warcraft 3 TFT + ROC, warcraft III,

Replaysowa strzałka Polskie Centrum Replayów - top
Replay Tygodnia / Best Replay
Nie ma żadnych replayów spełniających te wymogi.

Wyszukiwanie newsów

Wyszukaliśmy dla Ciebie newsy, które najbardziej pasują do zadanego przez Ciebie kryterium wyszukiwania: "TDEL"
Uwaga newsy sa posortowane według trafności wyszukiwania! Niestety wyrazy krótsze niż 3 litery nie są wyszukiwane


Kryterium wyszukiwania:

Team delta, zdyskwalifikowana!

Dzisiejszego dnia na netwars pojawił się news o tym, że zwycięzca Lcw zostaje zdyskwalifikowany! Ile razy już słyszeliśmy komentarze typu:

"Kuja jedzie z Izim na tsie."
"No manner Nazgula który unpausuje grę."
"Podmiany graczy!"


Czy jednak Animator. dobrze postąpił dyskwalifikując klan? Myśle, że każdy z nas może sam sobie to przemyśleć. Osobiście myślę, że Tdel będzie troche pokorniejsza bo ich stosunek na forach można uznać za naganny.

Kary dotyczące klanu są następujące:

 • gracze Tauren i Icons otrzymują półroczny zakaz uczestnictwa w rozgrywkach organizowanych przez serwis  Netwars
 • klan Tdel zostaje zdyskwalifikowany z VII sezonu LCW
 • klan Tdel otrzymuje zakaz uczestnictwa w VIII sezonie LCW
Spytałem również osobę zainteresowaną co myśli o następującej karze:

Mogłbyś nam czytelnikom replays.pl przedstawić stosunek do kary jaka została nalożona na clan tdel?

Guga: No kara w 100% zasłużona , VT przedstawiło mocne dowody ,które Anim przez nastepne 4dni analizował i podjął taką decyzję jaką widzicie. Szczerze pół roku kary dla TC czy Iconsa to trochę mało, ponieważ za MH zbanowane konto jest aż na rok. Teraz mam nadzieję ze krzykacze pokroju Baliego swoją życiowa agresje zostawia dla siebie!


Jeżeli Cyklop się ujawni to można liczyć na to, że drewno z zakładów zostanie odpowiednio zwrócone ; ).
Powiązane newsy:
Więcej informacji: LCW Tdel Netwars
Link do tego newsa: Pobierz  

Komentarze [53] +

źródło: www.netwars.pl/ 16:00:51, Friday 09. February 2007 Xoltro

Kuja odchodzi z Team Delta !

Tego można było się spodziewać. Tytuł newsa mówi sam za siebie. Jeden z czołowych zawodników Team Delta - Kuja odchodzi od tego zespołu. Zapewne ma ta swój ścisły związek z banem w lidze LCW, no ale cóż. Sądzę, ze w Jego ślady pójdzie teraz wiele osób - czas pokaże. Czyżby był to koniec Team Delta ?

Również zapytałem się Kuji co się stało, co dalej, dlaczego ? Oto jak odpowiadał.

P: Dlaczego zdecydowałeś sie odejśc od Team Delta ?
K: Mam swoje prywatne powody których niechciałbym zdradzać. Po części jest to niechęć do gry. To Tyle.

P: Jakieś plany na przyszłośc ? Gdzie teraz sie wybierasz ?
K: Teraz? Na dwór, wypić coś.

Sprostowanie

Kuja powrócił do Tdel i ma się dobrze :)
Link do tego newsa: Pobierz  

Komentarze [74] +

źródło: sam Kuja :) 13:54:34, Saturday 10. February 2007 Przemo

Team Delta z nową siłą !

Drużyna, która już jutro rozegra pierwszy pojedynek w eliminacjach do XII sezonu ligi WC3L pozyskała nowego gracza. Stało się tak jak zapowiadał jeden z organizatorów zespołu Team Delta, czyli nie minął miesiąc a my możemy przeczytać o kolejnych wzmocnieniach tego klanu.

Po tym jak do Tdel dołączył Rainman każdy zastanawiał się kto będzie następny. W dniu dzisiejszym poznaliśmy odpowiedź na to pytanie. Nowym nabytkiem polskiej drużyny jest oQazzi. Zawodnik, który występował w takich klanach jak Avant Garde, starComa Tagan czy też Fist of Heaven postanowił grać u boku graczy Team Delta, ponieważ jego ostatni zespół został wykluczony z rozgrywek w kwalifikacjach WC3L. Jemu życzę powodzenia pod nowymi skrzydłami, zaś Wam przedstawiam skład Tdel.
 • OrcCasin
 • OrcYasirJ
 • UndeadTerror
 • NightElfRainman
 • NightElfoQazzi
 • NightElfSquirrel

Link do tego newsa: Pobierz  

Komentarze [38] +

źródło: Lorex 19:38:35, Wednesday 23. May 2007 Przemo

OldSchool League Final Round

W czwartek poznaliśmy finałową rundę ligi OldSchool organizowaną przez serwis Biohazard Team. W całych zawodach brało udział 14 drużyn które zostały podzielone na dwie grupy- East Division oraz West Division. Do rundy finałowej zakwalifikowało się po pięć najlepszych zespołów z każdej dywizji. Poniżej przedstawiam regulamin i istotne informacje dotyczące owych zawodów.

Final round:

Terminarz spotkań:

West Division:

East Division:Link do tego newsa: Pobierz  

Komentarze [18] +

źródło: biohazard-team.pl/ 14:07:52, Saturday 10. March 2007 arr

Rainman w Team Delta !

Dzień dzisiejszy bez wątpienia zapisze się w kalendarzu jednego z najlepszych polskich klanów - Team Delta bowiem w dniu dzisiejszym do owej drużyny dołączył jeden z najlepszych zawodników w Ameryce, a mianowicie były już zawodnik nieistniejącego klanu verGe Gaming - Phreak lub jak kto woli Rainman. Jego zmagania mogliśmy oglądać w takich zawodach jak eliminacje do XI sezonu WC3L, czy też w lidze NGL TWO. Jak mówi jeden z organizatorów zespołu Tdel jest to "największy transfer polskich klanów". Czy ma On rację ? Zapewne przekonamy się o tym przy okazji najbliższych spotkań drużyny Team Delta, kiedy to właśnie zobaczymy nowy nabytek owego zespołu w akcji.


Dlaczego właśnie ten zawodnik ? Jak dotarliście do niego ?

Delta.BenQ.Lorex: Jak już nie raz pisałem Team Delta mierzy bardzo wysoko w ligi zagraniczne takie jak: WC3L, NGL, TFL, WPL itp. Aby grac w tych ligach trzeba posiadać bardzo mocny skład do którego Tdel dąży od pewnego czasu. Takie transfery jak jak ten dokonany w dniu dzisiejszym dają ogromną nadzieję na to iż zobaczymy Polski team w sezonie zasadniczym WC3L. Wybór padł na Phreaka bowiem jest to świetny elf , idealnie nadający sie w grze o najwyższe cele, skontaktował się z nim Sunny.
Link do tego newsa: Pobierz  

Komentarze [58] +

źródło: własne 15:58:46, Saturday 12. May 2007 Przemo

LCW: WILD vs TDel

Przed nami drugi mecz play-offów ligi LCW. W dniu dzisiejszym zmierzą się ze sobą Team Wilda Kopier oraz Team Delta. Drużyny te grały ze sobą wiele razy. W ostatnim pojedynku, który rozgrywany był w turnieju WC3.pl Invitational Tournament lepszy okazał się zespół Team Delta pokonując rywali 4-2. Jak będzie tym razem ? Tego dowiemy się już o 19.00. Mecz będzie można śledzić za pomocą telewizji HeadShot TV.


[ 2:3 ]  
Team Wilda Kopier
  Team Delta
 
     
 
1 vs 1
   
OrcTW.Kopier-Wakka
2:0
UndeadDelta.BenQ.Naz TM
NightElfTW.Kopier-Predator 2:1 OrcDelta.BenQ.Zax EI
NightElfTW.Kopier-Marv 0:2 UndeadDelta.BenQ.Hex GW
OrcTW.Kopier-Snake 1:2 UndeadDelta.BenQ.Kuja SV
 
2 vs 2
   
OrcTW.Kopier-Wakka 1:2 UndeadDelta.BenQ.Naz LT
NightElfTW.Kopier-Predator   UndeadDelta.BenQ.Kuja  

WC3.pl Invitational Tournament: WILD 2 - 4 TDel

Liga LCW: WILD 2 - 3 TDel
Powiązane newsy:
Więcej informacji: NETWARS LCW
Link do tego newsa: Pobierz  

Komentarze [25] +

źródło: w3.netwars.pl 09:55:40, Sunday 07. January 2007 Przemo

Team Delta: Najpierw WC3L teraz NGL!

"Przegrali, a nawet nie podjęli walki". Takimi słowami należy określić postawę polskiej ekipy Team Delta, która została wykluczona z rozgrywek w eliminacjach do czwartego sezonu NGL Two. Powód? Argumentem, którego użyli organizatorzy jest brak zawodników w zespole Tdel. Po tym jak Terror, Yasir oraz Squirrel opuścili drużynę w profilu pozostało tylko trzech aktywnych graczy.

Jest to już kolejny zespół, który został wyrzucony z tych kwalifikacji. Poprzednie dwa to drugi skład mTw.PokerRoom oraz Team 8th. W związku z wykluczeniem Delty z eliminacji ich przeciwnicy, czyli European Fight Club awansują do kolejnego etapu. Francuzom życzymy powodzenia, a nam pozostaję śledzić zmagania Defining Stars z Tomkiem na czele.


Link do tego newsa: Pobierz  

Komentarze [27] +

źródło: www.ngl-one.com 15:37:20, Wednesday 08. August 2007 Przemo

Kuja opuszcza szeregi Team Delta

W dniu wczorajszym kiedy jeszcze wszyscy żyli sobotnią imprezą ( ESWC ) jeden z uczestników tych zawodów, a zarazem członek drużyny Team Delta postanowił opuścić swój zespół. Mowa tu oczywiście o Bartoszu "Kuja" Krzemińskim. Powodem Jego odejścia z Tdel jest jak sam mówi "uber orga hasu lorex" oraz sprawy finansowego byłego już klanu. Opuszczenie jednego z czołowych klanów w Polsce to jednak nie wszystko. Kuja również zastanawia się nad zakończeniem swojej przygody z Warcraftem. Zawodnik ten już raz odszedł z Team Delta, lecz wrócił w tym samym dniu. Czy również będzie tak i w tym przypadku ? Przekonamy się.

Dlaczego postanowiłeś opuścić szeregi Team Detla ?
 • Po pierwsze to brak motywacji do gry, po drugie dzięki otrzymanej władzy przez "lorexa uber orge", po trzecie, brak korzyści z grania.
Gdzie teraz się wybierasz ? Czy to koniec Twojej przygody z w3 ?
 • Na razie prowadzę rozmowy z dwoma klanami, nie zdradzę z jakimi, ale i tak uważam że koniec mojej kariery w w3 dobiegł już końcu.Link do tego newsa: Pobierz  

Komentarze [66] +

źródło: www.biohazard-team.pl 09:55:45, Monday 30. April 2007 Przemo

Tdel rekrutuje!

Dziś... Podobno wieczorem, ale kto tam wie, jak to z tymi strefami czasowymi jest... Pojawiła się informacja, że do polskiego zespołu Team-Delta doszedł były gracz klanu NWRS. Kto to taki? Holy shit! To sam  HumanHolyHuman, na dodatek z tych Holyhumanów!

Oświadczenie organizatora klanu Tdel:

DeltaBenQLorex: ''Od dawien dawna szukaliśmy chłopaka. Bo wiecie, mężczyznom czasem brakuje prawdziwej rozmowy. Pogaduszki testowe trwały nie tylko z "HH", ale i z innymi graczami. Tak, czy owak, zdecydowaliśmy się na wybór właśnie jego, ponieważ ma to coś - jest Amerykaninem. I właściwie tylko to, bo w Delcie najważniejszy jest "team Sprite", czyli on pragnienie, my Sprite. Do tego właśnie idealnie pasuje HH :). Mam nadzieje ze z nowym nabytkiem zdziałamy jeszcze więcej niż do tej pory (raczej nie będzie trudno) i nie będziemy musieli go wyrzucać na śmietnik. Ale z dupy jakieś to oświadczenie. Valer, weź na to luknij i powiedz mi, czy dobrze. Thnx.

Obecny skład Tdel

 • OrcCasiN  
 • Undeadapm
 • UndeadiLLumize 
 • NightElfStrifecro 
 • UndeadYane
 • RandomAxSlav
 • NightElfKowi
 • NightElfmoOn-Glade
 • HumanHolyHuman
 • HumanRychu Peja - nie mam flagi, bo ja reprezentuję biedę ;o

Czy "HH" to własnie ten zawodnik którego szukała Tdel? Zdaje się, że tak.


Akcja szanuj "Cholera, szanuj Valera" ruszyła (C) admini replays.pl

Link do tego newsa: Pobierz  

Komentarze [78] +

23:49:09, Sunday 14. October 2007 ValeRRrr

Team Delta w Sezonie Zasadniczym WPL!!!

Wczoraj  Tdel wygrało mecz finałowy przeciwko klanowi  Micro Society. Był to mecz o awans do kolejnego sezonu Warcraft Premier League. Po nieudolnej organizacji MsY i dopatrzeniu się adminów WPL złamania punktu regulaminu na temat wystawiania zawodników nieupoważnionych do występu w tym meczu Tdel prowadziło 2-0 a po meczu Quazziego, który przypieczętował zwycięstwo Tdel nad Msy, wygrało stosunkiem 3-0. I to Tdel zobaczymy w VI sezonie WPL u boku drużyn takich jak: WE.Just.int, Team NoA, Butterfly-Gaming, mYm.Sca, ToT, mTw.int. Pozwoliłem sobie zadać parę pytań zawodnikom Delty:

 
XeoL
: Jak się czujecie jako Zwycięzcy kwalifikacji do kolejnego sezonu WPL?
Lorex: Ja osobiiście jestem bardzo zadowolony z samego awansu oraz z wyników osiąganych w trakcie tych eliminacji przez Team Delta.
TeRRoR: Jest to bardzo dobre i pozytywne uczucie. Myślę ze małymi kroczkami wspinamy sie na szczyt i można śmiało powiedzieć ze nasza drużyna się rozwija i wypełniała postawione cele do osiągnięcia.

XeoL: Wasz występ w WPL kwalifikacjach był dużym szczęściem oraz ich wygranie. Jak macie zamiar udowodnić że zasłużyliście na to?
Lorex: Wygrywając sezon zasadniczy, miażdżąc rywali Xd
TeRRoR: :P Myślę ze po prostu pozamiatamy w tej lidze i wygramy :D

XeoL: Jakiego meczu najbardziej się obawiacie i którego rywala?
Lorex: hmmm nikogo :P, poradzimy sobie z każdym ; )
TeRRoR: Szczerze to jeżeli chcemy myśleć o wygraniu to nie zależnie od tego z kim nam przyjdzie grac musimy po prostu wygrać wiec nie boimy się nikogo :D, to nas powinni się bać.

XeoL: Jakieś słowa od was : ) ?
TeRRoR: Żaden madafaka nie podskoczy do polaka : D : D : D
Lorex: Myślę ze będziemy godnie reprezentować barwy Teamu Delta oraz Polski w rozgrywkach WPL. Przy okazji chciałbym bardzo podziękować Xeolowi za pomoc nam udzieloną.


Gratulacje dla Delty i powodzenia w VI sezonie WPL !!!!! A wszystkich obserwatorów sceny zapraszam do obserwowania poczynań Delty.


Link do tego newsa: Pobierz  

Komentarze [20] +

12:57:22, Friday 08. June 2007 XeoL

Więcej?

Chcesz znaleźć informacje na konkretny temat? Przejrzyj hasła, których najczęściej dotyczą dodane ostatnio nowości! WC3L, TURNIEJ, WCG, NETWARS, LCW, WORLD CYBER GAMES, TERROR, DOTA, GRUBBY, MYM, PALADYN, WYWIAD, REPPACK, WARCRAFT, BLIZZARD, MOON, PORADNIK, POL-TEAM, BIOT, POLSKA, ESL, KONKURS, LIGA, WORLD ELITE, FUZJA, NGL-ONE, ENC, NGL, TOD, TDEL, SPQR, SLH, MOUZ, PGS, TOUR, GFO, WILQ, BRONZE, KODE5, WILDA, PATCH, TEAM FIGHTING, LADDER, REPREZENTACJA, SILVER, HEADSHOT, EXTREME MASTERS, HEYAH, FLY100%, VOODOO, LYN, KUJA, BIOHAZARD-TEAM, BVG, WICKED, ESWC, ALMOST, TH000, ACIS, KWAKI, CYKLOP, SHOW, KLIMO, REPLAYPACK, INCUP, CLAN BASE, HOORAI, SASE, ELIMINACJE, FINAłY, FNATIC, POLTEAM, SHOWMATCH, WCG 2006, IEST, SRS, FINAł, CYBERSPORT, WE.EU, PLD, SKY, PRAE, REMIND, JAGR, CASIN, LAN, REPLAYS.PL, CHALLENGE, ANIMATOR, 2007, BATTLENET, CARMAC, HAPPY, NATIONS, STARCRAFT, PEDAL, KONKURSIWO, W3ARENA

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone,
kopiowanie tylko za zgodą właściciela.
2003/2007 by: CyklOP, Muzami, Julas [ Mapa Strony ]
Replayów w bazie: 19538 Kont użytkowników: 11427

Pomysł, oskryptowanie, administracja: CyklOP [jak kupić zagraniczne akcje] [Jak wypełnić W-8BEN] [Jak tanio wymienić walutę] [deutschtests]
Design: Muzami, art w topie strony nadesłał Z4buZa
Skrypt obsługujacy replaye: Juliusz 'Julas' Gonera [ Replay Parser ]
Wykonano w czasie 0.35230112075806 sekund