warcraft 3 TFT + ROC, warcraft III,

Replaysowa strzałka Polskie Centrum Replayów - top
Replay Tygodnia / Best Replay
Nie ma żadnych replayów spełniających te wymogi.

GraVe odpowiada

O GraVie na naszej ojczystej scenie słychać co raz więcej. Jest on graczem MbP oraz jednym z najlepszych polskich undeadów. Z wywiadu dowiemy się głównie, co gracz sądzi na temat Warcrafta oraz o swojej drużynie. Miłego czytania.


Witaj GraVe. Standardowo na początek, mógłbyś się przedstawić?

Dobra, a wiec nazywam sie Adrian ''GraVe'' Dembnicki, za niecały miesiąc kończę 17 lat i chodze do 1 klasy LO

Jak poznałeś Warcrafta, i jak to się stało, że zacząłeś grać na dosyć wysokim poziomie?

Zaczęło sie to dawno, dawno temu w trawie...ekhm… Jak miałem może 11 lat? Jak nie mniej..... Wiadomo, za dzieciaka kafejki internetowe to były ulubione miejsca przebywania mojej uroczej osoby i moich kumpli z podwórka nie licząc boiska do piłki nożnej. Od razu po wyjściu 3 części tej gry graliśmy jeszcze w RoC'a z kumplami na lanie obok w kafejce....oczywiście była to gra na zasadzie mass airy powa!XD Następnie zacząłem grac na bn w sławnym e24, a po otrzymaniu internetu w domu grałem i grałem i jeszcze raz grałem sobie rt : D i tak jakoś to ewoluowało(ale mądre słowo ;o).

Z moich obliczeń wynika, że grasz w takim razie szósty rok. Nie zaczęło Cię to nudzić?

Tak naprawdę zacząłem grać o wiele, wiele później....przecież nie można zaliczać sporadycznych gier KNK w 6 za dzieciaka......Neta dostałem o wiele, wiele później....a czy zaczęło mnie to nudzić? Oczywiście! Kilkakrotnie juz robiłem sobie przerwy od gry....zwłaszcza ostatnio zapowiada sie na kolejna....po za grą na cw nie gram za dużo i trochę przestaje mnie to bawić. Niestety mam trochę osobistych spraw, które utrudniają mi życie. Np. sprawa w sądzie, szkoła itd. Itp.. Ale znam siebie i swój charakter i wiem, że za długo bez w3 nie wytrzymam, więc o zakończeniu gry na stale nie ma co mówić.

Nie sądzisz, że takie przerwy, mogą opóźniać, lub też uniemożliwiać Ci dalszy rozwój? Nie myślisz o tym, żeby być najlepszym undeadem w Polsce?
Ze mną jest tak....jak gram za dużo to przerwy sprawiają, że wracam i gra mi się o wiele lepiej. Nie mówię tu o jakiejś dłuższej przerwie. Po prostu czuję, że muszę sobie trochę odpocząć i zająć się ważniejszymi sprawami. Oczywistym jest też to, że mając niecałe 17 lat trzeba trochę poclubbingować sobie xD. A pogodzić ze sobą dozory policyjne, szkołe, znajomych i warcrafta jest ciężko. Co do drugiego pytania, jasne ze myślałem o tym i chciałbym by tak było, ale niestety jeszcze wiele przede mną, by tak się stało. Trening, trening i jeszcze raz trening i mooooże kiedyś tak sie stanie(pod warunkiem ze nie zostanie ani 1 undeada w Polsce oprócz mnie xD)

Dlaczego undead?

Dawno temu kiedy grałem humem.....byłem sobie w takim klanie MaG i tam grał KeeL na faku z tego, co pamiętam : D i jakoś od niego mnie wzięło.....miałem warunki, by nauczyć się grać właśnie tą rasą...on jak i GarG pomagali mi opanować tą rasę. Można by rzec-dlatego undead, bo nie znałem żadnego pro elfa xD i nie miał kto mnie uczyć nim grać xD

A co o imbie i balansie w w3?

Jestem typem, który lubi się powkurwi** na imbę i tak dalej : D raz mi się gorzej gra na tą rasę, raz na tą i tak w kółko i co chwilę zmieniam zdanie, aż dochodzę do tego, że wszystko jest imba xD jedyna rzecz, która jest niezbalansowana kompletnie to mu ORC vs UD. Ale wszystko da się nadrobić skillem ^^ u mnie sama imba istnieje tylko po to, żeby mieć na co zwalić i się nakręcić w furii po przegranej : D

Jaki jest twój ulubiony mu i dlaczego?

Ulubiony mu… hmmm… zdecydowanie mirror, ponieważ od zawsze miałem okazje trenować z lepszymi undeadami od siebie i potem to procentowało. Teraz zdecydowanie kocham to mu. Liczy się skill, zaskoczenie przeciwnika i makro, a nie rasa =]

Co sądzisz o twojej drużynie MbP? Jaka panuje tam atmosfera i jak dogadujesz się z innymi graczami?

W MbP (royality bank of prostitution) czuję się naprawdę dobrze. Tego brakowało w Team Delta i dlatego opuściłem tą drużynę. Atmosfera!! Świetnie dogaduje się z każdym i nie mam żadnych ale. Nie mam zamiaru zmieniać drużyny,  jeśli do tego zmierzasz: P Jeśli ktoś się źle czuje, od razu orgowie ruszają do akcji i każdy wyjaśnia, co by mogło się zmienić, by czuć się lepiej razem  jako team. Dawno nie czułem się lepiej, jeśli chodzi o klan. Orgowie mogą zawsze na mnie liczyć i ja mogę zawsze liczyć na nich.


Jesteś jednym z najlepszych graczy w twojej drużynie. Widać Cię na każdym CW. Zarówno w solo jak i w 2v2 z Millo. Sądzisz, że ktoś mógłby Cię zastąpić, czy nie boisz się o utratę stołka?

Na razie nikt nie może się przyczepić do moich złych występów. 2 wtopy na DarKa to nie była do końca moja wina, po prostu nie wypadł nam lu, to się zdarza. Jasne, że ktoś mógłby mnie zastąpić, ale na razie nie zapowiada się na to, a orgowie maja do mnie pełne zaufanie i wiem, że na prawdę ciężko by było wygryźć mnie z 1 lineupu. Nie zdziwię sie jednak, gdy ktoś to uczyni. Wszystko zależy od formy =] Jak na razie nie martwię się o to. Już bliżej do tego, abym sam oddał to miejsce. Już raz było blisko.

Zdradzisz nam kto był tym konkurentem? :>

Nie chodziło mi o to. Raczej chodziło o to, że ja nie czułem się na siłach. Jak wcześniej mówiłem strasznie wykańczały mnie rozprawy w sądzie i cała ta afera z dozorami, ciężka końcówka semestru, lekkie znudzenie wc3 i tak dalej. Już doszliśmy z kungiem do wniosku, że może powinienem trochę odpocząć od tego wszystkiego i wrócić, gdy będę gotowy do walki i w pełni sił. Chciałem oddać swoje miejsce Valefarowi, gdyż wg mnie jest to strasznie niedoceniana osoba i widziałem, że b. dużo trenuje, więcej niż ktokolwiek z MbP. Ja jego słabe występy na cw tłumaczę zwykłymi nerwami =] Dlatego też chciałem właśnie jemu dać szansę na wczucie się w ten rytm grania ciągle na cw. Spotkania z innymi klanami to bardzo dobry trening.

Twoim zdaniem Valefar ma szanse na podbicie polskiej sceny i odebranie Champowi tytułu „Best Polish Human"?

Jasne, że ma. Gdyby nie to ze jego net praktycznie nie pozwala mu na trening na ladderze i zostawia go na pastwę ggc to juz dawno wg mnie walczyłby o to miano. Ma duże ambicje i zaparcie trenuje mimo przeciwnością losu takim jak net xd Wierzę w niego i mam nadzieje, że kiedyś podbije polskie podwórko =]

Trenujesz w Custom game czy ladder? Ćwiczysz z jakimiś TOP polskimi graczami lub też innych krajów?

Trenowałem z top graczami gdy byłem w delcie, dzięki kontaktom lorexa. Grałem naprawdę na wielu zagranicznych graczy. Z top graczami z Polski o wiele rzadziej. Może z 2 gry na TeRRoR'a kieeeeeeedyś tam i coś na Casina.: P Cg gram najczęściej właśnie z Valefarem, gdy ten chce się sprawdzić jak stoi ze swoją formą. Ja osobiście preferuję ladder.

Dlaczego nie widać Cię w CSG-Cup? Lenistwo, brak czasu, czy może twierdzisz, że są to turnieje na słabym poziomie?

Prosta sprawa. Moi rodzice są po rozwodzie, wiec w soboty kiedy odbywa sie właśnie ten tur bywam u ojca na obiedzie =]

Czy zamierzasz wziąć udział w eliminacjach do KODE5 Polska?

Tak, zamierzam się sprawdzić. Przy odrobinie szczęścia może uda mi się coś ugrać i dostać się na Polskie finały. Było by fajnie, zawsze jakieś nowe doświadczenie =]

Myślisz czasem o tym, żeby po maturze(albo i wcześniej) opuścić Polskę i wyemigrować do Korei w wiadomym celu? :>

Myślałem o tym. Nawet dostałem propozycje żeby wyjechać z kimś do Korei i zacząć grac na poważnie :P Ahhh pomarzyć każdy może xD niestety za te 7 lat po których może zdam maturę(XD)(o ku*** właśnie od siory dostałem pizze! imba kocham ją xD) wracając.....za te kilka lat może scena warcrafta zostać zasłonięta sławą Sc2 ;/ zresztą kto wie czy będę jeszcze grać w ta grę po takim czasie i czy będę na takim poziomie, by mieć jakiekolwiek szanse w tym kraju....a do tego poziomu jeszcze daleko, bo tak naprawdę nie osiągnąłem jeszcze niczego w Polsce, a co będę gdybać o świecie ; p

Skoro poruszyłeś temat SC2, zamierzasz się na niego przerzucić, czy może pozostaniesz wierny w3?

Nigdy ta gra mnie nie kręciła i nie mam zamiaru na nią się przerzucać. Sprawdzę jaka to gra ale na pewno nie poświęcę jej więcej niż 1 dnia =] tak, zostanę wierny warcraftowi.

Co sądzisz na temat Hope 4:0 MbP w SSL?

Hope w tym dniu grał jak nakręcony, a my z naszej strony nie zrobiliśmy nic, by go powstrzymać. Dostaliśmy pwned na ryj xD Trochę zamieszania, ponieważ ktoś tam nie był na czas itp. Itd. Mogliśmy po prostu dać Dubla na LT i po sprawie.... trochę się pogubiliśmy z organizacją, ale sporadyczne potknięcia się zdarzają.

O ile się nie mylę twój bilans w LCW to 6 wygranych i 3 przegrane gry solo. Wszystkie przegrane są na elfa. Masz coś do powiedzenia? :P

Tylko tyle, że grałem na osoby, które w tym momencie były poza moim zasięgiem i nie trafiliśmy z lu... Mówiłem ''tylko nie dark'', ''tylko nie ankhes'' no i dostałem. Ostatnio na cw trafiłem znowu na ankhesa w esl'u i skończyło się nieskończonym bo3 1-1.Wtedy coś zaskoczyło we mnie i myślę, że wreszcie znalazłem sposób na tego nierozjebywalnego ankhesa : O co do Darka....graliśmy ze sobą dosyć często..w grupie w HLC to ja 2 razy byłem górą....niestety albo nie przespał kilku nocy i mnie rozkminił, albo po  prostu był w tych dniach w o wiele lepszej formie. Raczej to drugie, do tego doszedł dobry timing i nie miałem nic do powiedzenia...DACHY>JA


Najlepszy gracz jakiego pokonałeś?

Ciężko powiedzieć....raczej szczycę sie wyrównanymi walkami z Thurizasem na LT i Soccerem na TR w incupie. Przerośli mnie doświadczeniem , tyle.

Najlepszy orc, undead, human, night elf na świecie oraz w Polsce?

Na świecie: orc-grubby, undead-luci, ne-moon/rem ind, hum –sky. W Polsce ud-TeRRoR, ne-Pala, hum-Champ, Orc-casin.

Kończąc temat W3. Czujesz się wschodzącą gwiazdą?

Są chwile, gdy się jaram własną osobą, ale myśląc racjonalnie-nie.

Jak godzisz szkołę, Warcrafta, inne zainteresowania? Masz jakiś określony czas na trening?

Miałem z tym pewne problemy. W momencie, kiedy poświęcałem więcej czasu na wc3, zawalałem szkole i całą resztę. I na odwrót .Ostatnio pomógł mi z tym trochę TeRRoR, który powiedział mi jak najlepiej trenować, rozwijać się i zarazem godzić szkołę. Trochę musiałem odpuścić wc3, żeby poprawić na koniec semestru oceny i teraz mam zamiar ustosunkować się do jego rad : P Czyli cały tydzień nauka, wieczorem 1-2 gry. W piątek klub, trochę wcześniej wrócić i od 7 rano w sobotę i niedzielę trening ; p

Ciekawie brzmi. Z twoich odpowiedzi wywnioskowałem, że lubisz chodzić po klubach. A coś poza tym? Jakiś sport?

Kiedyś dużo grałem w piłkę nożną. W pewnym momencie stwierdziłem, że jest to jednak tylko sport i „zawodowstwo" nie jest dla mnie : P w 1 klasie gimnazjum przeniosłem się ze szkoły sportowej do publicznej. I tam zacząłem używać życia : D całe 3 lata można powiedzieć, że przepiłem i przegrałem grając w Warcrafta : D Aktualnie kluby, aż tak już mnie nie kręcą...trochę sie nimi przejadłem  W liceum zacząłem więcej bywać w pubach na piwie ze znajomymi, sporadycznie klub. No i od 9 miesięcy jestem ofiara nałogu tytoniowego, więc sportowiec ze mnie żaden : D

Masz dziewczynę/chłopaka na stałe, czy może nie lubisz zobowiązań?

Kiedyś zdecydowanie wolałem przygody w klubach, niż dziewczyna na stałe. Po jakimś czasie to też mi się przejadło i teraz zdecydowanie szukam kogoś na stałe. Teraz nie mam nikogo, lecz to nie znaczy, że siedzę w domu i bawię sie w geja z kumplami : P

Poderwałeś kiedyś kogoś na tekst „ Ej, mała, mam 200 apm"?

hahaha. Nigdy, ale kiedyś po pijaku spróbuję xD Będzie śmiesznie : P najwyżej zostanie mi podryw na 140kg i golfa 3 od kumpla

A własna siłownia? xD  dla niekumanych LINK

Spoko, to wiesz ,jak już się ze mną pobuja trochę xD Dorzucę tekst, że znam kumpla kumpla, który ma brata, który zna kumpla, który zna dj'a i jest moja.

A co z religią? Uważasz kościół za sieć kłamstw i armię pedofilów, czy może co niedziele chodzisz na mszę?

Hah. Nie  chodzę na msze, ale bierzmowanie mam xD Co do religii to podchodzę do niej z dużym dystansem i szczerze mówiąc, nie mam czasu o tym myśleć. Po siedemdziesiątce będę miał, to sobie popierdzę w kościele.

Co woli Grave:

Blondynki, brunetki, rude? – blondynki.

Mini, spodnie, nic? – nic i ja na niej xD

Terror, Paladyn? - zdecydowanie TeRRoR.

Elf, human, orc? – undead xD

Piwo, wódka, whisky? – do pogadania piwo, do ujebania wódka xD

Pies, kot, królik? - rower xD

Skojarzenia:

MbP – zgrana ekipa =]

DameQ - ciężko pracujący orga

T&T - kwestia czasu xp

Imba - na coś trzeba zwalać, jak nie na pogodę, to na imbę.

Demon Hunter - wkurwiający pedał xd

Paladyn - immortal all the time!

TeRRoR - własny styl gry/gosu mirror

Valefar – niedoceniony gracz.

Dziękuję Ci za poświęcony czas. Teraz masz okazję kogoś pozdrowić, zjechać lub ponarzekać. Ja osobiście życzę Tobie i twojej drużynie powodzenia oraz wielu sukcesów zarówno na Polskiej, jaki i zagranicznej scenie.

Dobra, teraz się rozpiszę !: Q pierwszy wywiad, więc obiecałem sobie, ze najpierw podziękuję GarGowi i KeeLowi za pomoc, której mi kiedyś udzielili .Potem Lorexowi i Terrorowi za to samo xP .Pozdro dla Valera, Valefara, Damka, Kunga, Ampha, Vela, Wara, Sunrise'a, Likiera, Thorina, Firka, DarKa aka DACHY>WASZKI, ekipy z PGA aka Marder, Strimer, Champ !XD Gexa, Frozena, Mr.wywy, Lorcia, Yasira, który i tak tego nie przeczyta, Trooopera, NoFa, sLh, Zaxa, Revola, Orkiego, rE, Rocco, Dolba, Liroya, Fol'a, Dubla itp. Itd. Wszystkich, których nie pozdrowiłem. Aaa… jeszcze Millo i Paqita xD. I tak dalej, i tak dalej. Całego 1blo aka mafia i kumpli noobów aka snake i macQ xD Ciebie też pozdrawiam, bo wiem, że jesteś moim fanem! cya

Wywiad made by Wufle

Zamieścił: bMh, dnia: 20:55:53, Sunday 17. February 2008

Komentarze:

[21:01:05, Sunday 17. February 2008] , Zgłoś do moderacji
MbP (royality bank of prostitution) moriality !~xD i wtedy jest MBP I GOSU XD

[21:01:39, Sunday 17. February 2008] , Zgłoś do moderacji
ladny wywiad :) gj Wuffle

[21:03:54, Sunday 17. February 2008] , Zgłoś do moderacji

[21:11:40, Sunday 17. February 2008] , Zgłoś do moderacji
oh GRAVE mnie pozdrowil !!!!!! bede mogl postawic Ci piwo na kode? :D

[21:12:22, Sunday 17. February 2008] , Zgłoś do moderacji
#up wrecz musisz xD

6: orki
[21:21:11, Sunday 17. February 2008] , Zgłoś do moderacji
dzieki za pozdro xQ

[21:26:16, Sunday 17. February 2008] , Zgłoś do moderacji
VALEFAR ! i wszystko jasne xD 9/10 bo mi buzi nie dales:/

[21:28:55, Sunday 17. February 2008] , Zgłoś do moderacji

[21:31:50, Sunday 17. February 2008] , Zgłoś do moderacji
eeee sry ale valefar ssie :P i wg mnei nei ma najmniejszych szans na bycie top czegokolwiek :D Dzieki za pozdro grave

10: GraVe-
[21:45:14, Sunday 17. February 2008] , Zgłoś do moderacji
ludzie maja rozne zdania xD np ;p

11: Liroy
[21:45:51, Sunday 17. February 2008] , Zgłoś do moderacji
thx za pozdro:P a wywiad very nice:P w ogole ostatnio jest pelno fajnych wywiadow:)

12: Plec
[21:48:09, Sunday 17. February 2008] , Zgłoś do moderacji

13: Liroy
[21:49:53, Sunday 17. February 2008] , Zgłoś do moderacji
co wy chcecie odczepcie sie od waldka, on jeszcze kiedys wyjdzie na ludzi zobaczycie:P

14: GraVe-
[21:57:10, Sunday 17. February 2008] , Zgłoś do moderacji
Plec nie chodzi o to ze tego nie widze tylko ze widze o wiele wiecej od innych xp btw odezwij sie na gadu bo urwalo mi twoje po formacie xD

15: Millo
[22:04:32, Sunday 17. February 2008] , Zgłoś do moderacji
fajny wywiad hehehe

16: VeL
[23:00:56, Sunday 17. February 2008] , Zgłoś do moderacji

17: GraVe-
[08:01:43, Monday 18. February 2008] , Zgłoś do moderacji
tylko ja ta fote nie robilem specjalnie tylko przed rozprawa w sadzie :S

18: Memory
[09:41:52, Monday 18. February 2008] , Zgłoś do moderacji

19: x_X
[11:59:36, Monday 18. February 2008] , Zgłoś do moderacji
na focie w garniaku brakuje krawata :(

[15:02:30, Monday 18. February 2008] , Zgłoś do moderacji
Fajny wywiadzik ;p.

[17:53:09, Monday 18. February 2008] , Zgłoś do moderacji
Grave najlepszy UD w polsce? :Ddd no niemoge, dlatego chyba omijam polska scene na kilometry - chyba zaraz przyjade do tego miernego e24 i znowu nakopie ci do dupy :P Jakies spotkanie?

// zaktualizowany przez ThX-Ganja-RoX dnia 18.02.2008 - 17:55

22: x_X
[19:38:41, Monday 18. February 2008] , Zgłoś do moderacji

23: GraVe-
[20:27:31, Monday 18. February 2008] , Zgłoś do moderacji
ganja kurwa jeden z najlepszych a nie najlepszy xD spoko tylko z tego co wiem e24 zamkneli xd teraz bym Ci nakopal ze spokojem : <

[22:22:05, Monday 18. February 2008] , Zgłoś do moderacji
ostatnio to mi unita niemogles zabic :P e24 zamkneli ? :( bur gdzie ja teraz wygram jakiegos ipoda bo statni ktory dostalem mi sie zjebal :P napewno bym ci napierdolil przesio :D no coz moze innym razem w innym miejscu ;p bo na laptopie to mi sie niechce grac w bnet :< p.s Keko niechce mi sie grac w twoim klanie ;p

// zaktualizowany przez ThX-Ganja-RoX dnia 18.02.2008 - 22:25

25: GraVe-
[00:01:04, Tuesday 19. February 2008] , Zgłoś do moderacji
tak tak ganja wiemy jestes gwiazda wszystkich scen xD ja za to nie mam zamiaru grac w jakiejs smiesznej kafejce na czyims sprzecie standardowych keyach czy zjebanej myszce sry ;p

[16:27:03, Tuesday 19. February 2008] , Zgłoś do moderacji
tylko ze grales przez ostatnie 3lata bylm na 3turach z ziomkami jakos zawsze byles :p nic jezeli ty jestes jednym z lepszych ud w polsce to zal grac w ta gre ;p
szczerze watpie bys sie na tyle poprawil zebys mnie rozwalil nawet po moim inactive ;d

27:
[19:54:27, Tuesday 19. February 2008] , Zgłoś do moderacji
nono skoro terror dawal ci rady to respekt juz cie lubie :D

28: GraVe-
[20:33:27, Tuesday 19. February 2008] , Zgłoś do moderacji
ganja Ty nie grasz na codzien na polskiej scenie i nawet nie wiesz ile ludzie moga sie zmienic =] zreszta tak naprawde jestes nikim skoro Twoj jedyny klan na polskiej scenie bylo NUDE XD

[22:24:22, Tuesday 19. February 2008] , Zgłoś do moderacji
a po co mi jakas polska scene jezeli nikt tak naprawde nie jest zajebisty tutaj? Oj grave grave jeszcze musisz potrenowac zeby zabic mi tego jednego unita :p
Juz nie jestem twoim idolem? Pamietam jak sie podniecales ze ze mna grasz na lanie :dddd I szczerze mowiac to jakos w polsce ciezko o graczy na poziomie swiatowym (poza FF X-Fi ofc) w jaka kolwiek gre. WoW > Wc3 zapisz sie na tureniejowy server to ci pokaze ;dd a w Wc3 nadal malo ktory dorownuje, zreszta malo mnie interesuje juz ten caly warcraft ale jak zobaczylem przypadkiem "grave blabla" to poprostu musialem to zobaczyc zeby uwierzyc :dd jak ktos taki ktory ledwo ledwo nadarzal za mna (skoro twierdzisz ze jestem taki kiepski) moze byc jednym z lepszych ud ;dd
Wez ziomus jestem ciekaw czy ktokolwiek z polakow dal by rade Wiziemu, osobie ktora nie istnieje na scenie polskiej, ale bez watpienia najlepszy UD w polsce. To tyle spadam na babke =)


// zaktualizowany przez ThX-Ganja-RoX dnia 19.02.2008 - 22:28

30: Winc
[22:45:28, Tuesday 19. February 2008] , Zgłoś do moderacji
Kto to Wizi kto to Gandja ?

31: GraVe-
[17:50:01, Wednesday 20. February 2008] , Zgłoś do moderacji
ganja chodzi o to ze Ty nadal myslisz ze w Polsce nie ma nikogo kto by byl dobry.A jest wielu zajebistych graczy =] zreszta pamietam ze po za paroma sztuczkami i dobrym ogarnieciem w walce nie miales nic ; p zreszta nie musze Ci nic udowadniac i nigdy nie byles moim idolem poprostu mialem zwale z tego ze sie bawisz z noobami z poznania i tyle =] a na WoWie sie nie znam i nie mam zamiaru nawet go kupowac

[19:55:04, Wednesday 20. February 2008] , Zgłoś do moderacji
o to chodzi ze myslisz ze jestes dobry :ddddddddd
moze w solo bys mi unita teraz zabil skoro tak mowisz ze trenowales ;dd
ale nadal w 2v2 jestem nietykalny i kroluje

33: GraVe-
[20:13:25, Wednesday 20. February 2008] , Zgłoś do moderacji
nie mysle ze jestem dobry ale za to Ty masz sie za boga a jestes niczym =] wow w 2/2 krolujesz i co masz z tego?XD

[13:27:07, Friday 22. February 2008] , Zgłoś do moderacji

[22:03:10, Friday 22. February 2008] , Zgłoś do moderacji

36: x_X
[01:03:15, Saturday 23. February 2008] , Zgłoś do moderacji

[11:49:28, Saturday 23. February 2008] , Zgłoś do moderacji
No bo dobry : ]

38: GraVe-
[12:19:08, Saturday 23. February 2008] , Zgłoś do moderacji
ja nie jestem ani zagubiony ani nie siegam po uzywki zeby byc modny :D poprostu korzystam z zycia ?;p wkoncu mam niecale 17 lat i chce sie pobawic troche a nie stracic zycie przy w3 =]

[20:33:49, Monday 25. February 2008] , Zgłoś do moderacji

40: rE, newsman
[20:46:20, Monday 25. February 2008] , Zgłoś do moderacji
go grave go ! ale ale ale !
;) gl i thx za pzdr

41: VeL
[01:33:22, Tuesday 04. March 2008] , Zgłoś do moderacji

Więcej?

Chcesz znaleźć informacje na konkretny temat? Przejrzyj hasła, których najczęściej dotyczą dodane ostatnio nowości! WC3L, TURNIEJ, WCG, NETWARS, LCW, WORLD CYBER GAMES, TERROR, DOTA, GRUBBY, MYM, PALADYN, WYWIAD, REPPACK, WARCRAFT, BLIZZARD, MOON, PORADNIK, POL-TEAM, BIOT, POLSKA, ESL, KONKURS, LIGA, WORLD ELITE, FUZJA, NGL-ONE, ENC, NGL, TOD, TDEL, SPQR, SLH, MOUZ, PGS, TOUR, GFO, WILQ, BRONZE, KODE5, WILDA, PATCH, TEAM FIGHTING, LADDER, REPREZENTACJA, SILVER, HEADSHOT, EXTREME MASTERS, HEYAH, FLY100%, VOODOO, LYN, KUJA, BIOHAZARD-TEAM, BVG, WICKED, ESWC, ALMOST, TH000, ACIS, KWAKI, CYKLOP, SHOW, KLIMO, REPLAYPACK, INCUP, CLAN BASE, HOORAI, SASE, ELIMINACJE, FINAłY, FNATIC, POLTEAM, SHOWMATCH, WCG 2006, IEST, SRS, FINAł, CYBERSPORT, WE.EU, PLD, SKY, PRAE, REMIND, JAGR, CASIN, LAN, REPLAYS.PL, CHALLENGE, ANIMATOR, 2007, BATTLENET, CARMAC, HAPPY, NATIONS, STARCRAFT, PEDAL, KONKURSIWO, W3ARENA

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone,
kopiowanie tylko za zgodą właściciela.
2003/2007 by: CyklOP, Muzami, Julas [ Mapa Strony ]
Replayów w bazie: 19538 Kont użytkowników: 11428

Pomysł, oskryptowanie, administracja: CyklOP [jak kupić zagraniczne akcje] [Jak wypełnić W-8BEN] [Jak tanio wymienić walutę] [deutschtests]
Design: Muzami, art w topie strony nadesłał Z4buZa
Skrypt obsługujacy replaye: Juliusz 'Julas' Gonera [ Replay Parser ]
Wykonano w czasie 0.53103494644165 sekund