warcraft 3 TFT + ROC, warcraft III, Gamers-Magazine

Replaysowa strzałka Polskie Centrum Replayów - top
Replay Tygodnia / Best Replay
Nie ma żadnych replayów spełniających te wymogi.

Gamers-Magazine. Nowy magazyn od Graczy dla Graczy

W dzisiejszych czasach w gdy e-sport zyskuje coraz większą renomę a gracze zdobywają światową sławę za sprawą wielkich turniejów, zwykłe czasopisma o grach komputerowych przestają wystarczać. I właśnie z tego powodu grupa zapaleńców postanowiła wypełnić pewną lukę na rynku i stworzyła Gamers-Magazine Magazyn od Graczy dla Graczy. Zapytacie co to za luka. Otóż Gamers-Magazine jest pierwszym w Polsce profesjonalnym czasopismem całkowicie poświęconym grom on-line. A jako, że takich gier jest na rynku coraz więcej, redakcja na pewno będzie miała masę roboty.

okładka numeru 0

Numer zerowy (nr2) który pojawił się tylko w wersji on-line czyli w PDF-ie, pomimo tego, iż jest spóźniony o około miesiąc i traktuje o dość "starych" wydarzeniach takich jak: finały Heyah Logitech Cybersport, lub Mistrzostwa Polski w grach Starcraft i Warcraft, jest bardzo ciekawy, ponieważ jest to czasopismo profesjonalne i wszystkie artykuły stoją na najwyższym poziomie. Zresztą jak wspomina redakcja na stronie internetowej gamers.magazine.pl "Tak naprawdę jednak nie o aktualność tu chodzi, lecz o sam fakt że się ukazał (...) Chcemy promować sport elektroniczny w jego najlepszej i najpiękniejszej formie, nie tylko w Sieci, ale również na papierze. Ponieważ to właśnie papier jest od samego początku celem naszej wielomiesięcznej pracy. (...) Gamers Magazine, jak sama nazwa wskazuje, jest pismem graczy - od początku do końca kreowanym przez graczy dla graczy. Bo to pasja jest tu najważniejsza. I to się nigdy nie zmieni."


Gamers-Magazine nr0 możecie sciągać stąd.
W numerze między innymi: "Gladiatorzy" relacja z MP2006 by zarnuk, "7 lat istnienia serwisu netwars.pl" by Morglum, "Heyah Logitech Cyber Sport - rewolucja w polskim e-sporcie ?" by Greaver i chyba jeden z ciekawszych artykułów dla graczy w wara "Ten pomiędzy wszystkimi" by JoeBlack.


Powiązane newsy:
Więcej informacji: Gamers-Magazine
Link do tego newsa: Pobierz  

Dodaj komentarz -

źródło: gamers-magazine.pl 20:07:35, Monday 13. November 2006 BLIZZARD

Komentarze:

Więcej?

Chcesz znaleźć informacje na konkretny temat? Przejrzyj hasła, których najczęściej dotyczą dodane ostatnio nowości! WC3L, TURNIEJ, WCG, NETWARS, LCW, WORLD CYBER GAMES, TERROR, DOTA, GRUBBY, MYM, PALADYN, WYWIAD, REPPACK, WARCRAFT, BLIZZARD, MOON, PORADNIK, POL-TEAM, BIOT, POLSKA, ESL, KONKURS, LIGA, WORLD ELITE, FUZJA, NGL-ONE, ENC, NGL, TOD, TDEL, SPQR, SLH, MOUZ, PGS, TOUR, GFO, WILQ, BRONZE, KODE5, WILDA, PATCH, TEAM FIGHTING, LADDER, REPREZENTACJA, SILVER, HEADSHOT, EXTREME MASTERS, HEYAH, FLY100%, VOODOO, LYN, KUJA, BIOHAZARD-TEAM, BVG, WICKED, ESWC, ALMOST, TH000, ACIS, KWAKI, CYKLOP, SHOW, KLIMO, REPLAYPACK, INCUP, CLAN BASE, HOORAI, SASE, ELIMINACJE, FINAłY, FNATIC, POLTEAM, SHOWMATCH, WCG 2006, IEST, SRS, FINAł, CYBERSPORT, WE.EU, PLD, SKY, PRAE, REMIND, JAGR, CASIN, LAN, REPLAYS.PL, CHALLENGE, ANIMATOR, 2007, BATTLENET, CARMAC, HAPPY, NATIONS, STARCRAFT, PEDAL, KONKURSIWO, W3ARENA

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone,
kopiowanie tylko za zgodą właściciela.
2003/2007 by: CyklOP, Muzami, Julas [ Mapa Strony ]
Replayów w bazie: 19538 Kont użytkowników: 11444

Pomysł, oskryptowanie, administracja: CyklOP [jak kupić zagraniczne akcje] [Jak wypełnić W-8BEN] [Jak tanio wymienić walutę] [deutschtests]
Design: Muzami, art w topie strony nadesłał Z4buZa
Skrypt obsługujacy replaye: Juliusz 'Julas' Gonera [ Replay Parser ]
Wykonano w czasie 0.12173199653625 sekund