warcraft 3 TFT + ROC, warcraft III,

Replaysowa strzałka Polskie Centrum Replayów - top
Replay Tygodnia / Best Replay
Nie ma żadnych replayów spełniających te wymogi.

ML-003 RTS Gamer Edition

Powiem od razu, że kiedy pierwszy raz zobaczyłem ML-003 RTS Gamer Edition, byłem nastawiony bardzo sceptycznie. Mysz dość mała, raczej brzydka, pudełko to zwykła sztywna folia, żadnych sterowników, instrukcja wielkości kratki A5. Uznałem, że myszka jest tania, ponieważ jest średnia, czy nawet bardzo słaba. Jednak, kiedy podłączyłem gryzonia do swojego portu USB technologia PLUG&PLAY zaczęła działać, wszelkie wątpliwości, co do jakości urządzenia, rozwiały się niczym grupa ghuli potraktowana piąto levelową pandą...Mysz w kategorii cena/jakość spisuje się piątkę. Przyznam, że jako szczęśliwy właściciel Razera Diamondbacka, nie zauważyłem zbyt dużej różnicy w dokładności. Myszka choć mała, jest dość wygodna, chodź do Razera jeszcze dużo jej brakuje(w Razerze większą część dłoni można oprzeć na myszce). Gryzoń wręcz pływa po podkładce, spowodowane jest to zapewne niewielką wagą i dobrymi ślizgaczami. Byłem bardzo zaskoczony, kiedy zobaczyłem, że mysz stawia mniejszy opór od Diamondbacka. Niestety urządzenie ma też wady. Największą z nich są trzy przyciski - to mało. Dochodzi do tego fakt, że temu w rolce nie można przypisać żadnego guzika(nawet po ściągnięciu najnowszego oprogramowania), co za tym idzie możemy zapomnieć o szybkim używaniu staffów, czy piciu potionów,(na jakie pozwalają myszki Razera i Logitecha). Kolejnym minusem urządzenia jest średni wygląd. Nie każdemu to przeszkadza, jednak ja lubię mieć w ręku coś ładnego:). Ostatnim minusem jest dość krótki kabel, tylko 1,5m(Przed zakupem sugeruje sprawdzić czy nie będzie to uniemożliwiało prowadzenia rozgrywki w waszych domach: >). Nie ma się, czemu dziwić, że w pudełku za niespełna 49zł nie mamy zbyt wielu rzeczy. Moim zdaniem dobrym pomysłem byłoby zwiększenie nieco ceny zestawu i dodaniu pokrowca zamiast pudełka. Pomysł z pewnością przypadłby do gustu graczom jeżdżącym na LANy.

Reasumując, ML-003 RTS Gamer Edition jest dobrym wyborem dla tych, którzy szukają myszy taniej i dobrej. Jej twórcy postawili na wysoką jakość z niską ceną kosztem gadżetów i pudełka. Polecam.Opinie osób, którym dałem myszkę do testów, wybrałem kolejno osoby, które mają trzy różne myszki. Średnią, Bardzo dobrą i bardzo średnią :)

Grzegor, początkujący gracz Warcrafta:
"Myszka całkiem fajna, szkoda tylko, że nie ma żadnych dodatkowych przycisków (mi to specjalnie nie przeszkadzało, bo w swojej myszy też nie mam :)). Mysz jest dosyć ładna wykonana z takiego czarnego materiału antypoślizgowego (takie jak w Razer'ach) i dobrze się ślizga. Uważam, że myszka jest ekstra jak na swoją cenę 49zł (ja mam jakiegoś Logitecha za ok.100zł i jest trochę gorszy od tej myszy). Grało mi się na niej normalnie, czyli dobrze."

CG)CelticRage, admin Replays.pl, abuser undeadów:
"ML-003 RTS Gamer Edition po pierwsze kusi nas ceną - kosztuje zaledwie 49 złotych. Jej precyzja wzorowana na Logitechu G1 jest w  pełni zadowalająca; DPI - 800, to mnie personalnie boli, bo gram cały czas na Magmie ustawionej na maxa (1600), ale niektórym taka ilość w pełni wystarcza (za przykład mocze posłużyć Tech, btw pozdro ; p).
Myszka niezbyt zachęca nas wyglądem, ale przecież nie o to idzie by była ładna, tylko, aby się dobrze grało. A to juz  zależy całkowicie od tego, czy lubisz, aby kursor śmigał ci po ekranie z prędkością światła, czy aby poruszał się 2  razy wolniej ; P W drugim wypadku, szczerze polecam."

Może małe sprostowanie. Nie będzie to dwa razy wolniej, lecz przy identycznej prędkości będzie dwa razy mniej dokładna. Jeżeli ktoś nie chce grac na ustawieniach CelticNooba(max w Windowsie i 10/10 w driverach od Razera :O) nie powinien czuć wielkiej różnicy. Teraz nikt nie powie ze Celtic obija się w pracy : >
-Janek

Rafael(aka Elyasz), mój kolega z klasy,(który nie uważa na matmie), DoTa player. Gra także w Unreala i gry typu, MMORPG:
"Myszka ML-003 RTS Garem Editio, która otrzymałem na 1 dzień testów okazała się całkiem dobra, może nawet bardzo dobra. Na pierwszy rzut oka wydaje się trochę mała, lecz mi to nie przeszkadzało zupełnie. Instalacja przebiegła  bezproblemowo. Jeżeli chodzi o granie to miałem trochę za mało czasu, aby się przyzwyczaić, ale umyśle, że po kilku dniach opanowałbym ją w zupełności, co by dało zapewne lepsze osiągi w grach typu Unreal: Turnament. Poruszanie się  po Windowsie również było całkiem przyjemne. Biorąc pod uwagę cenę myszki (49 zł) uważam, że jest to produkt na pierwszym miejscu, jeśli potrzebujemy dobrej oraz taniej myszki."

Należy dodać, że Rafael nigdy nie grał na myszy zrobionej specjalnie do gier, wcześniej grał na najprostszych myszach optycznych, a ostatnio na kulkowej... Wiec w tym przypadku różnicą jest ogromna.
-JanekZALETY:
-cena
-szybkość
-ergonomia

WADY:
-brak przycisków do konfiguracji
-wygląd
-brak gadżetów
Na koniec dane techniczne urządzenia:

Typ: Mysz optyczna high performance.
Rodzaj podłączenia: przewodowy USB
Wymiary: 105x 55x 35mm
Typ sensora: optyczny 800dpi KLASA A Pro Light (Japoński Patent)
Rozdzielczość: 800 cpi
Odświeżanie: 5.8 Mpix/sek
Szyna: 12 bit USB
Współczynnik: 125Hz -500Hz (8-2ms)
Profil myszki: dla prawo i leworęcznych
Liczba przycisków: 3
Rolka: TAK
Przycisk w rolce: TAK
Pokrycie: BLACK SATINE RUBBER
Kolor: Czarno-srebrny
Ślizgacze: 4x MINI DOT SPEEDFIRE (teflonowe)
Długość kabla: 1,5m
Opakowanie: OEM lub ekologiczne ECO-PACK BLISTER BOX

Strona dystrybutora:
http://lognetmedia.pl/

Zamieścił: Janek, dnia: 20:52:03, Thursday 14. September 2006

Komentarze:

Więcej?

Chcesz znaleźć informacje na konkretny temat? Przejrzyj hasła, których najczęściej dotyczą dodane ostatnio nowości! WC3L, TURNIEJ, WCG, NETWARS, LCW, WORLD CYBER GAMES, TERROR, DOTA, GRUBBY, MYM, PALADYN, WYWIAD, REPPACK, WARCRAFT, BLIZZARD, MOON, PORADNIK, POL-TEAM, BIOT, POLSKA, ESL, KONKURS, LIGA, WORLD ELITE, FUZJA, NGL-ONE, ENC, NGL, TOD, TDEL, SPQR, SLH, MOUZ, PGS, TOUR, GFO, WILQ, BRONZE, KODE5, WILDA, PATCH, TEAM FIGHTING, LADDER, REPREZENTACJA, SILVER, HEADSHOT, EXTREME MASTERS, HEYAH, FLY100%, VOODOO, LYN, KUJA, BIOHAZARD-TEAM, BVG, WICKED, ESWC, ALMOST, TH000, ACIS, KWAKI, CYKLOP, SHOW, KLIMO, REPLAYPACK, INCUP, CLAN BASE, HOORAI, SASE, ELIMINACJE, FINAłY, FNATIC, POLTEAM, SHOWMATCH, WCG 2006, IEST, SRS, FINAł, CYBERSPORT, WE.EU, PLD, SKY, PRAE, REMIND, JAGR, CASIN, LAN, REPLAYS.PL, CHALLENGE, ANIMATOR, 2007, BATTLENET, CARMAC, HAPPY, NATIONS, STARCRAFT, PEDAL, KONKURSIWO, W3ARENA

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone,
kopiowanie tylko za zgodą właściciela.
2003/2007 by: CyklOP, Muzami, Julas [ Mapa Strony ]
Replayów w bazie: 19538 Kont użytkowników: 11428

Pomysł, oskryptowanie, administracja: CyklOP [jak kupić zagraniczne akcje] [Jak wypełnić W-8BEN] [Jak tanio wymienić walutę] [deutschtests]
Design: Muzami, art w topie strony nadesłał Z4buZa
Skrypt obsługujacy replaye: Juliusz 'Julas' Gonera [ Replay Parser ]
Wykonano w czasie 0.37210702896118 sekund