warcraft 3 TFT + ROC, warcraft III,

Replaysowa strzałka Polskie Centrum Replayów - top
Replay Tygodnia / Best Replay
Nie ma żadnych replayów spełniających te wymogi.

DeltaBenQ-Fro przepytany!

Frozen, znany z organizacji takich klanów jak chociażby nieistniejące już Frozen-Gaming czy easyteam. Po około jednym roku nieaktywności powraca na scenę jako nowy organizator Delty !


 


- Witam wszystkich czytelników. Mam na imię Michał, lat mi dziewiętnaście i prawdopodobnie będę niedługo studentem prawa na UMK :)


- Trudna sprawa. Zaczynałem w (sic!) pierwszym polskim klanie RoC- Clan of Darkness. To były czasy modemów i kafejek, a więc za wiele tam nie zrobiłem, jednak zaraziłem się wtedy Warcraftem :) Potem przyszedł czas na TFT i pierwsze gry solo( nadal w tym samym klanie ). Rasa? Nie pamiętam- chyba Nocny Elf. Z czasem zacząłem podchodzić do tego profesjonalniej. Było kilka klanów, które "zaszczyciłem" swoją obecnością, w tym legendarne- TBHX i eCx, gdzie chyba zrobiłem najwięcej jako orga. Niech lorex nie pisze tutaj, że to on doprowadził do czegoś ten klan. Zasługa była wspólna- Ja, Hard i ktoś jeszcze. Następnie GoClan- ten koreański z TeRRoRem, UF, SPQR, easyteam, FGW3 i zapewne jakieś pomniejsze. Najmilej wspominam jednak Clan of Darkness, tam był klimat i porządni ludzie. Te czasy już niestety nie wrócą.


- Właściwie nie czuję jeszcze emocji. Oficjalnie zostanę nim po zakończeniu sezonu w polskich ligach. Jest jednak coś jeszcze. Przepraszam za powtórzenie, czuję niesmak po pewnych zawirowaniach na scenie i opinii jaką ma( niestety ) Delta na scenie. Mimo wszystko będę starał się jak najlepiej pełnić tą funkcję.


- Jasne, że tak( a co innego mógłby powiedzieć organizator klanu? :) ). Trzeba tylko poukładać pewne sprawy i dołożyć wszelkich starań, aby klan zyskał lepszą renomę na scenie polskiej. Na tej europejskiej ma już odpowiednią. Co jeszcze? Mamy dobrych i utalentowanych graczy, np. Grave- diament, który trzeba oszlifować. Organizatorzy również nie są gorsi, choć niestety tutaj mam pewne zastrzeżenia.


- Pozostawię to do rozpatrzenia wewnątrz klanu.


- Szczerze mówiąc... sam już nie wiem. Może jestem na to już za stary? A może sytuacja, jaką zastałem po powrocie na scenie tak mnie zniechęciła. Mimo wszystko nadal mam ochotę poprowadzić zespół po kolejne zwycięstwa. Jestem człowiekiem ambitnym i głodnym sukcesów. Czy starczy mi sił i samozaparcia okaże się już wkrótce... Na tą chwilę motywuje mnie sympatia części zawodników i jasne perspektywy.

Wobec tego życzę powodzenia i wielu sukcesów w nowej drużynie!


- Miałem okazję przelotem odwiedzić pare imprez zagranicznych i stwierdzić muszę, że te nasze odbiegają znacznie od nich poziomem. Tam tego typu przedsięwzięcie to wielkie wydarzenie medialne i kulturowe. U nas niestety jest to traktowane raczej jak mniej lub bardziej groźne dziwactwo. Nie polepsza tej sytuacji sposób w jaki do lanów podchodzą firmy je organizujące- patrz wcg 2006 i akredytacje. Przysparza to prawdziwym fanom esportu dużo kłopotu. Pamiętajmy także o przepaści gospodarczej jaka dzieli nasz kraj od Europy Zachodniej.


- Na to pytanie czekałem. Nasza scena wcale nie prezentuje wysokiego poziomu. Zawodników, którzy znajdują się wśród średnich zawodników na europejskim poziomie jest dwóch. Reszta może co najwyżej powalczyć między sobą, a i tak gracze ci nie będą stanowili żadnego zagrożenia dla elity. Pare lat temu utworzyła się kasta najlepszych i dołączyć do nich może tylko ktoś kto jest naprawde utalentowany, zdyscyplinowany, oddany sprawie i nie jest pieniakiem. Nasi gracze niestety spoczywają zazwyczaj na laurach i bazują na tym przez lata. Esport to ciągłe podnoszenie swoich umiejętności i szanowanie przeciwnika- respekt wobec niego. U nas niestety tego nie uświadczysz.


- Gram w Counter Strike- w klanie, choć jesteśmy raczej przyjaciółmi, a nie profesjonalną organizacją. W Warcrafta gram okazjonalnie w Dote. Ladder i CG mnie nie kręcą.


- Moje zainteresowania są w dużej mierze związane z ewentualną przyszłością. Lubię czytać książki historyczne, oglądać wiadomości i obserwować świat. Z tych bardziej "młodzieżowych" to: uprawiam sport( siłownia, bieganie, basen, czasem pojde na trening sztuk walki- ostatnio krav maga ). Nie stronie też od ludzi- jakiś kubuś ze znajomymi( nie przepadam za alkoholem ), lubie porozmawiać z kimś inteligentnym. Takie tam... Sam wiesz :)


- Jestem fanem wielu stylów. Przewodzi u mnie Prodigy, ale lubie też muzykę lat 70-80-90. Nie stronie też od Metalu- Metallica; Rock'a- SoaD i innych. Jestem człowiekiem otwartym. Dla uwydatnienia tego powiem, że bardzo lubię muzykę orientalną.


 

- Skoro nasz mózg jest wykorzystywany tylko w niewielkim procencie, to pewnie coś tam jest.


 

- Dom, rodzina, praca dająca satysfakcję i pieniądze; z tych esportowych to awans i wygranie WC3L :)


- Jest ponadczasowy, ale niedługo będzie SC2...


- Delta, dlugo nic.... CSG, może Wild :), a potem średnie klany, jak SPQR. PGS nie liczę, bo to dla mnie nie jest polski klan.


- Jeśli mam być szczery to mało mnie interesuje zagraniczna scena.


- To wszystko zależy od formy... Jeśli chodzi o Polaków: brak/ paladyn/ terror/ raider. Świat: Tod/Moon, a może Creo/ dla mnie Lucifer/Grubby.


- Polska: TeRRoR, Paladyn, sLh. Świat - sprawa otwarta, ale jako zwycięzcę obstawiałbym ToD'a.


Danie?

- Spaghetti Napoli

Napój na codzień/okolicznościowy?

- Kubuś bananowy- niezależnie od okoliczności. Czasem Lech :)

Książka?

- Idiota- Dostojewskiego ;) Nie doszukujcie się analogii :P

Film?

- Pulp Fiction

Zespół muzyczny?

- Prodigy

Samochód?

- Honda CRX- bezsprzecznie najlepszy samochód na świecie :)

Ideał kobiety..?

- Piękna/kochająca/uczuciowa/WIERNA!/oddana/tak samo zwariowana jak ja ;)

Dziedzina sportu?

- Bieganie

Sportowiec?

- Bolas ;P

Bolas?!

- Zelli-Ne[uf] :p jego profil na bn :P

Bajka?

- Nie lubie bajek

Autorytet?

- Moja słodka tajemnica.

Smak lodów?

- Wanilia.


Lody w ciepłym salonie czy gorąca zupa w igloo?

- Lody w ciepłym salonie :) Jakaś erotyczna aluzja?

Skądże! Bałaganiarstwo czy pedantyczność?

- Zdecydowanie to pierwsze.

Odwapniająca Cola czy zdrowy Tymbark/Kubuś?

- Kubuś!

Sos pomidorowy czy pieczarkowy (do spaghetti)?

- Pomidorowy.

Herbatka u Tadka czy dyskoteka?

- Herbatka u Tadka. Nie trawię dyskotek i innych potańcówek.

Z cukrem czy bez?

- Z.


Dobra zabawa?

- W doborowym towarzystwie.

Ojciec Rydzyk?

- Dziad.

Pan Lepper?

- Człowiek, który doszedł do wielkich pieniędzy własną pracą. Wbrew pozorom nie jestem fanem Samoobrony.

Kaczki?

- Dno.

Imbalance?

- Wymysł słabiaków.

DH?

- Imba :P

Grubby?

- Gosu.

Terror?

- Dobry kolega, wiele Mu zawdzieczam, jeśli chodzi o moją "kariere" w Warcrafta.

Barti?

- Legenda.

Stare ale jare?

- Honor.


- Pozdrawiam Lorexa( za to że jesteś :* ), a także ludzi, których nie lubie: Bolasa, TeRRoR'a, Pimpa, Artlighta i Oreha.Replays/Xoltro: Frozena ze strony organizacyjnej nie znam za dobrze. Tak naprawdę dopiero co dowiedziałem się, że jest On z TDel. Moje relacje z Nim przebiegają raczej na płaszczyźnie "Niekiedy pogramy, niekiedy sobie coś obgadamy". Jednak z tych kontaktów można wywnioskować, że jest to osoba na odpowiednim stanowisku. Potrafi raz zachować powagę, raz być wyluzowanym.

 


Zamieścił: *Nicholas*, dnia: 22:47:41, Sunday 24. June 2007

Komentarze:

[23:14:22, Sunday 24. June 2007] , Zgłoś do moderacji

[00:26:48, Monday 25. June 2007] , Zgłoś do moderacji

[07:46:21, Monday 25. June 2007] , Zgłoś do moderacji

4: vem
[07:57:33, Monday 25. June 2007] , Zgłoś do moderacji

[10:47:52, Monday 25. June 2007] , Zgłoś do moderacji
bardzo fajny wywiadzik:)

[14:58:09, Monday 25. June 2007] , Zgłoś do moderacji
#4 a porownaj sobie ilosc polakow w PGS a w Delcie ; ). Tdel to nie merc clan ;)

[15:18:52, Monday 25. June 2007] , Zgłoś do moderacji
#6 ale macie 1 orge aka idiote a w PGS nie ma : O

[20:19:22, Monday 25. June 2007] , Zgłoś do moderacji
hehe fajny wywiad :) sympatyczny, na luzie :)

[00:07:15, Tuesday 26. June 2007] , Zgłoś do moderacji
ej fozen fajo wielblad Xd

10: KlimO, Newsman&tourmaker&admin
[15:12:26, Tuesday 26. June 2007] , Zgłoś do moderacji
More wywiadow plz:))

[23:29:26, Saturday 07. July 2007] , Zgłoś do moderacji

[21:58:18, Tuesday 10. July 2007] , Zgłoś do moderacji
"Co to jest, jak se idziesz przez las i wpierdala szyszki ? :P " ? xD

Fro pro !

Więcej?

Chcesz znaleźć informacje na konkretny temat? Przejrzyj hasła, których najczęściej dotyczą dodane ostatnio nowości! WC3L, TURNIEJ, WCG, NETWARS, LCW, WORLD CYBER GAMES, TERROR, DOTA, GRUBBY, MYM, PALADYN, WYWIAD, REPPACK, WARCRAFT, BLIZZARD, MOON, PORADNIK, POL-TEAM, BIOT, POLSKA, ESL, KONKURS, LIGA, WORLD ELITE, FUZJA, NGL-ONE, ENC, NGL, TOD, TDEL, SPQR, SLH, MOUZ, PGS, TOUR, GFO, WILQ, BRONZE, KODE5, WILDA, PATCH, TEAM FIGHTING, LADDER, REPREZENTACJA, SILVER, HEADSHOT, EXTREME MASTERS, HEYAH, FLY100%, VOODOO, LYN, KUJA, BIOHAZARD-TEAM, BVG, WICKED, ESWC, ALMOST, TH000, ACIS, KWAKI, CYKLOP, SHOW, KLIMO, REPLAYPACK, INCUP, CLAN BASE, HOORAI, SASE, ELIMINACJE, FINAłY, FNATIC, POLTEAM, SHOWMATCH, WCG 2006, IEST, SRS, FINAł, CYBERSPORT, WE.EU, PLD, SKY, PRAE, REMIND, JAGR, CASIN, LAN, REPLAYS.PL, CHALLENGE, ANIMATOR, 2007, BATTLENET, CARMAC, HAPPY, NATIONS, STARCRAFT, PEDAL, KONKURSIWO, W3ARENA

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone,
kopiowanie tylko za zgodą właściciela.
2003/2007 by: CyklOP, Muzami, Julas [ Mapa Strony ]
Replayów w bazie: 19538 Kont użytkowników: 11428

Pomysł, oskryptowanie, administracja: CyklOP [jak kupić zagraniczne akcje] [Jak wypełnić W-8BEN] [Jak tanio wymienić walutę] [deutschtests]
Design: Muzami, art w topie strony nadesłał Z4buZa
Skrypt obsługujacy replaye: Juliusz 'Julas' Gonera [ Replay Parser ]
Wykonano w czasie 0.55876612663269 sekund