warcraft 3 TFT + ROC, warcraft III,

Replaysowa strzałka Polskie Centrum Replayów - top
Replay Tygodnia / Best Replay
Nie ma żadnych replayów spełniających te wymogi.

Linki

Strony o podobnej tematyce

Dział z linkami został stworzony przez BAD_Virusa, czyli Replays|MaDa.
Lista linków wraz ze zdjęciami po lewej jest własnością autora i serwisu, nie może być kopiowana bez naszej zgody. W razie wątpliwości lub uwag dotyczących działów prosimy o kontakt.
Podziękowania dla adminów: Bajtek, Ryba, Julas & Hunter900Mhz za pomoc przy poprzedniej wersji strony.

Ostatnia aktualizacja: 8 lipiec 2007

Ostatnia aktualizacja tego działu została przeprowadzona przez Przema. Jeśli chciałbyś żeby Twój klan znalazł się poniżej to proszę napisać do niego w prywatnych wiadomościach replays.pl.


Spis treści
Serwisy Warcraftowe
Zagraniczne
Polskie
Klany
Zagraniczne
Polskie
Ligi
Powiązane
Serwisy Warcraftowe

ZAGRANICZNE

www.meetyourmakers.com - newsy, artykuły, relacje z turniejów, wywiady. (język - )

www.sk-gaming.com - newsy, artykuły, relacje z turnieji, wywiady. (język - )

www.replayers.com - newsy, replaye. (język - )

www.Replays.Net - newsy, artykuły, relacje z turnieji, wywiady, replaye. (język - )

www.wc3.gosugamers.net - newsy, artykuły, relacje z turnieji, wywiady, replaye. (język - )

www.wcreplays.com - newsy, artykuły, relacje z turnieji, wywiady, replaye. (język - )

www.warcraft3.ingame.de - newsy, serwis organizujący kultowy turniej InCup. (język - )

www.battle.net - Strona oficjalnych serwerów do gry Blizzarda. (język - )

www.blizzard.com - Oficjalna strona Blizzarda. (język - )

www.proplay.ru - newsy, powtórki, artykuły. (język - )POLSKIE

www.esports.pl - Ogromny portal na którym możemy znaleźć newsy z przeróżnych gier. Oprócz newsów na stronie znajdziemy również relacje z większych turnieji.

www.netwars.pl - Strona o Starcrafcie i Warcraftcie. W serwisie znaleźć można newsy z LCW oraz dobre forum.

www.warcraft3.cdprojekt.com - Oficjalna polska strona serii WarCraft, znajdziemy tutaj statystyki każdej jednostki w grze, opis każdego budynku, każdego creepa, itp.

www.battlenet.pl - Serwis na którym znajdziemy informacje o wszystkich grach stworzonych przez Blizzarda.

www.wc3.pl - Serwis poświęcony wyłącznie grze Warcraft 3. Możecie w nim uzyskać najświeższe informacje, replaye oraz wirtualne zakłady.

www.pgs.pokerstrategy.cc - Jedna z największych stron internetowych poświęcona e-sportowi. Znajdziecie w tym portalu również wiadomości ze sceny Warcrafta 3.

www.gieromaniak.pl - Serwis przekazujący informacje z czterech scen. Jedna z nich jest właśnie Warcraft 3.


Klany

POLSKIE

www.PGS.PokerStrategy.cc - Wiele osób nie uważa tą drużynę za polska, lecz powinni. Zespół w którym występuje dwóch Polaków bierze udział w najlepszych ligach świata. Jest to "stary klan" Praetoriani.

www.Team-Delta.pl - Podobnie jak w przypadku PGS Gaming zespół ten również uznawany z polski. Na początku posiadł on wyłącznie zawodników z naszego kraju, lecz z biegiem czasu to się zmieniło.

www.WILD.pl - Jedna z najstarszych drużyn w Polsce. Lista osiągnięć tego zespołu i jego graczy jest bardzo długa. Mimo długiego stażu na polskiej scenie nie odbiegają oni od czołówki i zawsze liczą się w walce o najwyższe trofea.

www.Chaos-Gaming.pl - Chyba jeden z najmłodszych zespołów na naszej scenie. Mimo tak krótkiego istnienia CSG potrafiło się wybić i aktualnie zmagania tego klanu widzimy w najważniejszych imprezach.

www.SPQR.pl - Podobna sytuacja jak przypadku Team Wilda. Senatus PopulusQue Romanus to jeden z czołowych zespołów na polskim "podwórku". "Stare tD" już nie raz udowodniło, że należy się z nim liczyć.

www.infernalgamers.net - Następny klan który powstał niedawno. Jest to drużyna kapitana polskiej reprezentacji - Cyra. Posiada ona w swoich szeregach wielu utalentowanych graczy. Nie dawno wywalczyli drugie miejsce na lanie.

www.pexg.org - Mniej znany klan niż te widoczne powyżej, lecz również zasługujący na miejsce w owej rozpisce. Jego poczynania mogliśmy oglądać w najlepszych ligach w naszym kraju. Ostatnio zajął bardzo dobre miejsce w jednych z zawodów.

www.CoD.meno.pl - No i kolejny klan dołącza do naszej listy. Jest to mniej znany zespół ale sądzę, że również powinien się tutaj znaleźć. Jak sami mówią ich największym sukcesem było 5 miejsce w lidze Gieromaniak Leauge. Bardzo dobry początek.

www.FearFactory.pl - Bardzo dobrze znamy już tą drużynę. Zmieniali oni wiele razy nazwę klanu oraz tag. Obecnie będziemy ich mogli oglądać jako dywizję Fabryki Strachu. Zespół o którym mowa to nikt inny tylko nucleaR-outsidE lub Logitech UVM.

ZAGRANICZNE

www.Four-Kings.com - zespół 4Kings.Intel
Klan Grubbego i spółki od lat króluje w owej grze. Jest to jedna z najlepszych ekip na świecie. Niestety nazwa tej drużyny jest nieadekwatna do zawodników. Może by czas pomyśleć nad zmianami ?www.MeetYourMakers.com - zespół Meet Your Makers
Wizytówką tego zespołu jest bez wątpienia najlepszy zawodnik na naszym globie, czyli Moon. MYM od kilku sezonów ma bardzo stabilny skład co pozwala im na zajmowanie czołowych lokat.
www.WorldElite.cn - zespół World Elite
Triumfator ostatniego sezonu ligi WC3L. WE posiada w swoich szeregach kultowych graczy, których osiągnięcia są nie do zliczenia. World Elite nie bazuje głównie na chińskiej dywizji. Skład innych odłamów WE możecie znaleźć na ich stronie.www.MouseSports.com - zespół Mousesports
Najlepsza niemiecka drużyna. Co sezon możemy oglądać ich poczynania w największych ligach na świecie takich jak: NGL czy też WC3L. Niestety ich poziom jednak minimalnie odbiega od innych zagranicznych klanów wymienionych powyżej.www.SK-Gaming.com - zespół SK Gaming
Jeszcze kilka miesięcy temu każdy musiał sie liczyć z ową ekipą w walce o pierwsze miejsce. Niestety strata Sweeta, Zacarda oraz Deadmana stawia ten zespół w bardzo złej sytuacji.

www.fnatic.com - zespół fnatic Team
Europejka drużyna specjalizuje sie w wyszukiwaniu młodych talentów, którzy potem będą mogli walczyć z najlepszymi. Fnatic co sezon plasuje sie w środkowej części tabeli w NGL oraz WC3L.

www.wNv.com.cn - zespół wisdom Nerve victory
Druga chińska ekipa, która ostro namieszała na światowej scenie. Niestety podobnie jak w przypadku SK stara wielu świetnych graczy nie wróży dobrej przyszłości tej ekipie, lecz obym się mylił.

www.guddo.dk - zespół Team NoA
Duńska drużyna, która składa się z samych Koreańczyków od początku jej istnienia zaskakuje. To właśnie z tego zespołu MYM pozyskało gracza, który jak wiemy teraz potrafi wygrać z najlepszymi. Zrodziło się tu wiele talentów i bez dwóch zobaczymy następne.
www.mymtw.de - zespół mortal Teamwork
Skład owego zespołu opiera się głównie na zawodnikach takich klanów jak Hoorai, Team PiG czy też starComa. Jest to kolejna przeciętna drużyna jak na skale światową, która walczy z zespołami ze "środka" rankingów.
www.tek-9.net - zespół TeK-9 Networks
Mniej znana ekipa, lecz swoja "sławę" i karierę zawdzięcza głównie znakomitym występom w NGL-Two, które potem zaowocowały awansem do NGL-ONE. Zespół ten nie ma w swoim składzie "gwiazd", lecz potrafią zaskakiwać.
Ligi

www.cybersport.pl - Do tej pory zostały rozegrane dwie edycje turnieju, który sponsorowany był głownie przez firmę Heyah. Udział mógł wziąć każdy zawodnik, który uprzednio zapisał się na stronie.

www.incup.de - Świetna liga w której może zagrać każdy. Co pewien czas (zwykle co tydzień w niedzielę) rozgrywnę są kolejne edycje. W jednej edycji bierze udział 512 zawodników !

www.clanbase.com - Serwis zajmujący się turniejami w przeróżne gry. Najbardziej znaną z lig Warcrafta jest NationalCups w której regularnie bierze udział POL-Team. Oprócz tego do wyboru mamy ligę 1v1 i pojedynek klanów.

www.wc3l.de - Najbardziej prestiżowa liga dla najlepszych klanów z całego Świata.

www.wc3l.de - Oprócz ligi dla klanów, raz w miesiącu rozgrywany jest turniej pod tytułem - King of the Hill. Jest to pojedynek dwóch graczy o tytuł Króla Wzgórza. Niestety ostatnimi czasu organizatorzy zaprzestali organizowania  owych zawodów.
www.wc3cl.de - Liga przeznaczona dla klanów, które nie są na tyle dobre aby wziąć udział w wc3l. WC3CL podzielona jest na kilka stopni (1-4), dzięki czemu lepsze klany mogą awansować wyżej.

www.esl-europe.net - Liga dla polskich klanów organizowana przez portal ESL oraz kapitana polskiej reprezentacji narodowej. Po odejściu adminów jest ona nieaktywna.

www.warcraftpl.com - Kolejna liga przeznaczona dla klanów. Biorą w niej udział bardzo dobre ekip. W tym sezonie będziemy mogli oglądać polski klan Team Delta i inne zespoły ze światowej czołówki.

www.wc3.gosugamers.net - Sporadycznie organizowane turnieje przez serwis GosuGamers.net. Są to zawody 1v1, których każdy może wziąć udział.

www.mycow.de - Niemiecka liga w stylu InCupa. Także rozgrywana co pewien okres czasu.

www.wcg.pl - Największy turniej, który rozgrywany jest raz w roku. Po eliminacjach on-line najlepsi gracze spotykają się na lanie w Warszawie.

www.netwars.pl - Jedna z najlepszych i najbardziej prestiżowych lig w Polsce. Dobra organizacja i duża popularność to główne plusy LCW.


www.Gieromaniak.pl - Kolejne po LCW oraz SSL zawody drużynowe. Podobnie jak w przypadku SSL zakończył się pierwszy sezon owej ligi no i czekamy na następne.
www.NGL-ONE.com - Chyba najbardziej znana liga obok WC3L. Bierze w niej udział światowa elita. Owe zawody charakteryzują sie systemem koreańskim, którym rywalizują zawodnicy.
www.wc3.pl - Druga co do popularności liga w naszym kraju. Jej organizatorami są redaktorzy owego serwisu. Właśnie zakończył się pierwszy sezon tych zawodów. Może wkrótce doczekamy się kolejnych.Powiązane

toya.net.pl/~julas/bnum/ - Strona programu 'Battle.net User Monitor'.

toya.net.pl/~julas/w3g/ - Strona parsera replayów, używanego między innymi w naszym serwisie. Autorem parsera jest Julas, patrz stopka.

www.replays.pl - Ladder PolakówZamieścił: CyklOP, dnia: 14:47:59, Sunday 08. July 2007

Komentarze:

* Uwaga, część postów (2) została usunięta! Pokaż które!

[02:32:37, Tuesday 10. July 2007] , Zgłoś do moderacji

[09:23:43, Tuesday 10. July 2007] , Zgłoś do moderacji
#1 lol chodzi ci o fear fighters ? :D
fear factory chyba od zawsze ma takie motto :D, to nie wiem o co ci chodzi :D

[12:37:21, Tuesday 10. July 2007] , Zgłoś do moderacji

4:
[19:49:26, Tuesday 10. July 2007] , Zgłoś do moderacji

[14:05:00, Wednesday 11. July 2007] , Zgłoś do moderacji

6: aisu
[07:43:07, Tuesday 17. July 2007] , Zgłoś do moderacji

7: Siwy
[11:05:02, Wednesday 01. April 2009] , Zgłoś do moderacji

[19:03:14, Friday 07. August 2009] , Zgłoś do moderacji


Automatycznie tworzona lista źródeł, z jakich korzystamy przy tworzeniu naszych newsów (odświeżana co 5 godzin)


Im link większy, tym częściej cytowany. sk-gaming.com, wc3.pl, meetyourmakers.com, biohazard-team.pl, mymym.com, w3.netwars.pl, cybersport.pl, wc3.gosugamers.net, wcreplays.com, starcraft2.net.pl, netwars.pl, warcraftpl.com, replays.net, gosugamers.net, spqr.pl, chaos-gaming.pl, wc3l.com, biohazard.leet.pl, esl.eu, digitalarena.pl, voodoo.at.desk.pl, wcg.samsung.pl, replays.pl, team-pentagram.pl, blizzard.com, incup.de, battle.net, replays.pl/reprezentacja, wilda.pl, ngl-one.com, ngl-one.com/en, esl.eu/eu/wc3l, warcraft.gieromaniak.pl, tf-league.com, fnatic.com, gamers-magazine.pl, voodoo-gaming.pl, gieromaniak.pl, pgs.pokerstrategy.com, esports.pl, pgs-gaming.pl, headshot.pl, warcraft3.ingame.de, nip-gaming.com, worldcybergames.com, team.fnatic.com, playhard.go.pl, netwars.pl/modules.php?name=news&dzial=4, clanbase.com, clanbase.com/news_league.php?lid=2581, lanparty.pl, ncl.demofreak.com, wc3l.de, wc3.gosugamers.net/index.php, esl.eu/enc, starswar.replays.net, mp2006.netwars.pl, war3.replays.net, sk-gaming.com/coverage/1117, voodoo.owned.pl, s-series.rox.pl, wcg.pl, four-kings.com, sk-gaming.com,, team-delta.pl, valhalla.pl, thegl.eu, pexg.org, lognetmedia.pl, nsports.pl, pgs.pokerstrategy.com/start.php, gravitasgaming.net, mymym.com/en, kode5.pl, thegaming.pl, wcg.com.pl, wcg.com, esl.eu/eu/wc3l/season15, allgamesleague.com, eswc.com, universalsoldiers.pl, eu.battle.net/sc2/pl, sec.wcg-europe.com, sc2.liga.procpu.pl, pol-team.pl, clanxflx.cba.pl

Więcej?

Chcesz znaleźć informacje na konkretny temat? Przejrzyj hasła, których najczęściej dotyczą dodane ostatnio nowości! WC3L, TURNIEJ, WCG, NETWARS, LCW, WORLD CYBER GAMES, TERROR, DOTA, GRUBBY, MYM, PALADYN, WYWIAD, REPPACK, WARCRAFT, BLIZZARD, MOON, PORADNIK, POL-TEAM, BIOT, POLSKA, ESL, KONKURS, LIGA, WORLD ELITE, FUZJA, NGL-ONE, ENC, NGL, TOD, TDEL, SPQR, SLH, MOUZ, PGS, TOUR, GFO, WILQ, BRONZE, KODE5, WILDA, PATCH, TEAM FIGHTING, LADDER, REPREZENTACJA, SILVER, HEADSHOT, EXTREME MASTERS, HEYAH, FLY100%, VOODOO, LYN, KUJA, BIOHAZARD-TEAM, BVG, WICKED, ESWC, ALMOST, TH000, ACIS, KWAKI, CYKLOP, SHOW, KLIMO, REPLAYPACK, INCUP, CLAN BASE, HOORAI, SASE, ELIMINACJE, FINAłY, FNATIC, POLTEAM, SHOWMATCH, WCG 2006, IEST, SRS, FINAł, CYBERSPORT, WE.EU, PLD, SKY, PRAE, REMIND, JAGR, CASIN, LAN, REPLAYS.PL, CHALLENGE, ANIMATOR, 2007, BATTLENET, CARMAC, HAPPY, NATIONS, STARCRAFT, PEDAL, KONKURSIWO, W3ARENA

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone,
kopiowanie tylko za zgodą właściciela.
2003/2007 by: CyklOP, Muzami, Julas [ Mapa Strony ]
Replayów w bazie: 19538 Kont użytkowników: 11444

Pomysł, oskryptowanie, administracja: CyklOP [jak kupić zagraniczne akcje] [Jak wypełnić W-8BEN] [Jak tanio wymienić walutę] [deutschtests]
Design: Muzami, art w topie strony nadesłał Z4buZa
Skrypt obsługujacy replaye: Juliusz 'Julas' Gonera [ Replay Parser ]
Wykonano w czasie 0.1814398765564 sekund