warcraft 3 TFT + ROC, warcraft III,

Replaysowa strzałka Polskie Centrum Replayów - top
Replay Tygodnia / Best Replay
Nie ma żadnych replayów spełniających te wymogi.

Wywiad z SPQR.Ankhesem!Witaj Ankhes! Mógłbyś się przedstawić naszym użytkownikom?


Nazywam się Łukasz Jaworski, mam 19 lat i mieszkam w Warszawie. Obecnie studiuję informatykę na Wojskowej Akademii Technicznej.

W lidze LCW SPQR ma zdumiewające wyniki. Większość spotkań wygrywacie 5:0. Co sądzisz na temat tak dobrych wyników, czym one są spowodawane? SPQR nie jest 'za dobre' na takie ligi jak LCW?

W LCW poza porażką z MbP mamy naprawdę dobre wyniki co myślę że spowodowane jest w głównej mierze nienajgorszymi LU wystawianymi przez naszych organizatorów, a także tym że kazdy z nas stara się nie zawieść Team Management SPQR który pokłada w nas duże nadzieje. Mimo wszystko mieliśmy chyba ta łatwiejszą grupę w LCW i teraz przyjdzie nam się zmierzyć z klanami takimi jak WILD czy BVG.

Właśnie, jedyny mecz przegraliście na MBP wynikiem 1:4, z czego ten 1 punkt jest twój. Mały zakręt na prostej dordze czy może nie doceniliście przeciwnika?

To było chyba nasze pierwsze cw w nowym składzie pod banderą SPQR, więc było sporo zamieszania związanego ze składem no i musielismy oswoić sie z nową sytuacją xd Tego dnia po prostu byliśmy słabsi i nie ułożył nam się LU taki jak był planowany. Czasem po prostu trzeba przegrać z czego na szczęście ja jako MegAnkhes jestem zwolniony i stąd ten honorowy punkt ;<

Na CW jesteś pewnym punktem dla SPQR. W LCW nie przegrałeś ani jednego swojego meczu. W SSL rozgromiłeś 4:0 extm, w meczu vs hY!(2:4) przegrałeś z Hope'm, a vs Wild (3:4) miałeś 1:1 z Mesem. Jesteś zadowolony ze swoich wyników?

Moje wyniki w polskich ligach są dla mnie satysfakcjonujące, wprawdzie zawsze mogłoby być lepiej :< w SSL vs hY mi nie poszło ale tego dnia Hope grał po prostu lepiej. Jednak najbardziej zadowolony jestem ze swoich wyników w ligach zagranicznych - WHL i WCIP, gdzie póki co idzie mi zadziwiająco dobrze xd

Skoro już zacząłeś temat WCIP - na 5 meczy, SPQR przegrało 4. Z czego Ty wszystkie 5 swoich wygrałeś. Jak oceniasz poziom graczy z którymi grałeś w tej lidze oraz ogólnie jej organizację?

Z tym WCIP to nie do końca tak, ponieważ SPQR grało bodajże 8 meczy z czego ja wygrałem 6  Mamy obecnie tylko 2 wygrane ale zajmujemy miejsce premiowane awansem dzięki temu, że ciułamy punkty na każdym klanie (z wyjątkiem BioXar). Poziom klanów jest tam naprawdę wysoki co zresztą pokazuja wyniki innych polskich klanów - WILD i BVG grających w Division B. Byłem zaskoczony poziomem gry, który jest znacznie wyższy niż w ubiegłych sezonach. Z organizacją nie miałem większych problemów pomijając jeden incydent kiedy z predatorem czekaliśmy na naszych przeciwników 2 godziny po czym dowiedzieliśmy się, że oni również ponoć na nas czekali i dostaliśmy PP, a gry zostały rozegrane w innym terminie.

Pozwól, że zapytam o SPQR wewnątrz. Jak oceniasz organizację w drużynie, co sądzisz na temat pracy waszych organizatorów oraz czy jesteś usatysfakcjonowany współpracą z Rzymianami?

Organizacja w naszym klanie to kompletne dno ;< Ale czego więcej spodziewać się po dwóch orkach które dorwały sie do władzy X< Natomiast jeśli chodzi o Team Management to tu jest inaczej, ponieważ nigdy wcześniej nie spotkałem się z takim zaangażowaniem, wsparciem i zainteresowaniem zarządu. Atmosfera w klanie i stosunek zarządu do graczy są zdecydowanie największą zaletą SPQR względem moich poprzednich multiklanów.

Który z wcześniejszych klanów wspominasz najlepiej? Zarówno pod względem koleżeńskiej atmosfery, jak i organizacji.

Najmilej wspominam mój pobyt w nK + nasza późniejsza fuzja z odm. Było to coś niesamowitego i niestety powoli zatracanego w dzisiejszych klanach :/ W tym klanie spędziłem ponad 3 lata i naprawdę zżyłem się z tymi ludźmi z którymi mam kontakt do dziś x< Jeśli chodzi o organizację to najlepszym organizatorem z jakim miałem do czynienia był napewno Animator, który niestety krótko był organizatorem w oSc, ale nawet po skupieniu sie na netwars i POL-teamie pomagał nam w organizacji. Organizację w każdym klanie oceniam wysoko i dobrze współpracowało mi się zarówno z Lorexem, Goloną jak i teraz z Plecakiem i Re

Grasz rasą Nocnych Elfów. Dlaczego akurat nią?

Jak zaczynałem grać po sieci to zastanawiałem sie nad wyborem rasy i mój kumpel powiedział mi żebym grał elfem bo to imba rasa i wystarczy, że zrobię mass hunt + potm i tym zdominuję rt. Ja stawiałem opór mając złe doświadczenia z gry przeciwko komputerowi, który mojego elfa na lt zjechał w 5 minut hero + gruntem robiąc miazgę z mojej potmy + archerek :< Ostatecznie przekonałem się jednak, ponieważ hippogryfy przypominają mi prześliczne papużki i mają cudowne oczka. :<

3 grosze Plec'a

Plec            23:19:09

BO JEST IMBA   

Plec            23:19:09

LOL             


Co byś powiedział graczom, uważającym Elfa za imbe?

Lets get it straight - skill > u.

A co Ty uważasz za imbe?

Za imbę uważam swój skill.

1.22 zbliża się ( a może i nie) wielkimi krokami. Co chciałbyś zobaczyć po ściągnięciu patcha?

Mam nadzieję, że patch zmieni całkowicie wszystkie taktyki a w jaki sposób to już mi obojętne, jedynie mam nadzieję, że osłabią towery i całkowicie zmienią mappool zamieniając śmieszne mapy pokroju scorched basin czy moonglade na jakieś grywalne xd

Rozmawiałem z ludźmi o top elfów w Polsce. Najniższe miejsce na jakim Cię widziałem to 4, a najwyższe 2. Jak się zapewne domyślasz, konkurentami byli: sLh, MeS, oraz Paladyn. Co sądzisz o tych graczach, oraz jak siebie widzisz na tym 'podium'?

Każdy z tych graczy jest świetnym zawodnikiem i cieszę się, że wiele osób widzi mnie w gronie najlepszych elfów w Polsce. Na temat mojego miejsca nie będę się wypowiadał, ponieważ za mnie odpowiadają wyniki i inni niech mnie oceniają.

Ostatnio mieliśmy możliwość obejrzenia powtórki z gry vs Łysy na LT. Mimo, że gra zakończyła się zwycięstwem Łysego, broniłeś się bardzo długo i wytrwale. Nigdy nie oddajesz zwycięstwa, póki nie zobaczysz, że to już na prawdę koniec?

Dopóki 6 lvl dh w grze to wszystko jest możliwe xd Do końca wierzyłem, że mogę wygrać i w sumie dziwiłem się skąd Łysy ciągle dorabiał armię bo myślałem, że mam przewagę jeśli chodzi o expy :/ Samą grę może i bym wygrał, ale kotg jest kompletnie bezużyteczny w późniejszych etapach gry. Z warden jako 2 hero albo single dh ta gra mogłaby wyglądać inaczej, no ale wybierając jelenia byłem świadom, że większość gry spędzi on w altarze :< A co do mojej walki do końca to wielokrotnie wygrywałem gry samymi herosami jak np tinker czy dh bez bazy bez czegokolwiek vs main + exp przeciwnika więc nie jest łatwo mnie zmusić do napisania "gg" xd

Przejdźmy na chwilę do tematu Łysego. Co o nim sądzisz? Przez ponad rok był inactive, a teraz w bardzo krótkim czasie prezentuje bardzo wysoki poziom.


Łysy zawsze grał dobrze no i prezentował inny styl niż polskie humany. Łysy zdecydowanie częściej gra rifle casty i massuje niewidzialność z sorckami xd ciężko mi coś konkretnego powiedzieć bo nie wiem jak gra na inne rasy ale z tego co widziałem mogę powiedzieć, że powrócił do czołówki.

Aktualnie w rankingu prowadzonym przez serwis Wc3.pl zajmujesz 2. miejsce. Przed Tobą z prawie dwukrotnie większa liczbą punktów Paladyn, za Tobą Show z 50 punktami mniej. Chciałbyś zobaczyć siebie na 1. miejscu i powiedzieć sobie " No, w tym miesiącu to Ja byłem najlepszy"?

Na pewno chciałbym zająć 1 miejsce, chociaż wiem, że daleko mi do Paladyna, czy Terrora. Ranking ten pokazuje aktywność + skuteczność graczy, a że SPQR gra w wielu ligach, w których póki co udaje mi się punktować to okupuję podium. ;<

Czy TeRRoR i Paladyn, oraz ostatnimi czasy Łysy, powinni czuć się zagrożonymi w walce o swoje pozycje najlepszych polskich graczy, bo oto nadchodzi Ankhes?

Nadszedł mój czas - niedługo stanę w pełnym majestacie ! 2008 - rok MegAnkhesa! x<

Co do treningu. Preferujesz laddera czy custom game? Ile godzin dziennie trenujesz?

Tu może zaskoczę wszystkich bo od ponad 2 lat gram tyle co większość uważa za inactive. Przez ten czas nie grałem ani laddera anie nie trenuję cg - mój trening solo ogranicza sie do występów w turniejach i klanówkach. Laddera nie gram aktywnie właściwie od czasów mojego konta w nK 800(kr)giver i An)k(hes. Czasami wprawdzie pogram trochę laddera, ale to około 100 gier w ciągu kilku miechów dopóki mnie decay nie zje xd No i ostatnio torchę gier rozegrałem na ggc bo mnie plecak spamował :< Do laddera planuje od pewnego czasu powrócić, ale mnie blizzard skutecznie hamuje od kilki miesięcy zwlekając z wydaniem patcha, a właśnie wraz z patchem mam zamiar pomassować ladderka :< Dzięki temu będę mógł zalać rep.pl moimi high-lvl repkami xd

Masz jakiegoś idola w W3, czy może nie? Oglądasz czasem powtórki lepszych graczy?

Nie mam idola w w3, kiedyś miałem i wielokrotnie zmieniałem xd Obecnie wypracowałem swój własny styl i ciężko mi znaleźć kogoś konkretnego na kim mógłbym się wzorować. Repy oglądam głównie z replays.net ale tylko gry z których mógłbym coś wynieść.

Możesz się pochwalić jakimś dobrym MU, czy raczej jesteś zrównoważonym graczem?

Mój najlepszy MU jest chyba elf vs elf, ale też nie zawsze, moje MU w dużej mierze warunkują mapy i na każdą rasę mam mapy które lubie i których nienawidzę. :< Najlepszy mój mu to chyba Ork vs Ud na LT xd

A Twój ulubiony MU?

Chyba mirror albo vs UD xd Generalnie lubię wszystkie MU ale jak już mówiłem niektórych map po prostu nie cierpię :<


Co powiedziałbyś młodym pr0-gamerom, którzy próbują się wybić? Jakaś rada?

Trening, repy zarówno prosów jak i czasami swoje jak się nie bardzo rozumie czemu przegrało no i nie naśladowanie innych  na siłę xd starać się grać tym czym się lubi i czym idzie najlepiej a nie grać coś tylko dlatego, że gra tym jakiś pro. Dodatkowo nie bać się kombinować i eksperymentować, bo zaskoczenie może wygrać niejedną grę.

Jakiś miesiąc temu GraVe w wywiadzie nazwał Cię 'nierozjebywalnym'. Wielu innych graczy, organizatorów lub zwykłych obserwatorów może to potwierdzić, gdyż Ty praktycznie nie przegrywasz. Czy mimo wszystko, miałeś w swojej karierze porażkę, której nie możesz przegryźć do dzisiaj, która spędza Ci sen z powiek?

Do tej pory mi się śni oz. z lana u Piskala masakrujący mój święty gaj xd A tak poważnie to myślę, że nie miałem jakiejś klęski w ważnym meczu której nie mógłbym przeboleć. You can only learn how to win by losing xd Jestem świadom powodów porażki na którą składa sie wiele czynników i te zależne ode mnie staran się eliminować w przyszłych grach.

Przejdźmy do rozmowy o naszej, Polskiej scenie. Krótko - co sądzisz o polskim e-sporcie?

Mimo wszystko myślę, że powoli ale do przodu. Pojawia się coraz więcej serwisów internetowych o tej tematyce, niektóre stronki klanowe także działają na tej zasadzie. Poziom lig rośnie, lany są wyrównane i coraz lepsza organizacja. Widzimy również coraz więcej lig, cupów (PGS,CSG), Showmatchy, przedsięwzięć takich jak race wars czy wc3.pl 2v2 tournament czy turniejów (KODE5). Mimo wielu narzekań mamy osoby które mogą to organizować na wysokim poziomi. Szkoda trochę, że są oni strasznie niedoceniani (Kadet, Animator, Hunter, iKs). Z czego Animator jest moim zdaniem zdecydowanie najlepszym organizatorem w Polsce, robi cicho to co do niego należy na poziomie jakiego nie powstydziłyby sie najbardziej renomowane ligi europejskie. Jest to odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu i to w dużej mierz eon pcha tą scenę do przodu, człowiek bardzo odpowiedzialny z wielką pasją. Podziwiam go za to.

Przez eliminacje kode5 przeszedłeś bez większych problemów. Jakie stawiasz sobie cele w dalszych fazach turnieju?

Mój cel jest tylko jeden - awans na Lan, gdzie będę starał się sprawić niespodziankę i może nawet powalczyć przy odrobinie szczęścia o top4 xd Ale jak wiadomo łatwo nie będzie, ponieważ jest ogromna konkurencja.

Plec powiedział, że jesteś niedocenionym, oraz, że gdyby zrobić w okół Ciebie jakąś otoczkę byłbyś 'prawdziwą' polską gwiazdą. Jesteś niedocenioną gwiazdą, czy może zadowala Cię ten blask, którym świecisz teraz?

Może i jestem trochę niedoceniany bo nie ma ze mną jakichś afer nie jestem zbyt kontrowersyjny w swoich wypowiedziach, a i nie udzielam sie masowo na forach czy nie wrzucam repów, bo i tak ich nie ściągali xd To na ile mnie stać pokazałem już nie raz, a stać mnie na wiele, sam sobie udowadniam, że mogę zostać zauważony dlatego, że dobrze gram, a nie dlatego że robię z gęby szmatę xd

Zostałeś zaproszony do RaceWar organizowanego przez nSports.pl. Co sądzisz na temat takiego turnieju? Potrzeba Nam, Polakom więcej takich nietypowych turniejów?

Race Wars na pewno jest ciekawym i godnym uwagi przedsięwzięciem. Jest to swego rodzaju show i mam nadzieje, ze wiele osób będzie chciało śledzić nasze zmagania xd Każdy organizowany turniej pcha naszą scenę do przodu, pomaga w rozwoju. Ja osobiście lubię oryginalne turnieje, zawsze to coś nowego i fajnie brać udział w czymś takim. Podobnie było z turniejami FFA czy 1v1 na mapach stworzonych przez użytkowników. Jest to przyjemna odskocznia od standardowych turniejów xd

Co sądzisz o Almoście, który was 'wykiwał'?

Do Almosta nic nie mam, w sumie nie bardzo go znam, na pewno szkoda, ze wyszło jak wyszło. Obie strony nie do końca zachowały się jak należy i najlepiej by było jakbyśmy wszyscy o tym zapomnieli bo nie ma sensu tego rozpamiętywać.

Jaki Ankhes jest na co dzień?

Na co dzień jestem wyje**** w kosmos ;< Jestem radosnym, pozytywnie nastawionym do życia człowiekiem. Niestety jestem strasznie leniwy i od kiedy studiuję to najchętniej bym wszędzie spał xd

Jak spędzasz wolny czas? Uprawiasz jakiś sport?

Wolny czas spędzam różnie w zależności od humoru xd Czasem wyjdę gdzieś ze znajomymi, czasem łażę po necie/gram, a czasem śpię xd Ponadto oglądam seriale i właśnie zacząłem oglądać Dextera. Sportów generalnie nie uprawiam od kiedy zacząłem studia, wcześniej piłka nożna, ping pong i sporadycznie koszykówka. Może od przyszłego roku jak znajdę czas i będę miał chęci to znowu zacznę aktywnie uprawiać te sporty w sekcji sportowej na wacie. Jednak jeśli poker podciągnąć pod sport to go obecnie uprawiam xd

Czy wiążesz z Warcraftem jakieś plany na przyszłość, czy niespecjalnie Cię to kręci?

Na razie gram bo lubię, a co będzie potem to się okaże.

Jakie są twoje plany na najbliższy rok związane z W3?

Będę starał się wypaść jak najlepiej w zarówno drużynowo z SPQR jak i indywidualnie. Dostać się na największe lanowe imprezy w Polsce i dać z siebie wszystko.

A jakieś marzenia jeśli chodzi o gaming?

W sumie nie mam żadnych marzeń związanych z gamingiem.

A możesz zdradzić nam, jakie są twoje marzenia?

Chciałbym zbudować rezerwat dla miliardów papużek i być do nich podobnym :< I jeszcze chciałbym w TVN gotować z Klaudiuszem. :<

Ostatnie pytanie. Zamierzasz przerzucić się na StarCraft'a 2?

Grę na pewno sprawdzę i zobaczę jeśli przypadnie mi do gustu to pewnie będę grał, ale ciężko mi teraz coś o niej powiedzieć, bo niewiele wiem.

Dziękuję, że znalazłeś chwilę. Może teraz pozdrowić kogo tylko chcesz. Życzę Ci zrealizowania twoich planów na rok 2008!

Dzięki, chciałbym pozdrowić całe SPQR, WILD byłe nK i oSc, moich najlepszych przyjaciół z Lana u Piskala + kolegów dresiarzy, brata i rodzinę, oraz wszystkich tych którzy mnie lubią. :< Do tego jeszcze pozdrawiam wszystkich, którzy przeczytają cały ten stek bzdur co napisałem. xd
Inni o Ankhesie:


Plec ( organizator SPQR)

Ankhes to moim zdaniem jeden z najbardziej niedocenianych graczy w Polsce - patrząc na jego wyniki w ligach LCW czy WCIP, to gdyby tylko próbował robić wokół siebie jakąś otoczke, tak jak reszta GWIAZD polskiej sceny, byłby uważany chyba za równego przynajmniej Zapkowi. Opróćz tego, że ma zwyczaj wkurw*** ludzi, to byłby wymarzonym graczem, jakiego chciałbym w SPQR :< No i jest elfem... Ale na wszystko można przymknąć oko!


DameK ( organizator MBP)

Ankhes jest jednym z najlepszych elfów w Polsce. Zaskakuje z dnia na dzień oraz jest coraz silniejszy. Pewny punkt SPQR na cw.


Cyru ( kapitan Pol-Team)

Średniego wzrostu elf, który wywiera całkiem pozytywne wrażenie. Nie chodzi mi o jego fikuśne, elfickie uszy. Po prostu wydaje się być istotą pozytywnie nastawioną do życia - tak trzymać!


Guga ( organizator BVG)

Ankes ! znany również jako Mega Ankhes ! człowiek nie bojący się niczego ! czy to dresów próbujących okraść Valera czy nadprzyrodzonych umiejętności jaki każdy elf musi posiadać by wygrać z przeciwnikiem. A tak na serio to jeden z lepszych elfów w Polsce tylko brakuje mu trochę „rozgłosu” bo wyniki w zagranicznych ligach pod banderą SPQR ma imponujące tylko mało kto wie o tych wynikach.


Przemo  ( newsman PGS)

Ankhes to utalentowany zawodnik naszej sceny. Wiele razy pokazywał, że potrafi wygrywać z lepszymi od niego, ale również czasami zawodził. Ja kojarzę Ankhesa jako pogodnego, szczęśliwego i rozweselonego człowieka. Raz na lanie się z nim spotkałem i wydawał się sympatyczny. Nic do niego nie mam i traktuje go jako dobrego kumpla, pomimo że za dobrze się nie znamy :P na koniec chciałbym tylko dodać jedno: Megankhes czy jak on na to mówił < all xD


Zamieścił: x_X, dnia: 14:09:58, Thursday 13. March 2008

Komentarze:

* Uwaga, część postów (2) została usunięta! Pokaż które!

[15:38:14, Thursday 13. March 2008] , Zgłoś do moderacji
Dluugi i wyczerpujacy. GJ ~

// zaktualizowany przez KrusadeR dnia 13.03.2008 - 20:12

2: NoD
[21:59:46, Thursday 13. March 2008] , Zgłoś do moderacji

[22:08:22, Thursday 13. March 2008] , Zgłoś do moderacji
Ankhes > all . No i Elf <3 :)

[22:12:46, Thursday 13. March 2008] , Zgłoś do moderacji

5: x_X
[22:58:53, Thursday 13. March 2008] , Zgłoś do moderacji

[23:28:39, Thursday 13. March 2008] , Zgłoś do moderacji
Nie przeczytalem calego wywiadu bo za dlugi jak dla mnie :P ale to juz zalezy co kto lubi... ( tak na marginesie to az sie dziwie jakim cudem namowiles ankhesa na tak wyczerpujacy wywiad) W kazdym razie ogolne wrazenie po przeczytaniu troche ponad polowy pytan : ladnie, zgrabnie i ciekawie. Oby tak dalej!

[23:29:06, Thursday 13. March 2008] , Zgłoś do moderacji
swietny wywiad:) , jeden z lepszych ktory czytalem w ostatnim dlugim czasie , moze dlatego ,ze ankhes jest normalny w przeciwienstwie do tych innych pseldo gwiazd~~

8: x_X
[23:39:42, Thursday 13. March 2008] , Zgłoś do moderacji

[23:47:32, Thursday 13. March 2008] , Zgłoś do moderacji
gj!

// zaktualizowany przez shockx dnia 13.03.2008 - 23:48

10: rE, newsman
[23:48:18, Thursday 13. March 2008] , Zgłoś do moderacji
zajebisty wywiad, ale to tylko dlatego ze papuzka potrafi rozbawic czytelnika xD
oczywiscie autor tez all good :<

11: eVo
[00:00:51, Friday 14. March 2008] , Zgłoś do moderacji

12: BliNQ
[00:48:40, Friday 14. March 2008] , Zgłoś do moderacji

13: Zazala
[08:14:31, Friday 14. March 2008] , Zgłoś do moderacji
Swietny wywiad ;] dobre pytania no i rozmowca w porzadku, a wiadomo bez tego to i najlepsze pytania nic nie zdzialaja :) Wuffle tak trzymaj, bo widac ze nadajesz sie do tej roboty.

Jedyne 2 rzeczy ktorych mi tutaj brakowalo to fotki oraz tyle bylo mowione o swietnych wynikach ankhesa, to przydaloby sie je tutaj podac :) tzn kazdy ostatni mecz spqr vs ktos tam i anhkes jaki wynik.

[10:01:07, Friday 14. March 2008] , Zgłoś do moderacji
dluuuuuuugi i ciekawy wywiad GJ ;]

15: BobKe
[13:53:16, Friday 14. March 2008] , Zgłoś do moderacji
czekalem na ten wywiad =) i warto bylo

[17:13:41, Friday 14. March 2008] , Zgłoś do moderacji
Ankhes moj przyjaciel NAJLEPSZY! :D fajny wywiad ;)

17: Duda
[21:52:38, Friday 14. March 2008] , Zgłoś do moderacji
Dlugi wywiad ale dotrwalem do konca bo byl bardzo ciekawy :)
Oby tak dalej Wuffle :P

[23:41:30, Friday 14. March 2008] , Zgłoś do moderacji
gj ubawilem sie ostro przy marzeniach :D widac ze Warszawa!;p

[13:47:07, Sunday 16. March 2008] , Zgłoś do moderacji
Czesc, jestem MEGAnkhes !
Kto ?
MEGA ANKHES ! xDDDDD

uratowal nas wtedy z opresji xD

Więcej?

Chcesz znaleźć informacje na konkretny temat? Przejrzyj hasła, których najczęściej dotyczą dodane ostatnio nowości! WC3L, TURNIEJ, WCG, NETWARS, LCW, WORLD CYBER GAMES, TERROR, DOTA, GRUBBY, MYM, PALADYN, WYWIAD, REPPACK, WARCRAFT, BLIZZARD, MOON, PORADNIK, POL-TEAM, BIOT, POLSKA, ESL, KONKURS, LIGA, WORLD ELITE, FUZJA, NGL-ONE, ENC, NGL, TOD, TDEL, SPQR, SLH, MOUZ, PGS, TOUR, GFO, WILQ, BRONZE, KODE5, WILDA, PATCH, TEAM FIGHTING, LADDER, REPREZENTACJA, SILVER, HEADSHOT, EXTREME MASTERS, HEYAH, FLY100%, VOODOO, LYN, KUJA, BIOHAZARD-TEAM, BVG, WICKED, ESWC, ALMOST, TH000, ACIS, KWAKI, CYKLOP, SHOW, KLIMO, REPLAYPACK, INCUP, CLAN BASE, HOORAI, SASE, ELIMINACJE, FINAłY, FNATIC, POLTEAM, SHOWMATCH, WCG 2006, IEST, SRS, FINAł, CYBERSPORT, WE.EU, PLD, SKY, PRAE, REMIND, JAGR, CASIN, LAN, REPLAYS.PL, CHALLENGE, ANIMATOR, 2007, BATTLENET, CARMAC, HAPPY, NATIONS, STARCRAFT, PEDAL, KONKURSIWO, W3ARENA

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone,
kopiowanie tylko za zgodą właściciela.
2003/2007 by: CyklOP, Muzami, Julas [ Mapa Strony ]
Replayów w bazie: 19538 Kont użytkowników: 11428

Pomysł, oskryptowanie, administracja: CyklOP [jak kupić zagraniczne akcje] [Jak wypełnić W-8BEN] [Jak tanio wymienić walutę] [deutschtests]
Design: Muzami, art w topie strony nadesłał Z4buZa
Skrypt obsługujacy replaye: Juliusz 'Julas' Gonera [ Replay Parser ]
Wykonano w czasie 1.5736610889435 sekund