warcraft 3 TFT + ROC, warcraft III,

Replaysowa strzałka Polskie Centrum Replayów - top
Replay Tygodnia / Best Replay
Nie ma żadnych replayów spełniających te wymogi.

SaSe przepytany

Mouz.GeiL.SaSe zdobywa ostatnio bardzo wielu fanów. Wygrał wiele gier w WC3L i jest jednym z największych współtwórców sukcesu, jakim niewątpliwie jest 2 miejsce w tabeli tego sezonu dla mouz. Brał również udział w PGL, który rozgrywany był w dalekich Chinach i po tym turnieju stał sie jednym z najbardziej rozpoznawanych i lubianych tam graczy. Tuż po powrocie do Szwecji udzielił wywiadu Replays.net. W najbliższym czasie SaSe ma znów lecieć do Chin, aby trenować z nowymi zawodnikami swojej drużyny - Fly100%'em i Sai'em.

Dzięki uprzejmości autora wywiadu - Ran 'FoReVeR_ManUtd' Liu - który zgodził się na przetłumaczenie i opublikowanie go tutaj, możemy całość przeczytac w naszym ojczystym języku:

Cześć SaSe. Przywitaj się ze swoimi chińskimi fanami. Pomimo, że każdy Cię zna, przedstaw się tak, jakbyś pierwszy raz spotykał piękną dziewczynę.

Hi hao…gg. Jestem Kim Hammar. Codziennie cieżko pracuje nad moimi muskułami i moim ciałem. W ogóle nie gram w gry online i mam nadzieję, że wy również nie gracie. Moja miejscowość rodzinna leży koło Geteborga.

Czy pobyt w Chinach był dobrą zabawą? Co sądzisz o PGL?

Oczywiście jestem szczęśliwy. Kocham Chiny ^___^. Uważam, że PGL to świetny turniej i bardzo dobrze mi się grało.

Wielu Twoich obecnych fanów (w Chinach – przyp. Neddy) nie znało Cię przed PGL, ale swoimi wspaniałymi wyczynami zaskarbiłeś sobie ich uznanie. Która gra z PGL najbardziej zapadła Ci w pamięć?

Zagrałem bardzo dużo gier, więc trudno jest wskazać tą jedną. Możliwe, że jest to gra przeciwko Zacardowi na TM (Przedziwne Mokradła), rozegrana w czwartym dniu imprezy. Trwała ona prawie pół godziny i cała publiczność szalała.

Ludziom podoba się nie tylko Twoja gra (skill), lecz również Twoje podejście do gier. Każdą grę traktowałeś poważnie i nigdy się nie poddawałeś – choćbyś nie wiem, jak bardzo był zmęczony. Czy chciałbyś coś powiedzieć swoim fanom?

Chciałbym bardzo podziękować za wielkie wsparcie i powiedzieć, że jest mi przykro, że nie awansowałem dalej. Podczas niektórych gier byłem naprawdę bardzo zmęczony. Czasami podczas turniejów mam problemy ze snem, ale podczas PGL czułem się lepiej.

Z którym z chińskich graczy chciałbyś się zaprzyjaźnić? Czy też masz już bardzo wielu dobrych przyjaciół?

Zaprzyjaźniłem się z niemal wszystkimi uczestnikami PGL. Przed przyjazdem do Pekinu znałem wszystkich oprócz Fly100%, ale gdy tylko go zobaczyłem pomyślałem, że jest miłym facetem, pomimo że mięliśmy problemy z komunikacją. Znam Sky’a od ostatniego ESWC i był on dla mnie kluczowym człowiekiem, dzięki któremu przeżyłem pierwszy dzień gier. Byłem bardzo wkurzony po porażce z xiaOt’em i Sky dodał mi otuchy mówiąc: „Nie poddawaj się! Rozchmurz się!” Troszkę porozmawialiśmy i poczułem się dużo lepiej. Również Zacard wsparł mnie psychicznie i jestem jego dłużnikiem. Oczywiście xiaOt również jest świetnym człowiekiem w międzyczasie stroił sobie żarty. Dobrze się razem bawiliśmy.

Wielu ludzi zna Cię od momentu, kiedy pokonałeś Moon’a, będącego w tym czasie w świetnej formie i uważanego za niepokonanego. Co sądzisz o tym zawodniku?

Moon jest bardzo innowacyjnym zawodnikiem i nie boi się używać ryzykownych taktyk. Czerpię z jego gry wiele pomysłów.

Jesteś teraz naprawdę w wyśmienitej formie i jestes na pierwszym miejscu w rankingu 4 Sezonu Battle.Net. Uważamy (replays.net), że prędzej, czy później będziesz najlepszym Nocnym Elfem na świecie.

Hehe. Osobiście nie lubię gdybania i przewidywania, tak więc powstrzymam się od wypowiedzi. Ale dzięki za zaufanie.

Niedługo rozpoczynają się szwedzkie eliminacje do WCG (wywiad był przeprowadzany jakiś czas temu –  Neddy). Co o nich sądzisz?

Tak… Szwedzkie eliminacje są bardzo źle prowadzone: organizatorzy nigdy nie starają się porozumieć z graczami i drużynami. Na przykład, my – czyli 6 graczy Warcrafta – podało im swoje terminarze 2 miesiące wcześniej, ale ostatecznie finały odbywają się wtedy, gdy nie możemy grać. Finały zostały zaplanowane w tym samym dniu, co finał offline EuroCupa (dlatego SaSe nie grał w szwedzkim WCG, ponieważ w tym czasie był w Danii - Neddy). Uważam, że nawet NiP i fnatic mogą mieć problemy, jeśli będą chciały grać w CS-a. To wszystko jest dowodem na to, w jaki sposób organizatorzy robią sobie żarty z zawodników.

Porozmawiajmy teraz o mouz. Bardzo dobrze Wam idzie w tym sezonie WC3L i jednocześnie większość zawodników w drużynie jest młoda. Ty masz 19 lat i jesteś najstarszy – jesteś więc „starszym bratem” Co o tym sądzisz?

Ha. Giacomo jest starszy ode mnie :) Ja jestem tylko starszym bratem, gdy gramy 2v2 razem z Happym. Czasami używam jego DK (szczególnie coil’a), ale najczęściej udaje nam się wygrać.

Porozmawiajmy teraz o Twoim hobby. Jaki jest Twój ulubiony sport oprócz Warcrafta? Piłka nożna?

Nie wiem. Lubiłem oglądać sport w telewizji, gdy byłem małym chłopcem, teraz jednak mnie to nudzi. Lubię za to uczestniczyć w rozgrywkach. Grywam w ping-ponga, badmintona i piłkę nożną.

Ljungberg czy Ibrahimovic?

Haha, nie wiem. Bardziej jednak preferuję dziewczyny ^_^

Jakie miejsca odwiedziłeś będąc w Pekinie? Co sądzisz o stolicy? 

Nie odwiedziłem niczego szczególnego, poza miejscem rozgrywek. Kocham Pekin ^^

W jakim mieście chciałbyś mieszkać? 

Pekin, Szanghaj albo Seul.

Kiedy znów odwiedzisz Chiny? Czy potrafisz cos powiedzieć po chińsku? 

Nie wiem, kiedy – mam nadzieję, że wkrótce. Ni hao ma? Wo hen hao. Wo shi sha gua. Ni Ne? Wo ting yin yue! Wan an, zao shang hao^^ Zai jian, Beijing jian! ^_^ Jia sou!!

Na koniec chciałbym życzyć Ci wszystkiego najlepszego w przyszłości i dzięki za udzielenie wywiadu. 

Jeszcze raz chciałbym podziękować za okazane mi wsparcie! Dziękuję bardzo!

Wywiad został umieszczony w języku angielskim w serwisie sk-gaming. Przetłumaczyłem go na język polski za pisemną zgodą autora. Oryginał można znaleźć tutaj.

Zamieścił: Neddy, dnia: 01:32:02, Wednesday 04. October 2006

Komentarze:

Więcej?

Chcesz znaleźć informacje na konkretny temat? Przejrzyj hasła, których najczęściej dotyczą dodane ostatnio nowości! WC3L, TURNIEJ, WCG, NETWARS, LCW, WORLD CYBER GAMES, TERROR, DOTA, GRUBBY, MYM, PALADYN, WYWIAD, REPPACK, WARCRAFT, BLIZZARD, MOON, PORADNIK, POL-TEAM, BIOT, POLSKA, ESL, KONKURS, LIGA, WORLD ELITE, FUZJA, NGL-ONE, ENC, NGL, TOD, TDEL, SPQR, SLH, MOUZ, PGS, TOUR, GFO, WILQ, BRONZE, KODE5, WILDA, PATCH, TEAM FIGHTING, LADDER, REPREZENTACJA, SILVER, HEADSHOT, EXTREME MASTERS, HEYAH, FLY100%, VOODOO, LYN, KUJA, BIOHAZARD-TEAM, BVG, WICKED, ESWC, ALMOST, TH000, ACIS, KWAKI, CYKLOP, SHOW, KLIMO, REPLAYPACK, INCUP, CLAN BASE, HOORAI, SASE, ELIMINACJE, FINAłY, FNATIC, POLTEAM, SHOWMATCH, WCG 2006, IEST, SRS, FINAł, CYBERSPORT, WE.EU, PLD, SKY, PRAE, REMIND, JAGR, CASIN, LAN, REPLAYS.PL, CHALLENGE, ANIMATOR, 2007, BATTLENET, CARMAC, HAPPY, NATIONS, STARCRAFT, PEDAL, KONKURSIWO, W3ARENA

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone,
kopiowanie tylko za zgodą właściciela.
2003/2007 by: CyklOP, Muzami, Julas [ Mapa Strony ]
Replayów w bazie: 19538 Kont użytkowników: 11428

Pomysł, oskryptowanie, administracja: CyklOP [jak kupić zagraniczne akcje] [Jak wypełnić W-8BEN] [Jak tanio wymienić walutę] [deutschtests]
Design: Muzami, art w topie strony nadesłał Z4buZa
Skrypt obsługujacy replaye: Juliusz 'Julas' Gonera [ Replay Parser ]
Wykonano w czasie 0.43052506446838 sekund