warcraft 3 TFT + ROC, warcraft III,

Replaysowa strzałka Polskie Centrum Replayów - top
Replay Tygodnia / Best Replay
Nie ma żadnych replayów spełniających te wymogi.

Poznanie kadry #3 - wywiad z Pytonem.

Po dłuższej przerwie nadszedł czas na powrót do pisania. Dnia dzisiejszego ( 1 maja 2008r.) mam przyjemność zaprezentowania Wam trzeciej części projektu Poznanie Kadry. Tym razem na moje pytania odpowiedział Pyton. Wywiad jest krótki, ale polecam go dla każdego użytkownika zainteresowanego naszym serwisem. Zapraszam!( Pyton)

Witaj Pyton. Na początek mógłbyś przedstawić się naszym użytkownikom?

Nazywam się Darek, obecnie jestem adminem do spraw użytkowników. Zajmuję się faq oraz kontrolowaniem upomnień nadanych przez innych adminów. 

Mógłbyś Nam wytłumaczyć, co znaczy, że zajmujesz się FAQ?

Stare faq nie było aktualizowane już około 2 lata. Nowe przygotowałem na podstawie starego (około 7 punktów) i dodałem 16 nowych. Oparłem się na swojej znajomości gry, oraz przejrzałem najczęściej powtarzające się tematy z forum. Aktualne faq jest także w postaci artykułu (dzięki Cyklopowi), więc można dodawać swoje propozycje lub komentarze.

Jeszcze jedna prośba, co do FAQ, Mógłbyś wytłumaczyć naszym użytkownikom, co to w ogóle jest?

FAQ jak sama nazwa wskazuje zawiera często zadawane pytania (frequently asked questions) i czego nazwa nie wskazuje - odpowiedzi. W FAQ znajdują się odpowiedzi na pytania dotyczące strony, adminów, ale także samej gry - programów dodatkowych, problemów z łączem, hostowaniem oraz ze sprzętem i oprogramowaniem. 

Twoją rolą jest także kontrolowanie upomnień naszych użytkowników. Nadążasz za tym? Użytkowników nie ukrywajmy mamy wielu.

Użytkowników jest całkiem dużo, ale dziennie upomnień jest kilka, albo nawet wcale. Jest specjalna lista przygotowana przez Cyklopa i mogę tam przeglądać tylko najnowsze upomnienia, lub nadane przez pojedynczego admina. Przypadków usunięcia jest jak na razie około 1/tydzień.

Dostajesz czasem skargi, jesteś obrażany, albo nawet pogróżki w różnych formach?

To się skupia jak na razie na moderatorach forum. Z tego co wiem różne postacie nękały adminów NoD, Rysiek i Vex. Oprócz tego Poland[PL] nękał Colosa, aż ten zdecydował zdjąć mu bana. Ja sam nie daję upomnień, chociaż mam takie uprawnienia.

Chcesz powiedzieć, że Colos wymiękł, przegrał, nie dał rady? Czemu nie korzystasz z takiego przywileju? Ja gdybym mógł to robić, to na forum zostałoby ok 10% użytkowników.

Colos poruszył temat Polanda na forum adminów, i tam zostało zdecydowane, że zostanie odblokowane jego konto i nie będzie na razie dostawał 100% za multi. Jest to głównie spowodowane tym, że Poland ma neostradę, więc ban i tak nie jest efektywny. Powoli zbiera nowe %, może do tego czasu zostanie wymyślony jakiś lepszy sposób na takich użytkowników, albo czas zrobi swoje i Poland dorośnie :D

Nie korzystam z tej możliwości, bo wtedy traci sens sama funkcja. Jak dla mnie najwyżej kilka osób zasługuje na ban, ale ogólnie nie jestem za takim systemem. Ma wejść nowy, oparty na czasowych banach i okresie próbnym z ograniczeniem liczby postów - i to chyba jest najlepsze rozwiązanie. Prawdopodobnie wtedy jeden z adminów będzie aktywował konta, ograniczając fejki. 

Od rekrutacji adminów minęło już sporo czasu. Sądzisz, że każdy znalazł już swoje 'powołanie' i pełni właściwą dla niego funkcję? 

Replays.pl to nie zakon, powołanie się nie liczy  Do tej pory kojarzę tylko jednego admina, który się wycofał z braku czasu. Reszta zajmuje się swoimi funkcjami całkiem dobrze. 

Rozbudowa strony. Całkowita, można rzecz budowa od nowa. Cyklop dał nam pierwsze próbki. Co o nich sądzisz? Ułatwią one życie na replays.pl?

Zmiany jak do tej pory raczej ułatwią pracę adminów, a nie bezpośrednio użytkowników. Z tego co pamiętam, to tylko opcja obserwowanych wątków będzie widoczna "na zewnątrz".
Oprócz tego ma być nowy layout, liczę na brązowy, lub chociaż możliwość wyboru. 

Z tego co się orientuję wygrał biały. Zamierzasz wykorzystać wpływy i zmienić zwycięzcę?

Tak, zagrożę zabanowaniem wszystkich użytkowników. I usunięciem FAQ. Takie są moje wpływy. :D  

Lubisz swoją pracę na replays.pl? 

Replays.pl to nie jest dla mnie praca, wchodzę na tą stronkę tylko po to, żeby się wyluzować. Dobre miejsce, żeby sobie poprawić humor, poczytać o balansie, siłce, sztukach walki, pomęczyć ludzi w bezsensownych dyskusjach o religii i rządowych spiskach.

Czyli jest to dla Ciebie bardziej zapychaczem wolnego czasu, niż obowiązkiem?

Pytanie zrozumiałem, odpowiadam: tak. 

Uważasz, że nowi admini oraz pozostałości tych starych stworzyli nowy, dobry zespół?

Na jakiś czas jest to dobry zespół. Jak już się zmieni ekipa, to będzie można porównać z poprzednimi, na razie można tylko teoretyzować.

Jaka jest twoja teoria?

W teorii jest możliwość, że będzie to najlepszy zespół, najbardziej aktywnych adminów do tej pory.

Dziękuje, że znalazłeś chwilę czasu. Mam nadzieję, że pomożesz nam tworzyć ten najbardziej aktywny zespół replays.pl. Życzę Ci powodzenia w życiu prywatnym jak i publicznym. Możesz teraz kogo tylko chcesz pozdrowić lub napisac cokolwiek innego.

Pozdrawiam Jackie Chana.

Zamieścił: x_X, dnia: 00:02:32, Thursday 01. May 2008

Komentarze:

1: DoDo
[00:26:51, Thursday 01. May 2008] , Zgłoś do moderacji
krotki, ale fajny :)

2: Hala
[00:47:21, Thursday 01. May 2008] , Zgłoś do moderacji

[01:33:37, Thursday 01. May 2008] , Zgłoś do moderacji
ladnie ^^

[08:14:10, Thursday 01. May 2008] , Zgłoś do moderacji
Nice wywiad.

[17:21:49, Thursday 01. May 2008] , Zgłoś do moderacji
Krotki ale tresciwy :)

6: Colos, Kadrowy
[17:48:54, Thursday 01. May 2008] , Zgłoś do moderacji

[10:34:27, Saturday 03. May 2008] , Zgłoś do moderacji

8: Duda
[16:17:39, Saturday 03. May 2008] , Zgłoś do moderacji
On zawsze taki jest opanowany, stonowany
gj fajny wywiad :)

[17:57:37, Saturday 03. May 2008] , Zgłoś do moderacji
wywiad taki sobie ale pyton jak najbardziej ok jako admin :D

10: fox
[13:06:08, Monday 05. May 2008] , Zgłoś do moderacji
pyton fajny nick ciekawe czemu taki :D

11: Stasio
[14:32:34, Monday 05. May 2008] , Zgłoś do moderacji

12: x_X
[01:30:13, Tuesday 06. May 2008] , Zgłoś do moderacji

[18:25:54, Tuesday 06. May 2008] , Zgłoś do moderacji

14: Elkh
[09:44:49, Monday 09. June 2008] , Zgłoś do moderacji

Więcej?

Chcesz znaleźć informacje na konkretny temat? Przejrzyj hasła, których najczęściej dotyczą dodane ostatnio nowości! WC3L, TURNIEJ, WCG, NETWARS, LCW, WORLD CYBER GAMES, TERROR, DOTA, GRUBBY, MYM, PALADYN, WYWIAD, REPPACK, WARCRAFT, BLIZZARD, MOON, PORADNIK, POL-TEAM, BIOT, POLSKA, ESL, KONKURS, LIGA, WORLD ELITE, FUZJA, NGL-ONE, ENC, NGL, TOD, TDEL, SPQR, SLH, MOUZ, PGS, TOUR, GFO, WILQ, BRONZE, KODE5, WILDA, PATCH, TEAM FIGHTING, LADDER, REPREZENTACJA, SILVER, HEADSHOT, EXTREME MASTERS, HEYAH, FLY100%, VOODOO, LYN, KUJA, BIOHAZARD-TEAM, BVG, WICKED, ESWC, ALMOST, TH000, ACIS, KWAKI, CYKLOP, SHOW, KLIMO, REPLAYPACK, INCUP, CLAN BASE, HOORAI, SASE, ELIMINACJE, FINAłY, FNATIC, POLTEAM, SHOWMATCH, WCG 2006, IEST, SRS, FINAł, CYBERSPORT, WE.EU, PLD, SKY, PRAE, REMIND, JAGR, CASIN, LAN, REPLAYS.PL, CHALLENGE, ANIMATOR, 2007, BATTLENET, CARMAC, HAPPY, NATIONS, STARCRAFT, PEDAL, KONKURSIWO, W3ARENA

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone,
kopiowanie tylko za zgodą właściciela.
2003/2007 by: CyklOP, Muzami, Julas [ Mapa Strony ]
Replayów w bazie: 19538 Kont użytkowników: 11428

Pomysł, oskryptowanie, administracja: CyklOP [jak kupić zagraniczne akcje] [Jak wypełnić W-8BEN] [Jak tanio wymienić walutę] [deutschtests]
Design: Muzami, art w topie strony nadesłał Z4buZa
Skrypt obsługujacy replaye: Juliusz 'Julas' Gonera [ Replay Parser ]
Wykonano w czasie 0.40222191810608 sekund