warcraft 3 TFT + ROC, warcraft III,

Replaysowa strzałka Polskie Centrum Replayów - top
Replay Tygodnia / Best Replay
Nie ma żadnych replayów spełniających te wymogi.

Wyszukiwanie newsów

Wyszukaliśmy dla Ciebie newsy, które najbardziej pasują do zadanego przez Ciebie kryterium wyszukiwania: "ZOTAC Cup"
Uwaga newsy sa posortowane według trafności wyszukiwania! Niestety wyrazy krótsze niż 3 litery nie są wyszukiwane


Kryterium wyszukiwania:

ZOTAC Cup #81News nieco spóźniony, ale co tam. Przedwczoraj odbył się kolejny turniej z cyklu ZOTAC. Do walki o 100 euro nie przystąpiły tym bardziej sumer mega gwiazdy sceny, a sam turniej nie obwitował w wiele ciekawych pojedynków. Drogą eliminacji w wielkim finale 81-ej edycji ZOTAC'a spotkali się dwaj Koreańczycy - FoCuS i FoV. Stówkę zgarnął ten pierwszy po pewnej wygranej rezultatem 3:0.

Nie zabrakło polskich akcentów chociaż nie są one zbyt fascynujące. Z naszych rodaków najdalej zaszedł bLue, który przegrał dopiero w 4 rundzie z niejakim xelsingiem.

Cóż pozostaje jedynie pogratulować FoCuS'owi kolejnej stówki w portfelu i czekać do kolejnego ZOTAC'a który nawiasem mówiąc coraz bardziej traci na popularności, mimo dodania przez organizatorów rozgrywek DOTA i FIFA.

Link do tego newsa: Pobierz  

Komentarze [11] +

23:49:50, Monday 13. April 2009 TheGodfather

Zotac 116


Kliknij w obrazek aby przejść do relacji.

Powiązane newsy:
Więcej informacji: zotac
Link do tego newsa: Pobierz  

14:52:53, Sunday 13. December 2009 the.WilQ

Nowy turniej by PGSeries


Nowy turniej, na wzór ZOTAC'a zapowiedzieli właśnie działacze PGS - Professional Gaming Series. Pierwszą odsłonę PGCupa będziemy mogli podziwiać, a nawet wziąć w niej udział już 25 kwietnia. Oto krótka charakterystyka zawodów:
  • Turniej odbywa się co dwa tygodnie, lub co miesiąc.
  • Godzina rozpoczęcia to 20:00 (organizatorzy zdecydowali się na tak późny start głównie z powodu ZOTAC Cupa, który będzie rozgrywany w tym samym dniu).
  • Główna nagroda dla najlepszego zawodnika to $25
  • Tutaj możecie znaleźć zasady turnieju.
  • Pod tym linkiem natomiast dowiecie się jak dokonać rejestracji.
  • Zawody odbywać się będą tylko na platformie GGC.
  • Miejsc w turnieju jest 256 - dla tych którzy najszybciej wyślą zgłoszenie.
GL & HF

Powiązane newsy:
Więcej informacji: ZOTAC turniej
Link do tego newsa: Pobierz  

Komentarze [10] +

źródło: www.wcreplays.com/page?se(...) 19:52:24, Thursday 16. April 2009 shockx

Podsumowanie Zotac #121!

Kolejna edycja Zotac'a została oficjalnie zakończona!Zwycięzcą, na pewno trochę niespodziewanie, został   HumanMihaił "Kas" Hayda, pokonując na swojej drodze m.in OrcBlast'a, OrcSasuke czy      OrcThrall'a.
W wielkim finale zmierzył się OrcVioletem, którego zwyciężył wynikiem 3:2.
Przegrany mógł jedynie pocieszać się wygranymi z takimi graczami jak             HumanVeryB1gMan, czy NightElfPlease.

Z ciekawostek należy dodać, iż wielokrotny zwycięzca turnieju, NightElf Remind, odpadł już w drugiej rundzie!
Nie zabrakło również polskiego akcentu - OrcKroLu doszedł aż do czwartej rundy, gdzie został wyeliminowany przez Violet'a.

Na zakończenie chciałbym zaprosić wszystkich do zapisania się na kolejnego Zotaca (30.01). Wszelkie informacje, jak i rejestrację znajdziecie pod tym linkiem.
Link do tego newsa: Pobierz  

Komentarze [4] +

21:32:56, Monday 25. January 2010 Pingwin

ZOTAC Cup #75 - Lyn po raz kolejny

  Jak co sobotę tak i dziś możemy obserwować zmagania najlepszych graczy Warcraft III w ramach ZOTAC Cup. To już 75 odsłona tego znanego na całym świecie turnieju. Kto wygra dzisiejszego ZOTAC'a i zdobędzie dzisiaj 100 euro ? Tydzień temu wygrał Lyn który w finale pokonał Happy'iego. Czy i dzisiaj
Lyn ponownie będzie miał szczęście, a może wygra ktoś inny ? Lista potencjalnych faworytów przedstawia się okazale:

Grubby
Lyn
Shy
FoCuS 
FoV
Space

Kto wygra ? To pytanie pozostawiam Wam...

UPDATE !

 Zwycięzcą ZOTAC Cup #75 zostaje po raz kolejny grający orkiem Koreańczyk Lyn. W finale zmierzył się on ze swoim rodakiem grającym przymierzem ludzi Reprisalem. Ork wygrał wynikiem 3:1. Warto zaznaczyć, że Reprisal znalazł się w finale nie przez przypadek. Na swej drodze pokonał m.in. Grubbego czy Shy'a. Pozostaje jedynie gratulować Lynowi kolejnej setki w kieszeni i zwycięstwa. 
Link do tego newsa: Pobierz  

Komentarze [10] +

źródło: www.mymym.com/en/news/159(...) 22:31:50, Saturday 28. February 2009 TheGodfather

ZOTAC Cup #73

  Jak co sobotę tak i dziś 512 graczy stanie do walki o 100 euro w ZOTAC Cup.
To już 73 edycja turnieju w którym jak zawsze możemy zobaczyć elitę pro graczy Warcrafta. Warto zauważyć, że 2 ostatnie turnieje tego cyklu wygrał kierujący rasą nieumarłych   FoV, a 3 ostatnie ZOTAC'i przypadły graczom UD. Czy dzisiaj ktoś przerwie passę  FoV'a  ? Czy będzie to kolejny kierujący zdechlakami ? Konkurencja na pewno jest silna, do faworytów dzisiejszego turnieju zaliczani są:

 FoV
 WhO
 DowaQ
 Soccer
 MichaeL
 Lucifron
 Satiini
 elfittaja
 Resolver
 Space
 ReMinD

Gry możecie śledzić przez Waaagh!TV i GarenaTV. Pełną tabelkę z uzupełnianymi na bierząco wynikami możecie zobaczyć pod tym adresem.
Link do tego newsa: Pobierz  

Komentarze [9] +

źródło: www.mymym.com/en/news/158(...) 18:44:44, Saturday 14. February 2009 TheGodfather

ZOTAC Cup #71 dla FoV'a

  Wczoraj wieczorem zakończyła się 71 edycja turnieju ZOTAC Cup. Tym razem w walce o 100 euro upatrywano się faworytów do których należeli tego tygodnia gwiazdy takie jak m.in.:
ReMinD
LucifroN
Check
Sonik
MichaeL
SonKiE
FoV
  Tego sobotniego wieczoru najlepszy okazał się jednak kierujący rasą nieumarłych Koreańczyk FoV który w finale spotkał swojego rodaka ReMinDa. Kierujący plagą nieumarłych okazał się lepszy od kolegi grającego rasą nocnych elfów i wygrał zdecydowanie w dobrym stylu 3:0. Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.

                                                      
                              ReMinD     0:3     FoV
                                                repy: TM, EI, TR

Pełną tabelkę ZOTAC Cup #71 znajdziecie pod tym adresem.
Link do tego newsa: Pobierz  

Komentarze [23] +

źródło: www.mymym.com/en/news/157(...) 13:29:26, Sunday 01. February 2009 TheGodfather

ZoTaC'owe podsumowanie @ GosuGamers

ZoTaC Cup - cotygodniowy turniej o 100 euro trwa od niepamiętnych czasów. Niepamiętne czasy owe spróbował podsumować serwis gosugamers.net, a to z racji tego że niemieckiemu popularnemu turniejowi stuknie za dwa tygodnie okrągła setna rocznica. Dokładnie 22 sierpnia, dzień przed moimi urodzinami (xD) zostanie rozegrana setna edycja ZoTaCa. Turniej organizowany jest już prawie dwa lata i pochłonął od sponsorów kwotę prawie 10 000 euro.

Wspomniane przezemnie podsumowanie zawiera w sobie listę 98-u zwycięzców turnieju oraz rankingi podzielone na największą ilość zwycięstw jednego gracza, rasy oraz kraju.

Najczęściej wygrywającym ZoTaCa jest nie kto inny jak Holender Grubby który bez znaczenia gdzie się znajduje tam zawsze jest pierwszy. Turniej wygrał aż 11 razy czym zdeklasował rywali. W sumie jakoś trzeba utrzymać siebie i swoją dziewczynę która po lumpeksach raczej się nie ubiera.

Najczęściej wygrywająca ZoTaCa rasa to ork. Pomimo, że uznawana za imbę od dosyć niedawna to na przestrzeni ostatnich 2 lat ZoTaCa zdominowała inne rasy wyprzedzając o 13 oczek elfa. Na ostatnim miejscu human... może kiedyś jeszcze czasy się zmienią.

Ranking 'krajowy' pokazuje tylko jedno - przepaść. Przepaść pomiędzy Azją i Europą. Co dziwniejsze, jedynie Koreą i Europą bowiem, reprezentant żadnego innego azjatyckiego kraju nie był w stanie zwyciężyć w żadnym z 98 rozegranych do tej pory turniejów. Nie zaszkodziło to Koreańczykom którzy dostali tyle ZoTaCowych setek, że wszystkie kraje europejskie łącznie nie były w stanie im zagrozić. Na 98 odsłon Korea zgarnęła 51 zwycięstw, Europa 46 i jedno Stany Zjednoczone. Wstydź się Grenlandio i Australio.

W licznych rankingach i podsumowaniach GosuGamers zazwyczaj podawaliśmy smutną wiadomość o braku polskich akcentów. Nie tym razem ! Biało-czerwona flaga zabłysła na piedestale posumowania przy nicku najlepszego aktualnie polskiego gracza - Paladyna. Prawdopodobnie niewielu pamięta czwartą edycję ZoTaCa w której Pala rozgromił stawkę zgarniając wygrane pieniądze. Jego zwycięstwo dało nam ostatnie miejsce w rankingu krajów wygrywających ZoTaCa. Dzielimy je z USA i Czechami. Ostatnie miejsce w tym wypadku to nieźle miejsce. Przynajmniej gdzieś jesteśmy

Całość...
 
...TUTAJ

Link do tego newsa: Pobierz  

Komentarze [8] +

źródło: www.gosugamers.net/warcra(...) 22:29:25, Tuesday 11. August 2009 TheGodfather

Lyn wygrywa ZOTAC Cup #74

  W ubiegłą sobotę po raz kolejny mogliśmy zobaczyć zmagania najlepszych na świecie graczy w organizowanym co tydzień turnieju ZOTAC. W 74 odsłonie tego przesławnego turnieju najlepszym graczem okazał kierujący zielonoskórymi dresiarzami Koreańczyk Lyn. W finale uporał się on bez większych problemów z grającym Nieumarłymi Rosjaninem Happy wygrywając pewnie 3:0. Pozostaje jedynie pogratulować Lyn'owi i życzyć kolejnych sukcesów   


                                                  
 
                            Happy       0:3      Lyn
 
                                            TM       EI    DT
              

Link do tego newsa: Pobierz  

Komentarze [17] +

źródło: www.mymym.com/en/news/158(...) 22:54:12, Tuesday 24. February 2009 TheGodfather

Wywiad z ReMinD'em!

Kilka dni temu na na jakże znanej i lubianej stronie Fragster.de ukazał się wywiad z wielokrotnym zwycięzcą ZOTAC'a, NightElfReMinD'em! Koreański przywódca pięknych elfek jest świetnym przykładem na to, że po tak długim czasie grania, Warcraft wciąż może cieszyć (co sam przyznał w tym wywiadzie).


(kliknij na ReMinD'a, aby przejść do wywiadu)

Sam wywiad jest dosyć długi (947 słów), jednak na szczęście nie zanudza. Przyjemności przeczytania owego wywiadu możemy doświadczyć posiadając znajomość języka angielskiego bądź niemieckiego.

A oto fragment ciężkiej pracy Fragstera i ReMinD'a:

What is the hardest part of being a progamer?

ReMinD: I'm not sure if the others feel the same, but I had too much pressure and stress during the competiton, when I failed at my aim and didn't make it to the top. If you are not rich you will have financial problems too. And sometimes you can't meet your friends and family – even though you are eager to meet them – because you got lots of important matches coming up.

Enjoy!
Link do tego newsa: Pobierz  

Komentarze [1] +

18:49:03, Wednesday 10. February 2010 Pingwin

Więcej?

Chcesz znaleźć informacje na konkretny temat? Przejrzyj hasła, których najczęściej dotyczą dodane ostatnio nowości! WC3L, TURNIEJ, WCG, NETWARS, LCW, WORLD CYBER GAMES, TERROR, DOTA, GRUBBY, MYM, PALADYN, WYWIAD, REPPACK, WARCRAFT, BLIZZARD, MOON, PORADNIK, POL-TEAM, BIOT, POLSKA, ESL, KONKURS, LIGA, WORLD ELITE, FUZJA, NGL-ONE, ENC, NGL, TOD, TDEL, SPQR, SLH, MOUZ, PGS, TOUR, GFO, WILQ, BRONZE, KODE5, WILDA, PATCH, TEAM FIGHTING, LADDER, REPREZENTACJA, SILVER, HEADSHOT, EXTREME MASTERS, HEYAH, FLY100%, VOODOO, LYN, KUJA, BIOHAZARD-TEAM, BVG, WICKED, ESWC, ALMOST, TH000, ACIS, KWAKI, CYKLOP, SHOW, KLIMO, REPLAYPACK, INCUP, CLAN BASE, HOORAI, SASE, ELIMINACJE, FINAłY, FNATIC, POLTEAM, SHOWMATCH, WCG 2006, IEST, SRS, FINAł, CYBERSPORT, WE.EU, PLD, SKY, PRAE, REMIND, JAGR, CASIN, LAN, REPLAYS.PL, CHALLENGE, ANIMATOR, 2007, BATTLENET, CARMAC, HAPPY, NATIONS, STARCRAFT, PEDAL, KONKURSIWO, W3ARENA

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone,
kopiowanie tylko za zgodą właściciela.
2003/2007 by: CyklOP, Muzami, Julas [ Mapa Strony ]
Replayów w bazie: 19538 Kont użytkowników: 11428

Pomysł, oskryptowanie, administracja: CyklOP [jak kupić zagraniczne akcje] [Jak wypełnić W-8BEN] [Jak tanio wymienić walutę] [deutschtests]
Design: Muzami, art w topie strony nadesłał Z4buZa
Skrypt obsługujacy replaye: Juliusz 'Julas' Gonera [ Replay Parser ]
Wykonano w czasie 0.55877113342285 sekund