warcraft 3 TFT + ROC, warcraft III,

Replaysowa strzałka Polskie Centrum Replayów - top
Replay Tygodnia / Best Replay
Nie ma żadnych replayów spełniających te wymogi.

MP RTS 2007 Solo

Pokaż spis treści!


Tak jak w tytule obrazka. Po sobotnich drużynowych zmaganiach przyjdzie czas na niedzielne pojedynki o tytuł Mistrza Polski. W walce o nagrody oraz prestiż zobaczymy 8 gracz, którzy wcześniej przeszli eliminacje. Lista zawodników MP jest bardzo podobna do grona uczestników World Cyber Games 2007, lecz z trzema wyjątkami. Jakimi? Sami możecie określić patrząc na finalistów. Zapraszam do relacji, która będzie aktualizowana z miejsca wydarzeń, czyli z Polsko-Japońskiej Wyższej Szkole Technik Komputerowych.


Terminarz zawodów:
  • 10:00 - przybycie zawodników, podpięcie sprzętu
  • 10:30 - start rozgrywek
  • 17:00 - przewidywany początek finałów
  • 18:00 - rozdanie nagród

Nagrody:
  • Miejsce pierwsze
- Dwurdzeniowy procesor AMD Athlon™ 64 X2 6000+ ufundowany przez AMD
- ATI Radeon 2600 XT HIS 256MB TV Zalman Fan ufundowany przez AMD
- Logitech G15 Gaming Keyboard ufundowana przez Logitech
- Gra komputerowa x2  ufundowana przez CDProjekt
  • Miejsce drugie
- Logitech G5 Laser Mouse (refresh) ufundowana przez Logitech
- Podkładka Steelpad 5L  ufundowana przez SteelSeries
- Gra komputerowa ufundowana przez CDProjekt
  • Miejsce trzecie
- Logitech G3 Game Laser Mouse  ufundowana przez Logitech
- Gra komputerowa ufundowana przez CDProjekt




Spis treści:

Zamieścił: Przemo, dnia: 10:41:29, Wednesday 12. September 2007

Komentarze:

1: CeZ
[19:21:56, Thursday 13. September 2007] , Zgłoś do moderacji
Imo hGm>all

2: Paz, Redaktor
[20:06:28, Thursday 13. September 2007] , Zgłoś do moderacji

[20:44:33, Thursday 13. September 2007] , Zgłoś do moderacji
sam Palowi nie wpie*dolisz...






..., pomoge Ci!

4: Paz, Redaktor
[21:00:19, Thursday 13. September 2007] , Zgłoś do moderacji
nie, no to byl akurat joke :P

5: Bart
[22:05:47, Thursday 13. September 2007] , Zgłoś do moderacji

[14:32:55, Friday 14. September 2007] , Zgłoś do moderacji
Pewnie ta gra z cd project to z extra klasyki cos bedzie :D

[11:00:40, Saturday 15. September 2007] , Zgłoś do moderacji
zaczeli chociaz grac? -.-

8: GraL
[13:12:21, Saturday 15. September 2007] , Zgłoś do moderacji

9: ynk
[17:14:29, Saturday 15. September 2007] , Zgłoś do moderacji
Fajnie by bylo, gdyby ktos to chociaz uzupelnial...

10: GraL
[17:16:41, Saturday 15. September 2007] , Zgłoś do moderacji

11: Grajan
[19:55:01, Saturday 15. September 2007] , Zgłoś do moderacji
Ludzie, czy wy umiecie czytac??
Gry solowe sa w niedziele omg

12: ynk
[20:15:30, Saturday 15. September 2007] , Zgłoś do moderacji
Dziwne, bo jakos pare walk juz lecialo na wtv.

13: GraL
[20:27:02, Saturday 15. September 2007] , Zgłoś do moderacji

14: xExE
[20:31:01, Saturday 15. September 2007] , Zgłoś do moderacji
Dzisiaj byly druzynowe

15: GraL
[01:11:16, Sunday 16. September 2007] , Zgłoś do moderacji

[10:49:46, Sunday 16. September 2007] , Zgłoś do moderacji
gogo Lysy ^^ gogo Czamp ! gogo Jagr ! :D wszystko w waszych rekach :) dzis wygra human albo niezywy human aka Terror XD

[10:52:27, Sunday 16. September 2007] , Zgłoś do moderacji

[10:54:43, Sunday 16. September 2007] , Zgłoś do moderacji
pytanie moje brzmi nastepujaco: czy beda repy z tego turnieju? ale nie w postaci reppacka ale zamieszczane obok par zawodnikow w tabeli

19: Millo
[11:03:28, Sunday 16. September 2007] , Zgłoś do moderacji
cos im sie nie spieszy

[11:03:51, Sunday 16. September 2007] , Zgłoś do moderacji
Champ vs. pala na wtv.

21: Millo
[11:18:22, Sunday 16. September 2007] , Zgłoś do moderacji
biedny champ

[11:20:10, Sunday 16. September 2007] , Zgłoś do moderacji
1:0 dla pala :P

23: GraL
[11:39:16, Sunday 16. September 2007] , Zgłoś do moderacji
Crom 0 : 1 Jagr

// zaktualizowany przez GraL dnia 16.09.2007 - 11:39

24: Xlewy
[11:57:12, Sunday 16. September 2007] , Zgłoś do moderacji
wyniki Terror>Lysy Casin>hgm

25: c9^FrashQ, newsman
[12:15:26, Sunday 16. September 2007] , Zgłoś do moderacji
Lysy 1;0 hgm

crom 1;0 champ

lysy>jagr

// zaktualizowany przez FrashQ dnia 16.09.2007 - 12:25

// zaktualizowany przez FrashQ dnia 16.09.2007 - 12:39

26: Pwnage
[12:30:10, Sunday 16. September 2007] , Zgłoś do moderacji
lol n1 CasiN

27: GraL
[12:37:30, Sunday 16. September 2007] , Zgłoś do moderacji

28: c9^FrashQ, newsman
[12:53:03, Sunday 16. September 2007] , Zgłoś do moderacji
terror bez formy -.- nie wiem w ogole co on za maniany od**bal w tej drugiej grze ; o gargi na baty , Dread lord?

29: Winc
[12:58:35, Sunday 16. September 2007] , Zgłoś do moderacji
Co Co co? Czy mi sie zdaje czy Casin w 3 grze nie gra wiwek?
----
ok zdawalo mi sie ;p
btw, frasq masz w ogole jakies pojecie o tej grze ...?

30: cinu
[13:08:45, Sunday 16. September 2007] , Zgłoś do moderacji
jaka komende wpisac zeby wtv mi pzyspieszylo ??

31: c9^FrashQ, newsman
[13:09:10, Sunday 16. September 2007] , Zgłoś do moderacji
lol odezwal sie x-pert ; O imo gdyby w drugiej grze zagral na fiendy to by mial wieksze szanse co mogl zrobic z 3 gagami na baty i wiwy?

3 gra b.dobra w wykonaniu terrora :) 2;1

#down moze tak, ale granie ghlu i tak bylo bez sensu


// zaktualizowany przez FrashQ dnia 16.09.2007 - 13:09

// zaktualizowany przez FrashQ dnia 16.09.2007 - 13:10

32: GraL
[13:10:00, Sunday 16. September 2007] , Zgłoś do moderacji

[13:10:39, Sunday 16. September 2007] , Zgłoś do moderacji
terror vs paladyn !!! licze na zajebi** widowisko ;)

34: GraL
[13:11:46, Sunday 16. September 2007] , Zgłoś do moderacji

35: Dooko
[13:31:02, Sunday 16. September 2007] , Zgłoś do moderacji
imo pal wygra mistrzostwa.Terror ostatnio gra duzo slabiej niz chociazby, w czasie wygranych vs satiini czy shy

[13:33:22, Sunday 16. September 2007] , Zgłoś do moderacji
o ktorej oni beda grac??:P tak mniejwiecej
----
crom vs casin!!

[14:02:56, Sunday 16. September 2007] , Zgłoś do moderacji
gogoog pala....kurde pala jest w znakomitej formie oby przeszedl do progamingu wtedy bedzie ogieeen;D w ngl jak grali z 4k to tez jedyne 2 pkt pala zdobyl dla nich..a raczej az 2 punkty
----
taaaaaaaaaaak jest wygrywa pala 2-0 :D:D:D

[14:37:31, Sunday 16. September 2007] , Zgłoś do moderacji
o ktorej graja lysy vs terror ?

39: Grajan
[14:39:12, Sunday 16. September 2007] , Zgłoś do moderacji
Go GO Lysy FTW :D

[14:44:01, Sunday 16. September 2007] , Zgłoś do moderacji
Lysy orkiem O_O no nic dawaj shamy Taury i mieso lata xDDD lol ;p

41: GraL
[14:46:33, Sunday 16. September 2007] , Zgłoś do moderacji

42: ynk
[14:47:07, Sunday 16. September 2007] , Zgłoś do moderacji
O kurde, Pala pojechal TeRRoRa 2:0 *_* Respect for u, Pala.

43: GraL
[14:47:24, Sunday 16. September 2007] , Zgłoś do moderacji
Lysy orkiem xD

[14:52:47, Sunday 16. September 2007] , Zgłoś do moderacji
omfg widze ze Lysy postanowil zajac tylko 3 miejsce :///

45: GraL
[14:53:34, Sunday 16. September 2007] , Zgłoś do moderacji

[14:54:58, Sunday 16. September 2007] , Zgłoś do moderacji
Final bedzie grany od razu czy jakos pozniej?? w sensie ze nie wiem czy mam sie pouczyc czy zostac przy kompie xD

47: ynk
[14:55:16, Sunday 16. September 2007] , Zgłoś do moderacji
Gogo jedziesz go TeRRoR!! :<

48: GraL
[15:16:37, Sunday 16. September 2007] , Zgłoś do moderacji
T&T Lysego ...

[15:19:37, Sunday 16. September 2007] , Zgłoś do moderacji
nie no zdecydowanie lysy mial za malo towerow.....T_T

[15:24:10, Sunday 16. September 2007] , Zgłoś do moderacji
no to obstawiajcie xDDD ciekawe kto wygra xD ?? PALA FTW !!



----------------


hahaha no z tym to juz pala przesadzil xD

// zaktualizowany przez BDT-Dies)Irae dnia 16.09.2007 - 15:28

[15:28:42, Sunday 16. September 2007] , Zgłoś do moderacji
sa repy juz?

52: cinu
[15:29:15, Sunday 16. September 2007] , Zgłoś do moderacji
jaka komenda przyspiesza sie ogladanie repa na wtv??

[15:30:34, Sunday 16. September 2007] , Zgłoś do moderacji
hahaha blink > all xD maiev jeste niezla xD

[15:40:58, Sunday 16. September 2007] , Zgłoś do moderacji
po prostu nie bylo zadnego elfa ( nie liczac rnd hegemona) w turnieju i widac tego oszalamiajace efekty !!!

-----------

juz mialem pisac ze wtopa dla pala na tr bo cs ale chyba jednak dr > ud xD

// zaktualizowany przez BDT-Dies)Irae dnia 16.09.2007 - 15:42

55: Grajan
[15:41:49, Sunday 16. September 2007] , Zgłoś do moderacji
Oz w morde jeza
Closespot na TR i jeszcze Pala zagra Dr (prawdopodobnie) Go GO FTW Pala

56: cinu
[15:55:04, Sunday 16. September 2007] , Zgłoś do moderacji
pal lose ma....

[15:56:55, Sunday 16. September 2007] , Zgłoś do moderacji
taaa ;/ spieprzyl to samo co slh na tej mapie , no wood :/ i sie wzielo i pieprznelo all :/ szkoda myslalem ze win bez straty mapy bedzie :<

[16:00:44, Sunday 16. September 2007] , Zgłoś do moderacji
jedziesz Tomek ;[

[16:03:57, Sunday 16. September 2007] , Zgłoś do moderacji
chyba sie skonczy to jego jechanie xD przyjdzie dh i pozamiata pozostalosci po udeku xD

no chyba ze pala zrobi swoja takte z kotgiem i trem xD

// zaktualizowany przez BDT-Dies)Irae dnia 16.09.2007 - 16:04

60: c9^FrashQ, newsman
[16:04:07, Sunday 16. September 2007] , Zgłoś do moderacji
nice gra pala, ale w ostatniej grze terror spwnil all jego wispy z wooda i dzieki temu wygral

61: Grajan
[16:15:59, Sunday 16. September 2007] , Zgłoś do moderacji
Ostatnia gra - Terror owned

62: c9^FrashQ, newsman
[16:18:29, Sunday 16. September 2007] , Zgłoś do moderacji
GG . Pala 4:1 Terror w calym turnieju. Brawo ! :)

63: ThX
[16:18:44, Sunday 16. September 2007] , Zgłoś do moderacji
to jest juz nudne ciagle elfy, elfy, anyway gj..

64: Daddy
[17:02:25, Sunday 16. September 2007] , Zgłoś do moderacji

[17:12:18, Sunday 16. September 2007] , Zgłoś do moderacji
terror znowu plakal?

66: lentro
[17:15:53, Sunday 16. September 2007] , Zgłoś do moderacji
#65 HEHE

67: Daddy
[18:07:26, Sunday 16. September 2007] , Zgłoś do moderacji

[18:48:49, Sunday 16. September 2007] , Zgłoś do moderacji
i kto tu mowil ze terror>paladyn ..
haha pal>all xD

69: ynk
[19:46:32, Sunday 16. September 2007] , Zgłoś do moderacji
Pal w rewelacyjnej formie, zwyciestwo mu sie w 100% nalezalo. A wiec bootcamp>TeRRoR ;]

70: tomQ
[20:34:34, Sunday 16. September 2007] , Zgłoś do moderacji

[20:39:07, Sunday 16. September 2007] , Zgłoś do moderacji
morda szmaty przem0 to cipa

72: lentro
[21:04:48, Sunday 16. September 2007] , Zgłoś do moderacji
#69 tak bootcamp zmeczeni terrora granie bez monitora + nie zjedzenie posilku zadecydowalo :/

73: GarG
[21:13:24, Sunday 16. September 2007] , Zgłoś do moderacji
lolol nO i przerwany Monopol Terrora na turnieje w tym kraju ! GJ! palek

74: ynk
[21:15:42, Sunday 16. September 2007] , Zgłoś do moderacji
#72 Plz powiedz mi, czy jestes taki glupi, czy tylko udajesz? :)

75: lentro
[21:56:47, Sunday 16. September 2007] , Zgłoś do moderacji
#74 nie ale denerwuje mnie to.
----
natomiast mam wrazenie ze ty udajesz idiote poniewaz pod newsem o wygranej przez slh wcg napisales 20 komentarzy na temat tego ze terror nie sprawiedliwie przegral oraz ze slh nie poradzi sobie.Idac twoim tokiem to kazdy kto by tam doszedl powinnien oddac final mu bo terror to mistrz wc3
----
btw tak paladynowi pomogl bootcamp w zajeciu 3 miejsca GRATZ.!

[22:24:09, Sunday 16. September 2007] , Zgłoś do moderacji
elfy > Terror ;/

77: ynk
[22:28:11, Sunday 16. September 2007] , Zgłoś do moderacji
#75 Obudz sie koles, to mp, wcg juz dawno minelo ~~
Co do twojej wypowiedzi, to przeczytaj #69. hf.

78: HafT
[22:53:46, Sunday 16. September 2007] , Zgłoś do moderacji
wcale nie jest tak ze pal > terror, ale dzis zdecydowanie wszystko bylo "po stronie pala" gz, a co do calej imprezy to thx all za przybycie