji: Wywiad replays.pl SPQR
Link do tego newsa: Pobierz  

Dodaj komentarz -

źródło: Własne 23:42:45, Thursday 13. March 2008 x_X

Finał LCW - SPQR wygrywa!Właśnie w tej chwili odbywa się finał najbardziej prestiżowej ligi w naszym kraju. Mowa oczywiście o LCW organizowanej już od kilku lat przez netwars.pl, a dokładniej przez Animatora. W walce o zwycięstwo w wyżej wymienionej lidze zobaczymy Senatus PopulusQue Romanus oraz Betsson Voodoo Gaming. Wszystkie pojedynki odbywają się systemem bo5! W każdym z nich "Rzymianie" rozpoczynają od stanu 1:0. Życzymy powodzenia obu klanom, a poniżej wyniki.


[3:2]
[12 :10]
SPQR
  BVG
  1 vs 1
UndeadSPQR.Nazgul 3:1        BVG.WeAkUD Undead
OrcSPQR.Show 2:3 BVG.Zapek Undead
HumanSPQR.DziDzi 1:3 BVG.Kragesh Night Elf
Night ElfSPQR.Ankhes 3:2 BVG.Dragon Orc

2 vs 2  
HumanSPQR.DziDzi 3:1 BVG.WeAkUD Undead
UndeadSPQR.FreeDoM
BVG.Kragesh Night Elf


Po wszystkie powtórki oraz więcej informacji zapraszam tutaj.

*UPDATE*
Jak widać po zaciętym pojedynku
SPQR wygrywa z BVG 3:2! Gratulujemy!
Link do tego newsa: Pobierz  

Komentarze [12] +

źródło: netwars.pl 23:54:25, Thursday 24. July 2008 MakaO

WHL: SPQR vs nGize

Dziś o godzinie 18:00 odbędzie się spotkanie pomiędzy znaną polską drużyną - SPQR, a światową śmietanką, jaką jest organizacja nGize. Niestety o 18:00 wyemitujemy tylko jedno starcie, reszta spotkań zostanie dokończona o godzinie 20:00. Mecz będzie rozgrywany w Lidze WHL systemem NGL Nie pozostaje mi nic innego jak zaprosić was do obejrzenia tego spotkania, które mam zaszczyt streamować na Waaagh!TVSkład SPQR:

Ankhes
Show
Soul
Sneer


Skład GermanynGize:

VortiX
LucifroN
Aca
FisT


1:4
 
SPQR

Wynik

 nGize Mapa
Sneer

0:1

VortiX

TR

Ankhes

0:2

VortiX

GW

Show

1:2

VortiX

SV

Show

1:3

FisT

TM


Soul

1:4

FisT

EI
Wypowiedź Soula: "Jaka organizacja taki klan, a ponieważ organizacje mamy kakerską, wiec pewnie przegramy"
Human  Orc  NightElf   Undead 

Link do tego newsa: Pobierz  

Komentarze [15] +

17:47:18, Saturday 28. March 2009 Zmień Nick

Finał LCW!Właśnie w tej chwili odbywa się finał najbardziej prestiżowej ligi w naszym kraju. Mowa oczywiście o LCW organizowanej już od kilku lat przez netwars.pl, a dokładniej przez Animatora. W walce o zwycięstwo w wyżej wymienionej lidze zobaczymy Senatus PopulusQue Romanus oraz Betsson Voodoo Gaming. Wszystkie pojedynki odbywają się systemem bo5! W każdym z nich "Rzymianie" rozpoczynają od stanu 1:0. Życzymy powodzenia obu klanom, a poniżej wyniki.

[ 2:2 ]
SPQR
  BVG
  1 vs 1
UndeadSPQR.Nazgul 3:1        BVG.WeAkUD Undead
OrcSPQR.Show 2:3 BVG.Zapek Undead
HumanSPQR.DziDzi 1:3 BVG.Kragesh Night Elf
Night ElfSPQR.Ankhes 3:2 BVG.Dragon Orc

2 vs 2  
HumanSPQR.DziDzi 1:0 BVG.WeAkUD Undead
UndeadSPQR.FreeDoM BVG.Kragesh Night Elf


Po wszystkie powtórki oraz więcej informacji zapraszam tutaj.
Link do tego newsa: Pobierz  

Komentarze [16] +

źródło: netwars.pl 22:08:56, Tuesday 22. July 2008 MakaO

HLC: InformacjeJuż 24 kwietnia odbędzie sie dobrze wszystkim znany turniej Heyah Logitech Cybersport powered by Komputronik. W walce o miejsca na finałach off-line I. ligi zobaczymy 30 graczy podzielonych na 5 grup. Wśród nich znajdują się takie sławy polskiej sceny jak
PGS.Paladyn czy wicked.TeRRoR. Poniżej przedstawiam wszystkich zawodników w poszczególnych grupach, a po więcej informacji zapraszam tutaj.

Grupa 1
 • PGS.Paladyn
 • HumanhY.Nox
 • HumanCSG]Grinden
 • BVG.Dragon
 • BVG.Raider
 • ShaitanB
Grupa 2
 • SPQR.Marvel
 • HumanpeXg.Zabson
 • wicked.TeRRoR
 • hY.Daveron
 • hY.Hope
 • BVG.Crom
Grupa 3
 • SPQR.Show 
 • SPQR.Nazgul
 • PGS.sLh
 • sw.Arcik
 • HumanMbP]Dubel
 • HumanSPQR.DziDzi
Grupa 4
 • HumanBVG.Jagr
 • SPQR.Ankhes
 • BVG.Zapek
 • peXg.Power
 • peXg.Almost
 • SPQR.FreedoM
Grupa 5
 • PGS.MeS
 • MbP]Grave
 • Osama
 • PGS.ValeR
 • BVG.NoV
 • Delta.CasiN

Oprócz wyżej podanej trzydziestki na finałach off-line będziemy mogli zobaczyć zawodników, którzy zagrają w II. lidze Heyah Logitech Cybersport powered by Komputronik. Wśród nich może być każdy z Was! Aby jednak to uczynić należy zapisać się do zawodów, a następnie wywalczyć sobie miejsce w kwalifikacjach. Zapraszam po więcej informacji na stronę organizatora.

Link do tego newsa: Pobierz  

Komentarze [22] +

źródło: cybersport.pl 18:43:59, Sunday 13. April 2008 MakaO

Więcej?

Chcesz znaleźć informacje na konkretny temat? Przejrzyj hasła, których najczęściej dotyczą dodane ostatnio nowości! WC3L, TURNIEJ, WCG, NETWARS, LCW, WORLD CYBER GAMES, TERROR, DOTA, GRUBBY, MYM, PALADYN, WYWIAD, REPPACK, WARCRAFT, BLIZZARD, MOON, PORADNIK, POL-TEAM, BIOT, POLSKA, ESL, KONKURS, LIGA, WORLD ELITE, FUZJA, NGL-ONE, ENC, NGL, TOD, TDEL, SPQR, SLH, MOUZ, PGS, TOUR, GFO, WILQ, BRONZE, KODE5, WILDA, PATCH, TEAM FIGHTING, LADDER, REPREZENTACJA, SILVER, HEADSHOT, EXTREME MASTERS, HEYAH, FLY100%, VOODOO, LYN, KUJA, BIOHAZARD-TEAM, BVG, WICKED, ESWC, ALMOST, TH000, ACIS, KWAKI, CYKLOP, SHOW, KLIMO, REPLAYPACK, INCUP, CLAN BASE, HOORAI, SASE, ELIMINACJE, FINAłY, FNATIC, POLTEAM, SHOWMATCH, WCG 2006, IEST, SRS, FINAł, CYBERSPORT, WE.EU, PLD, SKY, PRAE, REMIND, JAGR, CASIN, LAN, REPLAYS.PL, CHALLENGE, ANIMATOR, 2007, BATTLENET, CARMAC, HAPPY, NATIONS, STARCRAFT, PEDAL, KONKURSIWO, W3ARENA

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone,
kopiowanie tylko za zgodą właściciela.
2003/2007 by: CyklOP, Muzami, Julas [ Mapa Strony ]
Replayów w bazie: 19538 Kont użytkowników: 11427

Pomysł, oskryptowanie, administracja: CyklOP [jak kupić zagraniczne akcje] [Jak wypełnić W-8BEN] [Jak tanio wymienić walutę] [deutschtests]
Design: Muzami, art w topie strony nadesłał Z4buZa
Skrypt obsługujacy replaye: Juliusz 'Julas' Gonera [ Replay Parser ]
Wykonano w czasie 0.21849012374878 sekund