warcraft 3 TFT + ROC, warcraft III,

Replaysowa strzałka Polskie Centrum Replayów - top
Replay Tygodnia / Best Replay
Nie ma żadnych replayów spełniających te wymogi.

WCG oczami Przema


Warszawa. Tylko taki napis pragnąłem ujrzeć po niespełna 5-godzinnej, samotnej podróży. Moje marzenia spełniły sie. Po chwili moim oczom ukazało się miejsce do którego miałem dotrzeć, a na nim czterej znani mi panowie - Valer, Millo, Netstar oraz Getek. Od razu poczułem się lepiej. Po tym jak moi drodzy kumple z drużyny i nie tylko przywitali mnie udaliśmy się tam gdzie mieliśmy spędzić najbliższe dwa dni, czyli do mieszkania Getka.

Jak dotarliśmy na miejsce, rozgościliśmy się i zaczęliśmy "balować". Po zakupieniu prowiantu w pobliskim sklepie wróciliśmy do mieszkania. Przez najbliższe parę godzin, czyli do 18.00 graliśmy w naszą ukochaną grę na tajnym koncie Delta.Snorlax!!! Oczywiście tym kto nabijał jedne porażki byłem Ja, no ale cóż widocznie nie dana mi była przyszłość zawodowego gracza. Parę minut po 18 udaliśmy na dworzec po TOP OSIEM KRESKA SIEDEM, ale bliżej DZIEWIĘĆ WCG, czyli Champa oraz jego wiernego towarzysza Bakera. Po zebraniu całej ekipy poszliśmy po mocniejsze trunki, lecz nie będę się chwalił jakie bo zaraz jak to zwykle bywa polecą głupkowate komentarze. Po opróżnieniu wszystkich wszystkich "napoi" zaczęliśmy no lajfować, czyli grać w Warcrafta 3. Oczywiście wytrzymałem najdłużej bo do 6.30 nad ranem, po czym trafiło mi huma na LT od razu odechciało mi się grać i poszedłem spać. O 7 zbudziłem wszystkich bo wstałem pierwszy xD i powoli zaczęliśmy się zbierać bo o 9 musieliśmy być na miejscu z powodu rejestracji zawodników mianowicie Champa.

Podążaliśmy wolnym korkiem do naszego autobusu (517). Jednak jak to zwykle bywa prawie się spóźniliśmy. Wychodzimy z tunelu, który łączył dwa końce ulicy patrzymy a tam stoi nasz środek lokomocji, czyli kochana 517. Zapewne domyślacie się co zrobiliśmy. Dziewięciu wariatów (Ja, Champ, Baker, Getek, Ziomek, Valer, Nov, Millo, Netstar) biegło przez chodnik aby tylko zdążyć, aby się nie spóźnić się. Czy udało nam się? Dowiecie się w następnym odcinku za rok! Nie no żartuje :) Wszystko skończyło się pomyślnie i jechaliśmy. W drodze do Blue City oczywiście trwała emocjonująca dyskusja kto wygra i ile TOP OSIEM KRESKA SIEDEM, ale bliżej DZIEWIĘĆ WCG, czyli Champ zrobi toherów. Nawet się nie obejrzeliśmy i musieliśmy wysiadać. Naszym oczom, ukazał się wielki budynek, a nim nazwa "Blue City". Wszyscy oczywiście banany na twarzach i radość.

Wpadamy do BC. Patrzymy a tam pusto ;o. Myślimy co jest? Po chwili jakaś Pani powiedziała nam co i jak. Udaliśmy do miejsca do którego zostaliśmy skierowani i nasze oczy ujrzały ciemny tunel, a w nim setki zawodników. Pomimo iż była godzina opóźnienia jak to zwykle bywa, wszystko wyglądało na prawdę ładnie. Po żarcie jaki Netsar wywinął jednej pannie, szczegółów nie będę zdradzał zrobiło się na prawdę wesoło. Udaliśmy się tam gdzie rejestrują się zawodnicy. Na naszych oczach stanął Dragon aka Smalec aka Kebab aka Snorlax i wtedy zaczęły się przysłowiowe jaja. Dalszy poniższy tekst napisany jest przez Netstara bo mnie prosił.

Stojąc w grupce wraz z Novem, Champem (TOP OSIEM KRESKA SIEDEM, ale bliżej DZIEWIĘĆ WCG), Getkiem, Valerem, Przem0 (Przem to zero), Ziomkiem oraz Bakerem wpadliśmy na pomysł zrobienia sobie jaj z Dragona. Iż Przem0 dostał wcześniej wejściówkę jako media oraz dodatki okładeczkę taka twarda z wcg wzięliśmy od Champa długopis i podbiliśmy do Dragona. Cześć Dragon dasz nam autograf „tak jasne” to poproszę „z dedykacją dla Wodzu_pl” podpisał się ładnie Dragon a Casin iż mnie znał miejsca zapytał, „co Netstar na allegro będzie to wystawiać?” a ja śmiech i odeszliśmy. Aby było więcej zabawy poprosiłem kolegę z serwisu skilled.pl Bmh również o autograf, on również nie odmówił. Dalej złapaliśmy z Przem0 samego Terrora. Terror zaczyna się podpisywać, a My śmiechem nie wyrabialiśmy jakiś ziomek, co chwilkę wcześniej szedł obok niego „Terror oni się zbijają” wzięliśmy ów autograf i odeszliśmy. Po chwili obok wielkiego plakatu Tede przechodzi Palladyn i on również padł naszym łupem. Niestety mu się troszkę spieszyło lecz skusił się na Autografik? W końcu dopadliśmy Slh przechadzającego się z Mesem. SLh się śmieje i mówi „myślałem ze robicie to dla beki” – wcześniej nam odmówił? Teraz złożył on i Mes autografik. Dorwaliśmy potem jeszcze Łysego oraz Trzema (z wc3.pl). Mieliśmy wspaniała zabawę z ów wyżej wymienionych osobników? Screen z naszych łowów z autografami poniżej.

Dokładnie tak jak przedstawił to mój kolega mianowicie moja prawa ręka zrobiliśmy. Oto autografy.

Strona 1
Strona 2

Jeśli ktoś chciałby kupić tą słynną kartkę, której i tak nie sprzedam proszę się zgłosić do mnie xD. Nie no żartuje :)

Po rozlosowaniu grup, które odbyły się o 11.00 przystąpiliśmy do oglądania zawodników. Na początku nie było telebimów, lecz dla mnie to nie było ważne bo Ja kozak stałem z plakietką za graczami i oglądałem, lecz przykro mi było tych wszystkich, których stoją za sznurkiem i ledwo co widzą. Poszedłem do Iziego i zacząłem z nim rozmawiać. Wiem, że to nie jest moja zasługa, że na telebimach były gry ale w jakiś sposób przyśpieszyłem to bo cały czas "spamowałem" Iziego ^^ Pozdro IsI :P. Po obejrzeniu kilku gier uświadomiłem sobie, że gracze trenowali i poziom jest naprawdę wysoki. Niestety mój kolega TOP OSIEM KRESKA SIEDEM, ale bliżej DZIEWIĘĆ WCG, czyli Champ odpadł już pierwszy, no ale cóż życie. Kolejny odpadł Dragon. I wtedy postanowiłem zrealizować mój pomysł o którym mówiłem wcześniej na rep.pl mianowicie wywiady, lecz nie takie, który czytacie cały czas, ja zdecydowałem się pójść krok do przodu i przeprowadzić dla was wywiad, żebyście go po prostu posłuchali. Oto wywiad z Delta.Dragonem.

Przemo vs Dragon.mp3

Również w między czasie czasie przeprowadziłem wywiad z byłym redaktorem replays.pl - Izim. Zapraszam

Przemo vs Izi.mp3

Po tej rozmowie przystąpiłem do ponownego oglądania rozgrywek mianowicie ostatniej gry przed przerwą Casin vs Mes. Pojedynek trwał jak to zwykle u tych dwóch Panów bywa niespełna godzinę. Ciekawostką jest to, że jak doszło do ostatecznej walki, którą możecie ściągnąć z naszego reppacka Mes skrzyżował ręce i naciskał byle co na klawiaturze, pisał sms-y i w ogóle nie ruszał myszką po czym Casin miał chyba z 500 apm. No ale nic. Niestety Pan Wiwa przegrał po czym nie chciał mu udzielić wywiadu, lecz gdy z nim rozmawiałem widać było na Jego twarzy smutek, gorycz porażki i jak sam mi osobiście powiedział "ten niedosyt". Szkoda mi było na prawdę Tomka. Jego gry zawsze były widowiskowe i dostarczały bardzo wiele emocji. Po tym pojedynku każdy udał się na zasłużony obiad lub co innego, jak to wolał.

Każdy najedzony, szczęśliwy aż promienieje, a więc co dalej robimy? Oglądamy najważniejsze kilka gier tegorocznych zawodów. Po tym jak Paladyn gładko sobie poradził z Mesem moja nadzieja na długo wyczekiwany wielki finał wróciła. Pomiędzy finałem WB postanowiłem przeprowadzić wywiad z Terrorem, co sądzi na temat WCG, z kim spotka sie w finale. Posłuchajcie sami.

Przemo vs Terror.mp3

Finał WB pomiędzy Terrorem, a sLh zakończył się tak jak wszyscy przewidywali. Faworyt WCG 2007 wygrał i dostał się do ostatecznego starcia. Przyszedł czas na Finał LB. Publiczność szalała, nawet Terror, przyszedł do obsów ze strefy graczy, aby zobaczyć z kim się zmierzy. Paladyn ostatecznie przegrał, a szok, który zagościł na trybunach był nie do opisania. Po tym jak jeden z zawodników PGS PokerStrategy.com przegrał moja nadzieje na wielki finał, tak jak co roku legła w gruzach, zresztą tak samo było w głowach wielu innych widzów. Przyszedł czas na wielki finał World Cyber Games 2007. Terror zaczynał od stanu 1-0. Ja, głupi niestety skreśliłem Piotrka, za co go przepraszam i poszedłem sobie :( do Tedeggo. Wróciłem jednak i po usłyszeniu wyniku 1-1 zająłem miejscu w pierwszym rzędzie, pod samym telebimem. Emocji jakie panowały na obsach nie da się opisać. Strata jakiegokolwiek z herosów owocowała w gromkie, oklaski, gwizdy i teksty typu "zdycha kur*o" xD. Atmosfera na prawdę była świetna, niesamowita, znakomita i inne słowa, którymi można określić ten rzeczownik. Przy stanie 2-2 to co się działo przy telebimie to można byłoby powiedzieć "rodem z mundialu". Podczas ostatniej gry każda akacja była komentowana, nagradzana brawami itd. Nie wszystkim jednak się podobał W3, ponieważ fani SC krzyczeli teksty typu "Warcraft ssie", lecz szybko byli przez nas zgaszani tekstami "idź pol-1", lub coś w tym stylu. Pod koniec gry z pod telebimu udałem się do strefy graczy i właśnie stamtąd śledziłem ostatnie minuty. Po ujrzeniu napisu "Koniec" zobaczyłem łzy. Niestety w oczach Terrora były to łzy smutku, żalu, rozgoryczenia. To już nie był ten gracz z którym rozmawiałem w wywiadzie. Po chwili do Terrora zadzwonił Tato i na pewno powiedział kilka słów otuchy. Ja natomiast usłyszałem z ust Terrora, jak mówi do Taty - "Nienawidzę tej rasy". No cóż w sumie się nie dziwie. W obozie sLh natomiast zapanował szał radości. SLh wstał popłakał się i zbierał gratulację, pierwsze oczywiście odebrał od Terrora, potem od wielu innych w tym ode mnie. Pomimo iż gratulowałem mu osobiście to chciałbym to zrobić jeszcze raz teraz. Gratuluję Piotrkowi zwycięstwa na WCG. Zawodnik, który tak na prawdę był w "cieniu" Paladyna i Terrora pokazał na co go naprawdę stać, co potrafi i, że należy się z nim liczyć.

Po zakończeniu finału przeprowadziłem wywiad z Paladynem na temat WCG, formy sLh i Jego przeciwnika. Rozmowę znajdziecie tutaj.

Przemo vs Paladyn.mp3
Po WCG udaliśmy się do ponowie do Getka. Wszyscy zasnęli od razu po tym jak wtoczyli się na łóżko. Jednak oglądaliśmy jeszcze raz finałową grę i nie mogliśmy wyjść z zachwytu. Obudziliśmy się rano i trzeba było wszystkich odprowadzić w tym mnie na końcu. Po ponad 4 godzinnej podróży wróciłem do domu zmęczony ale szczęśliwy. Stanąłem i powiedziałem to co większość z Was, czyli wróciłem. Niepokój mojej mamy został rozwiany, lecz nie na długo, ponieważ za chwilę ogłosiłem, że znowu jade za dwa tygodnie na Mistrzostwa Polski. Sądzę, że mama już sie pogodziła, że często nie ma mnie w domu, a jak jestem to na komputerze :) No cóż zapraszam wszystkich na Mistrzostwa Polski lub za rok na WCG!!!


IMBA FOTY Z WCG XD


Zamieścił: Przemo, dnia: 18:46:09, Monday 03. September 2007

Komentarze:

Więcej?

Chcesz znaleźć informacje na konkretny temat? Przejrzyj hasła, których najczęściej dotyczą dodane ostatnio nowości! WC3L, TURNIEJ, WCG, NETWARS, LCW, WORLD CYBER GAMES, TERROR, DOTA, GRUBBY, MYM, PALADYN, WYWIAD, REPPACK, WARCRAFT, BLIZZARD, MOON, PORADNIK, POL-TEAM, BIOT, POLSKA, ESL, KONKURS, LIGA, WORLD ELITE, FUZJA, NGL-ONE, ENC, NGL, TOD, TDEL, SPQR, SLH, MOUZ, PGS, TOUR, GFO, WILQ, BRONZE, KODE5, WILDA, PATCH, TEAM FIGHTING, LADDER, REPREZENTACJA, SILVER, HEADSHOT, EXTREME MASTERS, HEYAH, FLY100%, VOODOO, LYN, KUJA, BIOHAZARD-TEAM, BVG, WICKED, ESWC, ALMOST, TH000, ACIS, KWAKI, CYKLOP, SHOW, KLIMO, REPLAYPACK, INCUP, CLAN BASE, HOORAI, SASE, ELIMINACJE, FINAłY, FNATIC, POLTEAM, SHOWMATCH, WCG 2006, IEST, SRS, FINAł, CYBERSPORT, WE.EU, PLD, SKY, PRAE, REMIND, JAGR, CASIN, LAN, REPLAYS.PL, CHALLENGE, ANIMATOR, 2007, BATTLENET, CARMAC, HAPPY, NATIONS, STARCRAFT, PEDAL, KONKURSIWO, W3ARENA

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone,
kopiowanie tylko za zgodą właściciela.
2003/2007 by: CyklOP, Muzami, Julas [ Mapa Strony ]
Replayów w bazie: 19538 Kont użytkowników: 11428

Pomysł, oskryptowanie, administracja: CyklOP [jak kupić zagraniczne akcje] [Jak wypełnić W-8BEN] [Jak tanio wymienić walutę] [deutschtests]
Design: Muzami, art w topie strony nadesłał Z4buZa
Skrypt obsługujacy replaye: Juliusz 'Julas' Gonera [ Replay Parser ]
Wykonano w czasie 0.43533802032471 sekund