warcraft 3 TFT + ROC, warcraft III, ladder, ranking, powiąż konto

Replaysowa strzałka Polskie Centrum Replayów - top
Replay Tygodnia / Best Replay
Nie ma żadnych replayów spełniających te wymogi.

Nowy Ladder Replays.PL!Witam wszystkich użytkowników Replays.PL :)
Po kilku dniach wytężonych prac z przyjemnością przedstawiam Wam nowy Ladder Replays.PL, znacznie lepszy od poprzedniej "szkicowej" wersji!

Zanim jednak przedstawię plusy nowego laddera chciałbym wpierw wyjaśnić jak się do niego dostać i na czym polegają zmiany na etapie "zapisu do laddera".

Jak zacząć?

Każdy zalogowany użytkownik po wejściu do edycji konta zobaczy:
"Powiąż ze swoim kontem na replays.pl konto z serwera battle.net"

Co to znaczy?
Wyjaśnię dla osób, które jeszcze tego nie robiły. Dzięki linkowi w edycji konta: powiąż swoje konto możesz po wykonaniu kilku czynności (w tym wejścia na battle.net!) dać znać naszej stronie, że jesteś właścicielem danego konta na battle.necie (podszycie się pod czyjeś konto jest niemożliwe). Dzięki temu odniesiesz kilka korzyści:
  1. Będziesz mógł zaimportować avatara (ikonkę/ obrazek) z battle.netu na replays.pl
  2. Obok twoich komentarzy pojawiać się będzie ikonka rasy, którą najczęściej grasz
  3. W Twoim profilu (patrz: mój) widać wszystkie Twoje konta i szczegółowe informacje o nich
  4. Przy Twoich replayach pojawia się bezpośredni link, obok Twojego nicka na battle.net do Twojego konta na replays.pl (patrz: replay)
  5. Na forum od razu widać Twój poziom gry, dzięki czemu nie musisz odpowiadać na pytania "a jaki Ty masz właściwie level?"
  6. Jeśli masz przynajmniej 35 poziom w grach solo możesz dodawać replaye do specjalnej kategorii, dzięki czemu od razu pojawiają się one na stronie głównej i mają niemalże gwarantowaną wysoką ilość ściągnięć
  7. Twój nick pojawi się w 7 tematycznych drabinkach, na których współzawodniczyć będziesz z innymi graczami, gdzie wszyscy pochodzą z Polski!
Najważniejszą zmianą jest możliwość powiązania wielu kont z battle.netu do konta na replays.pl - teraz każdy może łatwo odnaleźć zarówno Twoje konta klanowe, jak i dawne konta lub "fakenicki".
Ponadto zmiana avatara jest znacznie prostsza, możesz wybrać dowolnego avatara z Twojej puli kont, a jeśli zmienisz avatara na zwykłą ikonkę strona nie gubi już informacji o Twoim avatarze z battle.netu. Możesz też łatwo odpiąć konta na których już nie grasz, albo wybrać z puli powiązanych kont to najważniejsze.

Ladder najprawdopodobniej będzie aktualizowany automatycznie przynajmniej raz w tygodniu. Najpierw musimy jednak sprawdzić jak wiele osób się do niego zapisze :)

Oto i sam wybór ladderów, które dla Was przygotowaliśmy!
- Ladder Solo Pełen, 50 pierwszych miejsc
- Ladder Team Pełen, 50 pierwszych miejsc
- Ladder Arranged Team Pełen, 50 pierwszych miejsc
- Ladder FFA Pełen, 50 pierwszych miejsc
- Ladder "najwięcej rozegranych gier" Pełen, 50 pierwszych miejsc
- Ladder "najwięcej zwycięstw" Pełen, 50 pierwszych miejsc
- Ladder "największy procent zwycięstw" Pełen (wśród kont z przynajmniej 100 grami), 50 pierwszych miejsc
Dużym plusem drabinki jest całkowita jej automatyzacja. W przeciwieństwie do podobnych drabinek tworzonych przez inne sewisy dopisywanie nowych osób do drabinki nie wymaga udziału admina.

Warto powiązać konto z kontem na replays, gdyż takie powiązanie będzie konieczne przy zapisywaniu się do naszych turniejów. Jeśli turniej będzie miał ograniczoną ilość miejsc możecie nie zdążyć powiązać konta w trakcie zapisów ;) Warto też wiązać wszystkie swoje ważne konta, gdyż TYLKO na tych kontach będzie można rozgrywać swoje gry!

Zapraszamy do wiązania kont, od Was zależy, czy Drabinka będzie zawierała wszystkie liczące się w Polsce osoby i czy będzie np. dobrym źródłem dla kapitana Pol-Teamu do sprawdzania osób najwyżej w ladderze :)
Już teraz daje ona możliwość porównania się na tle całkiem sporej ilości użytkowników Replays.PL (636 kont!).

Już niedługo przedstawimy ciekawy artykuł na temat naszego laddera, jednak obecnie nie mogę jeszcze zdradzić czego należy się w nim spodziewać :)Uwaga, zgodnie z wynikami dosyć starej już sondy:

Sonda

Jaki poziom powinien decydować o możliwości umieszczania replayów w kategorii PRO?

» Tylko solo (1vs1) (64%)


» Maksymalny level ze wszystkich rozgrywek (18%)
» W ogóle nie powinno być takiej kategorii (13%)
» Nie mam zdania / O co chodzi? (3%)
Oddano 299 głosów

Do kategorii PRO Replays mogą dodawać tylko użytkownicy posiadający wysoki poziom w kategorii 1vs1 (Solo)! W zamian za to obniżyłem minimalny wymagany poziom z 36 na 35.
Poziom ten może jeszcze ulec korekcie (zapraszam wszystkich graczy z wysokimi poziomami solo do korzystania z tej właśnie kategorii!)
Powiązane newsy:
Więcej informacji: ladder ranking powiąż konto
Link do tego newsa: Pobierz  

Dodaj komentarz -

19:20:37, Sunday 29. October 2006 CyklOP

Komentarze:

Więcej?

Chcesz znaleźć informacje na konkretny temat? Przejrzyj hasła, których najczęściej dotyczą dodane ostatnio nowości! WC3L, TURNIEJ, WCG, NETWARS, LCW, WORLD CYBER GAMES, TERROR, DOTA, GRUBBY, MYM, PALADYN, WYWIAD, REPPACK, WARCRAFT, BLIZZARD, MOON, PORADNIK, POL-TEAM, BIOT, POLSKA, ESL, KONKURS, LIGA, WORLD ELITE, FUZJA, NGL-ONE, ENC, NGL, TOD, TDEL, SPQR, SLH, MOUZ, PGS, TOUR, GFO, WILQ, BRONZE, KODE5, WILDA, PATCH, TEAM FIGHTING, LADDER, REPREZENTACJA, SILVER, HEADSHOT, EXTREME MASTERS, HEYAH, FLY100%, VOODOO, LYN, KUJA, BIOHAZARD-TEAM, BVG, WICKED, ESWC, ALMOST, TH000, ACIS, KWAKI, CYKLOP, SHOW, KLIMO, REPLAYPACK, INCUP, CLAN BASE, HOORAI, SASE, ELIMINACJE, FINAłY, FNATIC, POLTEAM, SHOWMATCH, WCG 2006, IEST, SRS, FINAł, CYBERSPORT, WE.EU, PLD, SKY, PRAE, REMIND, JAGR, CASIN, LAN, REPLAYS.PL, CHALLENGE, ANIMATOR, 2007, BATTLENET, CARMAC, HAPPY, NATIONS, STARCRAFT, PEDAL, KONKURSIWO, W3ARENA

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone,
kopiowanie tylko za zgodą właściciela.
2003/2007 by: CyklOP, Muzami, Julas [ Mapa Strony ]
Replayów w bazie: 19538 Kont użytkowników: 11427

Pomysł, oskryptowanie, administracja: CyklOP [jak kupić zagraniczne akcje] [Jak wypełnić W-8BEN] [Jak tanio wymienić walutę] [deutschtests]
Design: Muzami, art w topie strony nadesłał Z4buZa
Skrypt obsługujacy replaye: Juliusz 'Julas' Gonera [ Replay Parser ]
Wykonano w czasie 0.11137700080872 sekund