warcraft 3 TFT + ROC, warcraft III,

Replaysowa strzałka Polskie Centrum Replayów - top
Replay Tygodnia / Best Replay
Nie ma żadnych replayów spełniających te wymogi.

Wyszukiwanie newsów

Wyszukaliśmy dla Ciebie newsy, które najbardziej pasują do zadanego przez Ciebie kryterium wyszukiwania: "cyklop"
Uwaga newsy sa posortowane według trafności wyszukiwania! Niestety wyrazy krótsze niż 3 litery nie są wyszukiwane


Kryterium wyszukiwania:

Final konkursiwa

Mimo iż wczorajszy konkurs cieszył się sporym zainteresowaniem (20 nadesłanych maili) nikt nie odpowiedział prawidłowo na wszystkie pytania. Postanowiliśmy więc zrobić finał z którego wyłonimy zwycięzcę. Ze wszystkich nadesłanych zgłoszeń wybraliśmy te z największą ilością odpowiedzi i do finału trafili:


Na dobrą sprawę, odpowiedzi Palermo moglibyśmy uznać za prawidłowe gdybyśmy mieli pewien margines błędu, a zarowno Mikołaj jak i cogo ułożyli piękne rymowanki i ze względu na walory artystyczne dostali dodatkowy punkcik dzięki czemu również zakwalifikowali się do finału. Prace publikujemy poniżej:

Mikolaj:
Zapomniał Cyklop o stronce
Niczym piekarz o mące
Nie ma bez mąki chleba
W rzyć go kopnąć trzeba

oraz cogo:
Dla cyklopa ta strona niestety trafiła do klopa.


Jeśli chodzi o sam finał, to spośród wyłonionych finalistów postanowiliśmy wraz z Aruną wybrać osobę z największym stażem na naszej stronie. Tutaj już niestety żyłka artystyczna nie wystarczyła i zwyciężył Palermo datą założenia konta 2005-09-05 o 11:07:10 czym przebił drugiego zawodnika o dobre dwa lata. Serdecznie gratulujemy zwycięzcy oraz pozostałym zawodnikom za zaciętą walkę (:>) i zapraszamy Palermo do zgłoszenia się po odbiór nagrody na gg lub mailem do ZabuZy.


Powiązane newsy:
Więcej informacji: Konkursiwo Cyklop Pedal Finał
Link do tego newsa: Pobierz  

Komentarze [16] +

źródło: pedal 20:16:03, Thursday 29. April 2010 BLIZZARD

Znoooowu ?!

Minelo pare dni, sprawa ucichla, a keye nadal trzeba rozdac. Czekam wiec na 10 smialkow ktorzy sie ogarna w miare szybko i walna komenta pod newsem. Zasady sa proste - kto ma keya, albo zostanie to wykryte w jakikolwiek sposob (babcia, wujek, znajomy znajomego znajomego sie wygada) traci szanse na kluczyk. Wtedy kolejny post ma szanse na klucz itd. az dojdziemy do 10 kluczy. Tym razem nie bedzie wykreslania i rozdawania tylko 3 czy 4 kluczy - Bedziemy ogarniac az do skutku.Po pierwsze to przestańcie mnie spamować jak jeszcze nie ma wyników - Aruna

Po keya niech się zgłoszą:

Stan
xNightmarEx
SeXyTasy
Zdziuchu1992
Gral
Vaatar (aka Turek?)
Fur
Punke
Hayde6
Kor_Jaw

Standardowo podajcie maila na który zostanie zarejestrowany klucz. - ARUNA TO PISAL i do niego sie zglaszajcie :PPPPPP........ Na niego też wyśle key.Powiązane newsy:
Więcej informacji: lol debil głupek cyklop starcraft2 key
Link do tego newsa: Pobierz  

Komentarze [51] +

źródło: ja 04:09:28, Saturday 15. May 2010 BLIZZARD

Artyści i turyści do boju


Kolejny dzien, kolejny konkurs i kolejne klucze do rozdania. Tym razem aż 10 keyow znajdzie swoich nowych wlascicieli. Dzisiejszy kontest będzie wymagał od was nie wiedzy a umiejętności artystycznych gdyż tym razem chcemy byście wykonali dla nas jedno z poniższych:

a) artwork
b) laurka dla adminow - ale tu warunek - wykonanie ręczne !
c) nowe logo repl dla wersji o sc2 ;P
d) inne... oprócz komiksu i nagrania wideo


Wszystko to chcielibyśmy by miało tematykę SC2 i/lub repl.

Technika wykonania dowolna. Może być wyklejanka, rysunek na papierze zeskanowany/ zezdjeciowany, zrobienie słitaśnej fotki, nagranie muzyczne (zarówno mogą to być pięęęęękne życzenia, lub może rap/ diss/inne) cokolwiek wam przyjdzie do mózgownic, byleby miało odpowiednią tematykę :)

Prace proszę nadsyłać do mnie na PW w temacie wpisując "Kartz"
Czas macie do niedzieli do 23:59

Powiązane newsy:
Więcej informacji: Konkursiwo Cyklop Pedal arts
Link do tego newsa: Pobierz  

Komentarze [50] +

źródło: zenon z gór 14:44:34, Thursday 06. May 2010 BLIZZARD

Totalne szalenstwo

Okazalo sie, ze sto kluczy to troche za dużo jak dla nas, a że na allegro kiepsko schodzą, postanowiliśmy odciążyć trochę naszą styraną psychikę po tym jak sie okazało że blizzard jednak potrafi sie odezwać do nawet tak nieznaczących sajtów jak nasz i zdecydowaliśmy się rozdać trochę kluczy za friko. Ale żeby nie było zbyt łatwo wymyśliliśmy dość idiotyczne zasady których jednak będziemy się trzymać ;P

Pierwszą falę kejów dostaną osoby, które mają id konta poniżej 2000 i zgłoszą się w komentarzach do poniższego newsa.
Kolejna fala będzie już całkiem inna, albo nie będzie jej wcale (wszystko zależy od tego ile kluczy opchniemy na allegro XD). Może będziemy mieli przypływ weny i zrobimy kolejny głupi konkurs w którym tym razem będzie trochę więcej niż 1 klucz dla zwycięzcy ;)

PS. finaliści poprzedniego konkursu którzy nie dostali keja, niech się zgłoszą do Aruny po odbiór świeżo wygenerowanego ;)

PPS. oczywiście ten tekst z allegro to był żart. Wszystkie klucz zostaną rozdane za darmo

PPPS. Jak sprawdzić swoje ID?

Wchodzimy w swoj profil (na gorze - zalogowany jako, badz klikamy w swoj nick obok jakiegos komentarza)

sprawdzamy linka jaki wyskoczyl na gorze

Przyklad: http://replays.pl/?t=zobacz&id=219

ot i cala filozofia :]

Powiązane newsy:
Więcej informacji: lol debil głupek cyklop starcraft2 key
Link do tego newsa: Pobierz  

Komentarze [103] +

źródło: penis 12:24:20, Wednesday 05. May 2010 BLIZZARD

Konkurs

Ogłaszamy szybki i szalony konkurs w którym do wygrania nie lada gratka - cd-key do bety Starcrafta2. Ostrzegamy jednak, iż pytania do prostych nie należą i nad niektórymi trzeba się chwilę zastanowić, a co do reszty trzeba przeprowadzić nawet niewielki risercz... Nalezy udzielić jak najwięcej poprawnych odpowiedzi, chyba, że ktoś zna odpowiedzi na wszystkie pytania - w co wątpię, ale może jednak ;D.Ok... nie owijając dalej w bawełnę przechodzimy do listy pytań.

PYTANIA:

Numero uno:

Proszę wskazać dokładną datę utworzenia Replays.pl. (ostrzegam, iż jest to pytanie podchwytliwe :>)

Два:
Proszę podać nick osoby, która wygrała pierwsze Polskie kwalifikacje do WCG.

Drei:
Kto zajmuje zaszczytne miejsce największego spamera replays.pl i jaką ilością wypowiedzi. (na stronie głównej można znaleźć link do takiego rankingu ;p)

Quatre:
Jakiego ludu potomkiem jest Rexxar, oraz jakiej jest rasy? (pytanie aruny :P)

I ostatnie, bonusowe pytanie, lecz nie mniej ważne:
Co cyklop zrobił ze stroną (wystarczy znaleźć rymowankę ;>)Odpowiedzi należy nadsylać na adres mailowy ZaBa wraz z linkiem do swojego konta na replays.pl (trzeba tez zamienic [malpeczka] w adresie na normalny 'at' :P)

Powiązane newsy:
Więcej informacji: Konkursiwo
Link do tego newsa: Pobierz  

Komentarze [19] +

źródło: pedal :) 23:25:33, Wednesday 28. April 2010 BLIZZARD

Madness ?!

Tym razem nie będę się rozpisywał i od razu przejde do rzeczy:
Nie wszyscy userzy poniżej 2k id dostali keje, ale dostali je też niektórzy powyżej. Dlaczego tak ? Ano dlatego, że trafił nam się chociażby taki osobnik który konto ma od 2004 roku, a wczoraj napisał swój pierwszy komentarz - Gratulacje...
A dlaczego są osobniki z 3k + ? Bo uznaliśmy że mają niewiele mniejszy staż na stronie, a że są aktywni to również mogą doświadczyć naszej niezmierzonej szczodrości. W teorii wszyscy poniżej 2k powinni dostać, jako że napisałem o tym w poprzednim newsie, ale że jestem podły, chamski itd itp wybrałem wraz z aruną takich oto osobników którzy w naszej opinii okazali się w miarę godni dostąpienia tego niesamowitego zaszczytu:

Sw.Edward

ThX

BanaN

vCB | Rura

LMRS^Pix

TriBaL-FiRe-

sH.?!?!?!?XD

I)avius

fox


I to by było na tyle jeśli chodzi o wczorajsze losowanie. Ale, że musimy rozdać jeszcze troche kluczy to dziś ogłosimy kolejny konkurs. Tym razem nie trzeba będzie wiedzy, a umiejętności. Zapraszamy do udziału, gratulujemy obecnym laureatom i prosimy o cierpliwość.


W sprawie odbioru kluczy prosimy zgłaszać się na PW do Aruny.

Zwycięzcy proszeni są o podanie e-maila na który zostanie zarejestrowany klucz (Login konta battle.net). Na ten sam mail zostanie wysłany klucz.
Powiązane newsy:
Więcej informacji: cyklop pedal repl sprzedal :/
Link do tego newsa: Pobierz  

Komentarze [32] +

źródło: lollololololololololololololol 13:33:53, Thursday 06. May 2010 BLIZZARD

Prima Aprilis :P
Serwis replays.pl został stworzony jako platforma do umieszczania i wymieniania się powtórkami z Warcrafta. Niewielu ludzi pamięta, że gdy przeszliśmy na obecną wersję designu w lipcu 2004 roku mieliśmy wielkie plany utworzenia dwóch podstron z powtórkami do Starcrafta BW, Command and Conquer oraz Counter Strike'a (w edycji newsów są nawet buttony do wyboru wersji strony na którą piszemy newsy ;p). Plany jak wiadomo spełzły na niczym i zatrzymaliśmy się w rozwoju na W3. Po wielu, wielu wielu wielu, narzekaniach, postulatach, spamach na gg/skype/mailowym, by nasz "zacny" założyciel wreszcie się ogarnął i dostosował strone do jako takiej używalności w dzisiejszych czasach (ktoś ma jeszcze rozdziałke 800x600 ?  bo ta strona jest do niej dostosowana :o) udało się go ubłagać by zamówił profesjonalistę do wykonania serwisu na miarę web 2.0. Plany udały się częściowo co prawda, ale o tym dalej... Jak już pewnie część z was wie, od dłuższego czasu prowadzone są testy wersji 5 designu, który został wykupiony ponad rok temu od grafika, który nie miał czasu go ukończyć i chcąc nie chcąc trzeba było posiłkować się tym co było. Przeróbek było dość sporo, lecz uspokajając niedowiarków, że replays.pl zginęło śmiercią naturalną wraz z W3, zapewniam, że w najbliższych dniach ukażemy ukończony i (chyba) w pełni sprawny serwis z oznaczeniem 5.0(b). Nie będzie to jednak serwis o naszym kochanym staruszku, lecz o najnowszym dziecku Blizzarda, dla sentymentalistów ;P. Niecierpliwi mogą sobie przypomnieć jak "nowy" design wyglądał w podstawowej wersji zaglądając do starych newsów (nie, nie poda linka - chcecie to szukajcie :>) lub możecie pobawić się w detektywów i znaleźć linka do strony testowej która jest "ukryta" na stronie głównej.
Ale mniejsza z tym, bo rozpisałem się o historii, a miał być news o czymś innym ;)
Jak komuś jest mało to zapraszam do faq.

Moi drodzy parafianie - ogłaszam, że w najbliższych dniach otworzymy rekrutację na adminów i newsmanów serwisu o SC2. Wymagania zostaną podane do ogólnej wiadomości w następnym newsie, aczkolwiek raczej będziemy chcieli zachować średnią wieku 18+... Wszystkich krzykaczy uspokajam, że nie jest to sztywna reguła, ale już umiejętność pisania bez błędów (BEZ pomocy podkreślania wyrazów w przeglądarce :>) zostanie bardzo dokładnie sprawdzona, tak samo jak ilość wolnego czasu oraz poświęcenia go na pisanie newsów, bo nie chcemy by powtórzyła się sytuacja z lat poprzednich, gdy po rekrutacji  mieliśmy dużo niusów przez pierwszy tydzień, a potem nagle nikt nie miał czasu by cokolwiek napisać. Jeśli rekrutacja przebiegnie sprawnie i będzie dużo chętnych to przewidujemy "nagrody" dla najlepszych. Wyłaniani będą dzięki dwóm sondom - osobnej dla adminów, oraz drugiej, w której to użytkownicy będą wybierać admina miesiąca/kwartału (zależy na ile nagród starczy kasy :P). Tak więc uzbrójcie się w jeszcze troszeczkę cierpliwości, bo mimo wszystko czuwam, aby ta sprawa była pociągnięta już do końca...

Powiązane newsy:
Więcej informacji: cyklop pedal repl sprzedal :/
Link do tego newsa: Pobierz  

Komentarze [10] +

źródło: zab 20:54:37, Thursday 01. April 2010 BLIZZARD

Co było, a nie jest nie pisze się w rejestr ?

Konkurs "artystyczny" oficjalnie uznajemy za zakończony. Nadesłanych zostało ponad 20 zgłoszeń z których aruna sam wybrał 10 najlepszych (ja bym sie ograniczył do powiedzmy dwóch, no może trzech :P). Było pare ciekawych akcentów m.in. od pewnej osoby która znalazła czas by nadesłać dwie prace, ale nie chciało jej sie wysilić na tyle by się trochę postarać, a jest w dalszym ciągu obrażona, za to, że nie dostała klucza w poprzednim rzucie :P. Były też propozycje odkupienia klucza, bez udziału w konkursie ("aż" trzy, ale teraz klucze tanio chodzą więc nie bardzo mi sie opłacało ×D). W każdym razie osobom, które wygrały gratulujemy i prosimy o zgłoszenie się po odbiór kluczy na PW do Aruny wraz z podaniem adresu e-mail na który macie zarejestrowane konto na battle.net.
Poniżej zamieszczamy listę zwycięzców wraz z nadesłanymi pracami.

FistaH


CaiN


RtoiP
Przemo

icerq


Administratorze!

Ku chwale rep.pl te wersy piszę,
by przerwać tą przerażającą ciszę.
By zadać kłam twierdzeniom wielu
mówiących "replays.pl jest martwe przyjacielu".
Tylko nieliczni wołają "Nie grzebcie żywego,
dajcie mu szansę - oszczędźcie chorego".
Nikt Ich nie słucha lecz tych paru
wyciągnie serwis z głębokiego tartaru
i oni rep.pl odtworzą
i na długie lata nową jakość w świece sc2 stworzą.

Bkc-Nigel

Jako iż rysownik ze mnie przynajmniej nie doskonały !
naskrobalem wierszyk mały
toż to ARTYZM sam już w sobie
kiedy player stwierdzi, o! tak zrobię !
Tematyka - starcraftowa. Treść - iście wątpliwa
werbalizacja - słaba, płytka i niewyszukanie parszywa.
Doświadczeniem tu nie grzeszę ,
ale może mały uśmiech tym wyreżę !


Zergling za miedzą

Rządny krwi - zergling nie mały
kończyny hyżo jego nadbiegały.
Marine spokojnie ogląda replay - nieświadomy złego
Wyniknąć z owego spotkania nie mogło nic dobrego.
Już się zbliża, nadpełza, już podchodzi
z lewej na prawo przeskakuje,
chytrze zwodzi.
Marine czujniki ruchu ma aktywne, nie zbity z pantałyku.
Zergling zadowolony
wie - jestem niezwyciężony.
Pyszny nieco, pewny siebie.
Żwawo naprzód...
Bliżej...
Juz niebawem...
Być inaczej już nie może,
potnie go z kopyta -
jak nożem!
Z doskokiem, pewnie, bezprecedensowo.
...Się przeliczył,
Marine na szkoleniach taki manewr ćwiczył.

Tomasz916.K@T


ChesterM4nchox
oraz jedyna przedstawicielka płci niebrzydkiej która okazała się być najbardziej płodną artystką (bez podtekstów :P)

AngeL
pro laurka :)

Ludzikuf którzy nic nie wygrali a chcą keya prosimy o cierpliwość bo już niedługo kolejny konkurs.

Powiązane newsy:
Więcej informacji: Konkursiwo Cyklop Pedal arts
Link do tego newsa: Pobierz  

Komentarze [20] +

źródło: ja 19:59:42, Monday 10. May 2010 BLIZZARD

Replays.pl -3

W związku z trwającym już od jakiegoś czasu zastojem na scenie i stronie, trzech dotychczasowych administratorów misq, TheGodFather oraz ZabuZa postanowiło opuścić serwis. Oficjalnym powodem jest, wielokrotnie wspominane przez ZaB'a, to iż właściciel Rep.pl, Cykl0p nie udziela się jego zdaniem wystarczająco często. Innymi przyczynami mają być również od dawna nieukończony regulamin i niezadowolenie użytkowników z pracy adminów. W związku z tym, nowym redaktorem naczelnym zostaje wyznaczony przez Cyklopa w miejsce ZaB'a, energetic.vex! Ogłaszamy rónież nabór na stanowiska moderatora forum i newsmana. Jeśli chcesz się przyczynić do dalszego rozwijania się serwisu wyślij swoje zgłoszenie pod ten adres e-mail: wyfsm1@gmail.com. Zgłoszenie powinno zawierać: w przypadku newsmana próbny tekst na dowolny temat. Kandydat na moderatora powinien natomiast udowodnić nam swoje doświadczenie z innych for.

Poniżej prezentujemy oświadczenia ZaB'a, Misq'a i TheGodFather'a:

Oświadczenie TheGodFather'a:

"replays.pl był zawsze dla mnie stroną bliską od kiedy tylko zacząłem grać w warcrafta. Z żalem i bólem muszę stwierdzić, że praca w tym serwisie dla mnie dobiega końca. Z początku miałem nadzieję na odrodzenie się jakoś rep.pl lecz prace które podobno były wykonywane okazały się jedynie słowami. Nowy layout (czy jak to sie tam pisze), regulamin, nowi admini przewijający się codziennie którzy robią coś 1 dzień, a potem nic, userzy którzy jedynie potrafią krytykować niezależnie od liczby newsów oraz włożonej w serwis pracy - to wszystko skłania mnie do podjęcia tej decyzji. Dzięki all... cya.  IT'S REAL LIFE TIME"

Oświadczenie misq'a:

"W sumie to już tydzień temu miałem odejść, coraz mniej czasu mam na pisanie newsów i chęci do robienia turów, po za tym nie ma regulaminu , Cyklop nic nie robi , użytkownicy nie potrafią docenić pracy adminów. Może skończy się wreszcie płacz "omg dostałem 5 %, ide się powiesić" pozdro all."

Oświadczenie ZaB'a:

"Z żalem żegnam się z tą stroną, ale całkowita i długotrwała "olewka" ze strony naszej "glowy" sprawiła iż w ramach protestu postanowiłem wraz z innymi administratorami zrezygnować z funkcji. Ciekaw jestem jak strona będzie żyć bez newsów i turniejów dlatego co jakiś czas jeszcze będę tu zaglądał, ale już w 100% nie jako admin. Jednocześnie życze wszystkiego najlepszego naszym koffanym trollom (których już nawet mi się nie chce wymieniać z nicków, bo niektóre są tak żałosne, że szkoda mi klawiatury (hi plpl)). Nastała era trolli. Aha, skoro mnie nie ma, to możecie robić sobie custom awatary na masową skalę, a jak sie dorwiecie do ukrytego forum to polecam przeczytać wątek - Dyskusja ogólna. HF and CU @ lan
pozdrawiam
Zab"


Link do tego newsa: Pobierz  

Komentarze [75] +

20:12:42, Wednesday 01. April 2009 Wudmorgax

Twisted Tournament #4!


Następna, już druga edycja, jakże świetnego turnieju, pod jeszcze lepszą nazwą Twisted Tournament, odbędzie się już w tą sobotę!

Planowany start turnieju: 13 grudnia (niedziela) godz: 17:00!

Turniej przewidziany jest dla 32 osób. Zgłoszenia, przyjmuje admin Ping-win pod numerem gg: 9816151. W zgłoszeniu należy podać nick na Garenie oraz rasę.

!Regulamin!
 1. Turniej będzie miał formę drabinki, trzy pierwsze rundy zostaną rozegrane systemem Best Of 1, zaś pozostałe Best Of 3.
 2. Gracze zobowiązani są grać rasą swojego przeciwnika. W razie mirroru, sugerowanym jest, aby gracze rozegrali gry swoimi głównymi rasami, jednakże po obustronnym porozumieniu, mogą obaj grać Randomem. Decyzja podjęta na początku rozgrywania gier jest nieodwołalna, tak więc jeśli np. gracze postanowili, że będą grać Randomami, to kolejny mecz (w przypadku bo3) również musi zostać rozegrany losowymi rasami.
 3. Wszystkie rozgrywki zostaną rozegrane na Garenie w pokoju wc3.pl tourneys and leagues.
 4. Zwycięzca pojedynku ma obowiązek zapisać powtórkę oraz napisać wynik adminowi na gadu-gadu.
 5. W pierwszych 3 rundach mapa jest wybierana z mappol'u, w kolejnych również, jednak przegrany może zavetować jedną mapę.
  Mappol: TS EI TR SV TM MV AI
 6. Jeśli jeden z graczy straci połączenie do 3 minut gry, mecz zostaje powtórzony. W innym wypadku to gracz, który nie dostał disconnect'a decyduje, czy mecz ma być rozegrany, czy bierze walkower'a.
 7. Jeśli gracz nie stawi się w czasie do 10 minut od czasu rozpoczęcia turnieju, jego miejsce zastępuje inny, chętny gracz.
 8. Za organizację turnieju odpowiedzialny jest admin:
  Ping-win (gg: 9816151)
 9. Jeśli zajdzie sytuacja nieuregulowana przez ten regulamin, admin rozwiązuje ją we własnym zakresie.
Lista zapisanych (8/32):Drabinka:


Przepraszam za czas dodania oraz za wygląd news'a, jednakże mamy pewne problemy techiczne.

NightElf Orc Undead

// Naprawiłem edycję i tworzenie newsów. Problemy wynikały z przenoszenia replays.pl na nowy serwer.  // CyklOP
Link do tego newsa: Pobierz  

Komentarze [10] +

15:38:09, Sunday 13. December 2009 Pingwin

Więcej?

Chcesz znaleźć informacje na konkretny temat? Przejrzyj hasła, których najczęściej dotyczą dodane ostatnio nowości! WC3L, TURNIEJ, WCG, NETWARS, LCW, WORLD CYBER GAMES, TERROR, DOTA, GRUBBY, MYM, PALADYN, WYWIAD, REPPACK, WARCRAFT, BLIZZARD, MOON, PORADNIK, POL-TEAM, BIOT, POLSKA, ESL, KONKURS, LIGA, WORLD ELITE, FUZJA, NGL-ONE, ENC, NGL, TOD, TDEL, SPQR, SLH, MOUZ, PGS, TOUR, GFO, WILQ, BRONZE, KODE5, WILDA, PATCH, TEAM FIGHTING, LADDER, REPREZENTACJA, SILVER, HEADSHOT, EXTREME MASTERS, HEYAH, FLY100%, VOODOO, LYN, KUJA, BIOHAZARD-TEAM, BVG, WICKED, ESWC, ALMOST, TH000, ACIS, KWAKI, CYKLOP, SHOW, KLIMO, REPLAYPACK, INCUP, CLAN BASE, HOORAI, SASE, ELIMINACJE, FINAłY, FNATIC, POLTEAM, SHOWMATCH, WCG 2006, IEST, SRS, FINAł, CYBERSPORT, WE.EU, PLD, SKY, PRAE, REMIND, JAGR, CASIN, LAN, REPLAYS.PL, CHALLENGE, ANIMATOR, 2007, BATTLENET, CARMAC, HAPPY, NATIONS, STARCRAFT, PEDAL, KONKURSIWO, W3ARENA

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone,
kopiowanie tylko za zgodą właściciela.
2003/2007 by: CyklOP, Muzami, Julas [ Mapa Strony ]
Replayów w bazie: 19538 Kont użytkowników: 11428

Pomysł, oskryptowanie, administracja: CyklOP [jak kupić zagraniczne akcje] [Jak wypełnić W-8BEN] [Jak tanio wymienić walutę] [deutschtests]
Design: Muzami, art w topie strony nadesłał Z4buZa
Skrypt obsługujacy replaye: Juliusz 'Julas' Gonera [ Replay Parser ]
Wykonano w czasie 0.61923789978027 sekund