warcraft 3 TFT + ROC, warcraft III,

Replaysowa strzałka Polskie Centrum Replayów - top
Replay Tygodnia / Best Replay
Nie ma żadnych replayów spełniających te wymogi.

TeD przepytany

Dziś mamy dla Was kolejną niespodziankę - za zgodą autora specjalnie dla Was przetłumaczyliśmy kolejny wywiad - tym razem bohaterem jest wschodząca gwiazda chińskiego Warcrafta - WE.IGE.TeD. Został on przeprowadzony przez serwis replays.net tuż po wygraniu przez zawodnika 7 tygodnia DreamCupa. Bez zbędnego rozpisywania się - zapraszam do czytania i komentowania.

Witaj TeD, po pierwsze chciałbym Ci pogratulować zwycięstwa
Cześć i dzięki

Przypatrzmy się Twoim osiągnięciom podczas 7 tygodnia DreamCupa. Czy podczas trwania turnieju miałeś jakieś szczególnie trudne momenty?
WE.IGE.TeD 1:0 daya
WE.IGE.TeD 1:0 AsK_Dumbass
WE.IGE.TeD 1:0 Fov_ImbA
WE.IGE.TeD 1:0 BeT.NeT|GoaL
WE.IGE.TeD 1:0 GoodGameClient
WE.IGE.TeD 2:1 WE.IGE.Infi
WE.IGE.TeD 2:0 Lion.Stone

Tak, miałem kilka kłopotów - zwłaszcza grając przeciwko Infi-emu i Stone-owi - naprawdę było ciężko

Mówiąc o Stonie, oboje kiedyś byliście wolniejszymi zawodnikami, ale teraz macie dośc wysoki APM. Sporo zawodników mówi, że ma problemy z szybkością - czy mogłbyś podzielić się z nimi swoim doświadczeniem w tej dziedzinie?
Gram prawie tak samo, jak na początku, po prostu nie lubię klikać od początku każdej gry. Ale podczas starć z wrogiem - szybkość rośnie. Zresztą nie ma znaczenia, czy szybko, czy wolniej - ważne, żeby było precyzyjnie.

Wielu zawodników twierdzi, że ORC ma przewagę w matchupie przeciwko UD. Jakie jest Twoje zdanie na ten temat?
Również tak uważam. Orc jest dla UD dość trudny w porównaniu do innych ras. Trzeba być bardzo ostrożnym, gdy TC uda się zrobić poziom 3 lub 5. Najlepiej jest wcześnie atakować. Ja obecnie staram się zaatakować przeciwnika gdy tylko moja baza jest na Tier2.

Czy masz jakieś plany na resztę roku, jakieś turnieje, w których chciałbyś wziąć udział?
Będę raczej ciężko trenował. Zagram w CEG 27 października. Będzie wielu Koreańczyków, jak również sporo zawodników z innych krajów. Uważam, że będzie bardzo zacięta walka o zwycięstwo. Czuję się świetnie, gdy mogę grać z najlepszymi zawodnikami na świecie bez laga - obojętnie czy wygrywam, czy przegrywam.

Czy oprócz UD masz inną rasę, którą dobrze grasz?
Grałem wszystkimi rasami i sądzęm że Orc mógłby być moją drugą rasą.

Wielu graczy UD uważa, że towery Huma są IMBA, podczas gdy grający Ludźmi twierdzą to samo o Destroyerach. Co Ty o tym sądzisz?
Trudno jest mówić cokolwiek o towerach. Jest cieżko atakować dużo towerów Destroyerami i vice versa. Ale ja częściej expuje, niż atakuje.

Odnośnie taktyki "mass towers, mass expo" - czy uważasz, że jest nudna? JAk Ty sobie przeciwko niej radzisz?
Jest strasznie nudna. Nikt nikogo nie atakuje po wyczerpaniu się zasobów złota. Ja uważam, że atak powinien następować podczas, gdy przeciwnik robi pierwszego expa - Ty natomiast powinieneś mieć ich więcej niż hum. Ponieważ on inwestuje więcej w ekonomię, niż w obronę - możesz właściwie robić co chcesz.

Po opuszczeniu WE przez Tigera (Elf) i Anasa (UD) zostałeś jedynym zawodnikiem grającym UD w drużynie. Również nie widać innych wyróżniających się graczy tej rasy w Chinach. Z kim zatem trenujesz?
Nie uważam, że UD w Chinach są słabi. Raczej Orcowie są dość dobrzy i to jest powodem słabszych wyników grających UD. Jest wielu dobrych zawodników tej rasy, jak np. ust.dj, ust.who, ust.dawn, nicolas, anas, ns.yl. Często wspólnie dyskutujemy nad swoimi problemami. Często również gram z przyjaciółmi na BNet. Teraz założyłem nowego nicka aby trenować moją kontrolę Ghouli.

Teraz coś osobistego, aby zaspokoić ciekawość Twoich fanów/fanek. Czy masz dziewczynę? JAk mi wiadomo, jest sporo ładnych dziewczyn grających UD.
-_-! ... Jestem wolny.

A czy często grasz 2v2, albo jakieś RPG?
2v2 gram dla zabawy, czasem zagram w jakieś RPG, jak np Dota. Po prostu chcę się zrelaksować, gdy jestem zmęczony - w kółko ciężko i długo trenując można zwariować hehe -O-

I na koniec - Jakie są Twoje odczucia związane z DreamCupem?.
Jest świetnie. Może się ze sobą zmierzyć wielu graczy z całego kraju. Mogą zagrać z najlepszymi, spotkać swoich idoli. NAjwiększym problemem są oczywiście mapy - -,-! Każda rasa ma swoje ulubione.

Dzięki za wywiad.
Również dziękuję.

Wywiad został przetłumaczony za zgodą autora - Ran Liu.

Zamieścił: Neddy, dnia: 21:40:43, Wednesday 18. October 2006

Komentarze:

Więcej?

Chcesz znaleźć informacje na konkretny temat? Przejrzyj hasła, których najczęściej dotyczą dodane ostatnio nowości! WC3L, TURNIEJ, WCG, NETWARS, LCW, WORLD CYBER GAMES, TERROR, DOTA, GRUBBY, MYM, PALADYN, WYWIAD, REPPACK, WARCRAFT, BLIZZARD, MOON, PORADNIK, POL-TEAM, BIOT, POLSKA, ESL, KONKURS, LIGA, WORLD ELITE, FUZJA, NGL-ONE, ENC, NGL, TOD, TDEL, SPQR, SLH, MOUZ, PGS, TOUR, GFO, WILQ, BRONZE, KODE5, WILDA, PATCH, TEAM FIGHTING, LADDER, REPREZENTACJA, SILVER, HEADSHOT, EXTREME MASTERS, HEYAH, FLY100%, VOODOO, LYN, KUJA, BIOHAZARD-TEAM, BVG, WICKED, ESWC, ALMOST, TH000, ACIS, KWAKI, CYKLOP, SHOW, KLIMO, REPLAYPACK, INCUP, CLAN BASE, HOORAI, SASE, ELIMINACJE, FINAłY, FNATIC, POLTEAM, SHOWMATCH, WCG 2006, IEST, SRS, FINAł, CYBERSPORT, WE.EU, PLD, SKY, PRAE, REMIND, JAGR, CASIN, LAN, REPLAYS.PL, CHALLENGE, ANIMATOR, 2007, BATTLENET, CARMAC, HAPPY, NATIONS, STARCRAFT, PEDAL, KONKURSIWO, W3ARENA

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone,
kopiowanie tylko za zgodą właściciela.
2003/2007 by: CyklOP, Muzami, Julas [ Mapa Strony ]
Replayów w bazie: 19538 Kont użytkowników: 11428

Pomysł, oskryptowanie, administracja: CyklOP [jak kupić zagraniczne akcje] [Jak wypełnić W-8BEN] [Jak tanio wymienić walutę] [deutschtests]
Design: Muzami, art w topie strony nadesłał Z4buZa
Skrypt obsługujacy replaye: Juliusz 'Julas' Gonera [ Replay Parser ]
Wykonano w czasie 0.44364809989929 sekund