warcraft 3 TFT + ROC, warcraft III,

Replaysowa strzałka Polskie Centrum Replayów - top
Replay Tygodnia / Best Replay
Nie ma żadnych replayów spełniających te wymogi.

Wyszukiwanie newsów

Wyszukaliśmy dla Ciebie newsy, które najbardziej pasują do zadanego przez Ciebie kryterium wyszukiwania: "WILDA"
Uwaga newsy sa posortowane według trafności wyszukiwania! Niestety wyrazy krótsze niż 3 litery nie są wyszukiwane


Kryterium wyszukiwania:

Finał Pucharu Polski - LIVE

Do finałów Pucharu Polski organizowanego przez firmę Lognetmedia oraz Electronic Sports League Poland pozostało już niespełna 24 godziny. Zatem nie pozostaje nam nic innego, jak tylko ogłosić, że WarCraftowy karnawał właśnie się rozpoczyna, na dowód czego Team Wilda D-Link przygotował dla Was w pełni profesjonalną relację z imprezy. Nie zabraknie także transmisji na żywo w HSTV oraz WTV! Dlatego w niedzielę o 11:00 warto zasiąść przed komputerem i oddać się błogiemu lenistwu łechtanemu mile przez finał Pucharu Polski.

START IMPREZY!
NIEDZIELA 13 STYCZNIA 2008 GODZ. 11:00

Relacja w HSTV (OD 15:00):
Wysoka jakość Niska jakość Headshot Player Pomoc

Relacja w Waaagh!TV:
Informacje WTV Client Instrukcja obsługi

Relacja na łamach Wilda.pl:

Zespoły Opinie Typowania Plan imprezy Aktualności

Mecze Wywiady Replays Nagrody Klasyfikacja końcowa


Powiązane newsy:
Więcej informacji: Puchar Polski ESL BVG Wilda SPQR
Link do tego newsa: Pobierz  

15:50:11, Saturday 12. January 2008 Cyru

Materiały z finałów!

Zdjęcia i powtórki z finałów Pucharu Polski na Saskiej Kępie są już dostępne. Zatem, aby przekonać się, jak o cenne nagrody walczyły najlepsze polskie drużyny w grę strategiczną WarCraft III: The Frozen Throne, wystarczy kilka ruchów myszą!

Gwoli przypomnienia wypada powiedzieć, że triumfatorem  wielomiesięcznych zmagań w ramach Puchar Polski organizowanego przez firmę Lognetmedia oraz Electronic Sports League okazała się drużyna Wilda D-Link, która zostawiła w tyle kolejno Senatus PopulusQue Romanus oraz Betsson Voodoo Gaming.

Finały imprezy relacjonowały na żywo redakcje Wilda.pl, wc3.pl, Replays.pl oraz telewizje internetowe Headshot TV oraz Waaagh!TV. Stąd właśnie pochodzą upublicznione materiały, które – jak mówi główny sędzia imprezy, Piotr Cyrek – można umieszczać na własnych stronach bez zbędnych formalności.

Nie pozostaje nam więc nic innego, jak tylko zaprosić Was do dogłębnego zapoznania się z polską czołówką w WarCraft III: The Frozen Throne.

LISTA UDOSTĘPNIONYCH MATERIAŁÓW:

Rozmowa z BVG.Guga (dzięki uprzejmości Netstara z wc3.pl)
Zdjęcia i powtórki

Film promocyjny
Relacja z rozgrywek

PS. Już wkrótce nowa liga! Tym razem międzynarodowa.


Link do tego newsa: Pobierz  

20:57:04, Saturday 19. January 2008 Cyru

Wilda -1, BVG +1

Ostatnimi czasy dosyć głośno jest o klanie Wilda D-Link. Bardzo dobrze osiągnięcia w zagranicznych turniejach jak i zwycięstwo w pucharze Polski.

Pod koniec stycznia z zespołem pożegnał  ŁySy. Do chwili, aż zostanie wygłoszone oficjalne oświadczenie, nie są znane powody opuszczenia zespołu. Jak oznajmił mi organizator Wilda D-Link, wieczorem zostaną opublikowane stosowne informacje związane z ta sprawą.

Tymczasem Robert szybko znalazł sobie nowy dom. Stał się członkiem innego polskiego klanu Betsoon Voodoo Gaming.

Oświadczenie organizatora BVG, Abusa:
Łysy ostatnio nie błyszczał formą, przez rok prawie nie grał w w3 i jego aktualna dyspozycja pozostawia wiele do życzenia. Postanowiliśmy jednak dać mu szansę. Zobowiązał się podejść poważnie do w3 oraz ostro trenować i uważam że już niedługo zobaczymy go w takiej dyspozycji do jakiej nas przyzwyczaił. Jego ambicja została podrażniona i chce teraz udowodnić na co go stać, a ja jestem przekonany że mu się to uda.

Skład Wilda D-Link:
NoV
ValeR
Nazgul
Hex
MeS

Skład Betsoon Voodoo Gaming:
hlo
Champ
Jagr
muam
LySy
Zapek
WeAreBack
Raider
Crom
Dragon
Goro

Link do tego newsa: Pobierz  

Komentarze [34] +

14:11:39, Sunday 03. February 2008 bMh

Wilda D-Link traci!

Wiele się ostatnio dzieje na polskiej scenie. Dopiero co pisałem o nowych graczach w Senatus PopulusQue Romanus, a już teraz przyszła kolej na kolejne transferowe wieści. Tym razem zmiany zaszły w Wilda D-Link. Jednak nie są to zmiany pozytywne ponieważ  drużynę "dzikusów" opuściło dwóch graczy. Pierwszym z nich jest dobrze wszystki znany, jeden z najlepszych nieumarłych w Polsce - Hex. Postanowił On zasilić szeregi klanu hell Yeah! Kolejnym osłabieniem jest odejście NoVa. Nie wiadomo jeszcze gdzie teraz uda się ten zawodnik. Poniżej odchudzony skład WILD.


Wilda D-Link:

Organizatorzy:
 • Hurricane
 • GOLONA
Gracze:
 • OrcTW.D-Link.ValeR
 • UndeadTW.D-Link.Nazgul
 • UndeadTW.D-Link.Stuki
 • HumanTW.D-Link.Grzempi
 • HumanTW.D-Link.GOLAN
 • NightElfTW.D-Link.MeS
 • NightElfTW.D-Link.Queen

Link do tego newsa: Pobierz  

Komentarze [8] +

01:11:44, Monday 03. March 2008 MakaO

Cyru prześwietlony!

Nie ma chyba osoby związanej z polską sceną WarCrafta III: The Frozen Throne, która nie kojarzyłaby Piotra "Cyra" Cyrka. Jest on m.in. byłym kapitanem reprezentacji StarCrafta, aktualnym liderem POL-Team.w3, adminem ESL oraz organizatorem warszawskiego finału Pucharu Polski ESL Lognetmedia.pl. Teraz możecie poznać go jeszcze bliżej. Na stronie klanu Wilda D-Link opublikowano wywiad, z którego możecie dowiedzieć się jakie Cyru ma zainteresowania poza e-sportem oraz co myśli na temat polskich seriali. Wszystkich zainteresowanych zapraszam tutaj, a poniżej przedstawiam kawałek wywiadu.

Co sądzisz o nie stawieniu się części graczy BVG i SPQR na finałach? Znasz może powód, dlaczego niektórzy gracze unikają lanów i jeszcze nigdy nie zagościli na takich imprezach, pomimo że w Internecie osiągają niemałe sukcesy?

Jak wiadomo, kilka tygodni temu ze SPQR wyszła spora grupa graczy. Ze starego składu pozostało jedynie kilku śmiałków, z czego jeden miał studniówkę a drugi problemy osobiste. No cóż, zdarza się. Natomiast jeśli chodzi, np. o Zapka (...)

Link do tego newsa: Pobierz  

Komentarze [14] +

źródło: wilda.pl 20:06:45, Sunday 20. January 2008 MakaO

Finał Pucharu Polski już w niedzielę

Już w najbliższą niedzielę, 13.01.2008, w Warszawie odbędą się finałowe mecze prestiżowego turnieju  ESL Lognetmedia.com Puchar Polski. Po zaciętych meczach eliminacyjnych szanse na zwycięstwo zachowały trzy drużyny Team Wilda D-Link, Betsson Voodoo Gaming oraz Senatus PopulusQue Romanus. Ale to jeszcze nie koniec emocji! Mecze będą transmitowane na żywo w telewizji internetowej Headshot TV!



Program imprezy przedstawia się następująco:
11:00 – rozpoczęcie gier towarzyskich
12:00 – finał drabinki wygranych: SPQR – Wilda D-Link
15:00 – finał drabinki przegranych z udziałem Betsson Voodoo Gaming
18:00 – Wielki Finał
20:00 – ewentualna dogrywka i rozdanie nagród

Organizatorzy przygotowali również dla nas film z udziałem zawodników czołowych klanów - można go zobaczyć i pobrać tutaj.

Na zespoły czekają również następujące nagrody:

1 miejsce:
 • 5x słuchawki Lognetmedia Aero 5.1
 • 5x konto ESL Premium
 • rekomendacja do lig zagranicznych
 • zniżki na zakupy produktów marki Lognetmedia
2 miejsce:
 • 5x Akcesoria marki X-Tensions dla graczy ufundowane przez sklep internetowy www.log-in.pl
 • 5x konto ESL Premium
 • rekomendacja do lig zagranicznych
 • zniżki na zakupy produktów marki Lognetmedia
3 miejsce:
 • 5x smycze dedykowane do komórek
 • rekomendacja do lig zagranicznych
 • zniżki na zakupy produktów marki Lognetmedia
Do organizacji turnieju przyczyniają się:
Wszystkim uczestnikom życzymy jak najlepszych wyników, a organizatorom udanej imprezy bez jakichkolwiek zgrzytów.

Link do tego newsa: Pobierz  

Komentarze [13] +

źródło: www.esl.eu/pl/wc3/news/49(...) 00:40:33, Wednesday 09. January 2008 Neddy

Wywiad z Nazgulem

Po bardzo dobrym i zaskakującym występie Nazgula na ESWC Polska, na którym uplasował się na drugim miejscu zaraz po PGS.Paladynie pokonując m.in. gracza reprezentującego Polskę na WCG 2007, innego przedstawiciela PGS-Gaming - sLh -  na wc3.pl pojawił się wywiad z tym zawodnikiem. Z rozmowy dowiemy się m.in. jakie zainteresowania ma Nazgul oraz dlaczego razem z byłą dywizją Wilda D-Link nie dołączył do PGS-Gaming. Poniżej fragment wywiadu, a zainteresowanych całością lektury zapraszam tutaj.


Pobyt, w której drużynie wspominasz najmilej? Czy jest to wspomniana właśnie Wilda?

Zdecydowanie mój pierwszy pobyt w Wildzie wspominam najmilej. Były to czasy, kiedy sponsoring nie stał na takim poziomie jak teraz i liczyła się tylko wspólna frajda z grania. Później weszli sponsorzy, co sprawiło, że o te 50 zł (...).


Link do tego newsa: Pobierz  

Komentarze [3] +

źródło: WC3.pl 21:05:56, Thursday 15. May 2008 MakaO

WC3.pl pyta, Hurricane odpowiada

Polski serwis WC3.pl poświęcony tematyce czysto Warcraftowej złapał i zadał kilka pytań dotychczasowemu organizatorowi SPQR, a obecnie Team WildaHurricane'owi. Piotrek bo tak brzmi prawdziwe imię odpowiada między innymi na pytania związane z jego pracą jako organizatora w wyżej wymienionych klanach, o sprawie z CSG, a także zdrada sekrety swojego życia prywatnego.

"No właśnie. Dlaczego tym razem wybrałeś właśnie Wildę? Jakie obowiązki będziesz pełnił w nowej drużynie? Wilda ma już sporą ilość organizatorów: XeoL, GOLONA czy Janek mają już uznaną markę w tym fachu. Nie żałujesz, że teraz będziesz jednym-z-wielu trybików w machinie Wildy, a nie głównym organizatorem jak to miało miejsce w SPQR?

Wszystko ma swoje plusy i minusy, a ja też nie miałem siły i czasu ogarniać wszystkiego w SPQR. W Wild na pewno uda mi się osiągnąć jeszcze lepsze wyniki i mam okazje poznać nowych graczy. Najważniejsze jest to, że zostałem pozytywnie przyjęty bo tego obawiałem się najbardziej. Zawsze uważałem, że gracze Wilda mają ciężkie charaktery, ale jak się okazało pozory mylą. Bardzo dobrze dogaduje się z NoVem i ValeRem, których już dobrze znam. Nie mam problemów również ze Stukim, Nazgulem i Mesem, do tego ostatniego miałem największe obawy, a po paru dniach sam do mnie napisał, że bardzo mu odpowiada mój styl pracy jako organizatora. Zajmować się będę tym samym co w SPQR czyli: wystawianiem LU, prowadzenie forum, informowaniem graczy o turniejach i zgłaszaniem drużyny do lig.

Od samego początku wystartowałem ostro z organizacją – 2. stycznia zapisałem nas do 6. edycji Wc3 Clanwar Cup na F4G, w którym doszliśmy do półfinału - całkiem niezły wynik. Poza tym wczoraj MeS wygrał CSG Cup, a ValeR doszedł do finału 223. Wc3 Night na F4G.

Co do tego, że będę jednym z wielu. Janek jest w USA, GOLONA ma na głowie sporo innych spraw. Gdybym nie był potrzebny to by mnie nie ściągał do Wildy. Poza tym coś w tym chyba jest, że gorszym składem w SPQR osiągnąłem za granicą więcej niż BVG i Wilda razem wzięte. To że jestem jednym z czterech organizatorów w ogóle mi nie przeszkadza."

Pełen wywiad znajdziecie pod adresem "Spowiedź Hurricane"

Link do tego newsa: Pobierz  

Komentarze [5] +

źródło: www.wc3.pl 22:48:43, Tuesday 08. January 2008 bMh

Wilda w showmatchowym natarciu!

Na brak spotkań pokazowych nasza polska scena nie ma ostatnimi czasy co narzekać. Serwisy o tematyce eSportowej, czy też choćby strony klanowe, prześcigają się w tym, komu uda się ułożyć ciekawsze show.

Na dzisiejszy wieczór wrażeń dostarczyła nam Wilda D-Link. W spotkaniu organizowanym właśnie przez ten klan, biorą udział dwaj zawodnicy związani w jakiś sposób z tą ekipą. Pierwszym z nich jest Orc ValeR, aktualny gracz drużyny Dzikich, a drugim były gracz teego samego zespołu, a zarazem aktualny zawodnik Betsson Voodoo Gaming - HumanLySy. Mecz można oglądać za pomocą WTV oraz słuchać komentarzy Janka na Headshot Radio.

Czwartek, 6 marca 2007
godzina 19:00
2:0  
HumanBVG.LySy >
LT
TW.D-Link.ValeR Orc
HumanBVG.LySy >
GW
TW.D-Link.ValeR Orc

Link do tego newsa: Pobierz  

Komentarze [24] +

źródło: wilda.pl 21:09:14, Thursday 06. March 2008 Plec

Koniec PGS.wc3?

Jak nieoficjalnie wiadomo, jeden z najlepszych multiklanów w Polsce postanowił rozwiązać swoją współpracę z dywizją WarCrafta III: The Frozen Throne. PGS.wc3 powstało podczas fuzji z Wilda D.Link, a wśród graczy tej drużyny znajdują się takie gwiazdy polskiej sceny jak PGS.Paladyn czy zwycięzca ubiegłorocznego WCG Polska - PGS.MeS. Czy powyższe informacje okażą się prawdziwe? Tego dowiemy się około 15 stycznia bo właśnie rzekomo do tego dnia mają obowiązywać kontrakty zawodników. Poniżej przedstawiam wciąż jeszcze aktualny skład D-Link PGS.

D-Link PGS:
 • HumanPGS.Jagr
 • UndeadPGS.Almost
 • NightElfPGS.MeS
 • NightElfPGS.sLh
 • NightElfPGS.Paladyn

Link do tego newsa: Pobierz  

Komentarze [42] +

źródło: www.eSports.pl 18:36:14, Friday 09. January 2009 MakaO

Więcej?

Chcesz znaleźć informacje na konkretny temat? Przejrzyj hasła, których najczęściej dotyczą dodane ostatnio nowości! WC3L, TURNIEJ, WCG, NETWARS, LCW, WORLD CYBER GAMES, TERROR, DOTA, GRUBBY, MYM, PALADYN, WYWIAD, REPPACK, WARCRAFT, BLIZZARD, MOON, PORADNIK, POL-TEAM, BIOT, POLSKA, ESL, KONKURS, LIGA, WORLD ELITE, FUZJA, NGL-ONE, ENC, NGL, TOD, TDEL, SPQR, SLH, MOUZ, PGS, TOUR, GFO, WILQ, BRONZE, KODE5, WILDA, PATCH, TEAM FIGHTING, LADDER, REPREZENTACJA, SILVER, HEADSHOT, EXTREME MASTERS, HEYAH, FLY100%, VOODOO, LYN, KUJA, BIOHAZARD-TEAM, BVG, WICKED, ESWC, ALMOST, TH000, ACIS, KWAKI, CYKLOP, SHOW, KLIMO, REPLAYPACK, INCUP, CLAN BASE, HOORAI, SASE, ELIMINACJE, FINAłY, FNATIC, POLTEAM, SHOWMATCH, WCG 2006, IEST, SRS, FINAł, CYBERSPORT, WE.EU, PLD, SKY, PRAE, REMIND, JAGR, CASIN, LAN, REPLAYS.PL, CHALLENGE, ANIMATOR, 2007, BATTLENET, CARMAC, HAPPY, NATIONS, STARCRAFT, PEDAL, KONKURSIWO, W3ARENA

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone,
kopiowanie tylko za zgodą właściciela.
2003/2007 by: CyklOP, Muzami, Julas [ Mapa Strony ]
Replayów w bazie: 19538 Kont użytkowników: 11427

Pomysł, oskryptowanie, administracja: CyklOP [jak kupić zagraniczne akcje] [Jak wypełnić W-8BEN] [Jak tanio wymienić walutę] [deutschtests]
Design: Muzami, art w topie strony nadesłał Z4buZa
Skrypt obsługujacy replaye: Juliusz 'Julas' Gonera [ Replay Parser ]
Wykonano w czasie 0.29164505004883 sekund