warcraft 3 TFT + ROC, warcraft III,

Replaysowa strzałka Polskie Centrum Replayów - top
Replay Tygodnia / Best Replay
Nie ma żadnych replayów spełniających te wymogi.

JoeBlack - kilka słów o scenie

Kiedy ja rozpoczynałem przygodę z Warcraftem mój dzisiejszy "gość" był managerem klanu Team-Pentagram. Ta osoba jako organizator Polskich klanów osiągnął wszystko, był juz kapitanem Pol-Team, "dowodził" największymi Polskimi legendami, bardzo często pomagał w organizacji lanów Ale przez ostanie kilka dni wokół jego osoby pojawiło sie wiele pytań, oczywiście chodzi tutaj o Jakuba "JoeBlack" Palucha. Jako ze chcemy aby Polska scena była zorientowana co aktualnie "w trawie piszczy" zadałem Joe kilka pytań, mam nadzieje ze dzięki nim dowiecie sie jeszcze więcej o Polskiej scenie. Serdecznie zapraszam do czytania.


Krótkie info:


Imię i nazwisko: Jakub Paluch
Data ur.: 10.06.1986
Wiek: 20
Miasto: Legnica
Zainteresowania: Gitara, RPG, Filmy, Muzyka

Nick: JoeBlack
Rasa: Human
Klan: Knights of Round, Team Pentagram, Valkiria Network, Everlasting Players

Ulubiona mapa: Lost Temple
Ulubiona jednostka: Spell Breaker
Ulubiony bohater: Death Knight
Ulubiona strona: www.w3.netwars.pl, www.joemoster.org, www.sk-gaming.com i www.reddragon.pl i kilka innych


Pytania:

Izi: Witam, na początku się przedstaw.

JoeBlack: Witam po raz kolejny czytelników Replays.pl. Nazywam się Jakub "JoeBlack" Paluch. Resztą nie ma co się chwalić. Już drugi raz mam przyjemność rozmawiać z redaktorami RP.PL. Śmieszne jest to o tyle, że pierwsza rozmowa była przed dojściem do vNet. Możecie sprawdzić ile z tego wyszło. No cóż, nie wszystko nam się w życiu układa tak jakbyśmy tego sobie życzyli. Zasług moich tyle co nic, ale staram się jak mogę.

Izi: Przez ostaną czas byłeś kapitanem drużyny Valkira Networks (vNet), dlaczego juz nie jesteś? Co tak naprawdę spowodowało nagle odejście wszystkich graczy z team vNet?

JoeBlack: Brak sponsorów. To swojego rodzaju manifestacja dla wszystkich którzy zrobili z nas idiotów. Wystawili reputacje szanowanych ludzi oraz dobre samopoczucie graczy do wiatru. Generalnie w dalszym ciągu bierzemy udział w ligach. Wczoraj wygraliśmy mecz w NCL. W przeciągu kilku dni zagramy w WPL. Aczkolwiek Sponsorzy nie wywiązali się na tyle satysfakcjonująco dla nas, ze swoich obietnic, ze musieliśmy postawić swego rodzaju ultimatum. Gracze i ja nie mamy zamiaru grać pod nazwą vNet. Dlatego w przygotowaniu jest stare w nowej odsłonie. Z naciskiem na "nowe".

Izi: Czy współpraca z graczami z vNet dawała Ci satysfakcje? Chodzi mi dokładnie o to czy będziesz chciał jeszcze kiedyś współpracować z tymi ludźmi?

JoeBlack: Z graczami? Oczywiście że tak! Tak to daje duża satysfakcje. Większość graczy to przecież pozostałości po Pentagramie z jego końcowego okresu działalności. Współpracuje z Ryba, Mesem, Lysym, SLH, Casinem już bardzo długo czy to Team Pentagram, dawniej POL team czy liczna masa turniejów. Znamy się bardzo dobrze z każdej strony. Wiem że można na nich polegac. Jednak jak to bywa, w każdej przyjaźni są lepsze i gorsze chwile. Ja pamiętam tylko te dobre mam, nadzieje ze gracze również. Co do nowych graczy, z którymi współpracowałem pierwszy raz też nie mam zastrzeżeń. Na pewno Dark to zawodnik, który jest marzeniem każdego managera. Bardzo silne zaangażowanie z jego strony i chęci do robienia wszystko. Freedom i dzidzi również robili co mieli robić. Sądzę, że ta strona zespołu zrobiła swoje i pokazało to nie przegrywając ani jednego meczu do czasu porażki z xE. Moi przyjaciele po fachu również starali się robić co w ich mocy. Na pewno pochwały należą się Rasulowi, który wykonał masę dobrej roboty, oraz Dziqowi za prężne rozwinięcie zespołu. Zabrakło tylko jednego tej drużynie: Wywiązania się Sponsorów wobec ich własnych obietnic. Obiecywali dużo skończyło się dużo gorzej. Nie wiem co miało na to wpływ, my zrobiliśmy to co należało zrobić. Kontakt ze sponsorem nagle się skończył.. Z graczami nie przerwałem współpracy mimo problemów. Ryba jak mi wiadomo kończy karierę, więc już chyba nie będę miał okazji. Wielka szkoda bo to jeden z moich ulubionych zawodników . Ach te mecze na Lost Temple... Po prostu uwielbiam grę Ryby na tej mapie.

Izi: Prawie cala scena sadzi, że po tym jak Dziq nie zjawił się na Battle Necie i różni ludzie zajęli Wam tag wszystko się rozsypało, jak to było na prawdę?

JoeBlack: Tak jak można przeczytaj wyżej to naprawdę nie chodzi o Tag. To nie on czynił z nas zespół. Dziq był na wyjeździe, nie dopilnował tego. Zdarza się. Akurat był to czas w którym mieliśmy zmieniać nazwę wiec nie przejęliśmy się tym zbytnio. Po prostu ta nazwa już nic dla nas nie znaczyła, koniec kropka. Sądzę, że do ludzi którzy go sobie wzięli pasuje lepiej niż do nas

Izi: Co sadzisz o Valkira Networks (vNet) czy był to klan który mógł wygrać cos wielkiego? czy zebranie prawie Wszystkich najlepszych graczy do 1 klanu ma sens?

JoeBlack: W vNet nie miałem w roli stawiania nam celów. Dostawałem wytyczne i poporstu je realizowałem. Były one ambitne, jednak dużo zabrakło do ich realizacji. Dla mnie to kolejna lekcja, doświadczenie. Nie wszystko można mieć od razu, nauczyłem się troszkę cierpliwości i nabrałem dystansu do tych tzw. Obietnic. W przeciągu dwóch lat wiele się nauczyłem. Przebyłem sporą drogę od KoR przez Pentagram aż po dzień dzisiejszy. Widziałem rzeczy niedostępne dla zwykłych śmiertelników, hahhaa ( śmiech ). Zbieranie drużyny marzeń ma sens jeśli ma się cele i te cele łączą wszystkich. Był okres kiedy w vNet wszystko układało się świetnie i wszystko wskazywało na to, że uda się zrobić coś naprawdę wielkiego. Jednak im lepsi zawodnicy w zespole, tym zespół nadzorujący ich prace musi być bardziej profesjonalny i bardziej przewidywalny. Myślę że to właśnie tego min. Zabrakło. Wychodzimy z tamta bogatsi o kolejne doświadczenia. Dla każdego z nas to była ciężka lekcja. Moim marzeniem zawsze będzie po raz drugi zagrać w wc3l i inny graczy którzy chociaż raz tam zagrali również.

Izi: Aktualnie było trochę "zamieszek" jeżeli chodzi o Twój "nowy" clan bo jak wiemy dałeś nazwę "Arcy", która jest prawdziwa legenda na Polskiej scenie, chcesz cos o tym powiedzieć?

JoeBlack: No był to wstępny projekt, który kontynuujemy do dzisiaj razem z Darkym i z Pimpem. Potrzebna była nowa nazwa, ktoś podrzucił "Arcy". Kompletnie zapomniałem, że to już gdzieś mi się obiło o uszy (śmiech) i w ferworze walki "stworzyliśmy" klan o takiej nazwie. Tutaj raz jeszcze chciałem oficjalne przeprosić byłych członków Arcy. Zrobiłem to kompletnie nieświadomie tego co czynie. Myślę że reszta komentarzy jest zbędnych. Za swoje winy zostałam sowicie wychłostany hhhaha ( śmiech ).

Izi: Za pewne nie będziesz chciał dużo powiedzieć o swoim nowym klanie ale jakieś założenia plany na przyszłość?, może zwerbowanie ciekawszych graczy?

JoeBlack: No to nie jest "mój" nowy klan... tym razem to bardziej inicjatywa samych graczy. Mes dostał jakieś gorączki i tak się potoczyło jak mam nadzieję niedługo będziecie mogli zobaczyć. Myślę ze to tez wielki powrót największego managera w Rzeczypospolitej - Darkiego. Od niego nauczyłem się większości rzeczy które teraz wiem. Po sporym okresie czasu znowu wspólnie poprowadzimy zespół do walki na arenach europejskich. Ogólnie współpraca z Darkym i Pimpem to powrót do pewnego rodzaju korzeni. Więcej zdradzić nie mogę, tymczasowo oczywiście.

Izi: Pewnie czytałeś na forum w3.netwars.pl o tym jak ludzie mieli zarzuty ze aktualny kapitan reprezentacji Polski Darky nie wywiązuje sie ze swoich "obowiązków", co o tym sadzisz?

JoeBlack: Myślę że zarzuty kompletnie nie trafione. Przypominajcie sobie dokonania Darkiego, a wszystko stanie się wam jasne. Nie będę się tutaj rozwodził bo naprawdę nie ma nad czym. Namawiałem Darskiego żeby objął tą funkcje bardzo długo. Cieszę się że się zgodził i podjął się tego jakże trudnego i odpowiedzialnego zadania. Zresztą my Polacy mamy taki dziwny nawyk: Kiedy coś idzie świetnie - całujemy po nogach, kiedy ktoś lekko się potknie - obrzucamy go błotem. Bardzo niesprawiedliwe są moim zdaniem te opinię. Jestem pewien sukcesu naszej reprezentacji mimo tej ciemnej, przelotnej chmury. Zresztą tak naprawdę nie wiem o co tak wszyscy krzyczą. Wyszliśmy z grupy, a przegraliśmy tylko z bardzo silnymi Niemcami. Ja osobiście nie widziałem czego się spodziewać po reprezentacji Włoch i zaskoczyłem się ich grą. To się jednak zdarza wszędzie i zawsze.

Izi: Czy jeżeli w najbliższym czasie odbyły by sie wybory na kapitana reprezentacji Polski, to czy wziął byś udział?

JoeBlack: Nie ponieważ mam za dużo spraw w obecnej chwili na głowie. Zresztą przy takiej konkurencji jak Anim czy Darky, nie byłoby poporstu ludzi którzy by na mnie głosowali. Wiec po co się wstydu najadać hhahah (śmiech )

Izi: Dzięki za odpowiedzenie na kilka ciekawych pytań, mam nadzieje ze wyjaśni to wiele pytań który przez ostatni czas pojawiły sie wokół Twojej osoby. Jeżeli chcesz kogoś pozdrowić to właśnie teraz jest możliwość.

JoeBlack: No ja również dziękuję. W tym miejscu często każdy pragnie zobaczyć dla siebie pozdrowienia. Zamiast tego dostaje garść dziwnie brzmiących ksywek i imion. W takim razie nich dzisiaj każdy czuje się pozdrowiony odemnie ciepło i serdecznie. Starym wygom "warcraftowym" jak i tym młodszym graczom. Zwłaszcza młodszym: Nie poddawajcie się w dążeniu do własnych wytyczonych celów. Róbcie nawet to co w oczach innych wydaje się nie możliwe. Bo chyba to nas wszystkich tak fascynuje w tej grze.

Zamieścił: iZi, dnia: 00:13:39, Tuesday 21. March 2006

Komentarze:

Więcej?

Chcesz znaleźć informacje na konkretny temat? Przejrzyj hasła, których najczęściej dotyczą dodane ostatnio nowości! WC3L, TURNIEJ, WCG, NETWARS, LCW, WORLD CYBER GAMES, TERROR, DOTA, GRUBBY, MYM, PALADYN, WYWIAD, REPPACK, WARCRAFT, BLIZZARD, MOON, PORADNIK, POL-TEAM, BIOT, POLSKA, ESL, KONKURS, LIGA, WORLD ELITE, FUZJA, NGL-ONE, ENC, NGL, TOD, TDEL, SPQR, SLH, MOUZ, PGS, TOUR, GFO, WILQ, BRONZE, KODE5, WILDA, PATCH, TEAM FIGHTING, LADDER, REPREZENTACJA, SILVER, HEADSHOT, EXTREME MASTERS, HEYAH, FLY100%, VOODOO, LYN, KUJA, BIOHAZARD-TEAM, BVG, WICKED, ESWC, ALMOST, TH000, ACIS, KWAKI, CYKLOP, SHOW, KLIMO, REPLAYPACK, INCUP, CLAN BASE, HOORAI, SASE, ELIMINACJE, FINAłY, FNATIC, POLTEAM, SHOWMATCH, WCG 2006, IEST, SRS, FINAł, CYBERSPORT, WE.EU, PLD, SKY, PRAE, REMIND, JAGR, CASIN, LAN, REPLAYS.PL, CHALLENGE, ANIMATOR, 2007, BATTLENET, CARMAC, HAPPY, NATIONS, STARCRAFT, PEDAL, KONKURSIWO, W3ARENA

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone,
kopiowanie tylko za zgodą właściciela.
2003/2007 by: CyklOP, Muzami, Julas [ Mapa Strony ]
Replayów w bazie: 19538 Kont użytkowników: 11428

Pomysł, oskryptowanie, administracja: CyklOP [jak kupić zagraniczne akcje] [Jak wypełnić W-8BEN] [Jak tanio wymienić walutę] [deutschtests]
Design: Muzami, art w topie strony nadesłał Z4buZa
Skrypt obsługujacy replaye: Juliusz 'Julas' Gonera [ Replay Parser ]
Wykonano w czasie 0.4556450843811 sekund