warcraft 3 TFT + ROC, warcraft III,

Replaysowa strzałka Polskie Centrum Replayów - top
Replay Tygodnia / Best Replay
Nie ma żadnych replayów spełniających te wymogi.

MD.Goro przepytany

Wstęp

Maciej "Goro" Nowak to tegoroczny maturzysta i jeden z najlepszych orków w Polsce. Urodził się w Grójcu jednak na co dzień mieszka w Radomiu. Niejednokrotnie udowadniał w meczach w ladderze BN, na cw MD, LW, PW, czy na lanach, że jest w stanie pokonać każdego. Goro ma 19 lat w WC3 gra od początku roc`a, jednak dopiero w wakacje 2005 roku zaczął grać na poważnie. Obecnie ma 42 lvl Solo i w wakacje planuje nabić wyższy lvl i ubiegać się o Pol-Team. W niedalekiej przyszłości planuje udział we wszystkich możliwych Lanach i turniejach gdzie planuje zając czołowe lokaty.
Osiągnięcia MD.Goro

- 9 miejsce na lanie w Piotrkowie Trybunalskim
- 1 miejsce w Night tourze replays.pl

Zainteresowania
- break dance,
- filmy,
- muzyka,
- gry,
- siatkowka,

Ulubione

Ulubiony unit : kodo.
Ulubiony unit do zabijania : fiend.
Ulubiony hero : blade master.
Ulubiony hero do zabijania : am.
Idol : 4k.Gubby.
Ulubione picie : kawa.
Ulubione jedzienie: owoce.
Muzyka : głównie techno i czarny rap, ale również te kawałki rocka, które wpadną mi w ucho.
Piosenka : Junior Jack - Stupid disco.
Film : Podziemny krąg.
Motto : practice makes perfect.

"Jazda, Jazda Goro to gwiazda"

Skojarzenia

MD - klimat
Reprezantacja Polski WC3 - PRAWIE good
Finał Mundialu : Portugalia vs Holandia
Pro - 4k.grubby
Replays.pl - comenty pol-1
Human - imba sorce , aura am ,
Goro - Hatoshi


Wywiad

1. QI: Witaj na wstępie proszę cię o kilka słów o sobie.

MD.Goro: Witam, mam na imie Maciek, mieszkam w Radomiu. Miesiąc temu skonczyly mi się matury więc jeszcze zostały 4 miesiące swobody. Z qmplami planujemy właśnie wyjazd nad morze.

2. QI: Kiedy rozpoczęła się twoja przygoda z Warcraftem 3? W jakich klanach grałeś na początku i jak je wspominasz?

MD.Goro: Styczność z samym warcraftem zaczęła się w dniu samej premiery RoC’a, lecz wtedy nie posiadałem internetu.
Grałem jedynie customy z kompami, ba nawet pojechalem na PC ARENĘ 2003 do warszawy na turniej 2v2 z qmplem. Przynosił do mnie kompa i razem ćwiczyliśmy różne taktyki na kompy rzecz jasna. Co śmieszne byliśmy top 10 na okolo 20 drużyn, i byliśmy jedynymi, którzy na oczy battle.net’a nie widzieli. Dopiero 3 miesiące od premiery TFT założyłem stałe łącze. Stworzyłem klan z qmplami z Radomia o nazwie Symphony of Death ( xSDx) , który utrzymał się cały rok. Graliśmy głównie 4fun i friendly klanówki z innymi klanami. Po rozpadzie klanu powędrowałem do TAUR, który wtedy rósł w potęgę. Jednak po niespełna miesiącu odszedlem do XTCr. Następnie vNet i teraz MD w którym to jestem obecnie. Który najlepiej wspominam?
Pierwszy i ostatni : )

3. QI: Powiedz skąd wziął się twój nick ??

MD.Goro: He nick wymyśliłem jak dochodziłem do vNetu. W sumie to sam nie wiem czemu taki a nie inny :P Może dlatego ze mam silne ręce i mi się przypomniał Goro z MK  LOL XD

4. QI: Zanim zacząłeś grać w WC3 to grałeś w jakiś RTS? np StarCrafta?

MD.Goro: Przed w3 grałem prawie we wszystko od DUNE 2 zaczynając po starcaft’y, Age of Empire’sy, C&C, jednak w żadne z tych gier nie grałem na necie Tt.

5. QI: Na scenie jesteś już dłuższy czas, i od pewnego czasu jesteś w bardzo dobrej formie i nie raz pokonałeś jakiegoś TOP gracza z Polski, powiedz od kiedy zacząłeś grać na serio, starać się etc?
Czemu nie pozostałes przy grze 4fun?


MD.Goro: Do vNetu dochodziłem z zamiarem grania na serio, to było w kwietniu 2005. Powodu jako takiego nie było fun ze zwyciestw też jest :P. Pomyślałem
sobie, że skoro inni mogą dobrze grać to czemu nie ja? Przecież wystarczy tylko grać i używać mózgu o czym często zapominają humy, które ślepo na orka idą w mass casty, czy elfy które walą mass talony albo misie.

6. QI: Jak się czujesz jako zwyciężca niedawnego Night Tournament???

No jest to mój pierwszy turniej w którym zająłem pierwsze miejsce, i nie powiem całkiem fajne uczucie zobaczyć swój nick na pierwszym miejscu z koronką :P

7. QI: Jesteś od dawna w klanie MD, czy masz jakieś inne propozycje nad którymi się zastanawiasz czy raczej pozostaniesz nadal w MD??

MD.Goro: MD to już jest więcej niż zwykły klan. Połowę ludzi poznałem na lanie w Piotrkowie i wszyscy czujemy ten sam klimat. Jeżeli miałbym zmieniać klan to tylko na zagraniczny mogący dużo zaoferować :>

8. QI: Co sądzisz o obecnej sytuacji w Polskiej scenie?? Jak oceniasz nasze klany, oraz występy i skład reprezentaji Polski?

MD.Goro: Polska scena w3 to jakiś żart. Dajesz ludziom repka na dobrego gracza by coś z niego wyciagnęli a oni wyskakują do ciebie z mordą że jestes lama bo to i tamto. Staram się to ignorować ale poważnie niektóre wypowiedzi i zachowania ( elo kuja) wołają o pomste do nieba tt.

9. QI: W MP nie brałeś udziału, w Heyah wyszedłeś z grupy na 2 miejscu, czy zamierzasz wygrać Amatorów? Czy tylko chcesz dobrze się zaprezentować w oczach innych? WCG też zbliża się wielkimi krokami, jakieś konkretne plany?

MD.Goro: Nie ukrywam, że mam zamiar wygrać Amatorów w heyi, do czego się właśnie przygotowuje. Jako cel w WCG obrałem sobie 3 miejsce, ale nawet
dostanie się do finałów na lanie będzie niezłym osiągnięciem.

10. QI: Jak obstawiasz nasze eleminacje do WCG, kto może zaskoczyć, a kto jest pewniakiem oraz kto wygra Finał WCG we Włoszech?

MD.Goro: Moim zdaniem wygra Terror albo Paladyn, 3 miejsce jest dostępne dla każdego. Muha z KoR ciągle mnie zaskakuje swoim stylem gry, więc mam
nadzieje, że podczas WCG nie bedzie inaczej. Mam nadzieję że wygra 4K.Grubby.

11. QI: ORC to twoja rasa, powiedz jak wg ciebie są jej mocne i słabe strony, oraz dlaczego grasz Orkami?

MD.Goro: Mocne strony orka to wytrzymałość jednostek i niezły damage przez nie zadawany, no i bardzo dobrze zrobiony t2. Słabe strony to koszt jednostek,
podatność na obrażenia magiczne oraz wytrzymałość borrowow. U orka podobały mi się odzywki jednostek oraz ensnare riderow ;d Zawsze podobało mi się jak oponent panicznie ucieka jednostkami a ja je łapie w siate XD.

12. QI: Ile godzin dziennie trenujesz? Czy analizujesz duzo repów i jak tak, to kogo repy ogladasz z wielką chęcią?
W jaki sposób starasz się poprawiać swoje umiejetności?

MD.Goro: Hmm nie mam regularnego treningu. Czasem gram 4 godziny czasem godzine, nieraz w ogole to widac obecnie po decayu :P Ale moim zdaniem przerwy kilkudniowe dobrze działają na skilla, to tak jak z zakwasami, czasem po prostu trzeba odpocząć by dostrzec efekty. Nie oglądam repów prawie w ogole chyba że swoje. Jedynie grubbego jak wygra swoje gry na któryms turnieju. Staram się wyłapać błędy ze swoich przegranych gier, dopracować timing i creep jack’i.

13. QI: Jak wspominasz swoją najlepszą grę i z kim?

MD.Goro: Najbardziej podobała mi sie gra na mesa na tr. Wspominam ją bardzo dobrze. Zawsze śmiać mi się chce jak ludzie whinują po przegranej grze.


" Kiedyś śniło mi się jak grałem Orkiem i microwałem Fs`em i gruntami"


14. QI: Jakich używasz Hot-Keyów oraz jak grupujesz jednostki???

MD.Goro: Na początku używałem standardowych keyi z polskiej wersji w3. Dopiero po lanie  w Piotrkowie przerzuciłem się na „qwert” których używam teraz. Grupy jednostek:
- 1 : bohaterowie i jednostki walczące wrecz
- 2 : ridery/casty / wiwerny 
- 3 : katy / baty / kodo/peony
- 4 : altar
- 5 : rax
- 6 : bestiarnia
- 7 : dom duchow 15. QI: Na jakim sprzęcie grasz??? oraz czy uważasz że skill gracza jest uwarunkowany od sprzętu na którym gra?
np. gracz grający na Athlonie 1 ghz 128 DDR GF2, a ten sam gracz na Athlonie XP 2500 + 512 DDR Gf 6600GT???

MD.Goro: Gram na AMD64 + 3000, płyta główna gigabyte K8Triton, grafika GeForce 6600 GT 128 gigabyte’a, 1 ghz ddr 400 mhz, dysk 200 gb. Srzpęt nieważne jaki, byleby gra nie spowalniala ani na chwile. Chyba by cieszyć oko grafiką to wtedy sprzęt jest jak najbardziej ważny :P

16. QI: Jak wg ciebie wygląda TOP-10 WORLD oraz TOP-3 wg ras.
MD.Goro: TOP 10 World:             
1. Grubby
2. Tod
3. moon
4. sky
5. lucifer
6. fov
7. zad
8. sweet
9. remind
10. lyn
          
TOP Orc:
- Grubby
- Zad
- Ciara
TOP Ne:
- Moon
- Remind
- Suho
TOP Ud:
- Lucifer
- Fov
- Sweet
TOP Hum: 
1. Tod
2. Sky
3. Insomnia

17. QI: Co zmieniłbyś w nowym patchu który wg mnie ukaże się przed finałem światowego WCG ???

MD.Goro: Hum :  zwiększyłbym koszt many za slowa z 50 do 70-75, osłabiłbym aure Am’a i bolt Mk oraz armor budynków huma . Ud : zwiększyłbym koszt many coil’a, dodałbym hp fiendom, Ne : znacznie większy koszt driad, wydłużony czas produkcji talonów, czas działania heala miśków krótszy, koszt kostura 250 gold, Orc : sw odporność na magie w postaci cielesnej, zmniejszyć damage wiw, ale zwiększyć im nieco armor .

18. QI: Niedawno serwis Global Gaming Leauge zaprezentował ranking najlepiej zarabiających graczy w 2006 roku.

TOP-4 wygląda tak:
1. $36,090  Yoan "ToD" Merlo
2. $18,520 Manuel "Grubby" Schenkhuizen
3. $11,000 Jung Hee “Sweet” Chun
4. $8,090 JaeWook “Lucifer” Ro

(wg mnie brakuje na 1 miejscu WE.Sky ktory wygrał WCG oraz WEG i masse inncyh mniejszych turów, ale w/w dane pochodza ze źródła serwisu GGL)

Czy sądzisz że ktoś kiedykolwiek z Polski może zarobić chociaż ok 2-3 tys $ aby znaleźć się na 10 miejscu??
I co sądzisz o zarobkach w/w.??

MD.Goro: Na ten czas jedynymi graczami którzy są w stanie zarobić jakieś pięniądze na turnieju to Paladyn oraz Terror. Moze nie az 2-3 tys ale tak 1 tys.
Pytania od innych

Head: Co sądzisz o swoich konkurentach o miano Najlepszego Orka w Polsce???

MD.Goro: Myślę, że stoją w moim zasięgu, więc będzie można powalczyć. Ale szczerze ważniejsze są dla mnie zwyciestwa w klanówkach i turniejach, a takie miano moze kiedys samo przyjdzie :P

sForce-Shadow: Jak sobie radzisz ze stresem gdy grasz z PRO?

MD.Goro: Traktuje go jak zwyklego gracza tj przeciętniaka, wtedy stres puszcza i gra sie o wiele lepiej

Anonim: Po ostatnim wygranym pojedynku vs Qpool.Mes 2-0, mes w komentach do repa chyba ci "groził", czy obawiasz się go?

MD.Goro: Nie tylko mes mi grozil. Struga za duzego "kozaka" i mam nadzieję, że jego slowa zamieni w czyny. A odpowiadając wprost na pytanie : nie nikogo sie
nie obawiam

sH.Xeno: Czy nie masz kompleksów z powodu wzrostu?

MD.Goro: Jezeli 171 jest powodem do kompleksow, to jestem chorym czlowiekem.


Opinie innych

TW.Kopier-Janek: Goro za czasow kiedy byl vNet wygladal mi na strasznego BM (zwlaszcza jego posty broniace Valkiri kiedy Freedom gral na acc Dzika) i
kogoś kto uważa się za wielką gwiazdę, potem kiedy doszedł do MD jego wizerunek z moich oczach zmienil sie o 180 stoponi. Kilka rozmów na gg calkowicie mnie do niego przekonalo Jezeli chodzi o gre to napewno trzeba wyróżnic niezly MU na elfa, ktorego bardzo skutecznie toweruje, dobrym przykladem byla wygrana z Mesem, Goro napewno umie grac na UD(chodzby ostatnia potyczka z Dragonem z VT), w mirrorze bez rewelacji, nastomiast gra na huma to jego bardzo slaba strona. Najwieksza zaleta to skuteczność i dobre dopracowanie taktyk, a wady to absolutna schematycznosc, co przy następnych konfrontacjach moze sie zemścić. Goro to dobry gracz, jednak nie ma szans na zajecie chodzby top3 na zblizajacych sie Mistrzostwach Polski.

MD.Dr-Lubicz: "fajny chlopiec"

DKAbuser.KoR: Kiedys zachowywał sie jak debil, ale mu przeszło i jest spoko koleś, według mnie najlepszy teraz orc w Polsce.

MD.Guga: Goro człowiek z ciężkim charakterem. Dużo osób go lubi ale także wielu osób nie darzy go sympatią. Znam go od dawna i jest spoko kolesiem, można pożartować, pogadać i pograć razem AT. Nie zamieniłbym go nawet za nową DOSIE. A tak na serio to wg mnie to jeden z lepszych orków w Polsce jednak trochę mu brakuje do miana najlepszego, musi nauczyć się grać na Ludzi i nabrać doświadczenia w "poważnych" grach no i czasem musi pohamować
swoje emocje.

TW.Kopier.Izi: MD.Gora znam od początków jego kariery w MD. Jest to bardzo wartościowy gracz, który cały czas się rozwija. Jeżeli nie przestanie systematycznie grać to w niedalekiej przyszłości zostanie jednym z najlepszych przedstawicieli swojej rasy w Polsce.

MD.WMDB: Goro w klanie nazywany jest mackiem lub hatoshim. Dobry gracz, dobry kolega, w MD od jakiegos juz czasu swietnie sie wpasowal w nasze klimaty. Nasz podstawowy zawodnik, ostatnio nawet troche zaszalal z tym night tournamentem albo winami w PW. Czesto jednak ma okres cos mu odpierdala i odchodzi z klanu by po paru godzinach wrocic xD Ale ogolnie dobra z niego psinka. ej goro FU .!. hahaha


ReplayPack Gora zawiera 16 wybranych repów z jego ostatnich gier. Wielkość pliku: 1,3 MB

Zamieścił: kui, dnia: 23:20:45, Tuesday 13. June 2006

Komentarze:

Więcej?

Chcesz znaleźć informacje na konkretny temat? Przejrzyj hasła, których najczęściej dotyczą dodane ostatnio nowości! WC3L, TURNIEJ, WCG, NETWARS, LCW, WORLD CYBER GAMES, TERROR, DOTA, GRUBBY, MYM, PALADYN, WYWIAD, REPPACK, WARCRAFT, BLIZZARD, MOON, PORADNIK, POL-TEAM, BIOT, POLSKA, ESL, KONKURS, LIGA, WORLD ELITE, FUZJA, NGL-ONE, ENC, NGL, TOD, TDEL, SPQR, SLH, MOUZ, PGS, TOUR, GFO, WILQ, BRONZE, KODE5, WILDA, PATCH, TEAM FIGHTING, LADDER, REPREZENTACJA, SILVER, HEADSHOT, EXTREME MASTERS, HEYAH, FLY100%, VOODOO, LYN, KUJA, BIOHAZARD-TEAM, BVG, WICKED, ESWC, ALMOST, TH000, ACIS, KWAKI, CYKLOP, SHOW, KLIMO, REPLAYPACK, INCUP, CLAN BASE, HOORAI, SASE, ELIMINACJE, FINAłY, FNATIC, POLTEAM, SHOWMATCH, WCG 2006, IEST, SRS, FINAł, CYBERSPORT, WE.EU, PLD, SKY, PRAE, REMIND, JAGR, CASIN, LAN, REPLAYS.PL, CHALLENGE, ANIMATOR, 2007, BATTLENET, CARMAC, HAPPY, NATIONS, STARCRAFT, PEDAL, KONKURSIWO, W3ARENA

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone,
kopiowanie tylko za zgodą właściciela.
2003/2007 by: CyklOP, Muzami, Julas [ Mapa Strony ]
Replayów w bazie: 19538 Kont użytkowników: 11428

Pomysł, oskryptowanie, administracja: CyklOP [jak kupić zagraniczne akcje] [Jak wypełnić W-8BEN] [Jak tanio wymienić walutę] [deutschtests]
Design: Muzami, art w topie strony nadesłał Z4buZa
Skrypt obsługujacy replaye: Juliusz 'Julas' Gonera [ Replay Parser ]
Wykonano w czasie 0.40924286842346 sekund