warcraft 3 TFT + ROC, warcraft III,

Replaysowa strzałka Polskie Centrum Replayów - top
Replay Tygodnia / Best Replay
Nie ma żadnych replayów spełniających te wymogi.

Wywiad z sLh

Kilka minut po zakończeniu kolejnych eliminacji do tegorocznego WCG, jeden z organizatorów zadał kilka pytań Piotrowi Michalskiemu. Jak wiemy sLh aktualnie jako ostatnia osoba wywalczył sobie slot do Warszawy i już teraz może trenować do wielkiego Polskiego finału World Cyber Games 2006. Natomiast zainteresowanych zapraszam do przeczytania tego krótkiego, lecz bardzo ciekawego wywiadu.

Squishy BearZ: Zostałeś właśnie czwartym finalistą tegorocznej edycji WCG, jakie są Twoje wrażenia?

sLh: Jestem bardzo zadowolony ze swojej postaci podczas dzisiejszych gier - nie musiałem się za bardzo wysilić; wyjątkiem jest pierwsza gra z Casinem.

- Zatrzymajmy się na chwilę na postaci Casina i na finałowym pojedynku z nim. Był to prawdziwy maraton, ale czy nie uważasz, że gdyby Casin nie stosował taktyki wojny pozycyjnej i podchodów, tylko by ruszył na budyki, to mógłby wygrać?

- Casin w pierwszej grze miał kilka momentów znacznej przewagi, ale widocznie nie umiał ich wykorzystać . Wątpie czy ta strategia mogła przynieść mu zwyciestwo, ale pewnych sytuacjach własnie tak robił =] i to dosyć łatwo kontrowałem

- Który pojedynek w tej turze eliminacji był dla Ciebie największym wyzwaniem?

- Jak już wcześniej wspomniałem, pierwsza gra z Casinem. Pozostałe dzisiejsze gry były bardzo luźne i naprawdę przyjemnie mi sie grało.

- Kto jeszcze - według Ciebie, zakwalifikuje się do finałów w Warszawie?

- Tak więc w pierwszej kolejności stawiał bym Rybę =] bardzo się cieszę , że nie musiałem z nim grać w tych elimnacjach :D . Póżniej myśle, że Mes, Casin, a o ostatniego slota będa walczyc ent i arch - tak mi sie wydaje ;]

 - Wielu graczy uznaje za faworyta tegorocznej edycji Terrora, zamierzasz zadać klam temu twierdzeniu w Warszawie?

- Terror jest bardzo dobrym zawodnikiem , który jest jednym z faworytów tej imprezy i ma duże szanse na zwycięstwo. Ale myślę, że tegorocznego WCG nie wygra =] Będzie to inny zawodnik =]

- Kogo typujesz zatem na zwycięzcę?

- Siebie :P

- Zamierzasz przygotować coś specjalnego na finały w Warszawie? Czy raczej stawiasz na porządne wykonanie, niż na oryginalną taktykę?

- Mam w zanadrzu kilka nowych strategii, które muszę jeszcze dopracować odpowiednio, ale z pewnością zobaczycie je na finale WCG w Warszawie.

- Jak przygotowujesz się do startu w ważniejszych klanówkach, turniejach? Rozgrywasz przed występem jakieś gry na rozgrzewkę, startujesz z marszu, czy może jeszcze coś innego? : )

- Różnie - do poważnego rywala podchodzę naprawdę z determinacją. Często przed takim Cw gram w umsa "Micro Wars". Co do turniejów, to przed każdym poświęcam bardzo dużo czasu (około tydzień - dwa ostrego treningu a 1-2 dni przed turniejem odpoczywam)

- Nie pozostaje mi zatem nic innego jak życzyć Ci powodzenia w Warszawie ; ) See u there...

- thx !
Squishy_BearZ

Zamieścił: iZi, dnia: 17:07:12, Wednesday 26. July 2006

Komentarze:

Więcej?

Chcesz znaleźć informacje na konkretny temat? Przejrzyj hasła, których najczęściej dotyczą dodane ostatnio nowości! WC3L, TURNIEJ, WCG, NETWARS, LCW, WORLD CYBER GAMES, TERROR, DOTA, GRUBBY, MYM, PALADYN, WYWIAD, REPPACK, WARCRAFT, BLIZZARD, MOON, PORADNIK, POL-TEAM, BIOT, POLSKA, ESL, KONKURS, LIGA, WORLD ELITE, FUZJA, NGL-ONE, ENC, NGL, TOD, TDEL, SPQR, SLH, MOUZ, PGS, TOUR, GFO, WILQ, BRONZE, KODE5, WILDA, PATCH, TEAM FIGHTING, LADDER, REPREZENTACJA, SILVER, HEADSHOT, EXTREME MASTERS, HEYAH, FLY100%, VOODOO, LYN, KUJA, BIOHAZARD-TEAM, BVG, WICKED, ESWC, ALMOST, TH000, ACIS, KWAKI, CYKLOP, SHOW, KLIMO, REPLAYPACK, INCUP, CLAN BASE, HOORAI, SASE, ELIMINACJE, FINAłY, FNATIC, POLTEAM, SHOWMATCH, WCG 2006, IEST, SRS, FINAł, CYBERSPORT, WE.EU, PLD, SKY, PRAE, REMIND, JAGR, CASIN, LAN, REPLAYS.PL, CHALLENGE, ANIMATOR, 2007, BATTLENET, CARMAC, HAPPY, NATIONS, STARCRAFT, PEDAL, KONKURSIWO, W3ARENA

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone,
kopiowanie tylko za zgodą właściciela.
2003/2007 by: CyklOP, Muzami, Julas [ Mapa Strony ]
Replayów w bazie: 19538 Kont użytkowników: 11428

Pomysł, oskryptowanie, administracja: CyklOP [jak kupić zagraniczne akcje] [Jak wypełnić W-8BEN] [Jak tanio wymienić walutę] [deutschtests]
Design: Muzami, art w topie strony nadesłał Z4buZa
Skrypt obsługujacy replaye: Juliusz 'Julas' Gonera [ Replay Parser ]
Wykonano w czasie 1.7349200248718 sekund