warcraft 3 TFT + ROC, warcraft III,

Replaysowa strzałka Polskie Centrum Replayów - top
Replay Tygodnia / Best Replay
Nie ma żadnych replayów spełniających te wymogi.

QcK/QcK+ - “Szmacianka miniaturka”

W czasach kiedy e-sport rozwija się dosyć prężnie (może nie jest to jeszcze dostatecznie widoczne w naszym kraju ale wszystko idzie w dobrym kierunku) jesteśmy w stanie zaobserwować wzrost zapotrzebowania na akcesoria komputerowe. Teraz liczy się wszystko. W momencie kiedy posiadamy wysokiej jakości podzespoły takie jak procesor, ram czy kartę graficzną powinniśmy pomyśleć o myszy a co za tym idzie i o podkładce pod „gryzonia”.

Jednym z profesjonalnych padów jest właśnie QcK, który zaraz dla Was opisze =). Pad dostępny jest w 2 wersjach QcK oraz QcK+ różnią się one jedynie wielkością. Oto dane techniczne, które można przeczytać na opakowaniu bądź stronie producenta:

QcKQcK+
285x320x2 mmRozmiar XXL – 450x400x2 mm
Wykonana z bardzo trwałego i miękkiego materiałuWykonana z bardzo trwałego i miękkiego materiału
Idealna dla ustawień „low sensitivity” (niska czułość)
Idealna dla ustawień „low sensitivity” (niska czułość)
Idealnie współpracuje ze wszystkimi rodzajami myszek
Idealnie współpracuje ze wszystkimi rodzajami myszek
Specjalnie zaprojektowany, antypoślizgowy kauczukowy spód Specjalnie zaprojektowany, antypoślizgowy kauczukowy spód
Gwarancja: 12 miesięcy Gwarancja: 12 miesięcy

Czyli zaczynamy od rozmiaru pada? Jako iż mój tato uwielbia gry komputerowe było mi dane czytać ostatnio jedno z popularniejszych czasopism komputerowych w Polsce. Znajdowała tam się recenzja kilku podkładek pod mysz między innymi QcK+ jedyny minus w teście to „bardzo duża powierzchnia” autor zapewne nie ma pojęcia o tym, że istnieje wersja podstawowa (mniejsza) wnioskuje to po braku, jakiegokolwiek info na ten temat. Powierzchnia jest znakomita dla graczy lubiących niską czułość myszy, co prawda potrzebują tutaj myszy kulkowej bądź optycznej takiej jak razer (mysz optyczna powinna posiadać jak najmniejszą akceleracje wsteczną w innym wypadku kursor/celownik będzie uciekał w różnych kierunkach). Jeżeli nie masz miejsca na biurku bądź grasz na wyższym sensitivity masz możliwość wyboru mniejszej wersji pada.

„Wykonana z bardzo trwałego i miękkiego materiału” – od około 3 tygodni nie stwierdziłem żadnego prucia się czy odklejania materiału, logo też nigdzie nie znikneło. Podkładka jest bardzo wrażliwa na zabrudzenia o ile kurz czy sierść zwierzęcia łatwo otrzepać to nie radziłbym wylewać nic na pada :P może skończyć się to nie najlepiej. Zaletą tego materiału jest możliwość zrolowania pada, przydaje się w momencie potrzeby przetransportowania QcK na turniej czy do kolegi. Tak jak to napisano na pudełku pad współpracuje ze wszystkimi rodzajami myszek, chociaż jak już wspominałem przy tańszych myszkach optycznych z dużą akceleracją wsteczną kursor może zabłądzić… Mi osobiście dane było testować QcK+ na takich myszkach:

Razer Diamondblack – Mój nowy nabytek. To właśnie na taj myszy testowałem najdłużej pada. Mysz ta w połączeniu z podkładką zapewniła mi wszystko, czego potrzebowałem. Nie zdarzyło mi się, aby kursor podczas pracy w Photoshop-ie zboczył z kursu chociażby o 1 piksel. Podczas gry w Counter-Strike’a i Warcrafta także nie stwierdziłem żadnych rzeczy uprzykrzających rozgrywki.

Logitech X510 – Tak jak wyżej żadnych problemów podczas pracy.
Logitech-OEM-ps/2 – Klasyczna mysz z kulką, na której pracowało się równie przyjemnie, oczywiście tarcie było znacznie większe(kulka).

Kauczukowy anty poślizgowy spód sprawuje się znakomicie, prędzej przesuniesz szybkim ruchem biurko niż podkładkę pod warunkiem, że pad zostanie położony na płaskiej powierzchni, bez jakichkolwiek nierówności.

Podsumowując: Podział padów na plastikowe/aluminiowe/szklane/szmaciane jest sztuczny... Dla mnie istnieją jedynie dobre i złe podkładki. Ja używam tych dobrych, dobrych dla mnie. Niewątpliwie taką właśnie podkładką jest Steelpad QcK+, która jest: Tania, ogromna i wykonana z dobrej jakości tkaniny. Jedynym minusem jest brak jakichkolwiek bonusów.

Steelpad QcK/QcK+
Producent
Steelpad www.steelpad.com
Polski Dystrybutor Multimedia Vision
Dostarczył www.progamer.pl
Cena detaliczna 45/65 złotych
Dane Techniczne
Długość 285/400 milimetrów
Szerokość 320/450 milimetrów
Grubość 2 milimetry
Materiał Tkanina + kauczukowy spód antypoślizgowy
Plusy

+ grubość
+ rozmiar
+ doskonała tkanina
+ 12 miesięcy gwarancji
+ cena
Minusy

- brak jakichkolwiek bonusów
Ocena

8,5 /10

Zamieścił: Cares[UF], dnia: 01:00:16, Thursday 24. February 2005

Komentarze:

[01:09:59, Wednesday 12. November 2008] , Zgłoś do moderacji

Więcej?

Chcesz znaleźć informacje na konkretny temat? Przejrzyj hasła, których najczęściej dotyczą dodane ostatnio nowości! WC3L, TURNIEJ, WCG, NETWARS, LCW, WORLD CYBER GAMES, TERROR, DOTA, GRUBBY, MYM, PALADYN, WYWIAD, REPPACK, WARCRAFT, BLIZZARD, MOON, PORADNIK, POL-TEAM, BIOT, POLSKA, ESL, KONKURS, LIGA, WORLD ELITE, FUZJA, NGL-ONE, ENC, NGL, TOD, TDEL, SPQR, SLH, MOUZ, PGS, TOUR, GFO, WILQ, BRONZE, KODE5, WILDA, PATCH, TEAM FIGHTING, LADDER, REPREZENTACJA, SILVER, HEADSHOT, EXTREME MASTERS, HEYAH, FLY100%, VOODOO, LYN, KUJA, BIOHAZARD-TEAM, BVG, WICKED, ESWC, ALMOST, TH000, ACIS, KWAKI, CYKLOP, SHOW, KLIMO, REPLAYPACK, INCUP, CLAN BASE, HOORAI, SASE, ELIMINACJE, FINAłY, FNATIC, POLTEAM, SHOWMATCH, WCG 2006, IEST, SRS, FINAł, CYBERSPORT, WE.EU, PLD, SKY, PRAE, REMIND, JAGR, CASIN, LAN, REPLAYS.PL, CHALLENGE, ANIMATOR, 2007, BATTLENET, CARMAC, HAPPY, NATIONS, STARCRAFT, PEDAL, KONKURSIWO, W3ARENA

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone,
kopiowanie tylko za zgodą właściciela.
2003/2007 by: CyklOP, Muzami, Julas [ Mapa Strony ]
Replayów w bazie: 19538 Kont użytkowników: 11428

Pomysł, oskryptowanie, administracja: CyklOP [jak kupić zagraniczne akcje] [Jak wypełnić W-8BEN] [Jak tanio wymienić walutę] [deutschtests]
Design: Muzami, art w topie strony nadesłał Z4buZa
Skrypt obsługujacy replaye: Juliusz 'Julas' Gonera [ Replay Parser ]
Wykonano w czasie 0.4427649974823 sekund