warcraft 3 TFT + ROC, warcraft III,

Replaysowa strzałka Polskie Centrum Replayów - top
Replay Tygodnia / Best Replay
Nie ma żadnych replayów spełniających te wymogi.

JoeBlack przepytany !

Wywiad został przeprowadzony z kapitanem Teamu Valkiria Net - Jakubem ”JoeBlack” Paluchem, jako dodatek do newsa -> link.MaD: Witaj. Cześć osób pewnie Cię nie kojarzy, więc powiedź parę słów o sobie.
JoeBlack: Cześć! Nazywam się Jakub Paluch. Kim jestem? Działam na scenie już całkiem długo. Pewnie część z was pamięta jeszcze moje newsy na Netwars. Od tego zaczynałem by później pracować przy organizacji w klanie Knights of Round. Byłem tam podporą Matta oraz Thorina. W tamtym okresie pomagałem Soulfly(DUNE) przy ówczesnym sezonie LCW, byłem adminem w ESL, pisałem w większości redakcji w kraju, współpracowałem z replays.pl oraz replayers.com. Dwukrotnie obejmowałem również funkcje kapitana reprezentacji Polski i następnie przeniosłem się do Team Pentagram, podglądając prace najlepszych w branży. W tym czasie miałem problemy z internatem i na kilka miesięcy odszedłem ze sceny. Powróciłem by objąć posadę głównego managera w Team Pentagram i wraz z chłopakami wygrywać. Jak to się skończyło wiadomo. Moi gracze odeszli do vNet, w którym obecnie jestem jako Team Capitan. Na przestrzeni tego czasu organizowałem w naszym kraju większość turniejów takich jak: WCG, PGA, ACON, Lanparty, Heyha oraz kilka pomniejszych imprez czy nawet obecny sezon LCW.

MaD: Jak rozpoczęła się twoja przygoda z polską sceną Warcrafta ?
JoeBlack: Pewnego dnia mój przyjaciel Sudol namówił mnie na kupno Warcrafta. Po tygodniu grania pojechaliśmy na WCG i mi się spodobało. Po powrocie chciałem coś pomóc na scenie i napisałem do Soulfly(DUNE) by pisać newsy na Netwars.pl. Dostałem się tam tylko dlatego ze klan Knights of Round przyjął mnie w swoje szeregi. Nie chciałem być piątym kołem u wozu, więc wziąłem się za organizacje wszystkiego co mogłem. Wychodziło to zawsze mniej lub bardziej, ale zawsze się coś działo Sądzę, że dzięki temu oraz pomocy i wsparciu przyjaciół takich jak Matt, Soulfly, Darky i wielu innych doszedłem na sam „szczyt”. Największym chyba zaszczytem była organizacja WCG oraz czynne uczestnictwo w Team Pentagram - najlepszym zespole!

MaD: Niedawno opuściłeś Team Pentagram wraz innymi graczami i postanowiliście dołączyć do vNetu. Co było przyczyną takiego wyboru ?
JoeBlack: To nie było do końca tak. W Team Pentagram pozostałem do samego jego końca. Wszystko przez lagi. To mogę powiedzieć na pewno. Bo tylko przez nie sezon w Wc3L poszedł nam tak a nie inaczej. Chłopaki byli w stanie wygrać naprawdę wiele meczy. Jednak to właśnie przez te przegrane morale drużyny spadły poniżej krytycznej. Odszedł Paladyn, próbowałem jeszcze odbudować skład. W szykach namieszał mi vNet, który przedłożył takie propozycje graczom Pentagramu, że nie mogli się oni oprzeć. Zostałem w Pentagramie tylko Predator, Wakka, Mes, Arch i ja. Wtedy podjęliśmy decyzje o zamknięciu dywizji. Nie chcieliśmy się szarpać, a bez funduszy na pewno nie stworzylibyśmy drużyny na miarę CNN. Później dostałem propozycje nie do odrzucenia z Valkiri. Gdyby nie to na pewno odszedłbym z czynnego życia tej sceny, albo wrócił do korzeni.

MaD: Jak wygląda aktualna sytuacja Netu ?
JoeBlack: Jak wygląda to chyba widać. Posiadamy jak sądzę prawie najlepszych graczy w tym kraju. Ryba. SLH. Lysy, Mes, Casin to nie są ludzie z pierwszej łapanki. Dwa ostatnie turnieje i wiele wstecz to zawsze gracze z najwyższych miejsc. W składzie jest tez Freedom i Dzidzi, którzy często zaskakują swoimi umiejętnościami. Uważam ze tutaj powoli tworzy się całkiem niezła para 2/2. Widzimy ich jakże wysokie miejsce w rankingu Battlenetu. Dziq to człowiek na którym w chwili obecnej mogę naprawdę polegać. Pomógł mi niejednokrotnie. Sądzę, że stworzymy naprawdę mocną polską drużynę. Więcej nic nie mogę powiedzieć, bo za krótko jestem w ich barwach, poza tym że szykujemy kilka niespodzianek.

MaD: Wasz klan wydaje się bardzo silny jak na polską drużynę. Czy planujecie ściągnąć do ekipy kogoś jeszcze ? np. zagranicznego zawodnika ?
JoeBlack: Na razie musimy uporządkować sprawy z bieżącymi graczami. Trzeba załatwić wszystko co należy do dobrego rozwoju tego zespołu. Później zaczniemy się nad tym zastanawiać. Nic więcej nie mogę zdradzić.

MaD: Jako nowy kapitan drużyny Valkiria masz pewnie jakieś plany ?
JoeBlack: Plany jako takie mam. Na pewno chcemy wygrać trwający sezon LCW. Później powalczyć w Clan Base oraz przyszłych eliminacjach w Wc3L. Co do samej drużyny chciałbym aby zawodnicy się tutaj naprawdę dobrze czuli. Z większością z nich już współpracowałem, więc nie przewiduje większych problemów. Chciałbym stworzyć niepowtarzalna atmosferę i warunki do wygrywania z najlepszymi. O tym marzy chyba każdy jeden orga. Warunki są, teraz trzeba zacząć wygrywać. Jakie będą tego efekty? To się okaże z czasem i na to pytanie sami będziecie sobie mogli odpowiedzieć.

MaD: Ok. Może chciałbyś dodać coś od siebie ?
JoeBlack: Chciałbym podziękować wszystkim ludziom którzy na przestrzeni czasu pomagali mi. Za dużo ich żeby wymieniać, ale oni będą wiedzieli ze to do nich. Pozdrawiam całe Knights o Round, Team Pentagram oraz mój zespół jakim jest Valkria Net. Mam nadzieje ze czytelnikom będzie się miło to czytało i dowiedzieli się tego co chcieli. Pozdro i dzięki za wywiad.

MaD: Ja również dziękuję tobie za tak wyczerpujące wypowiedzi i życzę powodzenia w odnoszeniu kolejnych sukcesów.

Zamieścił: MaD (inactive), dnia: 20:10:28, Monday 12. December 2005

Komentarze:

Więcej?

Chcesz znaleźć informacje na konkretny temat? Przejrzyj hasła, których najczęściej dotyczą dodane ostatnio nowości! WC3L, TURNIEJ, WCG, NETWARS, LCW, WORLD CYBER GAMES, TERROR, DOTA, GRUBBY, MYM, PALADYN, WYWIAD, REPPACK, WARCRAFT, BLIZZARD, MOON, PORADNIK, POL-TEAM, BIOT, POLSKA, ESL, KONKURS, LIGA, WORLD ELITE, FUZJA, NGL-ONE, ENC, NGL, TOD, TDEL, SPQR, SLH, MOUZ, PGS, TOUR, GFO, WILQ, BRONZE, KODE5, WILDA, PATCH, TEAM FIGHTING, LADDER, REPREZENTACJA, SILVER, HEADSHOT, EXTREME MASTERS, HEYAH, FLY100%, VOODOO, LYN, KUJA, BIOHAZARD-TEAM, BVG, WICKED, ESWC, ALMOST, TH000, ACIS, KWAKI, CYKLOP, SHOW, KLIMO, REPLAYPACK, INCUP, CLAN BASE, HOORAI, SASE, ELIMINACJE, FINAłY, FNATIC, POLTEAM, SHOWMATCH, WCG 2006, IEST, SRS, FINAł, CYBERSPORT, WE.EU, PLD, SKY, PRAE, REMIND, JAGR, CASIN, LAN, REPLAYS.PL, CHALLENGE, ANIMATOR, 2007, BATTLENET, CARMAC, HAPPY, NATIONS, STARCRAFT, PEDAL, KONKURSIWO, W3ARENA

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone,
kopiowanie tylko za zgodą właściciela.
2003/2007 by: CyklOP, Muzami, Julas [ Mapa Strony ]
Replayów w bazie: 19538 Kont użytkowników: 11428

Pomysł, oskryptowanie, administracja: CyklOP [jak kupić zagraniczne akcje] [Jak wypełnić W-8BEN] [Jak tanio wymienić walutę] [deutschtests]
Design: Muzami, art w topie strony nadesłał Z4buZa
Skrypt obsługujacy replaye: Juliusz 'Julas' Gonera [ Replay Parser ]
Wykonano w czasie 0.47221517562866 sekund