warcraft 3 TFT + ROC, warcraft III,

Replaysowa strzałka Polskie Centrum Replayów - top
Replay Tygodnia / Best Replay
Nie ma żadnych replayów spełniających te wymogi.

sLh odpowiada

Zapewne każdy was kojarzy Piotra "sLh" Michalskiego. Po tym jak rozgromił sam całą drużynę Voodoo Gaming na finale WC3.pl Invitational Tournament nikt nie miał wątpliwości, że jest to jednej z najlepszych graczy w naszym kraju. Przedwczoraj późnym wieczorem NightElfsLh postanowił opuścić swoją drużynę - Team Delta. Tym razem wstąpił w szeregi niemieckiego klanu faculty. Każdy by chciał zapewne wiedzieć dlaczego?, po co?, i co dalej będzie. Postanowiłem osobiście przeprowadzić z nim wywiad. Zapraszam do lektury.

P: Witam. Na samym początku powiedz kilka słów o sobie - imię, nazwisko, skąd jesteś?
sLh: Piotr Michalski,  w świecie e-sportu znany jako sLh pochodzę z Bydgoszczy.


P:
Dlaczego właśnie Warcraft? Jak się rozpoczęła się twoja przygoda z tą gra?
sLh: Zawsze uwielbiałem gry typu RTS. Dlatego Warcraft przypadł mi do gustu.

P: Dlaczego ta rasa - nocne elfy?
sLh: " Bo lubię naturę " Na początku byli ludzie później orkowie a teraz gram elfami i to tą rasą potrafię grać najlepiej, a także mają to coś w sobie .

P: Skąd się wziął się Twój nick - sLh?
sLh: sLh = Splash i to jest skrót od tego.

P: Każdy wie jak pomogłeś swojej drużynie (Team Delta) podczas tegorocznych zawodów w Poznaniu. Jak się wtedy czułeś? co myślałeś?
sLh: Hmm co myślałem ... Nic szczególnego koncentrowałem się na grze i na tym żeby wygrać żeby i wymazać moją straszna grę podczas Open'a .

P: Po odpadnięciu z eliminacji do WC3L twojej byłej drużyny - Team Delta czy sadzisz, że w następnych sezonach jakieś polskie klany mają szanse na tą ligę? Co myślisz o polskiej scenie?
sLh: Coraz więcej graczy z najwyższej polskiej półki zaczyna emigrować do europejskich klanów. Jest to spowodowane przede wszystkim jak już wcześniej wspomniałem chęcią rozwijania się a nie stania w miejscu . Nie mam pojęcia co będzie za kilka miesięcy więc nie chce nic pisać o przyszłości dla mnie jest ważne to co się dzieje teraz .

P: Jak już wcześniej wspomniałeś nie poszło Ci za dobrze w turnieju 1vs1. Dlaczego? Co było przyczyną tej słabej dyspozycji? Mało treningu?, a może po prostu przeciwnicy okazali się lepsi?
sLh: Nie jestem w stanie ci odpowiedzieć na to pytanie czemu tak słabo poszło mi w turnieju 1/1 bo sam nie wiem. Do turnieju byłem na pewno dobrze przygotowany śmiem sądzić nawet , że najlepiej z graczy biorących udział w tym turnieju . Po prostu słaba dyspozycja w dniu byłem zmęczony ale to tylko takie gadanie. Po grach rozegranych później w turnieju Wc3 można zauważyć zmianę mojej gry ... na totalnym wyluzowaniu.

P: Wczorajszego dnia polską scenę Warcrafta obiegła dość zadziwiająca wręcz szokująca widomość. Stało się to czego nikt by się nie spodziewał. Opuściłeś Team Delta. Byłeś wizytówką tej drużyny. Dlaczego tak się stało?
sLh: Przygotowywałem cała moją drużynę na to już od dłuższego czasu. Po prostu jak każdy gracz myślący poważniej o e-sporcie mam pragnienie rozwoju swoich umiejętności. Sądzę , że odstaję już za bardzo umiejętnościami od graczy z polskich drużyn żeby zostać na polskiej scenie. Dostałem też oczywiście ciekawą ofertę od faculty.wc3 , której żadna polska drużyna na dzień dzisiejszy nie mogła mi zaproponować . Na pewno to nie jest  drużyna moich marzeń , ale jestem szczęśliwy , że się tutaj znalazłem na początek mojej przygody z europejskimi klanami . Jest to szybko rozwijający się klan co można zauważyć bo ligach w jakich bierzemy udział.


P: Jak wiemy Twoja nowa drużyna bierze udział w eliminacjach do XI sezonu ligi WC3L. Jeśli klan ten odpadnie z rozgrywek (odpukać) czy pozostaniesz w n! i będziesz wspierał swój nowy team. Czy po prostu odejdziesz i będzie próbował szukać czegoś nowego, lepszego?
sLh: Nie , nie sądzę żebyśmy dostali się do zasadniczego sezonu Wc3L moja nowa drużyna gra też w innych ciekawych ligach gdzie mogę się pokazać na scenie europejskiej np. WPL 1 liga , NGL-Two oraz Bundesliga

P: Czy wybór zagranicznej drużyny ma jakiś związek z rozstaniem się Twojej osoby z polską sceną na stałe? Jakby to wiele osób określiło "ucieczką z polskiego bagna"?
sLh: Nie powiedział bym tak , w klanach europejskich można się szybciej rozwijać , jest więcej możliwości do nabywania doświadczenia i umiejętności. Nie wiem czy powrócę na polską scenę to zależy czy będzie jakiś konkretny klan z najlepszymi polskimi graczami jak i organizacją na światowym poziomie.

P: Czy po 1 dniu pobytu w nowym klanie zadomowiłeś się już tam? Masz już jakiś swoich kolegów, przyjaciół? A może wcześniej już znałeś tą drużynę?
sLh: Rozmowy już prowadziłem z tą drużyna od około 2 tygodni . Koledzy z drużyny przyjęli mnie przyjacielsko. Lecz już od wczoraj zaczęliśmy wspólnie ostro trenować do zbliżających się meczy.

P: Co myślisz o dalszej swojej karierze jako gracz?
sLh: Jestem do tego pozytywnie nastawiony , gram póki czerpie z tego jakąkolwiek zabawę jak i rywalizacje . Chodź już kilka razy miałem dłuższe przerwy w graniu . Lecz teraz nie zamierzam jeszcze z tym kończyć.

P: A jaki sLh jest na co dzień. Czym się zajmujesz, Twoje pasję, zainteresowania (oprócz w3)?
sLh: To ja wielki no lifer xD. Nie chodzę do szkoły tylko gram w w3 ! no i traviana ostatnio xD!!. Tak poważnie co najmniej raz w tygodniu wychodzę na jakieś imprezki z ziomalami ( yo wicuch , wóda , Aras ) xD spędzam mile czas ;) Lansuje się po mieście z laskami :) 2 razy w tygodniu chodzę na sale pograć w piłkę ; ) , która niegdyś trenowałem . Pisać ci nie będę co robie wieczorami xD .

P: Teraz pobawmy się w szybkie skojarzenia. A oto kilka z nich:
sLh: Noob - Eric   
       Imba -Golemy na TM
       Pro - a co to ?
       Pol-1 - sami królowce !
       Dziewczyny - ciemne ,zgrabne
       Hacker – mes

P: Dzięki za wywiad. Jeśli chciałbyś kogoś pozdrowić to teraz jest na to najlepsza okazja !
sLh: Pozdrawiam cały były team ! Team-Delta dziękuję za ten spędzony razem czas ! Pimp ,Izi  i Piskal Cuda a nie chłopaki xD ! JAZDA TETETOR !! xD.


Zamieścił: Przemo, dnia: 07:41:13, Thursday 30. November 2006

Komentarze:

Więcej?

Chcesz znaleźć informacje na konkretny temat? Przejrzyj hasła, których najczęściej dotyczą dodane ostatnio nowości! WC3L, TURNIEJ, WCG, NETWARS, LCW, WORLD CYBER GAMES, TERROR, DOTA, GRUBBY, MYM, PALADYN, WYWIAD, REPPACK, WARCRAFT, BLIZZARD, MOON, PORADNIK, POL-TEAM, BIOT, POLSKA, ESL, KONKURS, LIGA, WORLD ELITE, FUZJA, NGL-ONE, ENC, NGL, TOD, TDEL, SPQR, SLH, MOUZ, PGS, TOUR, GFO, WILQ, BRONZE, KODE5, WILDA, PATCH, TEAM FIGHTING, LADDER, REPREZENTACJA, SILVER, HEADSHOT, EXTREME MASTERS, HEYAH, FLY100%, VOODOO, LYN, KUJA, BIOHAZARD-TEAM, BVG, WICKED, ESWC, ALMOST, TH000, ACIS, KWAKI, CYKLOP, SHOW, KLIMO, REPLAYPACK, INCUP, CLAN BASE, HOORAI, SASE, ELIMINACJE, FINAłY, FNATIC, POLTEAM, SHOWMATCH, WCG 2006, IEST, SRS, FINAł, CYBERSPORT, WE.EU, PLD, SKY, PRAE, REMIND, JAGR, CASIN, LAN, REPLAYS.PL, CHALLENGE, ANIMATOR, 2007, BATTLENET, CARMAC, HAPPY, NATIONS, STARCRAFT, PEDAL, KONKURSIWO, W3ARENA

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone,
kopiowanie tylko za zgodą właściciela.
2003/2007 by: CyklOP, Muzami, Julas [ Mapa Strony ]
Replayów w bazie: 19538 Kont użytkowników: 11428

Pomysł, oskryptowanie, administracja: CyklOP [jak kupić zagraniczne akcje] [Jak wypełnić W-8BEN] [Jak tanio wymienić walutę] [deutschtests]
Design: Muzami, art w topie strony nadesłał Z4buZa
Skrypt obsługujacy replaye: Juliusz 'Julas' Gonera [ Replay Parser ]
Wykonano w czasie 0.43112301826477 sekund