warcraft 3 TFT + ROC, warcraft III,

Replaysowa strzałka Polskie Centrum Replayów - top
Replay Tygodnia / Best Replay
Nie ma żadnych replayów spełniających te wymogi.
Forum -> Kategoria: Warcraft III -> Podkategoria: Problemy techniczne
Temat:

backpack

[1-6] -» Nawigacja po temacie.
iBu
poziom solo na BN: 11
max poziom na BN: 17
poziom: 10

[15:49:00, Monday 27. November 2017]
Witajcie!
Zwacam sie z prosba o pomoc do tych, ktorzy jeszcze odwiedzaja ta strone (pyton, mam nadzieje, ze jestes jednym z nich). Mam problem z backpackiem.
Otoz mam 2 warcrafty (zainstalowany w3 dzialajacy na bn oraz folder warcrafta wrzucony zywcem na kompa do gry na w3a). Niestety keye do plecaka dzialaja mi tylko na battle necie. Ktos z kumatych wie jak sprawic, aby te skroty dzialaly rowniez na moim starszym warcrafcie? Keye na obu warcraftach dzialaja tak samo poza wymienionym plecakiem. Przerzucenie sie z bn na w3a staje sie bolesne, PLS pomozcie.

// zedytowany przez iBu dnia 2017-11-27 21:55:19
Would You fuck me? I'd fuck me. I'd fuck me hard.
BLIZZARD
poziom solo na BN: 0
poziom: 99

GG: 4701731
[11:11:02, Tuesday 28. November 2017]
probowales tego: gamin(...)/warkey/ ?
primum non nocere
iBu
poziom solo na BN: 11
max poziom na BN: 17
poziom: 10

[14:53:33, Friday 01. December 2017]
Korzystam z tego ;x
Would You fuck me? I'd fuck me. I'd fuck me hard.
BLIZZARD
poziom solo na BN: 0
poziom: 99

GG: 4701731
[13:29:47, Tuesday 05. December 2017]
hmm, teoretycznie jezeli masz w katalogu z w3 plik z hotkeyami to powinno smigac bez problemu. moze przekopiuj z jednego w3 do drugiego i tyle ? :P
primum non nocere
iBu
poziom solo na BN: 11
max poziom na BN: 17
poziom: 10

[04:49:20, Friday 08. December 2017]
Zrobilem jak napisales i plecak ma wkoncu skrot, na jednym i na drugim :D. Za to teraz keytweak nie wyrabia xD(program co przypisywal mojemu f1 i f2 7 i 8 z klawiatury numerycznej). Zainstaluje go ponownie, i powinno juz wszystko smigac. Dzieki!
Would You fuck me? I'd fuck me. I'd fuck me hard.
BLIZZARD
poziom solo na BN: 0
poziom: 99

GG: 4701731
[12:10:36, Friday 08. December 2017]
enjoy :)
primum non nocere
[1-6] -» Nawigacja po temacie.

Dodawanie posta
Nie jesteś zalogowany. Zarejestruj się, a później zaloguj aby dodać wiadomość!

Więcej?

Chcesz znaleźć informacje na konkretny temat? Przejrzyj hasła, których najczęściej dotyczą dodane ostatnio nowości! WC3L, TURNIEJ, WCG, NETWARS, LCW, WORLD CYBER GAMES, TERROR, DOTA, GRUBBY, MYM, PALADYN, WYWIAD, REPPACK, WARCRAFT, BLIZZARD, MOON, PORADNIK, POL-TEAM, BIOT, POLSKA, ESL, KONKURS, LIGA, WORLD ELITE, FUZJA, NGL-ONE, ENC, NGL, TOD, TDEL, SPQR, SLH, MOUZ, PGS, TOUR, GFO, WILQ, BRONZE, KODE5, WILDA, PATCH, TEAM FIGHTING, LADDER, REPREZENTACJA, SILVER, HEADSHOT, EXTREME MASTERS, HEYAH, FLY100%, VOODOO, LYN, KUJA, BIOHAZARD-TEAM, BVG, WICKED, ESWC, ALMOST, TH000, ACIS, KWAKI, CYKLOP, SHOW, KLIMO, REPLAYPACK, INCUP, CLAN BASE, HOORAI, SASE, ELIMINACJE, FINAłY, FNATIC, POLTEAM, SHOWMATCH, WCG 2006, IEST, SRS, FINAł, CYBERSPORT, WE.EU, PLD, SKY, PRAE, REMIND, JAGR, CASIN, LAN, REPLAYS.PL, CHALLENGE, ANIMATOR, 2007, BATTLENET, CARMAC, HAPPY, NATIONS, STARCRAFT, PEDAL, KONKURSIWO, W3ARENA

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone,
kopiowanie tylko za zgodą właściciela.
2003/2007 by: CyklOP, Muzami, Julas [ Mapa Strony ]
Replayów w bazie: 19538 Kont użytkowników: 11444

Pomysł, oskryptowanie, administracja: CyklOP [jak kupić zagraniczne akcje] [Jak wypełnić W-8BEN] [Jak tanio wymienić walutę] [deutschtests]
Design: Muzami, art w topie strony nadesłał Z4buZa
Skrypt obsługujacy replaye: Juliusz 'Julas' Gonera [ Replay Parser ]
Wykonano w czasie 0.012266874313354 sekund