warcraft 3 TFT + ROC, warcraft III,

Replaysowa strzałka Polskie Centrum Replayów - top
Replay Tygodnia / Best Replay
Nie ma żadnych replayów spełniających te wymogi.

WarCraft IV mod

Złote czasy WarCrafta III - The Frozen Throne minęły. Nawet ja sama osobiście nie miałam okazji ich przeżyć, bo za późno zdecydowałam się by zagrać w dodatek i poznać świat od strony e-sportu. Byłam tylko na 3 lanach i z tego co słyszałam były one chyba najgorsze. Zazdroszczę każdemu, który miał możliwość brania udziału w lanach i życiu sceny w 2006 - 2008, bo podobno to był najlepszy okres dla WarCrafta.

Idąc dalej wracam do tytułu swojego hmm "Pudelka" :). Poszperałam trochę w internecie i znalazłam kilka projektów wielkich fanów WarCrafta, którzy tworzą mody we własnym zakresie. Nie wiem czy o nich słyszeliście, ale myślę, że warto się z tym zapoznać. Postarałam się zebrać kilka faktów i przedstawić je w najprostszy sposób.
Najbardziej popularny projekt jest stworzony przez zespół Eternal Designs, który prowadzi użytkownik o nicku: Kingbdogz (Pod TYM adresem znajduje się cały skład i opis zespołu). Widać grupa osób biorących w tym udział jest bardzo utalentowana.

Tytuł projektu

Projekt nosi tytuł: WarCraft IV - The Edge of Eternity. "Krawędź wieczności"? "Koniec wieczności"? Może ktoś z was napisze trafne tłumaczenie :) Jest to połączenie dwóch innych projektów: Warcraft IV - The Awakening i Warcraft IV - The New Age.

Fabuła projektu

Fabuła opiera się na kontynuacji dziejów Arthasa w The Frozen Throne. Świat odpoczywa po wielkiej wojnie, a wszystkie rasy starają się go odbudować i powrócić do normalnego życia. Król Lisz budzi się z odwiecznego snu i hibernacji. Po połączeniu się z Arthasem zaczyna snuć plany wobec ras i świata WarCrafta. Czy szykuje się nowa wojna?

W WarCrafcie IV do wyboru jest aż 5 ras!

The Human Alliance
The Night Elf Sentinals
The Undead Scourge
The Orcish Horde
i ostatnią piąta rasą jest
The Convent of The Blackened (opis rasy dostępny pod TYM linkiem)

Osobiście nazwa tej rasy nie przypadła mi do gustu, a sam opis przyprawił o mdłości :) Nie jestem w stanie nawet sobie wyobrazić jak ta rasa będzie wyglądała, ale przypomina mi obrzydliwszą wersje Zerga. Ja bym raczej ją zmieniła na np: Nagi, albo może zostawiła standardowo cztery rasy?

We wcześniejszej fazie projektu miała być wprowadzona rasa The Forsaken, ale chyba byłaby za bardzo zbliżona do Nieumarłych.

Dodatkowo dla każdej rasy ma być stworzona oddzielna kampania. Poza tym projektanci chcą wprowadzić nowe jednostki, budynki i mapy. Również edytor map ma być nowy.

Grafiki, filmy projektu

Loga wersji oficjalnej i bety.


Panel logowania.


Modyfikacja wyglądu Ziggurata.


Filmik przedstawia pierwsze, niedopracowane projekty, które zastąpiono już nowymi. Melodią jest ścieżka dźwiękowa z menu głównego.



Pod TYM adresem możecie posłuchać kilku dodatkowych ścieżek dźwiękowych, a pod TYM obejrzeć projekty grafik.

Dodatkowe informacje

Podobno kilka razy ruszały beta testy tego projektu, ale tylko dla członków zespołu prowadzącego i wtajemniczonych osób. Eternal Designs poszukuje do pomocy grafików 3D, by móc w końcu ukończyć projekt trwający już od 2009 roku. Jeśli ktoś z was ma jakieś doświadczenie w tej dziedzinie może będzie miał ochotę im pomóc. Więcej informacji jest dostępnych TUTAJ. Warto wesprzeć taką akcję, bo może akurat uda się stworzyć coś pięknego i własnego :)

Strona główna projektu i zespołu - LINK



Sporo osób pewnie będzie się teraz zastanawiało czy takie coś opłaca się robić. Skoro jest czas i chęci to dlaczego nie? Na oficjalnego WarCrafta IV będziemy musieli jeszcze bardzo długo poczekać, a widać fanów tego RTS'a jest całe mnóstwo. Wśród nich znajdziemy właśnie takie osoby, które są gotowe poświecić bardzo wiele by pomóc mu jeszcze przetrwać.

Mam nadzieję, że podoba wam się projekt WarCrafta IV. Dzięki, że chcieliście mu poświęcić trochę czasu. Może natchnie to kogoś z was do tworzenia czegoś podobnego?

Zachęcam do komentowania i wyrażania opinii na temat tego projektu.

Pozdrawiam

PS: Pamiętacie projekt Odin z 2009 roku? :)

Zamieścił: angel, dnia: 16:02:27, Monday 06. September 2010

Komentarze:

* Uwaga, część postów (2) została usunięta! Pokaż które!

1: KlimO, Newsman&tourmaker&admin
[17:44:03, Tuesday 07. September 2010] , Zgłoś do moderacji

2: pull
[19:38:04, Tuesday 07. September 2010] , Zgłoś do moderacji

[22:26:16, Tuesday 07. September 2010] , Zgłoś do moderacji

[00:38:19, Wednesday 08. September 2010] , Zgłoś do moderacji
przynajmniej wiemy ze BM pozamiata nowego "undeada"

5: HunterCT, mazurski wiatr
[17:38:57, Wednesday 08. September 2010] , Zgłoś do moderacji

[17:53:05, Wednesday 08. September 2010] , Zgłoś do moderacji

[17:00:47, Friday 24. September 2010] , Zgłoś do moderacji

[20:53:42, Sunday 13. February 2011] , Zgłoś do moderacji

[00:08:03, Tuesday 12. July 2011] , Zgłoś do moderacji

Więcej?

Chcesz znaleźć informacje na konkretny temat? Przejrzyj hasła, których najczęściej dotyczą dodane ostatnio nowości! WC3L, TURNIEJ, WCG, NETWARS, LCW, WORLD CYBER GAMES, TERROR, DOTA, GRUBBY, MYM, PALADYN, WYWIAD, REPPACK, WARCRAFT, BLIZZARD, MOON, PORADNIK, POL-TEAM, BIOT, POLSKA, ESL, KONKURS, LIGA, WORLD ELITE, FUZJA, NGL-ONE, ENC, NGL, TOD, TDEL, SPQR, SLH, MOUZ, PGS, TOUR, GFO, WILQ, BRONZE, KODE5, WILDA, PATCH, TEAM FIGHTING, LADDER, REPREZENTACJA, SILVER, HEADSHOT, EXTREME MASTERS, HEYAH, FLY100%, VOODOO, LYN, KUJA, BIOHAZARD-TEAM, BVG, WICKED, ESWC, ALMOST, TH000, ACIS, KWAKI, CYKLOP, SHOW, KLIMO, REPLAYPACK, INCUP, CLAN BASE, HOORAI, SASE, ELIMINACJE, FINAłY, FNATIC, POLTEAM, SHOWMATCH, WCG 2006, IEST, SRS, FINAł, CYBERSPORT, WE.EU, PLD, SKY, PRAE, REMIND, JAGR, CASIN, LAN, REPLAYS.PL, CHALLENGE, ANIMATOR, 2007, BATTLENET, CARMAC, HAPPY, NATIONS, STARCRAFT, PEDAL, KONKURSIWO, W3ARENA

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone,
kopiowanie tylko za zgodą właściciela.
2003/2007 by: CyklOP, Muzami, Julas [ Mapa Strony ]
Replayów w bazie: 19538 Kont użytkowników: 11444

Pomysł, oskryptowanie, administracja: CyklOP [jak kupić zagraniczne akcje] [Jak wypełnić W-8BEN] [Jak tanio wymienić walutę] [deutschtests]
Design: Muzami, art w topie strony nadesłał Z4buZa
Skrypt obsługujacy replaye: Juliusz 'Julas' Gonera [ Replay Parser ]
Wykonano w czasie 0.14854884147644 sekund