warcraft 3 TFT + ROC, warcraft III,

Replaysowa strzałka Polskie Centrum Replayów - top
Replay Tygodnia / Best Replay
Nie ma żadnych replayów spełniających te wymogi.

Wyszukiwanie newsów

Wyszukaliśmy dla Ciebie newsy, które najbardziej pasują do zadanego przez Ciebie kryterium wyszukiwania: "WC3L"
Uwaga newsy sa posortowane według trafności wyszukiwania! Niestety wyrazy krótsze niż 3 litery nie są wyszukiwane


Kryterium wyszukiwania:

WC3L Playoffs: WeMadeFOX v World Elite

Godzinę temu rozpoczął się mecz pomiędzy Chińską drużynie World Elite, a Koreańskim zespołem WeMade FOX w ramach playoffów ligi WC3L. Mecz z pewnością przyciągnie uwagę wielu ludzi, gdyż jak wiemy są to jedne z najlepszy(jeśli nie najlepsze) drużyny Warcrafta na świecie w których grają takie sławy jak Moon, Lyn, Ted czy Sky. Mecze można oczywiście zobaczyć na WTV.


[1:4]WE
Wynik FOX
OrcLike 0:2
LynOrc AI, PI
UndeadTeD 1:1
SoccerNightElf TM, SV
       
OrcLike 0:1 MoonNightElf GW
UndeadTeD   SoccerNightElf  

Mecz postaram się uaktualniać na żywo tak długo jak będę mógł.


Link do tego newsa: Pobierz  

Komentarze [2] +

17:04:51, Wednesday 27. January 2010 Paz

Finał Aesir Golden League!

Po wielomiesięcznych zmaganiach wreszcie nadszedł czas na finał ligi Aesir Golden League, w którym zmierzą się dwa wybitne polskie klany: AESIR oraz ZORY.Można powiedzieć, że wojownicy Turka są już w połowie drogi, ponieważ z racji dostania się do finału z drabinki wygranych, startują z wynikiem 1:0. Dla tych, którzy nie zrozumieli "połowy drogi" - finał rozgrywany jest system bo3, czyli aby wygrać, drużyna musi wygrać 2 spotkania.
Zmagania owych kolosów będzie można śledzić poprzez WaaghTV, czyli popularne WTV.

 [0:0]

11.02.2010
19:00AESIR
Wynik ZORY
TBA
0:0
TBA
TR


 

 

ClanWar zostanie rozegrany systemem koreańskim, zaś mapą startową będzie Turtle Rock. Jak dotąd oba klany spotkały się w ramach ligi dwa razy, oba zaliczyły po jednej wygranej (1 mecz - ZORY 4:3 AESIR, 2 mecz - AESIR 4:1 ZORY).

Pierwsze spotkanie finałowe zostanie najprawdopodobniej rozegrane w czwartek (11.02.09) o godzinie 19:00!

A oto przedmeczowe wypowiedzi organizatorów obu klanów:

AESIR - Turek:
"Po ciężkich początkach w lidze AGL ostatecznie udało się dojść do finału i to bez większych problemów chodź klan ZORY nie był łatwym przeciwnikiem. W finale po raz kolejny przyjdzie nam się zmierzyć z drużyną ThuG'a i na pewno nie będzie to łatwy mecz gdyż w tym systemie przeciwnik jest bardzo niebezpieczny za sprawa bardzo mocnego slh, który jest filarem tej drużyny. Mam nadzieje, ze uda nam się przystąpić do finału w pełnym składzie i wygramy pierwsza odsłonę naszej ligi. Obu ekipom życze dobrej zabawy lecz powodzenia tylko naszej (usmiech)."

ZORY - ThuG:
"Spotkanie z AESIR na pewno nie bedzie należało do tych łatwych. Szczególnie, że musimy wygrac tutaj dwa razy. Mają równy skład, a indywidualni zawodnicy "majacy swój dzień" mogą przesądzić o wyniku spotkania. Będziemy jednak walczyć i mamy nadzieje na wyrównane i emocjonujace widowisko.
To tak ogólnie, a dla moich klanowiczów:
JAZDA W POZIOMKI KNARRRRRRRYYYY"


Po więcej ciekawych informacji takich jak m.in. droga do finałów obu drużyn zapraszam pod ten link.

Czekamy z niepokojem na ten jakże zacięty mecz i życzymy obu klanom powodzenia.


Link do tego newsa: Pobierz  

Komentarze [13] +

23:07:26, Wednesday 10. February 2010 Pingwin

Więcej?

Chcesz znaleźć informacje na konkretny temat? Przejrzyj hasła, których najczęściej dotyczą dodane ostatnio nowości! WC3L, TURNIEJ, WCG, NETWARS, LCW, WORLD CYBER GAMES, TERROR, DOTA, GRUBBY, MYM, PALADYN, WYWIAD, REPPACK, WARCRAFT, BLIZZARD, MOON, PORADNIK, POL-TEAM, BIOT, POLSKA, ESL, KONKURS, LIGA, WORLD ELITE, FUZJA, NGL-ONE, ENC, NGL, TOD, TDEL, SPQR, SLH, MOUZ, PGS, TOUR, GFO, WILQ, BRONZE, KODE5, WILDA, PATCH, TEAM FIGHTING, LADDER, REPREZENTACJA, SILVER, HEADSHOT, EXTREME MASTERS, HEYAH, FLY100%, VOODOO, LYN, KUJA, BIOHAZARD-TEAM, BVG, WICKED, ESWC, ALMOST, TH000, ACIS, KWAKI, CYKLOP, SHOW, KLIMO, REPLAYPACK, INCUP, CLAN BASE, HOORAI, SASE, ELIMINACJE, FINAłY, FNATIC, POLTEAM, SHOWMATCH, WCG 2006, IEST, SRS, FINAł, CYBERSPORT, WE.EU, PLD, SKY, PRAE, REMIND, JAGR, CASIN, LAN, REPLAYS.PL, CHALLENGE, ANIMATOR, 2007, BATTLENET, CARMAC, HAPPY, NATIONS, STARCRAFT, PEDAL, KONKURSIWO, W3ARENA

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone,
kopiowanie tylko za zgodą właściciela.
2003/2007 by: CyklOP, Muzami, Julas [ Mapa Strony ]
Replayów w bazie: 19538 Kont użytkowników: 11432

Pomysł, oskryptowanie, administracja: CyklOP [jak kupić zagraniczne akcje] [Jak wypełnić W-8BEN] [Jak tanio wymienić walutę] [deutschtests]
Design: Muzami, art w topie strony nadesłał Z4buZa
Skrypt obsługujacy replaye: Juliusz 'Julas' Gonera [ Replay Parser ]
Wykonano w czasie 0.065900087356567 sekund