warcraft 3 TFT + ROC, warcraft III,

Replaysowa strzałka Polskie Centrum Replayów - top
Replay Tygodnia / Best Replay
Nie ma żadnych replayów spełniających te wymogi.

Hex odpowiada!

Panie i Panowie, dzisiaj mam przyjemność zaprezentowania ( dziwnego ?) wywiadu z TOP3, ale tuż tuż TOP2 polskich nieumarłych. Kto to taki? Nikt inny jak  Undead Piotr Hex Majblat! Zapraszam!
Witaj Hex! Mimo, że wątpię by ktokolwiek taki był, ale przedstaw się tym, którzy Cię nie znają.

Cześć! Nazywam sie Piotr Majblat, w w3 jestem bardziej znany jako Hex.

Pozwolisz, że zaczniemy od jednej z najbardziej aktualnych spraw. Około godziny temu, grałeś z TeRRoRem 2v2 w Pol-Teamie kontra Białoruś. Dlaczego przegraliście?

Ci co widzieli nasze gry chyba sami mogą odpowiedzieć na to pytanie. W pierwszej grze po dobrym początku mieliśmy przewagę, kiedy to focus hero na dk terrora załatwił sprawę(można powiedzieć, że to był mój błąd, bo miałem butelkę many, której nie zdążyłem użyć, by go uleczyć), w drugiej grze terror niepotrzebnie wdawał się w walkę na początku i stracił dk, myślę, że w drugiej grze wina leżała bardziej po stronie terrora. Szkoda, ale cóż teraz już szukanie winnych nic nie pomoże.

Właśnie, skoro jesteśmy przy sprawie waszego teamu z TeRRoRem. Zagraliście na swoich kontach klanowych na BNecie 6 gier, a 2 już są na replays.pl. Ludzie lubią sie chwalić, że na Was grali. Sprawia Ci to radość lub pewnego rodzaju satysfakcję?

Na pewno większą satysfakcje sprawiłoby mi wygranie ważnego meczu w ENC. Ciężko mi odpowiedzieć na to pytanie :D, jakaś satysfakcja na pewno jest, no ale w solo nikt się nie podnieca, że grał ze mną na ladderze <płacze>.

Czy Pol-Team jest w dobeych rękach? Cyru dobrze spełnia swoje obowiązki? Widziałem, że TeRRoR jest Kapitanem drużyny. Czy to coś zmienia w jego przywilejach?

Myślę, że Cyru jest bardzo dobrym kapitanem(może nie jest to jeszcze widoczne w wynikach pol-teamu ale to raczej z winy samych graczy). Jeśli chodzi o kapitanowanie Terrora to szczerze mówiąc nie wiedziałem o tym wcześniej. [TeRRoR w ESL widnieje jako kapitan jedynie ze względów formalnych - skład danej reprezentacji może liczyć bowiem: 9 graczy, 1 kapitana i 2 menadżerów, którzy nie mogą grać - przyp. red.]

Dobra, dzisiaj do Pol-Teamu na funkcję menadżera dołączył Niemiec. Dlaczego Niemiec będzie zarządzał Pol-Teamem?!

Myślę, że to pytanie raczej do Cyra, a nie do mnie oO. [Jak dowiedziała się redakcja, polskiego pochodzenia menadżer, który dołączył do Team Poland jest odpowiedzialny za organizowanie hostów, kompletowanie replayów, kontakty z administratorami z Niemiec etc.]

Przejdźmy do twojej obecnej drużyny hY!. Kiedy właściwie do niej dołączyłeś? 22 marca czy 1 marca?

Z tego, co pamiętam, to 1 marca.

Jaki panuje tam klimat? Orgowie są raczej mało znani. Dobrze pełnią swoje funkcje? Jesteś zadowolony ze współpracy z zarządem oraz innymi graczami?

Jeśli chodzi o hY to jest to bardziej klan dobrych kumpli niż ludzi rządnych sukcesów i rozgłosu na scenie. Bardzo podoba mi sie atmosfera w klanie - gracze hY są bardziej.. zrównoważeni(?) niż większość graczy polskiej sceny. Traktują w3 bardziej jako hobby niż.. coś więcej i taka sytuacja mi odpowiada.


Piotrze, większość z nas zna Twoje możliwości. Jeśli się przyłożysz to potrafisz walczyc i wygrywać z każdym. Nie myślisz o tym, żeby w W3 osiągnąć coś więcej?

Osiągnąć "coś więcej" to raczej chciałem w początkach swojej przygody z w3. Niestety żeby odnieść sukcesy trzeba duuużo i skutecznie trenować. Mi często brakuje albo czasu, albo ochoty żeby wskoczyć na wyższy poziom gry.

Musisz rywalizować o miejsce w hY! ? Przyznaj, na cw mógłbyś występować częściej.

Nie muszę, po prostu nie ma potrzeby żebym grał ze słabszymi klanami.

Czyli tylko vs 'ELITA'?

Raczej tak, albo po prostu gdy nie ma kogo innego do gry.

Który z wcześniejszych klanów wspominasz najlepiej? e360 jest teraz dosyć znanym klanem, dzięki Knoffowi. Żałujesz, że nie zostałeś tam? W WILD spędziłeś sporo czasu. Jak wspominasz ten okres? Był on dobry dla 'Twojego skilla', czy może nie?

Tak na prawdę w e360 to chyba nawet oficjalnie nigdy nie byłem, także raczej nie mam czego żałować. Mój czas spędzony w wild wspominam dobrze głównie z kilku pierwszych miesięcy - dużo się działo w tamtym czasie, a sam sporo trenowałem i miałem dobre wyniki na cw. Niestety potem studia i wyjazd do USA na wakacje sprawił, że nie grałem kilka miesięcy i było ciężko znów sie odnaleźć. Można powiedzieć, że w tamtym czasie wild miało mocny skład, tylko nieaktywny, co później doprowadziło do rozsypki. Najlepiej ze wszystkich klanów w których bylem wspominam CWG ale to bardzo stare dzieje :)

Żałujesz, że Twoje drogi w W3 poszły w takim, a nie innym kierunku?

Nie, nie żałuję, że nie zostałem pro ( no dooobra, może trochę :D )

Właśnie. Nie tak wcale bardzo dawno miałeś "złoty okres". Wygrywałeś z Insomnią i kilkoma innymi zawodowymi graczami, jak na tamten okres. Nie było to przyjemne uczucie? Nie kusi Cię, aby jednak rzucić wszystko i zająć się profesjonalnym gamingiem?

Taa, często mam ochotę rzucić studia i zostać progamerem, głównie takie myśli mnie nachodzą podczas sesji . Może spróbuję swoich sił jako pro w sc2 , w w3 już raczej nie.

Zazdrościsz TeRRoRowi skilla?

Nie, bo sam mam większego!

Hmmm... Teraz spytam poważnie. Jak Ty siebie widzisz w czołówce polskich nieumarłych?  Gracze tacy jak Zapek i TeRRoR to aktualna czołówka. Masz zamiar z nimi rywalizować? Skromności zachowaj dla siebie.

Myślę, że obecnie plasuję się na 3 miejscu, ale do Zapka nie tak wiele mi brakuje - a  mu na ud mam dosyć dobry i mógłbym z nim wygrać w bo3. Terror natomiast to raczej jeszcze nie ta liga.

Co sądzisz na temat powrotu Łysego? W błyskawicznym tempie powrócił do znakomitej formy. I nie ma map hacka!

Myślę, że to wszystko zasługa imba towerów!

Porozmawiajmy teraz trochę więcej o Tobie. Masz jakiś z góry ustalony czas na trening czy grasz kiedy chcesz?

Gram kiedy chcę - oczywiście jeśli jestem w domu i nie mam ważniejszych zajęć. No może nie do końca kiedy chcę, bo wieczorami mam lagi na bn. Najlepiej trenuje mi się w nocy, ale ciężko to pogodzić z tym, żeby następnego dnia wstać rano na zajęcia :D

Skąd wziął się twój nick Hex (ang. przekleństwo)?

Szczerze mówiąc  wymyśliłem ten nick na długo przed tym, zanim założyłem internet na potrzeby wpisania czegoś innego niż Piotrek jako nick w grach komputerowych - miałem pierwszy komputer i chyba 11 lat. Nie wiedziałem wtedy nawet, że ten pseudonim coś znaczy po angielsku

Niedługo powinniśmy zobaczyć 1.22. Co Ty chciałbyś w tym patchu
ujrzeć?


W patchu 1.22 chciałbym ujrzeć dodatkowe upgrady dla humowych towerów, kolejne dodanie hp żywiołakom wody oraz zmniejszenie kosztu driad etc..

Dlaczego undead?

Kiedy zaczynałem grac w roca na bn (patch 1.05) grałem pierwsze pół roku elfem, lecz zawsze przegrywałem na mass ghoule, więc postanowiłem sam pograć ud i tak już zostało.

Patrząc na Twoje konto ladderowe hY.HeX twój najlepszy mu to vs orc(!!!). Przypadek czy skill?

Raczej zasługa mnóstwa gier treningowych z polskimi orkami - Valerem, Novem a ostatnio Hopem - po prostu grałem ten mu zdecydowanie częściej niż inne i dzięki temu nie jest to już mój najsłabszy mu, jak kiedyś.

Zejdźmy na Imbę. Co jest dla Ciebie imba?

Towery huma(i ich szybkie naprawienie przez chłopków) oraz aow creep elfa

Ale nadrabiasz to skillem?

Powiadają, że na każdą imbe jest sposób , tylko trzeba go dobrze poszukać.

A Ty znalazłeś?

Niestety nie.

Powstała Polska dywizja PGS-u, sądzisz, że Ci gracze ( Paladyn, MeS, Slh, Valer) mogą coś ugrać? Chciałbyś zobaczyć siebie w tej drużynie? Ale szczerze.

Mes i Valer to nie są obecnie topowi gracze, no ale z Paladynem i Slh raczej polskie klany nie powalczą. Gdybym dostał propozycję od pgs-u, na pewno bym ja rozważył, ale wątpię, by taka propozycja padła.

Dlaczego wątpisz? Jesteś top3 polskich undeadów. I sam mówiłeś, że TOP2 jest tuż tuż.

Bo jak widać pgs nie kieruje sie wyłącznie skillem w wyborze graczy : P (pytanie w takim razie, czym się kieruje przy wyborze)

Dobrze. Hex, KODE5. Jakieś cele?

Nie postawiłem sobie określonych celów jeśli chodzi o kode5 - postaram się po prostu zagrać jak najlepiej.

Mamy kwiecień. Za 3 miesiące rozpoczną się eliminacje do WCG. Czy z WCG wiążesz jakieś nadzieje? Jakie miejsce Cię usatysfakcjonuje?

Nie wiem, co będzie za 3 miesiące - czy będę w tym czasie dużo trenował, czy wcale - nie ma sensu wybiegać tak daleko w przyszłość.

Skończmy o Warcrafcie. Chciałbym Cię poznać z tej drugiej strony, prywatnej. Masz jakieś hobby poza w3 i czy masz przyjaciół z real life?

Oprócz grania robię wiele rzeczy, ale żadnej z nich nie nazwałbym swoim hobby. Przyjaciół oczywiście mam tylko w wirtualnym świecie :<

Co studiujesz?

W tym roku robie licencjat z informatyki a potem robie mgr z fizyki (może się to wydawać dziwne połączenie : P)

Czy poza W3 i studiami pracujesz?

Nie.

Dziękuję Ci za poświęcony czas. Możesz teraz kogo tylko chcesz pozdrowić lub cokolwiek innego. Życzę Ci zdobycia tego TOP2 Pol UD. GL!

Życz mi raczej top 1 na kode5  . Pozdrawiam wszystkich, którzy przeczytają ten dziwny wywiad : p

Zamieścił: x_X, dnia: 00:32:13, Wednesday 02. April 2008

Komentarze:

[07:09:27, Wednesday 02. April 2008]
mgr fizyk Piotr 'Hex' Majblat! :D. W sumie mogles wiecej zaczepic o real-life, ale i tak jest dobrze ;p.

[09:06:22, Wednesday 02. April 2008]
hexiu rulez :)

3: x_X
[10:13:50, Wednesday 02. April 2008] , Zgłoś do moderacji

[11:25:40, Wednesday 02. April 2008] , Zgłoś do moderacji

5: rE, newsman
[14:53:22, Wednesday 02. April 2008]
nice :) chyba jedyny 'spokojny' undead w polsce, no freedom jeszcze !

imo wcale pgs nie odstaje, bo paladyn to 1 pkt, slh jest do pokonania choc ciezko a cala reszta ( mes i valer) to raczej nie jest skill paladyna tylko zwykly jak kazdy inny gracz

[15:03:38, Wednesday 02. April 2008] , Zgłoś do moderacji
mgr z fizyki omg

[15:58:30, Wednesday 02. April 2008] , Zgłoś do moderacji

8: x_X
[15:59:19, Wednesday 02. April 2008] , Zgłoś do moderacji

[16:34:15, Wednesday 02. April 2008] , Zgłoś do moderacji

10: GeX
[17:10:22, Wednesday 02. April 2008] , Zgłoś do moderacji
fajny wywiad.Ja nie widze nic dziwnego miedzy Fiz + Inf tT

11: Duda
[17:18:09, Wednesday 02. April 2008] , Zgłoś do moderacji
Fajny wywiad ale mysle ze Zapek > hex :)

12: ziomek
[18:23:28, Wednesday 02. April 2008] , Zgłoś do moderacji
#7
A co to sa przyjaciele?

[20:19:10, Wednesday 02. April 2008] , Zgłoś do moderacji
imo zap > hex i hex top3 T_T

14: x_X
[21:14:01, Wednesday 02. April 2008] , Zgłoś do moderacji

[21:39:58, Wednesday 02. April 2008] , Zgłoś do moderacji
moze levelem , bo hex jest imo duzo lepszy

16: Plec
[23:32:09, Thursday 03. April 2008] , Zgłoś do moderacji
#15 Tag hY imo dodaje mu takiego skilla.

[17:17:45, Friday 04. April 2008]
Tobie nick gwarantuje wpierdol na wcg

18: Plec
[17:54:56, Friday 04. April 2008] , Zgłoś do moderacji
Rlyyyyyyyyyyyyy?!

[20:25:32, Friday 04. April 2008] , Zgłoś do moderacji
pyskuj dalej a zapewniam Cie ze przeprosiny na gg beda potem bardziej upokarzajace

20: x_X
[20:28:45, Friday 04. April 2008] , Zgłoś do moderacji

21: Liroy
[13:50:19, Sunday 06. April 2008] , Zgłoś do moderacji
ja chcialem daverona przeprosic ale nie przyjal moich wyrazow skruchy

Więcej?

Chcesz znaleźć informacje na konkretny temat? Przejrzyj hasła, których najczęściej dotyczą dodane ostatnio nowości! WC3L, TURNIEJ, WCG, NETWARS, LCW, WORLD CYBER GAMES, TERROR, DOTA, GRUBBY, MYM, PALADYN, WYWIAD, REPPACK, WARCRAFT, BLIZZARD, MOON, PORADNIK, POL-TEAM, BIOT, POLSKA, ESL, KONKURS, LIGA, WORLD ELITE, FUZJA, NGL-ONE, ENC, NGL, TOD, TDEL, SPQR, SLH, MOUZ, PGS, TOUR, GFO, WILQ, BRONZE, KODE5, WILDA, PATCH, TEAM FIGHTING, LADDER, REPREZENTACJA, SILVER, HEADSHOT, EXTREME MASTERS, HEYAH, FLY100%, VOODOO, LYN, KUJA, BIOHAZARD-TEAM, BVG, WICKED, ESWC, ALMOST, TH000, ACIS, KWAKI, CYKLOP, SHOW, KLIMO, REPLAYPACK, INCUP, CLAN BASE, HOORAI, SASE, ELIMINACJE, FINAłY, FNATIC, POLTEAM, SHOWMATCH, WCG 2006, IEST, SRS, FINAł, CYBERSPORT, WE.EU, PLD, SKY, PRAE, REMIND, JAGR, CASIN, LAN, REPLAYS.PL, CHALLENGE, ANIMATOR, 2007, BATTLENET, CARMAC, HAPPY, NATIONS, STARCRAFT, PEDAL, KONKURSIWO, W3ARENA

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone,
kopiowanie tylko za zgodą właściciela.
2003/2007 by: CyklOP, Muzami, Julas [ Mapa Strony ]
Replayów w bazie: 19538 Kont użytkowników: 11428

Pomysł, oskryptowanie, administracja: CyklOP [jak kupić zagraniczne akcje] [Jak wypełnić W-8BEN] [Jak tanio wymienić walutę] [deutschtests]
Design: Muzami, art w topie strony nadesłał Z4buZa
Skrypt obsługujacy replaye: Juliusz 'Julas' Gonera [ Replay Parser ]
Wykonano w czasie 0.43104004859924 sekund