warcraft 3 TFT + ROC, warcraft III,

Replaysowa strzałka Polskie Centrum Replayów - top
Replay Tygodnia / Best Replay
Nie ma żadnych replayów spełniających te wymogi.

Wyszukiwanie newsów

Wyszukaliśmy dla Ciebie newsy, które najbardziej pasują do zadanego przez Ciebie kryterium wyszukiwania: "klan"
Uwaga newsy sa posortowane według trafności wyszukiwania! Niestety wyrazy krótsze niż 3 litery nie są wyszukiwane


Kryterium wyszukiwania:

POL-Team comeback!

 

POL-Team wraca! Jednak teraz troche w innej odslonie, przynajmniej na razie. 

Jak sie okazuje jest jeszcze kilka lig gdzie klany rozgrywaja swoje "cw". Dlatego tez postanowilem zalozyc klan. Najpierw trzeba go zalozyc na w3arenie, ale oficjalnie zaczynamy rekrutacje. Pozniej tylko umawiamy godzine i date zalozenia klanu na w3arenie (dla formalnosci)

Obecnie zalozylem druzyne w tej lidze http://nwc3l.com/. Wszystkich, ktorzy chca grac zapraszam do dolaczania. Najpierw oczywiscie tworzycie konto, nastepnie, wchodzicie w zakladke "league" -> "teams" -> tam szukacie POL Team i dolaczacie. Jezeli zbiore juz aktywny team, zaczniemy grac cw. Ponizej przedstawiam obecny sklad.

Co zrobic aby dolaczyc? Wystarczy napisac do mnie na w3arenie, tutaj w komentarzu lub gdziekolwiek mnie jeszcze znajdziecie. Im szybciej zbierzemy druzyne tym szybciej zaczniemy.

 

Team-manager:

 POL-KlimO (w3arena: KlimO)

 

Sklad:

 •  FiR (w3arena: sumaLoTgaL)
 •  Aruna (w3arena: FierceKnight)
 •  ShowHum (w3arena: OneShowHuman)
 •  Valdis (w3arena: Valdis)
 •  Chevron (w3arena: Chevron)
 •  DayNight (w3arena: DayNight)
 •  BooM_ (w3arena: BooM_)
 •  Kunio (w3arena: Giga-Pierd)
 •  KrupeK (w3arena: Krupek)
 •  Owneeer (w3arena: OldTimeSdonTbac)

Powiązane newsy:
Więcej informacji: POLTEAM polska klan
Link do tego newsa: Pobierz  

Komentarze [21] +

17:35:30, Friday 06. January 2017 KlimO

Turniej KDV 1v1 z nagrodami!

Mam przyjemność ogłosić, że dzisiejszego dnia odbędzie się turniej 1v1, którego główną nagrodą będzie 20zł oraz klucze do gry Sniper Ghost Warrior, a wszystko za sprawą Klan Dark Venom !

 

Mapy: AZ, EI, LR, TS, NI, TR, TM

Start turnieju: DZIŚ! godz. 15.00

Zapisy: należy wejść oraz wcisnąć "Join Tournament"  LINK

System: BO1, półfinał/finał BO3

Miejsce: Garena - wc3.pl

Nagrody: miejsca 1-3 - klucz Sniper Ghost Warrior

top1 - 20 zł

 

Replaye zgłaszamy na Rep.pl - wyniki zgłaszamy do naszego przyjaciela i najlepszego elfa w Polsce... LAGA. Bez dodanych repów wyniki będą usuwane.


Link do tego newsa: Pobierz  

Komentarze [2] +

14:37:09, Saturday 15. March 2014 DayNight

Team07 Tournament - drugi etap

 

Lipiec przywitał nas nieprzyjemną, deszczową pogodą. Jak powszechnie wiadomo 'w czasie deszczu dzieci się nudzą', dlatego też bez ociągania się organizatorzy Team07 Tournament rozpoczynają kolejną, drugą fazę jedynego klanowego turnieju na polskiej scenie. Dotychczasowe pojedynki odbyły się bez żadnych niespodzianek, ale najciekawsze mecze jeszcze przed nami, a dzięki drabince przegranych każdy ma szanse na ostateczny triumf.

W turnieju nie obyło się bez przykrego incydentu, bowiem mimo aż dwóch tygodni czasu swojej klanówki nie dokończył klan DSAS. Organizatorzy postanowili jednak dać im jeszcze jedną szansę, i klan może zagrać w drabince przegranych, swoją rywalizację rozpocznie jednak od stanu 0-1.
Sytuacja została wyjaśniona, klanówkę dograno.

Przypominam, że składy i termin klanówek należy wysyłać na adres [email protected], w tej kolejce deadline ustalenia terminu to 6 lipca. Po więcej szczegółów odsyłam na stronkę organizatora.

Termin rozegrania: niedziela 10 lipca, godzina 24:00
Termin nadesłania dat meczy: środa 6 lipca, godzina 22:00
Zakres kolejki: WB2 oraz LB1
Mapy startowe:
- AI(nie dotyczy meczu DSAS)
- TS
- TR
- SV
2v2:
- GW

Drabinka

 

Wszystkim klanom życzę powodzenia i dobrej zabawy. Mamy nadzieję na rozegranie w dobrej atmosferze wszystkich klanówek !


Link do tego newsa: Pobierz  

Dodaj komentarz -

źródło: team07.cba.pl 12:40:26, Monday 04. July 2011 c9^FrashQ

RPL: Oświadczenie.

 

Z powodu braku oczekiwanego na samym początku tworzenia ligi Replays Premier League zaangażowania i powagi niektórych osób i klanów, postanowiłem zrezygnować ze współorganizacji przedsięwzięcia jakim była RPL. Wszelkie decyzje dotyczące dalszej przyszłości ligi składam na ręce Greja. Decyzja moja jest związana z faktem, iż nie jest to pierwszy tego typu przypadek  gdy jesteśmy olewani przez niektóre klany i nie wierzę już w jakiekolwiek możliwości poprawy tej sytuacji. Wiąże sie to także z faktem, że tworząc ligę byliśmy praktycznie przekonani, że wszyscy zainteresowani, którzy z tak wielką checią wypowiadali się na temat stworzenia ligi, pomogą nam, a poprzez swój słomiany zapał tylko nam utrudniają wszelką organizację. Pragnę także podziękować osobom, które podeszły do sprawy poważnie. Przepraszam Was za to ale miejcie pretensje tylko do niepoważnych kolegów z innych klanów.
 

MakaO


Link do tego newsa: Pobierz  

Komentarze [49] +

23:41:40, Monday 21. March 2011 MakaO

Replays Premier League - znamy klany oraz system rozgrywek!

 

Po niecałych dwóch tygodniach przez które mogliście zapisywać klany w lidze Replays Premier League nadszedł czas abyśmy oficjalnie mogli poznać 14 szczęśliwych drużyn, system rozgrywek oraz grupy, w jakich będą rywalizować owe klany.

Klany będą rywalizować w dwóch grupach podzielonych kolejno na 7 drużyn. Z każdej grupy wychodzą 4 klany. Po fazie grupowej automatycznie odpadnie 6 z nich co sprawi, że zostanie 8 najsilniejszych zespołów. W dalszej części na klany czeka faza play-off (1. drużyna z grupy A gra z 4. drużyną z grupy B itd.) Poniżej przedstawiawiamy szczegóły dotyczące uczestniczących klanów oraz regulamin.

 

ZAPISANE KLANYREGULAMINTABELE:

 

Grupa A Grupa B
RuNE xFLx
FGw3 GFO
TM07 DsAs
BC OG
tCrw aNT
Tom HG
HOD nudE
  BM

Link do tego newsa: Pobierz  

Komentarze [22] +

23:45:18, Tuesday 01. March 2011 MakaO

RPL: Porządki

Replays Premier League

Niektórzy organizatorzy mają problemy z czytaniem ze zrozumieniem. Przypominam jeszcze raz, że 12. punkt regulaminu  cały czas obowiązuje.

Co oznacza, że gracze, którzy nie byli w składzie zatwierdzonym w newsie lub nie zostali oficjalnie zatwierdzenie przez Administratora, nie mieli prawa grać. Sprawdzamy właśnie klanówki (1. kolejka została już sprawdzona), by ustalić, jak wiele klanów złamało ten przepis. Będzie on egzekwowany z pełną surowością.

Wysyłanie maili z prośbą o dodanie gracza, gdy nie ma okienka transferowego nie ma sensu - gracze będą dodani dopiero, gdy będzie taka możliwość.

Okienko transferowe jest już otwarte, ale gracze dodani teraz, będą mieli prawo grać dopiero w TRZECIEJ kolejce.

Składy FS

Składy RS

Tymi składami miały być i mają być dograne zaległe kolejki (1. i 2.). Wszystkie wykryte przypadki będą oznaczały w/o za dane Bo3 oraz 1 PK za każdego gracza spoza listy.

 

Druga sprawa. Część organizatorów postanowiła wycwanić przeciwników, zmieniając skład kilkukrotnie w czasie CW. Do tego służy Wildcard (1 na każde CW), by zmienić gracza. Nie zmieniamy składów na CW. Za wykryte próby oszustw w tej materii, również będą przydzielane punkty karne (zależnie od rozmiaru oszustwa).

Jeżeli ktoś chce mieć dostęp do listy klanów na bieżąco, to proszę o podanie adresu Gmail, a udostępnię dokument na którym pracujemy.

Stay tuned!

Administratorzy RPL#2

UPDATE:

Do grona zarządzającego ligą dołaczyła grupa sędziów:

- rE (GGC: SPQR^rE) gg: 1200776

- Zigu-zigu (GGC: Zigu^zigu) gg: 4526704

- Siwy (GGC: AssmannPL) Rep.pl: Siwy

Proszę o zgłaszanie się do nich z terminami CW.

Przypominam też o konieczności podawania składu na maila ligowego!

(klany OG i aNT chyba o tym zapomniały)

UPDATE v.2

Pierwsi ukarani:

 • klan Fire Legion [xFLx] wystawienie gracza spoza składu - Anakin_1248 DOWÓD - 1 PK i przyznanie w/o za zawodnika

UPDATE v.3

Gracz Ladziuk z klanu Banda Mokrego zostaje zawieszony na 3. kolejkę za niesportowe zachowanie na CW BM vs xFLx.

Czekamy już tylko na wyniki spotkania TM07 vs tCrw, by ruszyć z 3. kolejką.

Gracz erbas został wpisany w składach klanów HOD i tCrw. Proszę o ustalenie, w którym składzie w/w gra. Brak ustalenie do niedzieli do godziny 24:00 spowoduje ban zawodnika z ligi za próbę gry w 2 zespołach.


Link do tego newsa: Pobierz  

Komentarze [6] +

21:46:57, Wednesday 30. March 2011 Mefistofeles

Team 07 Cup - pary i regulamin !

Zaledwie kilku dni potrzebowali organizatorzy klanowego turnieju Team 07 Cup, aby zebrać 8 zespołów, które powalczą o wieniec laurowy i kebaba na WCG. Wszystkich sympatyków naszej kameralnej sceny ta informacja z pewnością ucieszy, tak samo jak ta, że cały turniej startuje z przytupem już w najbliższych dniach. Wszystkich głodnych szczegółów zapraszam na stronę organizatora. Nie szukając wymyślnych alegorii i przenośni, niżej podaję regulamin i drabinkę turnieju :
 

Termin rozegrania 1 rundy to 3 lipiec 2011.
Mapy na 1 runde:
- AZ
- TM
- EI
- MV
2v2:
- TR

 

TABELKA

 

Regulamin:


Składy poszczególnych zespołów możemy zobaczyć TUTAJ.


Powodzenia !


Link do tego newsa: Pobierz  

Komentarze [24] +

źródło: team07.cba.pl 00:00:06, Thursday 23. June 2011 c9^FrashQ

Team 07 Tournamet III etap

 

 

 

Dwa tygodnie lipca za nami. Za nami także dwa etapy jedynej drużynowej rywalizacji na scenie - Team07 Tournament. Mimo kolejnych zamieszań z klanówką FGw3, organizatorzy wyjaśnili już sporne sytuacje i przedstawili drabinkę i pary decydującej fazy turnieju. W drabince wygranych i w 'hitowym' spotkaniu turnieju zmierzą się klan z kilkuletnią tradycją na scenie, mający w swoich szeregach takich 'starych wyjadaczy' jak Brit, Soul, Gne, czy Firestorm - Going For Ownage, oraz silna ekipa Bandy Mokrego, w której bryluje zwycięzca Heyah Cybersport i były zawodnik POL-Teamu, Almost, wspomagany przez Vallgaava, Gidbina czy FrashQ'a. Spotkanie odbędzie się 19 lipca o godzinie 20, chętnych zapraszamy do oglądania klanówki. Po więcej szczegółów tradycyjnie odsyłam na stronkę organizatora.

Podstawowe informacje o kolejnym etapie:

Termin rozegrania: wtorek 19 lipca, godzina 24:00
Termin nadesłania dat meczy: piątek 15 lipca, godzina 24:00
Zakres etapu: finał WB oraz LB2
Mapy startowe:
- AZ
- TS
- EI
- SV
2v2:
- TM


 

DRABINKA


Link do tego newsa: Pobierz  

Komentarze [14] +

źródło: team07.cba.pl 15:23:46, Saturday 16. July 2011 c9^FrashQ

Replays Premier League v2.1

Replays Premier League

Zgodnie z obietnicą, wrzucam garść informacji o zmianach, które zajdą w RPL #2.

Stawiamy na maksymalne restrykcje zamiast pełnego rozluźnienia, regulamin dużo wymaga, ale zapewnia też płynny przebieg rozgrywek, terminowe granie kolejek i pełną informację ze spotkania. Jeżeli zgłoszą się do mnie chętni, by zostać sędzią, to wprowadzimy tą instytucję (i może nawet stream z CW).

REGULAMIN v2.1

WZÓR MAILA Z WYNIKAMI

ZBANOWANE KLANY

DEADLINE na dogranie WSZYSTKICH zaległych meczy: 3.04.2011 20:00

Mecze z pierwszej kolejki (zamiast otrzymanych W/O):
Grupa A:
FGw3 pauzuje
Grupa B:
BM vs xFLx wyniki

Zaległe mecze 2. kolejki:

Grupa A:
tCrw vs TM07 3.04.2011 19:00
FGw3 vs RuNE wyniki
 

Grupa B:
BM vs nudE wyniki
aNT vs OG wyniki
GFO vs xFLx wyniki

 

PROSZĘ O PRZESŁANIE LOGO KLANU NA OBYDWA MAILE!!!


Link do tego newsa: Pobierz  

Komentarze [22] +

19:46:10, Monday 28. March 2011 Mefistofeles

Replays Premier League - zapisy czas zacząć!

 

Jak zapewne wielu z Was kojarzy, od pewnego czasu na naszym forum przewijał się temat nowej ligi dla klanów. Dziś oficjalnie z wielką przyjemnością pragniemy ogłosić, że zgodnie z planami postanowiliśmy "wskrzesić" stary projekt pod szyldem naszej rodzimej strony. Jednak nowa Replays Premier League będzie przebiegać na zupełnie innych zasadach niż jej poprzedniczka. Jak było ustalone na forum najprawdopodobniej będzie to standardowy system 4x 1v1 i 1x 2v2. Poniżej przedstawiamy sposób zgłaszania się.

DO TEJ PORY ZAPISANE KLANY


SPOSÓB ZGŁASZANIA SIĘ:
Zapisy trwają do poniedziałku 28 lutego do godziny 0:00!


Link do tego newsa: Pobierz  

Komentarze [50] +

23:26:42, Saturday 19. February 2011 MakaO

Więcej?

Chcesz znaleźć informacje na konkretny temat? Przejrzyj hasła, których najczęściej dotyczą dodane ostatnio nowości! WC3L, TURNIEJ, WCG, NETWARS, LCW, WORLD CYBER GAMES, TERROR, DOTA, GRUBBY, MYM, PALADYN, WYWIAD, REPPACK, WARCRAFT, BLIZZARD, MOON, PORADNIK, POL-TEAM, BIOT, POLSKA, ESL, KONKURS, LIGA, WORLD ELITE, FUZJA, NGL-ONE, ENC, NGL, TOD, TDEL, SPQR, SLH, MOUZ, PGS, TOUR, GFO, WILQ, BRONZE, KODE5, WILDA, PATCH, TEAM FIGHTING, LADDER, REPREZENTACJA, SILVER, HEADSHOT, EXTREME MASTERS, HEYAH, FLY100%, VOODOO, LYN, KUJA, BIOHAZARD-TEAM, BVG, WICKED, ESWC, ALMOST, TH000, ACIS, KWAKI, CYKLOP, SHOW, KLIMO, REPLAYPACK, INCUP, CLAN BASE, HOORAI, SASE, ELIMINACJE, FINAłY, FNATIC, POLTEAM, SHOWMATCH, WCG 2006, IEST, SRS, FINAł, CYBERSPORT, WE.EU, PLD, SKY, PRAE, REMIND, JAGR, CASIN, LAN, REPLAYS.PL, CHALLENGE, ANIMATOR, 2007, BATTLENET, CARMAC, HAPPY, NATIONS, STARCRAFT, PEDAL, KONKURSIWO, W3ARENA

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone,
kopiowanie tylko za zgodą właściciela.
2003/2007 by: CyklOP, Muzami, Julas [ Mapa Strony ]
Replayów w bazie: 19538 Kont użytkowników: 11434

Pomysł, oskryptowanie, administracja: CyklOP [jak kupić zagraniczne akcje] [Jak wypełnić W-8BEN] [Jak tanio wymienić walutę] [deutschtests]
Design: Muzami, art w topie strony nadesłał Z4buZa
Skrypt obsługujacy replaye: Juliusz 'Julas' Gonera [ Replay Parser ]
Wykonano w czasie 0.098630905151367 sekund