warcraft 3 TFT + ROC, warcraft III,

Replaysowa strzałka Polskie Centrum Replayów - top
Replay Tygodnia / Best Replay
Nie ma żadnych replayów spełniających te wymogi.

Wyszukiwanie newsów

Wyszukaliśmy dla Ciebie newsy, które najbardziej pasują do zadanego przez Ciebie kryterium wyszukiwania: "WYWIAD"
Uwaga newsy sa posortowane według trafności wyszukiwania! Niestety wyrazy krótsze niż 3 litery nie są wyszukiwane


Kryterium wyszukiwania:

Wywiad z FOX|Lyn'em! (Video)

W dniu wczorajszym na łamach serwisu SCForAll.com ukazał się wywiad z nowym nabytkiem klanu WeMadeFox - Lyn'em.Ów wywiad został przeprowadzony przez niejakiego Artosis'a w języku angielskim,
jednakże znajomość języka koreańskiego również może okazać się przydatna, gdyż takim właśnie władał Lyn podczas odpowiadania na pytania.

A więc nie przedłużam i zachęcam do obejrzenia pod tym linkiem.
Link do tego newsa: Pobierz  

Komentarze [1] +

21:45:48, Friday 22. January 2010 Pingwin

Wywiad z Daveronem!


W dniu wczorajszym, na serwisie eSports.pl pojawił się wywiad ze znanym polskim graczem UD, Daveronem.

Wywiad jest bardzo ciekawy i bardzo miło się go czyta. Tak więc zapraszam do lektury pod ten link.

Enjoy!
Link do tego newsa: Pobierz  

Komentarze [23] +

23:41:51, Friday 24. April 2009 Pingwin

Wywiad z Turkiem by WilQ!

Rozruszajmy trochę tę scenę! Nazywam się Michał Kamocki i chcę Wam zaprezentować mój nietypowy wywiad z osobą wiecznie cieszącą się porządnym hejtem od userów Replays.pl ! ArTUREK Stacherczak vel Tureks zgodził się krótko (no tylko 50minut) skomentować to co aktualnie dzieje się na naszym podwórku. Więc ja, samozwańczy best mk user Europy, średniej klasy pseudo-redaktor i wieczny idol Kuby Wojewódzkiego obmyśliłem misterny plan (mam nadzieję, że nie pójdzi w pi... :D), a jego wykonanie prezentuję teraz! Audiowywiad : WilQ vs Turek. Gotowi? No to klikajcie na foto, a przeniesiecie się w nowy świat! Zapraszam!

 

UPDATE! Część drugia wywiadu już na moim blogu! :)

UPDATE! #2 Ostatni fragment rozmowy dodany.

 


Powiązane newsy:
Więcej informacji: turek wywiad wilq
Link do tego newsa: Pobierz  

Komentarze [43] +

22:38:52, Wednesday 08. September 2010 the.WilQ

Wywiad z Carmac'em! (Video)

Mimo faktu, iż wywiad ten został przeprowadzony niemalże miesiąc temu, zdecydowałem się napisać o nim newsa.Carmac - niektórym może to mówić sporo, niektórym kompletnie nic. Nie ma to zbyt wielkiego znaczenia, gdyż ów tajemniczy nieznajomy zostanie pokrótce przedstawiony. Jedno jest pewne - jest to postać ciekawa i interesująca.

Co nam może zaproponować ten wywiad?

Na pewno dosyć sporą garść informacji na temat esportu, również trochę tych "od kuchni". Mimo, iż tematem przewodnim wywiadu jest ogólnie "cybersport", pada tam słowo "Warcraft", ku ukojeniu naszych serc.

Nie pozostaje mi nic innego, niż zaprosić was pod ten link i zachęcić do obejrzenia wywiadu, bo jest naprawdę interesujący.
Link do tego newsa: Pobierz  

Dodaj komentarz -

20:34:30, Monday 25. January 2010 Pingwin

E-miesięcznik Dylar IV

Jak wszyscy wiemy niedawno został wybrany pierwszy kapitan POL-teamu na platformie gry StarCraft II. Pierwszymi osobami, które zdecydowały się przepytać Croca jest redakcja e-gazetki - Dylar IV. Wywiad znajduje się na stronie 7.

Poza tym możemy przeczytać następujące artykuły:

1. Aktualności
2. Felieton Garnithorna
3. Wywiad z Croc'iem
4. Historia SC cz.2
5. Uwaga na nooba! - Thor rush
6. Łyk taktyki - Szybki tech
7. Recenzja Legendy Davida Gemmella
8. Inne odsłony SC - StarCraft the Board Game
9. Wierszyk o SC
10. W następnym numerze


Link do tego newsa: Pobierz  

Komentarze [4] +

źródło: starcraft.dragonfans.pl 11:20:37, Wednesday 06. October 2010 angel

Audio wywiad z Phelotem by WilQ!

Pierwszy mój wywiad (choć kontrowersyjny i z osobą chyba nielubianą) został przyjęty bardzo ciepło (dziękuje Wam!). Postanowiłem stworzyć kolejny, szczególnie dla tych, którzy uważali, że ArTUREK i ja chcieliśmy pocisnąć VooDoo Gaming since 2002 aka BVG. Otóż nie taki był cel, ale interpretacja jest dowolna. Tymczasem publikuję pierwszą część rozmowy z Michałem Gromadzkim - /stats Phelot! Mam nadzieję, że hejterzy i społeczniaki, którzy nic nie robią tylko narzekają, będą zadowoleni. Więcej dystansu do siebie i świata, bo przecież życie jest piękne i nie ma co się spinać. Panowie i Panie, Lejdis & Dżentelmen oto arcydzieło na skalę podwórkowa! Fanfary!

 

 

 

UPDATE! Na blogu pojawiła się już druga część wywiadu.

PS. Przepraszam, ale przez przypadek usunąłem newsa i nie było możliwości przywrócenia więc dodałem od nowa - niestety komentarze przepadły.


Powiązane newsy:
Więcej informacji: WilQ Phelot Wywiad
Link do tego newsa: Pobierz  

Komentarze [11] +

00:43:02, Friday 10. September 2010 the.WilQ

Wywiad z NoVem


Powiązane newsy:
Więcej informacji: http://cybersport.pl/
Link do tego newsa: Pobierz  

Komentarze [33] +

18:41:03, Wednesday 29. April 2009 Paz

Wywiad z Happy'm!

Ostatnio jest o nim coraz głośniej, tak więc i tu nie może być inaczej!Co dalej z jednym z najlepszych graczy UD? Co z naszym rosyjskim bohaterem z kosmicznym micro?

Te pytania zapewne zadawał sobie niejeden fan ów gracza. Z odpowiedzią przychodzi, przeprowadzony przez Goodgame.ru, wywiad!

Dowiemy się z niego m.in kilku szczegółów na temat opuszczenia drużyny Evil Geniuses, co sądzi o Grubbym, oraz czemu nie obejrzał "Avatara" w kinie, tylko zadowolił się jedynie "kiepską wersją" owego filmu.

Te i inne informacje znajdziecie pod tym linkiem!

Link do tego newsa: Pobierz  

Komentarze [5] +

21:04:38, Monday 25. January 2010 Pingwin

Wywiad z ReMinD'em!

Kilka dni temu na na jakże znanej i lubianej stronie Fragster.de ukazał się wywiad z wielokrotnym zwycięzcą ZOTAC'a, NightElfReMinD'em! Koreański przywódca pięknych elfek jest świetnym przykładem na to, że po tak długim czasie grania, Warcraft wciąż może cieszyć (co sam przyznał w tym wywiadzie).


(kliknij na ReMinD'a, aby przejść do wywiadu)

Sam wywiad jest dosyć długi (947 słów), jednak na szczęście nie zanudza. Przyjemności przeczytania owego wywiadu możemy doświadczyć posiadając znajomość języka angielskiego bądź niemieckiego.

A oto fragment ciężkiej pracy Fragstera i ReMinD'a:

What is the hardest part of being a progamer?

ReMinD: I'm not sure if the others feel the same, but I had too much pressure and stress during the competiton, when I failed at my aim and didn't make it to the top. If you are not rich you will have financial problems too. And sometimes you can't meet your friends and family – even though you are eager to meet them – because you got lots of important matches coming up.

Enjoy!
Link do tego newsa: Pobierz  

Komentarze [1] +

18:49:03, Wednesday 10. February 2010 Pingwin

Rob McNaughton i zmiany w W3

Dla graczy WarCrafta III ten wywiad to nie lada gratka. Na pewno każdy z was na to czekał. W wywiadzie zawarta jest informacja o tym, że Blizzard właśnie ostro pracuje nad patchem, który ma wprowadzić...
 
zmiany w BALANSIE!


Koniec imby?

Dodatkowo zawiera także kilka informacji o tym jak to jest pracować w tak wielkiej firmie jak Blizzard, oraz poruszany jest temat specyfiki systemu gry StarCraft II.

Wywiad można obejrzeć pod TYM adresem.

Link do tego newsa: Pobierz  

Komentarze [60] +

źródło: gosugamers.net 17:51:51, Wednesday 28. July 2010 angel

Więcej?

Chcesz znaleźć informacje na konkretny temat? Przejrzyj hasła, których najczęściej dotyczą dodane ostatnio nowości! WC3L, TURNIEJ, WCG, NETWARS, LCW, WORLD CYBER GAMES, TERROR, DOTA, GRUBBY, MYM, PALADYN, WYWIAD, REPPACK, WARCRAFT, BLIZZARD, MOON, PORADNIK, POL-TEAM, BIOT, POLSKA, ESL, KONKURS, LIGA, WORLD ELITE, FUZJA, NGL-ONE, ENC, NGL, TOD, TDEL, SPQR, SLH, MOUZ, PGS, TOUR, GFO, WILQ, BRONZE, KODE5, WILDA, PATCH, TEAM FIGHTING, LADDER, REPREZENTACJA, SILVER, HEADSHOT, EXTREME MASTERS, HEYAH, FLY100%, VOODOO, LYN, KUJA, BIOHAZARD-TEAM, BVG, WICKED, ESWC, ALMOST, TH000, ACIS, KWAKI, CYKLOP, SHOW, KLIMO, REPLAYPACK, INCUP, CLAN BASE, HOORAI, SASE, ELIMINACJE, FINAłY, FNATIC, POLTEAM, SHOWMATCH, WCG 2006, IEST, SRS, FINAł, CYBERSPORT, WE.EU, PLD, SKY, PRAE, REMIND, JAGR, CASIN, LAN, REPLAYS.PL, CHALLENGE, ANIMATOR, 2007, BATTLENET, CARMAC, HAPPY, NATIONS, STARCRAFT, PEDAL, KONKURSIWO, W3ARENA

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone,
kopiowanie tylko za zgodą właściciela.
2003/2007 by: CyklOP, Muzami, Julas [ Mapa Strony ]
Replayów w bazie: 19538 Kont użytkowników: 11428

Pomysł, oskryptowanie, administracja: CyklOP [jak kupić zagraniczne akcje] [Jak wypełnić W-8BEN] [Jak tanio wymienić walutę] [deutschtests]
Design: Muzami, art w topie strony nadesłał Z4buZa
Skrypt obsługujacy replaye: Juliusz 'Julas' Gonera [ Replay Parser ]
Wykonano w czasie 0.36558198928833 sekund