warcraft 3 TFT + ROC, warcraft III,

Replaysowa strzałka Polskie Centrum Replayów - top
Replay Tygodnia / Best Replay
Nie ma żadnych replayów spełniających te wymogi.

Wyszukiwanie newsów

Wyszukaliśmy dla Ciebie newsy, które najbardziej pasują do zadanego przez Ciebie kryterium wyszukiwania: "WeMadeFOX"
Uwaga newsy sa posortowane według trafności wyszukiwania! Niestety wyrazy krótsze niż 3 litery nie są wyszukiwane


Kryterium wyszukiwania:

Kolejny nabytek WeMadeFOX

Nie tak dawno zlisiał Lyn, a już  WeMadeFOX może pochwalić się nowym nabytkiem. I to nie byle jakim, ponieważ do koreańskiej drużyny dołączył dzisiaj kolejny były gracz nieistniejącej już dywizji WC3 klanu  SK-Gaming. W ten oto sposób skład tej organizacji, która jeszcze nie tak dawno mogła pochwalić się "tylko" dwoma przedstawicielami rasy Nocnych Elfów, liczy już 4 graczy. Nie byle jakich graczy!

W dniu dzisiejszym do WMF dochodzi brat Lucifer'a, którego na co dzień oglądamy pod pseudonimem RohJinWook (wcześniej grał jako MichaeL). Po rozstaniu ze słynnym SK Koreańczyk zakotwiczył na jakiś czas w  Geh aB Clan, w którym przygodę zakończył przed paroma tygodniami. Czy w WMF zagości na dłużej? Z tego co można zauważyć po inwestycjach włodarzy Producentów_Lisów, to drużyna ta raczej nie wyrzuca pieniędzy sponsorów w błoto, więc również zatrudnienie młodszego brata Lucifer'a nie było raczej pochopnym krokiem.

Skład WeMadeFOX:
 • Jae Ho Moon Jang
 • Deok Man SocceR Youn
 • June Lyn Park
 • Roh Jin Wook aka MichaeL

Powiązane newsy:
Więcej informacji: Moon Soccer Michael RohJinWook WeMadeFOX WMF_Lyn
Link do tego newsa: Pobierz  

Komentarze [1] +

źródło: www.mymym.com 06:40:34, Wednesday 24. February 2010 WC3.pl-ikzzZ

Wywiad z FOX|Lyn'em! (Video)

W dniu wczorajszym na łamach serwisu SCForAll.com ukazał się wywiad z nowym nabytkiem klanu WeMadeFox - Lyn'em.Ów wywiad został przeprowadzony przez niejakiego Artosis'a w języku angielskim,
jednakże znajomość języka koreańskiego również może okazać się przydatna, gdyż takim właśnie władał Lyn podczas odpowiadania na pytania.

A więc nie przedłużam i zachęcam do obejrzenia pod tym linkiem.
Link do tego newsa: Pobierz  

Komentarze [1] +

21:45:48, Friday 22. January 2010 Pingwin

Nowy, tajemniczy gracz w WeMadeFox

Po szaleńczych zawirowaniach w polskich organizacjach nadszedł czas na światową arenę. Tym razem chodzi o koreański zespół prowadzony przez Paul'a, a mianowicie WeMadeFox. Niedawno słyszeliśmy, że do Jang Jae 'MooN' Ho dołączył SoCCer, a teraz dowiadujemy się o nowym tajemniczym zawodniku zwanym - sindrum. Jedyne informacje jakie ujawnił zarząd "Lisów" to takie, że gracz jest narodowości koreańskiej, mieszka ze wszystkimi dywizjami w firmie WeMadeFoX oraz, że gra Orkiem. Dopiero jutro na oficjalnej konferencji prasowej będą ujawnione wszystkie dane sindrum'a. Być może szykuje się nowa e-sport'owa gwiazda wyłapana przez łowców talentów. A może już o nim słyszałeś, bądź grałeś z nim ?


Skład WMF:

NightElfJae Ho 'MooN' Jang
NightElfDeok Man 'SoCCeR' Youn
Orc??? 'sindrum' ???


Human  Orc  NightElf   Undead 

Link do tego newsa: Pobierz  

Komentarze [21] +

źródło: www.sk-gaming.com/content(...) 00:10:12, Wednesday 09. September 2009 Zmień Nick

ZrobiliśmyLISA.Lyn

Niecałe dwa tygodnie po odejściu jednego z najlepszych orków świata z SK-Gaming, dowiadujemy się, iż OrcLyn znalazł nowy dom. Koreańczyk jest czwartym nabytkiem rosnącej w się organizacji WeMadeFOX. Zaczęło się niewinnie od Moon'a i rekordowej pensji, następnie dołączyli Soccer (ex-MYM) oraz tajemniczy ork OrcSindrum, również obywatel Korei, znany głównie z tego, że istnieje.

Sam OrcLyn święci sukcesy już od dłuższego czasu, do jego najświeższych osiągnięż należą trzecie miejsca na światowych finałach World Cyber Games 09 oraz IEST 09. W 2008 Gravitas Gaming opublikowało ranking bazujący ilości zielonych jakie zgarnęli gracze tylko za turniejowe wygrane. OrcLyn zdeklasował konkurentów mając niemal dwukrotną przewagę nad drugim w kolejce  Moonem.

Nie wiadomo czy zarząd WeMadeFOX zdecyduje się na dodawanie kolejnych graczy, decyzja taka wydawałąby się jednak uzasadniona, wśród swoich graczy nie mają ani jednego "Udeka" czy też "Humana".

Oświadczenie OrcLyna:

"It is honored with belonging Korea progame-team for Korean. As setting perfect circumstance for player, I will reward all of things to fans and FOX team by making lots of winning titles at tournament in 2010 and more."

Aktualny skład WeMadeFOX

 • OrcLyn
 • Moon
 • OrcSindrum
 • Soccer

Link do tego newsa: Pobierz  

Komentarze [6] +

źródło: www.gosugamers.net/warcra(...) 00:27:44, Thursday 07. January 2010 Torrance

NaDa i Boxer

Nikogo już nie dziwni rosnąca ilość graczy rzucających StarCrafta Brood Wara na rzecz StarCrafta II. Jakiś czas temu pierwszym, który się na to zdecydował był legendarny Terran znany na całym świecie - Slayers Boxer.

W sierpniu po zakończeniu kontraktu z SKT T1 i dość słabych wynikach Boxer postanowił zmienić grę. Teraz chce zacząć od nowa i realizować swoje marzenia na platformie StarCrafta. Ma nadzieję, że uda mu się nie zawieść fanów. Dla przypomnienia Boxer ukończył w tym roku 30 lat więc według  e-sportu w Korei jest już w wieku emerytalnym, ale mimo tego dalej pragnie walczyć.

Już teraz można oglądać powtórki z jego gier. Polecam grę z TLO - T v T na DQ.

Kolejny gracz również Terran, który zdecydował się na takie zmiany jest NaDa - znany ze swoich bardzo skutecznych strategii. Zaraz tuż po wygaśnięciu kontraktu z gamingiem - WeMadeFOX, Nada ruszył na podbój StarCrafta II. Długo mu nie zajęło odnalezienie nowego domu, którym stała się ogranizacja Old Generations.

Obecny skład oGs:

 • TheStC
 • Rainbow
 • Ensnare
 • NaDa
 • Top
 • TheWind
 • Hyperdub
 • InCa
 • Zenio
 • Cool

Link do tego newsa: Pobierz  

Komentarze [5] +

źródło: gosugamers.net 12:55:12, Wednesday 13. October 2010 angel

Moon oficjalnie w WeMadeFox

Jang JaeHo na stałe wpisał się już w historię Warcrafta. Brał udział w każdym możliwym turnieju, na wielu z nich triumfował. Jest niezmiennie, wraz z Grubby'm i HumanSky'iem wymieniany jako najlepszy gracz wszechczasów. Przez ostatnie trzy lata Moon tworzył trzon doskonale znanej wszystkim ekipy MeetYourMakers DreamTeam. Przez ten czas odniósł zwycięstwo nie tylko w ligach WC3L i NGL ale także na zawodach solowych takich jak Make Games Colorful czy organizowanego przez Blizzard, World Wide Invitational. Mimo tak długiego okresu z tagiem MYM, NightElfMoon został w końcu zmuszony do opuszczenia ekipy. Równie zaskakująca jak samo rozwiązanie samego DreamTeamu była rychłą decyzja Koreańczyka o dołączeniu do organizacji WeMadeFox. Przez wielu snute były domysły czy najlepszy Nocny Elf porzuci WarCrafta i nie zacznie podbijać świata StarCrafta. Dziś wszystko oficjalnie się potwierdziło. Kontrakt z koreańską drużyną został podpisany a jej menedżer potwierdził, iż jego nowy nabytek nie zamierza kończyć ze Sztuką Wojny. 22-letnia legenda tej gry umową zobowiązała się do trzyletniego reprezentowania barw WeMadeFox. Tym samym został drugim najlepiej opłacanym graczem w Korei, oddając pola tylko zawodnikowi tej samej organizacji,  Yoon Yeol 'NaDa' Lee. Miejmy nadzieję iż NightElfMoon mimo nowej drużyny nie przestanie nam dostarczać ogromnych emocji i pozostanie niedoścignionym wzorem dla tysięcy fanów.


Link do tego newsa: Pobierz  

Komentarze [8] +

źródło: www.sk-gaming.com/content(...) 23:24:09, Thursday 12. March 2009 Wudmorgax

WC3L Playoffs: WeMadeFOX v World Elite

Godzinę temu rozpoczął się mecz pomiędzy Chińską drużynie World Elite, a Koreańskim zespołem WeMade FOX w ramach playoffów ligi WC3L. Mecz z pewnością przyciągnie uwagę wielu ludzi, gdyż jak wiemy są to jedne z najlepszy(jeśli nie najlepsze) drużyny Warcrafta na świecie w których grają takie sławy jak Moon, Lyn, Ted czy Sky. Mecze można oczywiście zobaczyć na WTV.


[1:4]WE
Wynik FOX
OrcLike 0:2
LynOrc AI, PI
UndeadTeD 1:1
SoccerNightElf TM, SV
       
OrcLike 0:1 MoonNightElf GW
UndeadTeD   SoccerNightElf  

Mecz postaram się uaktualniać na żywo tak długo jak będę mógł.


Link do tego newsa: Pobierz  

Komentarze [2] +

17:04:51, Wednesday 27. January 2010 Paz

WC3L Season XVI - grupy

Organizatorzy w końcu ujawnili grupy nadchodzącego wielkimi krokami, zupełnie odmienionego XVI sezonu najlepszej warcraftowej ligi na świecie - WC3L. Cud się zdarzył i w gronie 24 drużyn biorących udział w rozgrywkach zobaczymy też polską flagę. Nasz kraj będzie reprezentowany przez graczy Betsson Voodoo Gaming. Grupa B do której trafiła polska organizacja nie wydaje się się grupą śmierci. Z drugiej strony zaś wszystkie grupy wydają się dość wyrównane i zbalansowane pod względem poziomu. Miejmy nadzieję, że Paladyn i spółka bedą lepiej reprezentować polską scenę wc3 na świecie niż polscy piłkarze swój kraj we wczorajszym meczu i nie będą robili za chłopców do bicia. Niżej przedstawiam wszystkie 4 grupy XVI sezonu WC3L. Enjoy !

Grupa A       
Grupa B
                         
                           
Team ALTERNATE        
  Betsson Voodoo Gaming.wc3                        
eXpertise   GaB.BallerPoker.de
Fight to stay Alive!   Mousesports.Wc3
ieS Virtual Gaming   n!faculty
nG-Gaming team.wc3   SJ Gaming
World Elite Pepsi   WeMadeFOX.Warcraft3         

Grupa C                  
Grupa D
                             
against All authority.wc3   Clan Go) 
Evil Geniuses.WC3   Keepers of Destruction
Infernal Gamers                       
  Millenium.wc3                 
SK Gaming  
  mTw Mindfactory
Serious.Razer   RAPTOR-GAMING
sTa - INT.   x6tence.wc3

Link do tego newsa: Pobierz  

Komentarze [11] +

11:02:53, Thursday 10. September 2009 TheGodfather

Najlepsi z najlepszych: The Trophy of Legends

Mam przyjemność ogłosić dosyć niezwykłą wiadomość. Na portalu SK-Gaming pojawił się news dotyczący turnieju online dla 24 zaproszonych graczy. Nie jest to bowiem zwykły turniej, wystąpią w nim same gwiazdy starego jak i nowego pokolenia. Gracze będą rozlosowani w czterech grupach po sześciu zawodników. Już teraz wiemy, że w drużynie starych wyjadaczy znajdzie się Zdravko 'Insomnia' Georgiev - zwycięzca WCG 2003, Jung Ki 'Susiria' Oh - były kapitan MYM, niemiecki mistrz tower'owania - Christopher 'Tak3r' Heil oraz wczesna gwiazda pro gaming'u - Dae Ho 'ShowTime' Kim, który grał m.in. w klanie WeRRa. W składzie aktualnych Pro Player'ów przedstawiono Jang Ho 'MooN' Jae z drużyny WeMadeFOX, SK.Lyn'a, Space'a oraz HoT'a. Gracze będą walczyli o 4,500 Euro. Szczegóły dotyczące meczy oraz pozostałych osób zaproszonych do tura będą opublikowane do 7 Września.


Old School (12/12)

HumanInsomnia
HumanBjarke
HumanSpell
OrcFarseer
OrcElakeDuck
OrcTak3r
OrcShore
NightElfShowTime
NightElfEvenStar
NightElfDIDI8 NEW !! (zmiana za Susiria)
UndeadSweet NEW !!
UndeadMaDFroG NEW !!

New School (12/12)

HumanInfi
HumanTH000
NightElfMooN
NightElfShy NEW !! (zmiana za HoT)
NightElfReMiND
NightElfSoCCeR
OrcFoCuS
OrcLyn
OrcLucifroN
OrcFly100% NEW !!
UndeadSpace
UndeadFoV NEW !!

Map Pool

Lost Temple (RoC)
Plunder Isle
Secret Valley
Tranquil Path
The Two Rivers
Turtle Rock
Twisted Meadows

Human  Orc  NightElf   Undead 

Link do tego newsa: Pobierz  

Komentarze [118] +

źródło: www.sk-gaming.com/content(...) 15:44:24, Monday 31. August 2009 Zmień Nick

MYM powraca.

HomeTak jest, oczy Was nie mylą. Jeden z najbardziej rozpoznawalnych gamingów na świecie po raz kolejny powołał dywizję naszej ulubionej gry. Po pewnym okresie zupełnej nieaktywności, MYM wraca w wielkim stylu dobierając do zespołu graczy z najwyższej półki. Do organizacji przez wielu uważanych za źródło wszystkich problemów świata e-sportu zdecydowali się dołączyć: długoletniczłonek SK-Gaming, NightElfReminD, europejska gwiazda, OrcLucifron oraz prezentujący ostatnio bardzo wysoką formę HumanDemuslim.

Zarząd zespołu oświadczył, iż nowe MeetYourMakers jest gotowe do walki i będzie uczestniczyć we wszystkich turniejach on- i offline. Obietnica jak najbardziej do spełnienia, jednak czy gracze sprawdzą się tak dobrze jak ich poprzednicy? Za czasów największej świetności skład MYM tworzyli przebywający aktualnie w WeMadeFoX, NightElfMoon, członek Evil Geniuses - OrcGrubby czy, będący już na e-sportowej emeryturze, UndeadLucifer. Jednym słowem najlepsi (z najlepszych). Przed nowym MYM stoi więc nie lada wyzwanie udowodnić, że "godło" z niebieskim diabełkiem wciąż dużo znaczy. Co z pewnością nie będzie proste, finał światowego World Cyber Games został rozegrany przecież między NightElfMoon'em i OrcGrubbym. Czy NightElfReminD'owi i spółce uda się powtórzyć tak świetny wynik? Nic nie jest przesądzone, byli członkowie World Elite czy 4Kings na pewno dadzą z siebie wszystko i zdążą jeszcze mocno namieszać w e-sportowym półświatku. GL & HF MYM!

Oświadczenie NightElfReminD'a:

"Cieszę się że teraz jestem MYM]Remind'em i mogę grać dla nowego MYM. Jestem również bardzo zadowolony że mogę mieć tak wspaniałych kolegów jak Demuslim, Lucifron oraz nasi menedżerowie Sunny i Teccy ponieważ uważam że po raz kolejny po pobycie w nGize stworzyliśmy perfekcyjny lineup i jest pewne, że będziemy na samym szczycie w każdej druzynowej lidze w której weźmiemy udział."

Oświadczenie Sunny'ego

"After a long journey of meetings, MYM and our team finally came to the conclusion that both parties can only go same way in the future. We are really happy to announce a safe home after our short break of being clanless, and then also such a big new home with a leading name all over the world. Their Newspage and their management seems to be really professional during our meetings and showed us that we will have no fear for the future.

Our goal is to improve ourselves more in the way of marketing and also competition wise. There are some big tournaments and leagues upcoming where we miss the trophies of the first place previously. Our first offline step will be the IEM in Chengdu with our players Demuslim and Remind. Especially about the rejoin of Ben we are really pleased and happy because his skill and way of pushing the team is really rarely to find.

So our motivation is raised again to 110% and we want to show that MYM doesn’t regret this move and we give something back of their trust. Also we want to thank our former players who helped us out in hard times and want to say to the myMYM community. Finally guys, we need you to cheer us up so we can do what may be considered impossible things!"

Aktualny skład MeetYourMakers:

 • OrcLucifron
 • HumanDemuslim
 • NightElfReminD

Link do tego newsa: Pobierz  

Komentarze [17] +

źródło: www.mymym.com/en/news/162(...) 21:28:23, Thursday 10. September 2009 Torrance

Więcej?

Chcesz znaleźć informacje na konkretny temat? Przejrzyj hasła, których najczęściej dotyczą dodane ostatnio nowości! WC3L, TURNIEJ, WCG, NETWARS, LCW, WORLD CYBER GAMES, TERROR, DOTA, GRUBBY, MYM, PALADYN, WYWIAD, REPPACK, WARCRAFT, BLIZZARD, MOON, PORADNIK, POL-TEAM, BIOT, POLSKA, ESL, KONKURS, LIGA, WORLD ELITE, FUZJA, NGL-ONE, ENC, NGL, TOD, TDEL, SPQR, SLH, MOUZ, PGS, TOUR, GFO, WILQ, BRONZE, KODE5, WILDA, PATCH, TEAM FIGHTING, LADDER, REPREZENTACJA, SILVER, HEADSHOT, EXTREME MASTERS, HEYAH, FLY100%, VOODOO, LYN, KUJA, BIOHAZARD-TEAM, BVG, WICKED, ESWC, ALMOST, TH000, ACIS, KWAKI, CYKLOP, SHOW, KLIMO, REPLAYPACK, INCUP, CLAN BASE, HOORAI, SASE, ELIMINACJE, FINAłY, FNATIC, POLTEAM, SHOWMATCH, WCG 2006, IEST, SRS, FINAł, CYBERSPORT, WE.EU, PLD, SKY, PRAE, REMIND, JAGR, CASIN, LAN, REPLAYS.PL, CHALLENGE, ANIMATOR, 2007, BATTLENET, CARMAC, HAPPY, NATIONS, STARCRAFT, PEDAL, KONKURSIWO, W3ARENA

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone,
kopiowanie tylko za zgodą właściciela.
2003/2007 by: CyklOP, Muzami, Julas [ Mapa Strony ]
Replayów w bazie: 19538 Kont użytkowników: 11428

Pomysł, oskryptowanie, administracja: CyklOP [jak kupić zagraniczne akcje] [Jak wypełnić W-8BEN] [Jak tanio wymienić walutę] [deutschtests]
Design: Muzami, art w topie strony nadesłał Z4buZa
Skrypt obsługujacy replaye: Juliusz 'Julas' Gonera [ Replay Parser ]
Wykonano w czasie 0.45330500602722 sekund